The my story of Darth Revan - by Ultimate 1. díl

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ultimate
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 10.1.2010 19:17:23
Bydliště: Brno

The my story of Darth Revan - by Ultimate 1. díl

Příspěvek od Ultimate »

1. část:
Jelikož mám velmi rád Dartha Revana, rozhodl jsem se, že jej vrátím zpět do SW, do období Legacy.

píše se rok 140 ABY. Sithové pod vedením Dartha Krayta ovládají téměř celou Galaxii,
Všichni vědí, že Revan krátce po skončení JCW odešel ze známé galaxie. Našel jednu starobylou cestu hyperprostorem a dostal
se na samí okraj galaxie, kde záhadně vypukla jakási anomáie v čase a prostoru, a Revan se njednou přesunul do období 140 ABY.
Nyní na palubě své upravené stíhačky, neznámého designu, leti směrem ke Kruhu. a Zde začíná příběh...

Stíhčka, poblíž jakési stanice

T3, můžeš zjistit co to je za loď, či co to je?? hlavně zjisti v jaké jsme to části galaxie ano??
tůůůt píííp.
Cože, jaktože tonemůžeš zjistit?? no nic, zkusíme přistát na té ''věci'' či co to je. Ohlas se jim.
tůůůůůůt.


stanice

Pane, z hyperprostoru se vynoila jakási stíhačka, na palubě je jeden člověk a jakýsi robot.
Zjistěte co to je za stíhačku, můžou to být Sithové, takže buďte ostražití.
Pane vysílají k nám signál, zřejmě s námi chtěji hovořit.
Dobrá, spojte mě s nimi.
Tady je kapitán Tarko, z Galaktické aliance na Obnovu Republiky. Ohlašte své jméno, a důvod proč jste sem přiletěli.


Stíhačka, poblíž stanice

Máme kontakt T3.
tůůů tůt.
Tady je Revanchista. Přiletěli jsme sem, aby sme zjistili nějaké informace, žádáme o přistání.


stanice

Kdože jste???

Stíhačka, poblíž té stanice

Revanchista, copak nevíte kdo jsem?? znovu vás prosím o přistání, máme poškozenou loď, a potřebujeme nabrat zásoby.
*Using Force*
Můžeme přistát. Ukončete komunikaci.
*Using Force*

stanice

Můžete přistát.
Ukončete komunikaci.


stanice, Hangár:

<kapitán Tarko>
Buďte připraveni, můžou provést cokoliv, ten člověk si říká Reanchista, ale podle mě to jen jedna ze sithských léček.
2. část:
stanice, Hangár, Kokpit stíhačky.

Dobrá T3, jdeme ven.
Otevřel se poklop stíhačky a Revan vylezl ven.
Děkujeme, že jste nám dovolili přistát. Potřebujeme jen trochu opravit loď, doplnit zásoby a zeptat se na pár informací.

<kapitán Tarko>
Ano, jistě. Dobrá pojdtě se mnou, technici se vám na tu loď podívají.

V kajutě kapitána Tarka:

Takže, můžete mi prosím zopakovat vaše jméno??
Jmenuji se Revanchista, zkráceně Revan.
Jakže?? Revan??? Žádného takovéhoto Sitha neznám. Jste Jedi, či Sith.
Oboje. Mám však na váz otázku, co je to za stanici a co se stalo s Republikou.
Sakra, kde jste byl posledních pár desítek let?? Republika jako taková zanikla před více než 100 lety, kdy byla nahrazena Galactickou Aliancí.
Co?! Jaký je rok???
140 let po bitvě o Yavin 4.

a najednou vše Revanovi došlo.
/já byl mimo galaxii přes 4000 let?? Jak je to možné! Musím o tom zjistit více.*/ Snažil se nic nedávat najevo a hovořil dále.
<kapitán Tarko>
Heleďte se já na tohle nemám čas, máme hlášku, že je v okolních systémech Sithská flotila, a nemám náladu se tu vybavovat s nějakým maníkem, takže už jen jednu otázku.
<Revan>
Dobrá, Řekněte mi něco o těch sithech kdo je vede, a co je tohle za stanici.
<kapitán Tarko>
Co by se o nich dalo říct........ ve zkratce Sithové, až na to že mnohem silnější. A kdo je vede?? Temný Pán ze Sithu Darth Krayt. Tahle stanice se jmenuje The Wheel, více vědět nepotřebujete.
Ale nyní už budete muset letět, máme plno práce, takže se s vámi loučím.
Nashledanou.


Stíhačka, před The Wheel.

T3, zjistil si něco více??
tůů tu píp tůůůůůůůůůů.
nic, jen to, že máme na lodi štěnici??
píp.
Tak teď už jí nemáme, vyřadil jsem jí. Zadej souřadnice na Ossus.
tůůůůt.


Orbita Ossusu.

Pamatuji si Ossus jinak. Hodně se toho změnilo.
tůů tu tu tůůůů pííííp?
Ne nebudeme přistávat, poletíme na Corruscant, setkat se s tím Darth Kraytem.

_________________________________________________
* Revan měl kdesi v mozku uložené jaký je rok, jen na to nemohl přijít. Jakmile se dozvěděl, že je 140 let po bitvě o Yavin, vše se mu vyjasnilo. V oné části mozu měl uloženo vše, co proběhlo od jeho odchodu.
3. část:
**Corruscant, centrum Staré republiky a Řádu Jedi, posléze centrum Impéria, Poté Nové Republiky a Nového Řádu Jedi, nyní sídlo sithského impéria.
chrám Jediů byl přestavěn na chrám sithů. Sem přichází Revan.**

Stíhačka, Orbita Corruscantu.

Tak jo T3, jdeme na přistání.

Corruscantské řídící centrum:

Pane nějaká podivná loď vstupuje do atmosféry, nemůžeme zjistit její identifikační číslo, máme jí dovolit přistát??
<nějaký Sith>
hmmm... Dovolte jí přistát. Rád bych si s tím pilotem popovídal.

Corruscant, jeden z mnoha doků:

T3, zůstaň zde v lodi, pokud se za hodinu nevrátím, okamžitě odsud zmiz a najdi nějaké Jedie, je mi jedno, kdybys měl proletět celou galaxii, ale hlavní je, abys někoho našel, jasné??
tíííít.
Dobrá.

Revan vyskočil z lodi, a šel po přistávací rampě, a v tom se objevili sithové.
//Ááá, uvítací výbor je zde.//
<sith>
Jste zatčen jménem Císaře Sithského Impéria. Neklaďtě žádný odpor.
<Revan>
Myslím, že to nebudete mět tak jednoduché. A Revan aktivoval svůj světelný meč, a všechny ozářila jeho jasná stříbrně-oranžová barva.
<sith>
Na něj, je to Jedijský zvěd!!
A sám po něm vystřelil blesky. Revan je pohybem ruky odklonil na jednoho vojáka, zatímco druhou rukou usekl jednomu vojákovi hlavu. Sith se proti němu rozběhl a pln zuřivosti po něm začal sekat. Revan to vše pohodlně vykrýval. Užíval si ten boj. Zrovna když odrazil jeden jeho útok, okamžitě ho odhodil dolů do Corruscantských hlubin.
--T3, připrav stíhačku, odlétáme. Místní tu jsou agresivní.--
--tůt--

Atmosféra Corruscantu, Stíhačka:
T3, máme společnost.
Letělo za nimi několik stíhaček, jeden stíhač už zahájil palbu.
T3, štíty na 50%, veškerou energii do motorů, musíme se odsuď dostat co nejrychleji!!
Píp tůůt tíít.
Je mi jedno, že tak mají větší šanci nás sestřelit, musíme se odsuď dostat!

Revanova loď proletěla atmosférou a dostala se na orbitu Corruscantu, stíhačky za ní.
T3, vypadá to, že se nás nechcou pustit, tak se jich zbavíme. Štíty na maximum, všechny zbraně připravit, jde se bušit.
4. část:
Orbita Corruscantu:

Ok T3, jdeme jim nakopat pr*el.
Revan zahájil palbu na jednu stíhačku. Když jí však zničil, objevila se před ním jedna sithská loď.
A sakra, tohle začíná být pěkně ostrý. Tohle se dá vyřešit jen jedním způsobem.

*using force*
Naletíte na loď.
*using force*

Stíhačky najednou změnili směr, a zahájili palbu po tom křižníku, který právě vyletěl z hyperprostoru.

Můstek Sithské lodě:

Co se to tu sakra děje, proč na nás útočí naše vlastní stíhačky?!
Nevíme, máme zahájit palbu?
Ano dělejte!!

Avšak už bylo pozdě. Jedna stíhačka to napálila přímo do motorů, další do generátoru štítu.
Okamžitě přistaňte na planetě!!
Další stíhačka to napálila do hangárů. A poslední přímo na můstek. Loď začala pomalu vybuchovat, až nakonec celá explodovala.

loď Revana

Dobrá T3, zadej souřadnice na……… na Lehon.

***Mezitím v Imperiálním paláci***

Jak je možné, že jsme ztratili jednu letku stíhaček a celý destruktor?? Vysvětlete mi to!!
J…já n…n……nevím…….pp…ppane.
Pošlete ke mně Darth Talon.


***O chvíli později***

Volal jste pane??
Ano Darth Talon. Potřebuju tě, aby jsi našla jednoho Jedie. Podařilo se mu zničit jednu letku a celý destruktor. O toho Jedie mám velký zájem, musíš ho najít a přivést ke mně.
Jak poroučíš můj pane. Přivedu toho jedie k tobě.
Dobrá, jdi. V Chrámu na tebe bude čekat stíhačka, s ní najdi toho Jedie.


Chrám Sithů, přistávací plošina:

Darth Talon naskočila do stíhačky a vydala se na cestu. Podle záznamů provedl ten Jedi skok do hyperprostoru, do systému, který nebyl zanesen v mapách. Tam se vydala hledat Dartha Revana.
5. část:
**Lehon. Bývalé centrum Rakatanského Impéria. Později nad touto planetou proběhla poslední bitv JCW, při níž byla zničena Star Forge. Poté sem přišel Darth Bane a nalezl zde holocron Dartha Revana, podle něhož vytvořil pravidlo dvou Sithů. Nyní sem přichází znovu Revan, aby zde nabral sílu, a urovnal si vzpomínky. Sem taktéž míří Darth Talon, nasazená na zachycení Revana, a následné předvedení před Dartha Krayta.**

Orbita Lehonu, stíhačka:

T3, připrav loď na přistání. Myslím, že zde najdu odpovědi na některé své otázky.
Tůů.


Poblíž Rakatanského chrámu:

Revan vylezl ze své lodě a porozhlédl se po okolí. Za tu spoustu let se tu téměř nic nezměnilo.
//Jako by sem odsud odešel právě včera. Ale přesto tu něco nehraje. Budu muset jednat rychle a Lehon co nejdříve opustit. Ale nyní se dám na odchod.//
Vešel do chrámu a rychle se dostal k Rakatskému počítači.
--Výtej zpět Revane.--
Zdravím, potřebuju se tě zeptat na pár otázek. A hlavně na Star Forge.
--Dobrá, kterou otázku chceš zodpovědět jako první??--
Co je za rok, a kde jsou ostatní Rakatové.
--Rok je, podle republikového standardu 140 po bitvě o Yavin, tedy 4096 let, od tvé poslední návštěvy.--
Takže já přes 4000 let byl mimo vesmír??
--vypadá to tak.--
Dobrá, odpověž mi na mou další otázku. Co se stalo z Rakaty??
--Poté co jsi zničil Star Forge, všichni Rakatané odletěli z planety. Nyní je to planeta bez života.—
Hmm… Co se stalo se Star Forge, poté co byla zničena. Všiml jsem si jakéhosi kola kolem planety. Copak jej postavili Rakatané??
--Poté, co byla Star Forge zničena, různé kusy se začali sami opravovat, spojovali se s ostatníma, až nakonec vytvořili toto kolo, které je kolem celé planety.--
Takže toto se stalo, dobrá, rád bych se podíval do tvé paměti, a zjistil si nějaké informace.
--Přístup povolen, jen mi dovol si znovu naskenovat tvou osobu, zdá se, že se v tobě něco změnilo. Je to nezbytné, aby si získal přístup na přistávací plošinu, k dalšímu počítači, tam jsou kompletní údaje o Star Forge.--
Dobrá.

Ponořil se do zjišťování informací a asi za hodinu s tím skončil.
No nic, budu se muset s tebou rozloučit, možná se tu zase objevím.
--Dobrá Revane, budu očekávat další setkání--
Revan se okamžitě rozběhl na chrámovou přistávací plošinu. Zde zavolal T3.
++T3?? Slyšíš mě??++
++tůůt++
++Dobrá, leť sem za mnou na chrámovou přistávací plošinu ano??++
++píp++

Revan mezitím vytáhl datapad a nahrál do něj veškeré informace o Star Forge, dokonce i její plány.
T3 zrovna přistál, ale oznámil Revanovi velice nepříjemnou zprávu. V systému se objevila další loď, zřejmě honili ti útočníci.
//Teda, ty o mně mají velice velký zájem. Ale měl bych raději odsud zmizet co nejdříve.//
Naskočil do lodě a rozletěl se pryč.

***Orbita Lehonu, loď Darth Talon***

Jakmile vyskočila z hyperprostoru, Viděla uhánět loď od planety.
//Zřejmě chce náš Jedi skočit do Hyperprostoru. Nemá cenu ho honit, už má celkem náskok, zjistím jeho trajektorii hyperprostoru, a vydám se za ním.//
Měla pravdu, protože o minutu později stíhačka zmizela v hyperprostoru a Darth Talon vyrazila o chvíli později. Ještě než však odletěla, cítila z toho kruhu kolem planety obrovský příliv Temné Strany. Ale vzápětí skočila do Hyperprostoru a Přílivová vlna Temné strany zmizela.

Loď Revana, Hyperprostor:

tůů tu tíít píp??
letíme na jednu planetu se jménem Kuat. Zde si seženeme posádku a větší loď, nejlépe nějaký křižník, a zahájíme tažení proti tomu Sithskému Impériu. Ale nyní mě nech odpočívat, vzbuď mě, až budeme na místě.
Tůůt.

6. část:
**Kuat, ohromné loděnice, které tvořili lodě pro Říšskou flotilu, nyní pod správou Sithského Impéria tvoří další lodě. Sem letí Revan, aby dal dohromady posádku a sehnal větší loď, se kterou zahájí partyzánskou válku proti Impériu.**

Hypeprostor, loď Revana:

Tůůůt tíít, píp.
Ano, ano, už jsem vzhůru.

Revan zatáhl za páku hyperpohonu a objevili se před Kuatem. Vletěli do atmosféry a přistáli. Revan se vydal hledat nějaké ty pašeráky, a jiné, zkrátka posádku, a piloty. Strávil zde několik týdnů až měl připravenou posádku pro jeden křižník. Pak udělal nájezd na loděnice a jeden křižník ukradl. Ihned s lodí odstartoval a odletěl do hyperprostoru. Symbol který nakreslili z boku na loď byl tento:
Obrázek
Tedy stejný, jaký mělo Revanovo Sithské Impérium. Nyní s vyzbrojenou lodí a posádkou, Revn mohl zahájit tažení proti Sithům. Pracoval jako pirát, napadal konvoje. Získával čím dál tím větší prestiž, všichni o něm věděli - o Revanchistovi. Při jednom útoku na konvoj se mu podařilo získat dvě eskortní korvety. Jeho flotila se pomalu rozrůstala, na dalším zátahu se mu podařilo získat fregatu. Brzy na něj byla vypsána odměna 150 000 kreditů, za mrtvého, 230 000 kreditů za živého. Brzy začal napadat i planety, ale ty velice odlehlé. Vždy se objevil zničeho nic, a pak zase jako duch zmizel. Žádná planeta ani flotila si nebyla jistá, jestli zrovna teď nenapadne. Touhle taktikou se mu dařilo oslabovat sithské Impérium, ale ne nějak vážně. Jednou se mu podařilo zachytit loď na které byl dokonce Jedi.

Křižník Dread, kajuta Revana:

Hm, jedi. Posledního Jedie jsem viděl před 4096 lety.
Mě neoblbneš sithe.
Sithe, já nejsem sith. Kdysi jsem býval sithem, nyní však už ne.
Tak kdo teda jsi?? Jeden z těch Imperiálních rytířů asi nebudeš.
Imperiální rytíř nejsem. Já jsem Revanchista, Revan, krátce i Darth Revan, nyní už však jen Revanchista.
Co….cože?? t…to není možné?! Vždyť by jsi neměl už být na živu!!
Dostal jsem se do jakési anomálie, a najednou jsem se objevil zde, 140 po bitvě o Yavin, 4096 let po skončení JCW.
N…ne…..to není možné…… ale možná ano……. Je li to dílo Síly, je to možné. Odpusť mi moji předchozí hrubost. Sithové loví Jedie všude možně, zbývá nás už jen hrstka.
Pak mi tedy můžeš pomoct znovu obnovit Republiku. Zůstaň tu se mnou. Jestli najdeme i další jedie, můžeme znovu obnovit demokracii, znovu by v Galaxii zavládl mír, prosperita a svoboda. Jediové by byly vítáni, jako ochránci a učitelé, už by se nemuseli skrývat ve stínech, mohli by svobodně chodit po galaxii. Pojď se mnou uskutečnit tuto vizi.
Ano, spolu porazíme Sithy, a v galaxii opět zavládne mír a svoboda. Prosím, přijmi mě do svých služeb.
Dobrá přijímám tě. Nyní vyražme. Musíme získat další lodě a lidi pro naši věc. Až budeme dostatečně silní, napadneme samotný Corruscant, a zničíme toho Darth Krayta.


***Corruscant, Chrám sithů***

Zklamala si mě, Darth Talon.
Ano mistře. Prosím, dovolte mi vzít si život. Nezasloužím si být hodná vaší cti.
Ne, dám ti šanci to odčinit. Zdá se, že náš přítel Jedi nám chce zatopit. Nedávno napadl jednu planetu. Taktéž napadl už stovky konvojů. Musíme ho dostat, musíme zjistit odkud vyráží. Zasadíme mu ochromující úder a zajmeme ho. Pak z něj zjistíme vše, co potřebujeme. Pokud se nepřidá na naší stranu, můžeš si ho ponechat. Nyní sem pošli Darth Maladi, ať o tom Jediovi zjistí více.
Jak je vůle tvá.

7. část:
Křižník Dread, hyperprostor:

Pánové, svolal jsem vás aby sem vám oznámil jistou věc. Ta věc je, že končíme s těmito včelími bodanci a zahájíme plnokrevnou válku. Máme-li Sithy porazit, musíme být tvrdí. Takže naším prvním cílem je planeta Kuat. Získáme zde nějaké lodě, pokud možno nějaký destruktor. Náš další cíl se dozvíte včas. Nyní běžte připravit flotilu, za hodinu vyrážíme!!
Všichni odešli připravovat loď, a Revan se vydal do kajuty si znovu prohlížet plány Star Forge. Potřeboval je důkladně prostudovat, aby zjistil, kde byly její slabiny. Též se mu podařilo za slušnou dávku kreditů získat plány Death Star a Death Star II. Tyhle plány studoval ještě dlouho, přestal s tím teprve, když se ozvalo hlášení, že za chvíli jsou u Kuatu. Okamžitě odběhl na velitelský můstek řídit bitvu. Jakmile vyskočili z hyperprostoru, čekalo na ně nemilé překvapení. Čekalo tu na ně 6 destruktorů. Revan však zachoval chladnou hlavu a okamžitě zahájil palbu. Strhla se tvrdá bitva, až vydal rozkaz zajmout jeden destruktor. 2 destruktory se začali stahovat, protože utrpěli těžké škody, další jeden měl jen lehké škody, tudíž dále zůstával v bitvě. Čirou náhodou se jim podařilo zahákovat velitelskou loď. Jakmile se obě lodě spojili, Revan vedl jeden útok směrem k můstku, Zatímco jeho jedijský přítel měl za úkol bránit loď v případě Sithského protiútoku. Revan se probíjel na můstek, a za pár minut se k němu dostal.

Můstek Sithského destruktoru, Kuat:

*Sith*
Držte se. Nesmíme se vzdát.
Revan se právě prořezal dveřmi na můstek a teď tam stál, tváří v tvář Sithovi.
Ale, ale, ale. Není to snad náš Revanchista?? Vzal sis příliš velké sousto. Já tě dostanu a předvedu před Císaře.
Jen aby ses nemýlil.

A v tu ránu revan zaktivoval svůj světelný meč a vrhl se na Sitha. Byl to tvrdý boj, ale Revan začal brzy vyhrávat, a když se Sith zapotácel, prohodil ho čelním sklem. Z Můstku náhle začal unikat vzduch, avšak za okamžik přestal, když se zavřela ochrana.
Mám pro vás nabídku. Buď se připojíte ke mně, nebo zemřete. Vybírejte rychle.
*kapitán*
Nechceme zbytečné krveprolití. Vidíme, že máte převahu, proto se k vám připojujeme.
Dobrá, vybrali jste moudře. Budete za to odměněni tím, že tato loď se stane vlajkovou lodí naší flotily. Nyní rozešlete tuto zprávu i zbývajícím 3 lodím. Buď se připojí ke mně, nebo zemřou.

Kapitán tak učinil. Všechny 3 lodě odmítli. Proto začali demolovat zbytek flotily. Na jedné lodi vypukla vzpoura, která byla úspěšná a ihned se ohlašovali, že se připojují k Revanchistovi. Revan tak dosáhl toho, v co ani nedoufal. Během jediné bitvy získá 2 hvězdné destruktory. Zbývající destruktor nechal uniknout, aby podal zprávu o této porážce. Revan tedy vydal rozkaz k ústupu na planetu Geonosis, která se stala centrem tzv. Republiky. Zde začala výstavba loděnic, jak na planetě tak i na orbitě. Jakmile byly lodě opravené, zanechal zde křižník, 5 fregat a 8 eskortních korvet. Se zbylýma 2 destruktory vyrazil dobývat zbytek sektoru. Když měl pod svou kontrolou celý systém Geonosis, vyrazil na další nájezd, na získání dalších destruktorů, tentokrát na Foerost. Zde se mu podařilo zajmout další 2 destruktory, i s posádkou. Po roce kdy byl opět v galaxii měl po svou kontrolou systémy Geonosis, Arkansis a Ryloth. S těmito systémy měl dostatek síly, s kterou bylo radno počítat.
Brzy se k němu přidal systém Roon. Loděnice začali chrlit stíhačky, křižníky i destruktory. Díky vylepšené technice měl k dispozici dalších 6 destruktorů, 100 křižníků, více jak 300 eskortních korvet a nespočet stíhaček a bombardérů. Poté zahájil výstavbu mohutné stanice, schopné jak ničení planet, tak i výroby lodí a stíhaček. Byl velice hrdý na svůj úspěch, avšak věděl, že se to může změnit.

***Corruscant, Chrám Sithů:***

Ten Revanchista mě velice štve. Ustanovil Republiku s centrem na Geonosis. Navíc i počet jeho lodí mě velice zneklidňuje. Ale nyní máme jiné starosti. Musíme se nějak dohodnout s těmi falešnými Imperiály. Válka na dvou frontách by nás zničila. S Revanchistou se nedomluvíme, ale s Impériem možná ano. Darth Maladi, jdi zjistit vše co se dá o tom Revanchistovi, kdo to je, odkud jem zkrátka vše.
Ano, pane.

Darth Maladi po několika hodinách hledání konečně našla to, co hledala a šla říct pánovi to, co hledala.
Můj pane, Revanchista bylo jméno Dartha Revana, mocného Temného Pána ze Sithu, z JCW. Za JCW se mu dařilo ničit Republiku, ale pak byl zajat zákeřným útokem Jediů. Novým Temným Pánem se stal Darth Malak, a pokračoval v ničení Republiky. Revanovi mezitím vymazali paměť, a udělali z něj nástroj Rady. Revan našel několik hvězdných map, kterého nakonec zavedli k ohromné stanici Star Forge, a také k Darth Revanovi. Na Star Forge zabil Darth Malaka a Star Forge zničil. Poté však odletěl do Neznámých regiónů, a od té doby o něm nikdo nevěděl. Jak se zdá, vrátil se,ale mám podezření, že to není on. Od té doby co odešel uplynulo už 4097 let. Podle tohoto už je jistojistě mrtvý.
Hmm, a co když ne. Co když se mu nějak podařilo přežít, mohl být ve stázi, takto přečkat 4097 let, a nyní se vrátit. To tě nenapadlo??
Ano, napadlo, ale příjde mi to nepravděpodobné.
Hm, tak berme, že tedy Darth Revan je mrtvý, a že tohle je někdo jiný, ale vysvětli, jak dokáže tak mocně užívat Sílu??
To opravdu netuším, ale stejně mě příjde vyloučené, že to je on.
No, uvidíme. Časem možná zjistíme, co je na tom pravdy, ale nyní se musíme pokusit vyjednat dohodu s Imperiály. Nyní jdi.
Ano, můj pane.

8. část:
Orbita Geonosis, Hvězdný destruktor Devastator:

Garve, musíme zahájit výcvik Jediů. Když budeme jen my dva Jediové moc šancí na vítězství mět nebudeme, ale pokud nás bude více, můžeme Sithy porazit.
Ano, ale kde vzít studenty??
Tady na Geonosis je asi 10 15-17 letých lidí, kteří jsou citlivý na Sílu. Pokud se nám je podaří vycvičit, máme tak hned věší šanci na poražení Sithů.
Dobrá, ale kde je budeme cvičit. Nemůžeme je cvičit na lodi.
Ne, to opravdu ne, ale nad městem se začal budovat malý chrám. Tento malý chrám bude dokončen během několika málo dní. Mezitím můžeme jít sehnat ty nadané studenty. To uděláš ty. Já poletím do systému Arkansis. V tom systému cítím další jedince nadané v Síle. Nyní běž.
Ano.


Revan si vzal jednu menší rychlou loď, do které by se vešlo dalších 8 lidí. Okamžitě vyrazil. Dorazil do systému Arkansis během několika hodin, a přistál na planetě Hypori, na které cítil několik jedinců nadaných v Síle.
3 dny strávil na Hypori, kdy se snažil získat další Jedince citlivé na Sílu. Nakonec se mu podařilo přemluvit 7 14-17 letých jedinců, aby se nechali cvičit na Jedie. Všichni se sešli na lodi, a za chvíli už mířili Hyperprostorem zpátky na Geonosis. Přiletěl na Hypori 4 den poté, co od tama vyrazil. Chrám byl právě dokončen, tudíž mohl zahájit trénink. Podařilo se mu kontaktovat ještě s dalším Jediem, který neváhal a přiletěl pomáhat znovu obnovit Republiku a Řád Jedi. Revan tedy nechal výcvik nových Jediů na jeho dvou přátelích a ujal se vedení nad výstavbou nové bojové stanice, se jménem Death Forge, která měla být silnější a mocnější než DS, DS II a SF.
_________________________________________________________________________________
****O Rok Později, tedy rok 141 ABY.****
_________________________________________________________________________________

Geonosis Chrám Jediů:


Přichází vaše poslední zkouška, pokud ji splníte, stanete se plnohodnotnými Rytíři Jedi. Ale nyní dost řečí, začněte s plněním zkoušky.
15 Studentů Revanovy akademie začalo plnit zkoušku, která se skládala jak s teoretické, tak praktické části. Revan se však nyní odebral na téměř dokončenou Death Forge. Stanice měla být brzy v provozu. Revan se tedy odebral do meditační místnosti meditovat.Strávil zde několik hodin, než se vrátil zpět na planetu, aby byl přítomen ukončení testu.
Geonosis, Chrám Jediů, místnost Rady:
Vás 15 mužů i žen jste se přihlásili do mé akademie. A všem mám to potěšení oznámit, že jste spnili zkoušky na výbornou. Všichni jste tímto povýšeni na hodnost Rytíře Jedi. Ať vás provází Síla, kdykoliv a kdekoliv.
Revan odcházel do doků, kde na něj čekala loď, která jej zaveze na Devastator, jeho vlajkovou loď.

Hvězdný Destruktor Devastator, Orbita Geonosis:


Pánové, máme k dispozici již 50 hvězdných destruktorů, 2 000 křižníků, 8 400 eskortních korvet. Brzy se tyto počty ještě zvětší, neboť Death Forge bude schopna vyrábět ohromné množství lodí, s minimálními surovinami. Naši projektanti vytvořili novou generaci lodí, se kterými smeteme Sithské Impérium. Navíc naše řady posílí 15 nových Jediů. Poté zahájíme dobývání Vnějšího pásu, a Neznámých Regionů. Naše řady budou sílit s každým vítězstvím kterého dosáhneme. A nakonec napadneme samotný Corruscant a porazíme toho Císaře Darth Krayta. Nyní běžte plnit své povinosti, další schůze bude už na Death Forge.
_________________________________________________________________________________
O pár měsíců později…
_________________________________________________________________________________

Geonosis, budova Senátu:

Vy všichni, všichni občané Republiky jste svědky spuštění nové bojové stanice. Tato stanice nám pomůže urychlit válku. Dokáže vyrábět celé flotily za pár týdnů, může však i zničit celou planetu. Doufám, že to druhé jmenované nebudeme muset nikdy použít. Ale již brzy bude Republika opět po celé galaxii!!!!

9. část:
Death Forge, orbita Geonosis:

Revan stál nad výrobní platformou a sledoval výstavbu své nové lodě. Práce začala před dvěma týdny a 1/3 práce už byla hotova. Měla to být jeho nová vlajková loď. Loď ze které povede útok na Kraytovo Impérium. Přešel do vedlejší výrobní platformy, ve které se vytvářely destruktory. Za 1 týden byl hotov jeden destruktor. Platform vyrábějících destruktory bylo celkem 30. Dále tu bylo další 50, vyrábějících křižníky, jeden křižník za 3 hodiny. No a nakonec 20 platform, vyrábějících stíhačky. Jedna stíhačka za 12 hodin. Díky této masové síle, byla Republika schopna tvořit masové flotily, které potřebovali jen malé množství posádky. Revan zahájil výstavbu také dalších dvou těchto továren, tentokrát už to však byly jenom Republic Forge I a Republic Forge II. 1 Továrna tvořila vojáky, tzv. klony, druhá tvořila roboty. Díky vylepšeným technikám kloni vyrůstali rychleji a žili i déle. Republika nyní měla mnoho vojáků, pilotů, námořníků, lodí, stíhaček a robotů. S touto masivní armádou Revan zahájil kampaň za znovuobnovení Republiky. Brzy dobyl dalších 10 sektorů, zatímco DF, RF I a RF II tvořili další vojáky, lodě a droidy pro kampaň Revana. Během 2-3 měsíců měl Revan mohutnou flotilu a gigantickou armádu lidí a droidů. Brzy měl pod svou kontrolou 2/3 Vnějšího pásu. Nad planetou Mon Calamari se však strhla obrovská bitva mezi Republikou a Kraytovým Impériem. Revan na své nové velitelské lodi připravoval plány na osvobození Mon Calamari, když v tom se objevila masivní Imperiální-Sithská flotila. Revan okamžitě vyhlásil poplach, a poslal zprávu Republikové flotile, která je 5 sektorů odsud. Revan tedy zahájil bitvu.

Magnus, vlajková loď Revana, orbita Mon Calamari:

Okamžitě zahajte útok,vyšlete 6 letek stíhaček, každý destruktor ať pošle 3 letky stíhaček, pokusím se je zatím zdržet, než se celá flotila připraví na skok do hyperprostoru. Druhá flotila je v tísni, takže jim musíme pomoct, ale tuhle flotilu tu nemůžeme nechat jen tak.
Mezitím se strhla divoká bitva mezi stíhačkami. Mateřské lodě se nezapojovali do bojů, nechávali to na stíhačkách. Naštěstí Republikové stíhačky i bombardéry měly hyperpohon, takže se mohli kdykoliv stáhnout. Revan poslal asi 20 letek bombardérů na ty mateřské lodě. Viděl, že posílají do bitvy všechny stíhačky, takže na obranu jim zbyly bombardéry a turbolasery. /tok bombardérů byl nečekaný, a Sithsko-Imperiální flotily byla zmatena. Avšak rychle se vzpamatovali, a stáhli část vyslaných stíhaček na obranu mateřských lodí. Některé lodě však byly celkem poničené, jedna loď právě explodovala, další krátce po ní. Dalších 5 lodí se stáhlo z bitvy a skočilo do hyperprostoru.

Všechny stíhačky a bombardéry stáhnout, letíme na pomoc naší flotile. Skok za 2 minuty.
Všechny letky stíhaček i bombardérů se okamžitě stáhli a právě včas, kdy zahájili palbu mateřské lodě. Jakmile přistála v hangárů poslední stíhačka, celá flotila skočila do hyperprostoru.


Můstek sithského destruktoru:

Okamžitě zjistěte kam letěli. Budeme je pronásledovat.
Pane, skočili do systému Karhag.
Okamžitě za nimi.
Ale pane, musíme počkat na stíhačky, a musíme vypočítat dráhu skoku, a také to oznámit ostatním lodím ve flotile.
Tak nač ještě čekáte?!


Systém Karhag:

Přišli jsme pozdě. Celá flotila byla zničena, nikdo nepřežil. Ztráta 35 lodí, počty lidí jdou do statisíců.
Tohle je černý den pro Republiku. Musíme to oznámit veřejnosti, ale také je musíme ujistit, že budou pomstěni, že jejich smrt nebyla nadarmo. Tohle je totální válka. A my v té válce musíme vyhrát. Letíme zpět na Geonosis. Proveďtě rozkazy.
Ano, pane.

Geonosis, budova Senátu:

V systému Karhag jsme utrpěli porážku. Ztratili jsme 35 lodí, počet mrtvých je více než 100 000. Ale jejich smrt nebyla zbytečná. Za jejich smrt může Sithské Impérium. Každý mrtvý muž a každá zničená loď budou pomstěni. Sithové jsou zlo, zlo které je třeba zničit. Ať se třese ten samozvaný Císař, protože na něj půjde celá Republika!!!

Geonosis, Chrám Jediů:

Jak pokračuje výcvik mladých??
Dobře Revane, dobře. Všichni poznávají Sílu, učíme je jak ji používat, jak s ní zacházet. Vše co potřebuje vědět Jedi.
Dobrá, pokračujte ve výcviku. Republika bude potřebovat spoustu Jediů, až bude má práce dokončena.
Plánuješ snad odejít??
Neodejdu dříve, než bude v galaxii obnoven mír, prosperita a svoboda.
Dobrá, ale budeme tě tu ještě dlouho potřebovat.
Tak tu tedy zůstanu. Ale jednou stejně budu muset odejít.
Tak ať je to až za co nejdelší dobu.


Geonosis, Chrám jediů, Meditační místnost:

Revan si sedl a začal meditovat. Potřeboval si vyčistit mysl, a potřeboval zjistit více o těchto nových sithech. Po několika hodinách meditací se zvedl a odešel na přistávací plochu chrámu. Zde nasedl do stíhačky a letěl na Death Forge. Flotila Republiky nyní čítala na 2 000 destruktorů, 15 000 křižníků, a 150 000 droidů. Potřeboval však Jedie kteří slouží výhradně jemu, kteří bez zaváhání splní jakýkoliv jeho rozkaz. Proto začal hledat v síle nadané jedince. Po hodině hledání našel 2 dívky, které zářili jak maják. Obě dvě byly na planetě Dathomir. Okamžitě nasedl na svou loď a vydal se směrem na Dathomir.
10. část:
Systém Karhag, Můstek sithského destruktoru:

Pane, přiletěli jsme pozdě, flotila už je zřejmě zničena.
V tom případě máme vítězství. Okamžitě leťte na Corruscant, musíme to oznámit Císaři. Podařilo se nám donutit Republikovou flotilu k ústupu!! Okamžitě zadejte kurz na Corruscant.
Ano, pane!


Hypeprostor, Revanova loď:

tůůt tít pííííp Tůůůů??
Vycítil jsem zde dvě dívky, které by se mohli stát členky mé Gardy, mé Ruce.
Tůůůt tů pííííp.
Neboj se, vím co dělám, hlavně se postarej, a´t jsme tam v pořádku, ano??
Píííp
Dobrá, děkuji ti T3.


Dathomir, někde v lesích:

T3, zůstaň na lodi, kdyby se do ní někdo chtěl dostat, okamžitě s ní leť na orbitu, já tě když tak zavolám.
Tůůůůt.
Děkuji.

Revan se vydal směrem k jedné osadě Night sister. Zde cítil jednu dívku, která měla neobvyklý talent v Síle. Rozběhl se, a během půl hodiny byl na místě. Zastavili jej dvě noční sestry.
Kdo jsi, člověče??
Já jsem Revanchista. Přišel jsem za jednou z vašich mladých dívek. Mám o ni neobvyklý zájem.
Hm, dobrá máš povoleno vstoupit.
Děkuji.

Revan se opět rozběhne a začne hledat tu dívku. Po chvíli jí najde. Zrovna byla venku a seděla na jednom pařezu.
Zdravím tě.
Kdo jsi?! Zeptala se jej opovržlivým a autoritativním hlasem.
Přítel. Rád bych se tě na něco zeptal.
Na co?
Jestli by jsi se nechtěla naučit více o Síle.
Ano, chtěla! Ale kde??
Pojď se mnou, a já tě naučím mnoho o Síle, jak ji využívat, jak s její pomocí uzdravovat i ničit. Chceš tuto moc znát?
Ano, chci!!
Dobrá, jdi na mou loď najdeš jí asi půl hodiny cesty na jih odsud. Já si ještě musím někam zaskočit.
Dobrá, pane.
Říkej mi mistře.
Ano, mistře.

Revan se vydal hledat další dívku, kterou tu našel. Byla o další noční sestra, ale už o něco starší, a zřejmě též zkušenější. Po chvíli přemlouvání jí získal. Poslal jí na loď a ještě se tu porozhlédl, ale nikoho dalšího už nenašel. Rozběhl se tedy k lodi. Za půl hodiny byl u ní, naskočil do ní a odstartoval.
Zadal souřadnice na Geonosis, k Death Forge.

***Corruscant, císařský palác:***

Pane, podařilo se nám zničit jednu Republikovou flotilu, o počtu 35 lodí.
Dobře, tohle je první úder, jeden z mnoha který zasadíme Republice.

Krátce poté doběhl do trůního sálu i další sith a oznámil císařovi příjemnou zprávu.
Pane, podařilo se nám zahnat na ústup jednu Republikovou flotilu, mám za to, že tam byl i sám Revanchista.
Měli jste ji zničit, ale co se dá dělat. Aspoň že máme tato dvě vítězství v jednom dni. Poručíku, pošlete za mnou Darth Talon.

Ano pane.
A vy ostatní běžte.
Ano, pane.
Pronesli všichni sborově a odešli. Za chvíli sem přišla Darth Talon.
Darth Talon, máš šanci odčinit svůj předchozí neúspěch. Musíš se vetřít k Revanchistovi. Musíš na něj zapůsobit, musíš si získat jeho důvěru. Poté ho musíš dostat ke mně. Je to jasné?
Ano pane.
Nyní běž.
Jak je vůle tvá.

11. část:
**Geonosis. Místo kde začali Klonové války, je nyní hlavním městem Republiky. Nad Geonosis se tyčí mohutná vesmírná stanice Death Forge a spolu s ní dvě menší stanice Republic Forge I a Republic Forge II. Tyto dvě stanice poháněli veškerou válečnou mašinérii Republiky.**

Death Forge, orbita geonosis, Meditační místnost:

Revan sem zavedl dvě své nové učednice, a ihned zahájil jejich výcvik. Během výcviku poznal, že jsou velmi krásné. Během několika málo měsíců se toho hodně naučili. Pak přišla jejich výstavba světelného meče. Revan jim dal 1 hodinu na to, aby sestavili svůj světelný meč. Obě dvě to zvládli za 45 minut. Obě dvě měli oranžový světelný meč. Když už je naučil dostatek schopností Světlé strany, začal je učit o schopnostech Temné strany. V tom obě dvě vynikali. Po 10 měsících výcviku byly obě dvě tajně povýšeny na Temné Ruce. Obě dvě dostali roucha podobná jedinkým, ale byla černá. Během těch 10 měsíců bylo období klidu, nikde se neválčilo. Revan začal připravovat plán na osvobození zbytku Vnějšího pásu, a zahájení osvobození Neznámých reigonů. Poté se opět rozhořela válka. Revan se rozhodl vyrazit tam, kde posledně neuspěl, na Mon Calamari. S sebou vzal 40 nejnovějších destruktorů, 560 křižníků, 450 000 vojáků, 200 000 droidů. Tentokrát byla nad Mon Calamari jen obranná flotila systému, což znamenalo 2 destruktory, asi 100 křižníků a tím to haslo. Navíc ta flotila byla rozdělena na dvě, ke každému destruktoru přišlo 50 křižníků, a na obranu Mon Calamari zbylo jen něco kolem 20 křižníků. A bitva začala.

Magnus, Revanova vlajková loď, orbita Mon Calamari:

Destruktory vůbec nezasáhnou do bitvy do té doby, než se sem stáhne zbytek obranné flotily. Mezitím to necháme na našich křižnících, ty si s nima poradí. Jakmile budou zničeni, zahájíme osvobozování systému.
Bitva probíhala celkem rychle, křižníky byly drceni, ale v tom se objevilo 100 dalších křižníků a k tomu 2 destruktory. Revan s tím počítal, a proto jakmile přiletěli, za zády měli 10 destruktorů, kteří okamžitě zahájili palbu. Obranná flotila byla ničena z obou stran, ale jednomu křižníku se podařilo vzdálit se na dostatečnou vzdálenost a skočit do hyperprostoru. Revanovi to bylo jedno, protože potřeboval někoho, kdo o tom podá zprávu. Když bylo Mon Calamari osvobozeno, přišla k němu zpráva, že nyní ovládáme celý vnější pás. Byl se svým postupem spokojen. Brzy hodlal přenést válku do středního pásu a Huttského prostoru. Chtěl se však zbavit pár nebezpečných lidí, a proto na ně poslal své Temné Ruce. Jejich prvním cíle byl Duzo the Hutt. Duzo velmi sympatizoval se Sithy, a hrozilo, že by si proti sobě postavil i Sithy, což nechtěl, potřeboval je na svou stranu.
Jejich mise byla úspěšná, a navíc se to podařilo zamaskovat tak, aby to vypadalo, že jej zabili Sithové. Díky tomu se na jeho stranu přidal zbytek Huttského klanu. Bez boje se mu tak podařilo získat Huttský prostor. Nyní měl volnou cestu do středního a vnitřního pásu. Proto se rozhodl prvně osvobozovat Střední pás. Na jedné planetě taktéž nalezl zamaskovanou Darth Talon, která se vydávala za uprchlou Sithku. Revan uvěřil její lži, a nabídl jí možnost pomstít se Kraytovi. Talon to přijala s předstíraným nadšením, a Revan jí přijal jako jednu ze svých Temných ruk. Byla 10 rukou, ale získala si Revanovu přízeň, a Revanovi se zalíbila. Revan se však do ní zamiloval, a Talon do něj. Pochopila, že Revan je mnohem mocnější a mnohem schopnější vládnout galaxii. Brzy se spolu tajně vzali. V okamžiku, kdy se políbili, Krayt zjistil, že ho jeho služebnice zradila. Byl velice naštvaný, ale hodlal se mu pomstít. Talon pomalu začala svádět Revana na Temnou stranu. Jedna část jeho já chtěla, aby zůstal při světle, aby obnovil v galaxii mír, ale jeho druhá část začínala získávat převahu. Ta temná část jeho duše, začala utlačovat tu světlou. Revan to však vůbec nedával najevo, choval se stále tak jako předtím, jako obnovovatel Republiky. Revanovi se brzy podařilo ovládnout Střední pás, čímž získal pod kontrolu velkou část galaxie. Zahájil taktéž útok do Expansion regions a do Colonies. Psal se rok 142 ABY. Revan měl pod svou kontrolou více než ½ galaxie. Počet jeho ruk byl již 50, vedla je Darth Talon. Revan díky působení Talon čím dál tím více propadal Temné straně. Brzy měl vypuknout zápas o jeho duši mezi světlem a Temnnotou.
12. část a.:
Death Forge, orbita Geonosis, o 5 měsíců později:

Pane, jsme přirpraveni zahájit útok do vnitřního pásu.
Dobrá, zahajte osvobozování Vnitřního pásu.
Ano pane.
Talon, svolej všechny Ruce do Meditační místnosti. Za pět minut se tam sejdeme.
Ano, mistře.


Death Forge, meditační místnost, o 5 minut později:

Již brzy obsadíme Vnitřní pás. Avšak je na čase se zbavit nepohodlných osob, jako několika mistrů jedi. Zabijeme je v horách, kde je naše tajné sídlo. Tam je všechny svolám. Jakmile je zabijeme, musíme je odklidit a rozhlásit zprávu, že byly zavražděni na jedné misi. Tato akce bude zahájena za 2 dny. Proto buďte připraveni. Nyní jděte.
Všichni odešli, jedině Talon tu zůstala.Revan vůbec nebyl naštvaný, že tu zůstala, naopak byl tím velice potěšen. Přišel k ní a dlouze jí políbil. Všichni asi vědí, co následovalo pak. Pro ty kteří byto nevěděli přikládám smajlík. :fucking:
O několik hodin později odcházeli oba dva z meditační místnosti. Každý se vydal na jinou stranu.

O 2 dny později,Geonosis - tajný chrám Jediů:

Zajmalo by mě, kde se Revan zdržel, už tu měl být.
To je pravda. Něco se mi tu přestává líbit. Něco není v pořádku.
Ano, také to cítím.
Musíme počkat dokud nepřijde Revan, a zeptáme se ho na to.
Ale já už tu jsem.

Revan tam přišel ve svém rouchu Temného pána a s světelným mečem v ruce, avšak neaktivovaným.
Mistře Revane, proč jste nás sem svolal?? Copak se něco děje??
Ano, děje se toho spousta. Mám v plánu zaútočit na Vnitřní pás, ale mám obavu, že bych to nemusel přežít. Proto s vámi potřebuji vyjednat některé věci.

Luskl prsty a ze stínů vyšli jeho Ruce, a za Revanem Darth talon s aktivovaným světelným mečem.
C…Co…. Co to má znamenat, Revane?? Kde se tu vzali ti Sithové??? Co….. Proč…. Ale jakto…….
Ozývali se zmatené hlasy. Některým však začalo svítat a taktéž aktivovali světelné meče, během chvilky je měli aktivované všichni.
Revane co to znamená, proč sis nezaktivoval světelný meč???
Revan pomalu přijde k mistrovi naproti němu. Přiložil mu světelný meč k hrudi, zaktivoval jej, a řekl:
Vše se mění…
Mistrové úplně překvapení, že je zradil jejich mistr, nestačili zaregistrovat náhlí útok Revanových ruk.
Revan pomalu odcházel z místnosti, zatímco za ním byly zabíjeni mistrové a členové Rady.O minutu později za ním šla Darth Talon i s Rukama. Před chrámem čekala loď, do níž všichni vlezli a odstartovali směrem k Death Forge. V Revanově duši zvítězila Temnota. Nyní už to nebyl Revanchista, ale Darth Revan. Následující den, byl dnem smutku, neboť byly zabiti Mistrové Řádu, ale Revan slíbil, že se pomstí těm, kdo to udělali. Den poté bylo zahájeno osvobozování Vnitřního Pásu. A uprostřed vesmíru vypukla bitva mezi Sithsko-Imperiální a Republikovou flotilou. Revan byl zrovna na můstu spolu s Darth Talon, když byla jeho loď ‚‚ zahákována‘‘ Dvěma Imperiálními destruktory. Revan měl na můstku k dispozici 6 svých Ruk, Darth Talon 7.Netušil kolik bude vojáků, ale věděl jistě, že tam je mnoho Sithů. Připravoval se na útok, a ten vzápětí přišel. Hnalo se na něj a jeho skupinu několik desítek Stormtrooperů, vedeni 3 Sithy. Okamžitě se na ně vrhl a spolu s ním jeho Ruce a Darth Talon. Byla to krtuá bitva, nepřátel pořád přibývalo, ale Revanova skupina byla dobře připravená, a proto je kosila po desítkách. Brzy už na můstku leželo více jak 100 stormtrooperů, a asi 5 Sithů. Pak přišel nejsilnější útok. 10 Sithů v čele s Darth Maladi, a více jak 200 stormtrooperů. REvan byl ihned obklíčen 3 Sithy, a odtržen od Darth Talon a jeho Ruk. Revan se bil tvrdě a nekompromisně. Avšak hned nato málem skolaboval, protože byly zabity 3 jeho Ruce a byla zraněna Darth Talon. A vzápětí se ozvala ohromná detonace, neboť jedna loď explodovala. Naštěstí to Revanova loď vydržela, ale další takový výbuch by nemusela přežít. Na zemi nyní leželo téměř 300 stormtrooperů, 7 Sithů a Darth Maladi přišla o levou ruku. Nechtěla t nechat všechny pozabíjet a sama zde taky složit tělo k odpočinku, proto tedy vydala rozkaz stáhnout se na loď a odletět. Revanova loď začala pomalu explodovat. S těžce zraněnou Talon a svýma Rukama se snažil dostat k únikovým modulům. Stihli to tak tak, neboť krátce co odletěli, loď mohutně explodovala. Modul byl zachycen jedním z republikových destruktorů. Jakmile přistáli v hangáru, Viděl, jak Sithská flotila začíná ustupovat, až nakonec všichni, co mohli, skočili do hyperprostoru. Zbytek lodí byl totálně zničen, nikdo nepřežil. Revan okamžitě s destruktorem, na kterém přistáli, odletěl zpátky na Geonosis. Byly tam opravdu rychle, a Talon ihned uložil to nádrže s koltem. Talon se velmi těžce zotavala ze zranění, a tak se Revan pustil do projektu, kdy chtěl spojit Bastilu i Darth Talon, do jedné osoby. Chtěl zpět obě dvě své lásky. Dlouhé dny a týdny se tomu věnoval, až nakonec přišel na kompromis. Spojí duše Talon a Bastily do jedné, a vloží je do těla Talon. Ale zapomněl na jednu věc, že Bastila se vrátila zpět ke světlé straně síly, a on s ní… Ale to bylo kdysi dávno, nyní je tu nový Revan… A nemělo cenu vyvolávat staré spory. Vytvořil tedy klonované tělo Darth Talon a přenesl její duši do jejího nového těla. Jakmile se probrala, ihned se vrhla Revanovi do náruče.


12. část je jen na požádání přes PM, ale doporučuji, aby ste to důkladně zvážili, neboť se jedná o xxx část. Takže, jen na vaše nebezpečí.


13. a poslední část:
Death Forge – Geonosis:

Rada Jediů byla pobita, Revan byl nyní jediným nejvyšším Jediem v celé galaxii. Sithské impérium je oslabeno v bojích proti skvělému stratégovi a taktikovi Revanovi. Ale když byli mistři Jedi pobyti, některým začalo svítat, že za to nemůžou sithové, neboť je blbost, aby se dostali takhle hluboko na území Republiky. Začali se zbývajícími Jedii připravovat převrat. Několik admirálů poskytlo revolucionářům k dispozici své flotily, několik generálů poskytlo své armády. Připravovali vše v tajnosti, aby nic nevyšlo na povrch. Revan opět vyrazil na další hledání sithských a jedijských artefaktů. Tohle byla jejich příležitost. Revan si vzal svou osobní flotilu i se svou Gardou. Jako podporu mněl své Temné Ruce. Revolucionáři se infiltrovali na Star Forge I a II, během chvíle je ovládli, čímž připre=18]Death Forge – Geonosis:
[/size]
Rada Jediů byla pobita, Revan byl nyní jediným nejvyšším Jediem v celé galaxii. Sithské impérium je oslabeno v bojích proti skvělému stratégovi a taktikovi Revanovi. Ale když byli mistři Jedi pobyti, některým začalo svítat, že za to nemůžou sithové, neboť je blbost, aby se dostali takhle hluboko na území Republiky. Začali se zbývajícími Jedii připravovat převrat. Několik admirálů poskytlo revolucionářům k dispozici své flotily, několik generálů poskytlo své armády. Připravovali vše v tajnosti, aby nic nevyšlo na povrch. Revan opět vyrazil na další hledání sithských a jedijských artefaktů. Tohle byla jejich příležitost. Revan si vzal svou osobní flotilu i se svou Gardou. Jako podporu mněl své Temné Ruce. Revolucionáři se infiltrovali na Star Forge I a II, během chvíle je ovládli, čímž připravili Revana o podporu. Poté přešli na zem přímo do Senátu a pronesli prohlášení o tom, že jejich milovaný vůdce Revan zradil ideály Republiky a propadl Temné straně. Jako důkaz přednesli zvěrstvo, jež spáchali jeho vojáci při různých bojích, ale hlavním důkazem byly mrtvý mistři Jediové. Všichni pochopili, že je zradil, že nechtěl obnovit Republiku, ale chtěl vytvořit své Impérium. Senát prohlásil Revana jako nepřítele Republiky. Revan našel další artefakty, vrátil se na loď a chystal se odletět zpátky na Geonosis, na Death Forge. V polovině cesty je však vytáhla z hyperprostoru Republiková flotila.

Republiková loď Seosuz:

''Tady je admirál Krasvik. Revane, jste obžalován ze zločinů proti lidskosti a zradou Republiky. Pokud se hodláte bránit, vězte, že máme trojnásobnou převahu. Okamžitě se vzdejte, jinak budete zničen.''

Magnus – vlajková loď Revana:

Zrádci jedni! Ah!! No to se uvidí, jestli sou taky tak dobři,když mají trojnásobnou převahu.
''Tady je Revan, odmítáme vaše ultimátum. Nenechám si vyhrožovat od nějakého admirála, kterej si vyskakuje.
Zahajte palbu, vyšlete 2/3 stíhačů proti nepříteli, zbylá 1/3 bude krýt lodě. Okamžitě zničte tu vlajkovou loď a interdiktory.''

Bitva se rozhořela, Revanovi loděbyli sice v početní nevýhodě, vynahrazovali to zkušeností a přesností. Přesto však ztratili jednu loď, jeden planetární destruktor. Jakmile byl zničen poslední interdiktor, Revanova flotila skočila do hyperprostoru směrem na Korriban, kde je ukryje Temná strana a on zde načerpá nové síly. Musel se stáhnout do pozadí a pozorovat, jak mezi sebou Republika a Sithské Impérium válčí.
Člen extérního týmu AtTeHu. Spolupracoval na hrách 1920, admin na hře 1920. Spolupracuje na hře BMM 2 (1250), člen junior týmu na fóru bbfclan. Pisatel 2 článků o hrách od AtTeHu (Anitka:Totální Válka, 1905

Definice Jediů - '' Banda pacifistů a hipíků, neschopných rázné akce, děsících se zbraní moderní války - to je důvod, proč vždycky dostávali, dostávají a budou dostávat na pr... na coňo. ''

''Do teď jsem říkali, že Řekové bojují jako hrdinové. Ode dneška budeme říkat, že hrdinové bojují jako Řeci''
Sir Winston Churchill.

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“