Star Wars - Nultá Epizoda

Všechno možné.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republiková vlajková loď Invalid Target,Cukrkant:
Admirál Vágus Ampules byl nejdříve úděsně rozezlen a tak nechal spustit plnou palbu, ale když sledoval, jak odpadá jeden kousek Exetractoru za druhým, tak si vzpoměl na všechny ty roky soupeření s Throznem a dokonce i některé spolupráce, kdy společně eliminovali zbytek rivalů jen, aby mohli soupeřit mezi sebou. Sice mezi nimi bylo hrozně hodně nenávisti, jenže Ampules věděl, že pokud Throzna zabije, tak přijde o smysl svého života, kterým bylo porazit Throzna.
Zastavte palbu !
vykřikl prudce Ampules a s obavami se podíval směrem k Exetractoru z kterého už mnoho nezbývalo, hangáry byl odstřeleny, veškeré palebné pozice, ubikace, jídelna, ošetřovna, jediné co zbylo byl prakticky můstek.
Zavolejte Throzna, a vyřiďte mu, že ho nehodlám zničit dokud mi nevrátí moje jojo.
pronese Ampules a narazí na příhodu z dětství, kdy Throznovi půjčil jojo, aby Throzn mohl porazit v jojo-duelu jiného jejich vrstevníka Fíkuse Pyjeta, který kvůli tomu skončil jako velitel odpadkového transportu, i když ten souboj byl na základní škole.

Komino, přistávací plocha:
Troykillian vystoupí ze svého BYE Interceptoru a prohlíží si loď, která tu stála, když z poznání této loďi není schopen slova.
To je přece Inkubátor !
vykřikne doslova Troykillian, když pozná ukradenou Virusovu loď a v hlavě se mu vše začíná spojovat a nakonec se usměje.
Nejenom, že si užiju bitku, ale ještě vrátím růžákovi loďičku ... to bude jistojistě vyšší plat a titul Darth ...
probleskne mu hlavou a na tvář se mu vytvoří temný smích, který se pokoušel okoukat od Dartha Viruse, když ho přeruší něčí hlas.
Ýtý chce domů.
vyruší ho hlas osoby s dlouhým krkem.
Sakra, ty jsi fakt blbej Ýtý, to ani nevíš, že ve výtahu musíš zmáčknou tlačítko, aby tě někam odvezl ? Omluvte ho prosím, jako malému se mu skřípla hlava do dveří a od té doby má problémy s orientací. Jmenuji se Týtý a sice jste až druhý, ale určitě budete spokojený s tím, co tu chystáme.
pronese druhý příchozí, který je už o dost větší než ten malej.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Zbyteček gigantického Exetractoru, orbita Cukrkantu:

Velkoadmirál Throzn si už myslel že se jeho noční můra stane skutečností - že se Ampulesovy podaří ho porazit, protože se Extractor neuvěřitelně otřásl pod salvou výstřelů. Důstojník, mající na starost kontrolu stavu lodi, začal hlásit škody.
,,Pane, právě jsme přišli o motory!"
,,Tak to je špatný, ale stále máme šanci, dokud máme ještě lodní bater-" Zareaguje rychle Throzn, ale je přerušen dalším obrovským otřesem a důstojník pak zahlásí další utrpěné škody.
,,Pane, právě jsme přišli o lodní baterie!"
,,No, tak nám nezbývá než vyhlásit evak-" začne zase Throzn, ale je znovu přerušen otřesem a důstojníkem.
,,Právě jsme přišli o všechny únikové moduly!"
Throzn to už nevydrží a zařve. ,,Já se na to vyse-" Ale je opět přerušen otřesem a následně pak důstojníkem.
,,Právě jsme přišli o všechny pánské záchodky!"
,,Cože?! To jako mám teď chodit na dám- Zařve Throzn, ale je zase přerušen otřesem a důstojníkem.
,,Právě jsme přišli o... Důstojník nevěřícně zamžourá na monitor a pak polkne. P-právě jsme přišli o sklad lihovin!"
Throzn se chytí za hlavu a začne běhat po celém můstku a začne řvát. ,,JSME ZTRACENI!!! NEMÁME ŽÁDNOU NADĚJI!!! TO BUDE NÁŠ KONEC!!!"
Z letargie ho probere až teprve zpráva od Váguse Ampulese, kterou si vyslechne a pak, zapomínaje na to, že ještě před chvíli hystericky řval, s novou dávkou hněvu zařval, protože vrátit jojo, se kterým si ještě pořád hraje, bylo nepřípustné.
,,NIKDY! NIKDY TI TO JOJO NEVRÁTÍM!!" Na chvíli se odmlčel a pak už vyrovnaným hlasem dodal: ,,Ledaže... Ledaže by ses mi omluvil za to rozšlápnuté autíčko..."


Mezitím, o kousek dál, v lodi ukryté pod maskovacím štítem:

K Darthu Fejdrovy, mohutné osobě s obří růžovou helmou, který si právě na monitoru prohlížel návrhy znaku jeho vysněné říše, jejíž stvoření bude pro zničení Exetractoru a jeho posádky už jen pouhopouhou formalitou, přišel důstojník.
,,L-l-lorde Fejdre? Můžete na chviličku?"
Fejdr se otočí. ,,Ano, co se děje? Už byl Exetractor zničen?"
Důstojník se začne potit. ,,Obávám se že ne, protože patrně došlo k tomu velmi nepravděpodobnému důvodu, o kterém jste mluvil, protože jak to vypadá, tak Exetractor nebude zničen."
Fejdru zafuní do mřížky své velké růžové helmy. ,,Cože?! Jak je to možné? Tolik let plánování, tolik let příprav k ničemu! Víte kolik práce mi dalo zařídit, aby byl Ampules dnes na své lodi? Ampules a Throz se nenávidějí už od dětství, myslel jsem, že nikdo z nich nebude váhat a toho druhého zničí! Jak je to sakra možné!!?
Důstojník, utíraje si z obličeje řeky potu, odpoví. ,,Soudě podle odposlechů, Ampules odmítá Exetractor zničit, dokud mu Throzn nevrátí jeho jojo, a naopak Thzon odmítá být zničen, dokud se mu Ampules neomluví za rozšlápnuté autíčko."
Fejdr se chytí za část helmy, pod kterou se skrýval zbytek jeho čela. ,,Svět se zbláznil! Teď nezbývá než doufat, že se Axemu podaří zabít Dartha Hola..."
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republiková vlajková loď Invalid Target,Cukrkant:
Vágus Ampules hledí na Throzna z druhé strany a vyslechne si jeho protipožadavek na jeho nabídku.
To nepřichází v úvaji ... jedině, jedině, že bys mi dal telefonní číslo na tvoji sestru Rozinku, slbíil jsi mi to už na akademii za to, když ti z cesty odstraním tu hlupačku Padaalu, co ti chtěl sebrat místo pilota !
pokračuje dál v handrkování admirál Ampules a připomene další ze sporů, který kdysi s Throznem měli za svých studijních let.

Virusův pokoj v jeho soukromém domě na jeho soukromé ulici v jeho soukromé městské čtvrti(ostatní tomu jednoduše říkají Virusův Palác):
Mocný a hrůzostrašný sithský lord, Darth Virus se převaloval na své posteli a měl zlý sen, který ho zčistajasna přepadl. Zničehonic se probral, zmateně se ohlédl, našel svého plyšového weelkyho, který mu spadl vedle postele a otřel si své růžové čelo rukou.
To není možné, ona je ... ona je přece mrtvá.
pronese zaraženě, když si vybaví, co se mu zdálo, a což určitě nebyla žádná náhoda vzhledem k obsahu snu. Zmateně seskočí z postele, doběhne ke svému stolu, kde zadá do šuplíku složitou kombinaci na kódovém zámku 0609123321, načež se šuplík otevře. Vytáhne fotku osoby, která stojí vedle něho, když byl ještě malý sithík a drží v ruce růžovou helmu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Někde daleko na planetě Ukrám

Malý zlatý skřítek koukal ze stromu do močálu, a najednou se zasekne a zavolá Pohne
Najednou se otevřou dveře a z nich vyjde Člověk zavře dveře Ano mistře Jogurte ? Ten malý zlatý skřet se jmenoval Jogurt aneb jak mu dámy říkají‚ten šmírák za oknem.
No konečně jsi tu „Pojď ke mně a vem si židli, padawane.” Padawan jde blíže „Copak je, Mistře Jogurte?”
„Tak blízko ne, táhne z tebe chlast!”


A co jste teda potreboval Mistře ?
Jak to vypadá s Darth Vejdrem ?
No zatím špatně,mistře
Darth Vejder je pro tento vesmír jako rakovina. On je rakovina a já jsem... Čím se léčí rakovina?
Mistře na to není lék
Mistr se podívá

Pokračování příště napsal jsem to jen proto jestli se vám to bude líbit tak budu psát dál

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Někde daleko na planetě Ukrám

... a smraští se mu obočí.
Ať na něj vlítne plíseň!!! řekl, vyšel z domu a vběhl do nejbližšího penny marketu, kde vykoupil všechny sýry od madety, načež vešel zpět do svého příbytku a musel milého padawana vynat protože by se u tam nevešel odpadkový koš... Padawan čekal před domem přesně od 15.35.48 do 14.57.29. Pak byl pozván zpět dovnitř a hned na to byl zase vyhnán ale odpadkovým košem... chudák padawan rval do konejneru kbl plnej papírků od madety.. když se vracel misr Jogurt se vydal do lékárny a vykoupil marťánky a ACC long.Po chvilce usnul a Padawan opět vešel do místnosti... Ovšem padawan neodolal a taky ochutnal jeden ACC long... Přátelé- ten vám vyjeknul jak vyvoraná myš... I mistr Yoda by se od něj měl co učit... Za další tři hodiny oběhl patnáctkrát celou planetu. Byl tak vyítanej, že vlez do hospody, kde si obědnal uzenýho tuskena. Potom se došoural do hračkářství, kde se pokoušl koupit tři kila bůčku a jedny vaječné těstoviny... když potom vlezl do potravin, chtěl prodavačce zaplatit za veřené WC. Mno a když došel na veřejné WC, tak tam nechal 4000 $ za to, že měl tu čest vyčistit všechny záchody...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Holeův osobní pokoj
Aspirin znuděně otočí na další stránku deníku, který si vede Darth Hole a kroutí hlavou nad tím, co se doposud dočetl. Otočí na další stránku a zarazí se, když zjistí, že to je poslední stránka.
Cože, konec ? Datum sedí, ale podle všeho je tedy Holeovi ... osm let ? Ale jak je to možné ?
zarazí se Aspirin a zkouší prolistovat několik dalších stránek, kterou jsou však prázdné.
Hej ty ? Co děláš v pokoji mého mladšího brášky !
ozve se dívčí hlas, asi sedmnáctileté dívky v růžových šatičkách, růžových střevíčkách a blonďatými vlasy.

Komino, stínovací zařízení:
Troykillian si prohlížel zařízení na kopírování stínů a pochopil, že plán Dartha Viruse opravdu nemá chybu. Měl možnost i zahlédnout výcvik stínových bojovníků a i to jej udivilo, jejich schopnost v používání bolasu a střílení z luku byla ohromující.
Můj pán si chce objednat armádu, mám tu vozrek žluči pro alphastín.
pronese Troykillian k Týtýmu, který se na něj podívá.
Tím si nejsem jistý pane, máme rozdělanou jednu objednávku pro Fung Chang Fongy.
pronese Týtý, ale pak si všimne kreditek, které čouhají Troykillianovi z kapsy. Majstrkárd, Errorcard, SithCard(i když ta není krytá), Vysa a další.
Ale oni Fongové stejnak neplatí tak dobře, takže to můžeme odložit.
usměje se ziskuchtivě Týtý a pro jistotu si svůj výraz ověří v nedalekém kruhovém zrcadle na podstavci, kterých tu bylo až nečekaně mnoho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Zbyteček gigantického Exetractoru, orbita Cukrkantu:

Throzn nestihl ani odpovědět na Amupulesův proti-protipožadavek, protože mu kdosi za ním uštědřil pohlavek. Thozn se na něj vztekle otočí.
,,Jakej debil se opo...!" Hned ale zmlkne, protože poznal, kdo za ním stál. ,,Mami!?" Rychle padne na kolena. ,,Promiň mi to, já nevěděl že to jsi ty, já byl jen trochu naštvaný, já nikdy nenadávám, ne vážně!"
Obrovská tělnatá starší žena, která je ještě žlutější než on, mu ale i tak vlepí facku.
,,Že se nestydíš, ty jeden nevděčnej bastarde! Ty nejenže prodáš svou valstní sestru tomuhle Am.. Ampulesovy, ty dokonce nazveš svou vlastí matku de.. de..., prostě tím slovem! Máš dva měsíce zaracha!!!"
Thzon začne prosit. ,,Ale mami! Dva měsíce? Není to přehnané?!
Matka se poškrabe na bradě, jak nad tím přemýšlí, což jasně dokazuje, po kom Thozn zdědil svůj slavný zamyšlený výraz a pak chápavě kývne hlavou.
,,Máš pravdu, je to přehnané... tři měsíce zaracha!"
S těmito slovy odejde a zanechá zoufalého Throzna klečet na zemi. A když se postaví, zjistí, že se splnila jeho druhá nejhorší noční můra (ta úplně nejhorší byla, že ho Ampules porazí), protože kamera ještě pořád jela a přenášela jeho výprask na Invalid Target, kde se zrovna Ampules válel smíchy na zemi, protože něco tak zábavného ještě neviděl.
,,Už si nemáme co říct. "
řekne Throzn chladným hlasem, při kterém všem tuhne krev v žilách. Ovšem pak se usměje, protože ho něco napadlo, něco fantastického. Udělá ze své porážky své vítěství. S úsměvem šílence, který nemá co ztratit, což byla nejspíš pravda, promluví.
,,Už jsis myslel, že mě konečně dostaneš có? Tak to tě budu muset zklamat, protože to budu já, kdo vyhraje, jen ne zrovna to co si myslíš."
Zatímco mluví, vyťuká cosi na nedaleké klávesnici. Ampules se v tu ránu přestane smát. Vedle Thozna se ze stolu vysune veliké červené tlačítko.
,,Víš, k čemu je to tlačítko? Na autodestrukci! Slyšíš?! Na autodestrukci! Budu to já, kdo mě porazí, ne ty! Sbohem, byla to pro mě čest s tebou soupeřit, starý (ne)příteli."
Zasalutuje a pak se nahne aby mohl zmáčknout tlačítko. Když ale jeho prst dělí od tlačítka jen milimetry, zazní celou lodí výkřik.
,,JMÉNEM GALAKTICKÉ REPUBLIKY VÁS VŠECHNY TÍMTO ZATÝKÁM!!"


Před 6 minutami, 12 sekundami a 87 setinami, zbyteček gigantického Exetractoru, orbita Cukrkantu:

Souboj Dartha Hola a Dartha Axeho dosáhl epických rozměrů. Sekali po sobě, skákali po celé místnosti a metali po sobě blesky (v Holově případě černé). Pak ale nastal zvrat. Darth Hole sekl po Axovi svým mečem, ale ten se mu vyhl a sám sekl po Holově ruce svou světelnou sekerou. Ozval se zvuk ne nepodobný tomu, jež doprovází useknutí ruky světelným mečem a temná ruka Dartha Hola spadla na zem.
Darth Hole ale, místo toho aby řval bolestí, řekl: ,,Ehm, Axi?"
,,Ano?"
Hole zamává pahýlem, jež mu zbyl z pravé ruky. ,,Tys mi usekl ruku."
Axe nechápavě odpoví. ,,Oprav... Teda chci říct, to jsem ale pašák!"
Hole zopakuje svá slova, jako by ještě nemohl uvěřit tomu, že přišel o ruku. ,,Tys mi usekl ruku."
,,To už jsi jaksi říkal."
Hole znovu zamává pahýlem ruky. ,,Mojí ruku."
Axe si povzdechne. ,,To je novinka..."
Hole opět zamává pahýlem. ,,Mojí pravou ruku."
,,Nepovídej..."
Opět zamává tím, co mu zbylo z ruky. ,,To bolelo."
Axe se rukou opře o zeď. ,,Můžeš mi říct něco co ještě nevím?"
,,Já tu ruku měl rád."
Axe pokrčí rameny. ,,No a?"
,,S ní jsem dělal všechny své oblíbené věci."
Axe si špitne pro sebe. ,,Sakra, ten je pomalejší než byrokracie."
,,Teď už je nemůžu dělat."
Axe zařve. ,,Tak už se sakra konečně vymáčkni!!"
Hole změní svůj nechápavý výraz na naštvaný, neboť mu už patrně došlo, co znamená ztráta pravé ruky. ,,Za to tě zabiju!"
Axe se ušklíbl. ,,Tak proč si to neřekl hned?"
A bitva znovu začala.
Penicilin, alias kapitán Penicilleon ty dva pozoroval. Trochu ho šokovalo, že Hola spíš než to, že přišel o ruku, naštvalo to, že už ji nemůže používat, ale hned se otřepal. Možná se zabijou navzájem napadlo ho. Raději proto začal sledovat Thozna a jeho rozhovor s Penicilinovým nadřízeným, Admirálem Vágusem Ampulesem. Na chvíli byl jejich rozhovor přerušen vpádem Throznovy matky, ale pak pokračoval, ačkoliv Throzn vypadal, že zešílel, což potvrdilo to, že chtěl zahájit autodestrukci. Penicilin musel něco udělat, jinak zemře a všichni na lodi s ním, ačkoli mu to druhé zas tolik nevadilo. Rychle začal hledat řešení situace a po chvilce ho našel v podobě Holově ufiknuté ruce, na které byl ten divnej náramek, jež měl moc ničit planety. Rychle ji zvedl a zkusil z ní sundat náramek, ale nešlo to, a tak jednoduše zamířil Holovou rukou, která měla vztyčený prostředníček, na Thozna a zařval první věc co ho napadla.
,,JMÉNEM GALAKTICKÉ REPUBLIKY VÁS VŠECHNY TÍMTO ZATÝKÁM!!"


Přítomnost, zbyteček gigantického Exetractoru, orbita Cukrkantu:

V tu ránu se zastavil čas. Všichni ztichli a přestali bojovat/zděšeně běhat po můstku/ mačkat červené tlačítko/štourat se v nose a upřeli svůj zrak na Penicilina a ruku jež držel. Throzn se zasmál.
,,Já věděl, že nejseš žádnej kapitán! Jo a ten náramek je vybitej, takže pokud mě omluvíš, já jdu zničit loď!"
A pak zmáčkl červené tlačítko.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Můstek(jenom můstek) Exetracktoru, orbita Cukrkantu:
Throzn si nadýchnul, vítězoslavně se začal smát a stiskl červené tlačítko, aby se ... nic nestalo. Čekal několik vteřin, nervózné se rozhlížel okolo sebe, aby to už nevydržel a zuřivě pokračoval v mačkání červeného tlačítka v záchvatu vzteku. Po minutě šíleného mačkání, kdy jej pozoroval celý můstek(včetně Holea s Axem), to vzdal a hledal pohledem odpovědi v posádce. Byl to Darth Hole, kdo se začal enchutně dětinsky, přesto temně smát.
Přece sis nemyslel, že nechám někoho zničit svoji nádherně temnou loď ? To tlačítko, které jsi zmáčknul slouží k objednání pizzy, kdybych měl náhodou hlad. Samozřejmě se jedná o temně temnou pizzu.
zasměje se Hole, který i zapoměl, že přišel o ruku. Trochu se ušklíbne i Axe, čehož Hole využije a provede ostrý výpad. Následuje zvučné plácnutí na podlahu, jak Axovi upadne ucho a pleskne s sebou o podlahu.
Ááááááúúúú, moje ouško.
začne bědovat Axe a chytne se za ucho(za druhé, protože to první už nemá).
Nemáš se smát cizímu neštěstí, jinak to bylo druhé ucho, co jsem ti ufiknul.
podotkne temně ironicky Hole a Axe se trpaně porozhlédne po ostatních a ruce si přendá na druhou stranu hlavy.
A teď, kde jsme to skončili ... jo, zabiju tě, šmejde !
vykřikne Hole a znova se vrhne do boje s Axem, zatímco Throzn se naštvaně podívá po Penicilinovi.
Nechceš si sebrat ještě to ucho ? To už bych se tě fakt bál.
podotkne Throzn sarkasticky a přemýšlí o tom, jak se porazit předtím, než to udělá Ampules.

Holeův osobní pokoj
Aspirin odhrnul růžovou deku, pod kterou byl přikrytý a zděšen se posadil na kraj růžové postele.
Ježišmarja.
hlesnul stroze.
To bude dobrý zlato, všecko je jednou poprvé.
usměje se sedmnáctiletá Holeova sestra a pohladí Aspirina po zádech.
Ježišmarja.
zopakuje znova Aspirin.
No bože, tak jsi Jedi a já jsem sestra infantilního vládce ze Sithu, stali se horší věci.
uklidňuje ho Holeova sestra, přilepí se k němu a hladí Aspirina po hrudí.
Já si nevzal kondom.
podotkne stroze Aspirin.
Ježišmarja !
vykřikne zděšeně Holeova sestra.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Cukrkant, místo vedle hlavní místnosti senátu:

Do místnosti, kde se koná konkurz, doslova vtančí člověku podobný tvor s černou pletí a špičatými zuby oblečený do drahého černého extravagantního obleku. Chvilku ještě trsá před šokovanou porotou, ale pak se zničeho nic zastaví.
,,Jsem ještě pořád hezkej?!" zeptá se sám sebe a vytáhne z kapsy zrcátko. ,,Ale jó, stále jsem strašně hezký, kdybych to nebyl já dal bych si i ří..."
Hejma znechuceně zakašle, aby si ho návštěvník všiml. ,,Ehm, ehm!"
Ten se přestane zamilovaně prohlížet v zrcátku a rychle odskočí pryč. ,,Héj, davejte si pozor kam vrháte své hleny, zelená nejde s černou dohromady!"
,,Dobrý!" ozve se zničeho nic Computeros, aniž by odlepil oči od počítače.
,,Já vím že jsem dobrej fešák, to snad pozná každý, kdo se na mě..."
Hejma už to nevydrží a zakřičí: ,,Buď už sakra zticha!!"
Zájemce o post senátora zamává rukama. ,,Klídek kámo, stačí to říct normálně."
Hejma se začne nafukovat, ale pak rychle splaskne a začne se prohrabovat lejstry.
,,Takže..." Konečně vytáhne inkriminovaný papír. ,,Kocoure, pověste mi, proč si myslíte, že by jste mohl být senátorem?"
Kocour se rozzářil. ,,No přece protože jsem neuvěřitelně pohledný!"
Hejma se zamračí. ,,Pohledný? S takovou za mě rozhodně ne! Kolego Kuliočko, je váš."
Slepý Rodian nadhodí příjemný tón. ,,Vidím, že jste poměrně odvážný, protože přijít neupravený v starém hnusném obleku na konkurz na Senátora je skutečně neobvyklé..."
,,Ale já..." Začne se bránit Kocour, ale je hned přerušen Hejmou, který se usmíval a nejspíš se v tom, že si Kuliočko myslel, že je Kocour neupravený, vyžíval.
,,To je dneska poprvé kolego, co jste konečně uviděl skutečnost. Možná se vám i vrací zrak."
Kuliočko se zdá být potěšen. ,,Děkuji kolego, ale teď k věci - Pověste mi, jak hodláte splňovat danou funkci?"
Kocour se na chvíli zamyslí a pak odpoví. ,,No přece tak, abych si neumazal oblek!"
Kuliočko se usměje. ,,To je pěkné, za mě ano."
,,Šílíte kolego? On že by mohl být senátor?" špitne na něj Hejma.
Kuličko se stále usmívá, když mu odpoví. ,,Nešílím kolego, blbý je přece na to dost."
Hejma se podívá na Kocoura, který se na něj tupě usměje. Pak přikývne. ,,V tom máte pravdu kolego. Compjuterosi, je váš."
,,Dobrý." ozve se zpoza počítače.
Hejma, který nevypadá zrovna moc potěšeně, nevrle řekne: ,,Dva hlasy proti jednomu, postupujete do dalšího kola!"
Kocour se znovu tupě usměje a odejde. Hejma si dá nohy na stůl a pak, doufaje, že už není na řadě další takový pošuk, zavolá: ,,Další."
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Holeův osobní pokoj
Nervózní sedmnáctiletá Holeova sestra nervózně rychle překračuje po pokoji a přemýšlí, co bude dělat.
Co teď ? Řeknu to mámě ... vlastně ne, tu brácha zabil ... tak tátovi, co blbnu ten je taky po smrti ... kdo je na živu vůbec ?
hysterčí holka, zatímco Aspirin ji pobaveně pozoruje.
A jak se vůbec jmenuješ ? Víš, když už jsem spolu to, tak by to byla slušnost ...
podotkne Aspirin a dívka se zastaví.
Jasně, zavolám svým dvojnicím Rabíně, Kordě, Saké a Elé. Já, já jsem Parfumé Barbiella a brácha mi slíbil, že budu královnou na Bubů. Před rokem a ještě to nesplnil, ho taky zmlatím až se vrátí.
pronese Parfumé a nakonec zahrozí děsivě pěstí až vystraší i Aspirina, který se začne proklínat, do čeho se to zase dostal.

Komino, stínovací zařízení:
Troykillian netrpělivě čekává v obchodní místnosti, než se vrátí Týtý, který po chvilce vejde společně s ještě dalším komíňanem.
Tohle je Viet, náš obchodní zástupce, sjedná s váma smlouvu.
pronese Týtý a ukročí stranou.
Takže kolik chcete za kus ?
zeptá se rovnou Troykillian.
Ťistaťiceť.
zahuhňá Viet.
Tolik, vždyť to je jenom stínová armáda a při takovém množství by měla množstevní sleva.
namítá Troykillian a azčne v hlavě počítat, na kolik vojáků mu to vyjde.
Tak za ťista, je to kvalitná stín, hezky tmavá, pevná.
předhodí druhou nabídkou Viet.
A co když zhasnu, hm ? To bude taky tak pevný ?
smlouvá dál Troykillian.
Dvětě padesát, chodně vydrží, malá spotžeba, nenáročná.
sleví opět Viet a Troykillian si opět v hlavě přepočítá jestli mu to vyjde na číslo, které po něm Virus chtěl.
A máte vůbec licenci ? Jde o vládní peníze, tak musí být vše legální víte ? Jinak by nastali problémy.
zkusí to znova Troykillian.
Za dvětě, a každá desátá stín zdarma, zaručeně legálné.
sníží opět Viet a Troykillian se vítězně úsměje a nabídne ruku na dohodu, protože takhle, bude moci koupit přesně 9 999 999 999,99 stínu, aneb ideální temné číslo, jak ho spočítal Virus.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Komino, stínovací zařízení:

"Do počtu vemu třeba toho Vejta..." řekl si Troykillan a radostně si pomlaskával... Ovšem, legální nebyly ani Vejtovy hadry... když Troykillan podepsal smlouvu "Troykillan BDP SDP" tak když se Vejt otočil, dostal pěstí do páteře a omdlel... samozřejmě, že Troykillan měl postřeh Holevi matky, takže Vejt spadnul, udělal si bebí a nevešel se do helmy... tak řekl Týtýmu, aby vzal lžíci a zatalačil bouli zpět do hlavy...
"A jestli to odflákneš, tak si mě nepřej!!!"
pohrozil Vejt Týtýmu a Týtý začal pracovitě mačkat bouli... mezitím Troykillan poručil Stínům, aby se rozpočítali... tak začli počítat.
"Jedna!"
"Dvěstětřicet!"
"Dvatísícesedmsetpadesáttřicelýchpětsettřicetčtyřitisícin!"
"Poklop od ponorky!"

se ozvalo ze strany stínů a Troykillan vzhlédl na stína, jež se tak nazval.
"Dokážu pochopit, že si myslíte, že po jedničce následuje dvěstě třicet, ale to že si myslíte že existuje číslo Dvatísícesedmsetpadesáttřicelýchpětsettřicetčtyřitisícin, tak to mě velice zarazilo..." klasická ťamanská práce!!! Aghrrrrr!!!
když se vrátil k Týtýmu, zjistil, že Vejt se probudil a Týtý se mu snaží zamačkat bebí...
"Nie! nie! to nieni dobra. ty nech toho! Mam pro tebe jednu cokoladicku... jen pjo tebe... na papam..."
Týtý ochutnal a rázem padl k zemi...
"Ooo... niekdo me niema rad..."
Vešel Troykillan
"On spí???"
"Anio panie... dala sem mu cokoladicka... tmava pevná..."
"Ty debile!!! To si měl sežrat ty!!!"

Když se týtý probudil, začal něco mlít...
"Kdepak, z kulometů střilely pračky... ano, vážně ten výtah kouše... ne, to ne... myslíte si že světelný pes fakt umí mýt nádobí???"
Troykillan vzhlédl do nebe a povzdych si...
"Vše při starém..."

Cukrkant, místo vedle hlavní místnosti senátu

Do místnosti vešel muž s dredy a zařval na Kocoura:
"Jdeme!!! mám pro tebe mléko..."
na to Kocour nevydržel a omluvil se Hejmovi...
"Héle kámo, já se jdu najíst takž mě čekej..."
Hejma jenom přikývl a Kocour odešel...
Po povelu "Další!!!" se ve dveřích objevil namalovanej muž s ňákýma lidičkama po boku, který se představil jako Apophis- Bůh temnoty a zlomyslný had... načež Hejma řekl
"Já se na to *píííííp* a šel natáčet Rap'n'news..."
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Virusův pokoj v jeho soukromém domě na jeho soukromé ulici v jeho soukromé městské čtvrti(ostatní tomu jednoduše říkají Virusův Palác):
Darth Virus si sedl do pokleku, namířil rukou na svíčku po své pravé ruce a pomocí blesků jí zažehnul. Totéž poté provedl i se svíčkou nalevo, před sebou a za sebou, aby se o několik vteřin mohl nadechnout nádherné vůně velkoměsta, která zavanula z jednotlivých svíček. Jedna byla cítit jako městský smog, druhá jako výfukové splodiny vozidel, třetí jako kanalizace a čtvrtá jako laciná rychlá občerstvení na každém rohu, společně tedy ideální aroma velkoměsta. Poté Virus zavřel oči a natáhl ruce před sebe a začal se pekelně soustředit a čerpal z temnoty v Síle okolo sebe. Na čele se mu objevovali kapičky potu a trochu s sebou škubal jak se snažil soustředit, když se ozvalo pípnutí. Virus otevřel oči a pohlédl na GPS(Galactic Positioning System) vyhledávač před sebou, aby našel to co hledal. Chvilku na to se zove další pípnutí, aby se tentokrát objevila zpráva:

Kód: Vybrat vše

Za použítí GPS, což je nadstandartní služba vám bylo právě strhnuto 150 kreditů z vašeho konta, s daňí, příspěvky na vedení společnosti, příspěvky na prezidenta, příspěvky na nová firemní vozidla a příspěvky na zítřejší narozeninovou párty vedení marketingového oddělení to dohromady činní 2895 kreditů, děkuje za používání našich služeb. Váš T2-Fone.
O hodinu později(deset minut cesty, 50 minut dohadování se s operátorem za dalších 1500 kreditů), Putingradský přístav:
Dart Virus si prohlížel lodě, které tu po Holovi zbyli. Dvacet křižníků třídy Zetor, čtyřičet sedm dreadnaughtů třídy Combain, prostě samý krámy z loděnic na Farmuatu, které byli Holovo nejoblíbenější.
To tu není žádná pořádná hvězdná loď nahánějící hrůzu !
vykřikne děsivě nahlas Darth Virus, takže ho doprovázející admirál Gumák Fájgl určitě zaslechl.
No je tu ještě Vesmírný Prach Smrti. Názvy ostatních kosmických těles už byli patentovány, tak jsme neměli jinou možnost.
pdotkne admirál Fájgl a Virus se naštve až skoro zfialový.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Orbita Cukrkantu:

Bakterius nemohl být zoufalejší. V domnění, že zabavil velmi rychlou loď, s ní, spolu s několika vojáky odletěl, aby dokázal svému bratrovi, že je taky temný a to tak, že najde jeho Inkubátor. Jenže zabavená sanita byla pomalejší než šnek a ještě k tomu to houkání! Bakterius z ní pouze šílel, zato ale jeho vojáci už dávno nebyl při smyslech.
Konečně sanita po mnoha a mnoha hodinách vyšla z hyperprostoru. Jaký byl ale Bakteriusův šok, když zjistil, že doletěli na Cukrkant, což znamenalo, že se celou dobu plahočil na blbou stranu. A ke všemu se zrovna objevili uprostřed bitvy, respektive skoro u jejího konce. Všude byly trosky nějaké lodě. Bakterius tu loď poznal. Byly to zbytky Exetractoru, vlajkové lodě samotného Dartha Hola. Po chvilce si ale všiml dvaceti republikových lodí, jež obklíčily to, co kdysi bývalo můstkem Exetractoru, teď už to totiž byl jen můstek. Zbytek lodi byl totiž rozmetán po celé orbitě.
Bakterius okamžitě otočil sanitu a chtěl odsud zmizet dřív, než si ho nějaká republikánská loď všimne, když v tom se sanitka o něco odřela. Zaskřípal kov o kov a porušená speciální dimethylchlorovaná maskovací kapota přestala fungovat a odhalila tak zachovalý 50let starý republikový křižník. Bakterius ho poznal.
,,To není možné! To je jedna z lodí ztracené flotily Šavle!"


Mezitím pod sanitkou na donedávna zamaskované lodi:

Kapitán okamžitě přiběhl ke svému pánovi, Lordu Fejdrovy.
,,Pane, díky kolizi s nějakým podivnou malou lodí jsme přišli o maskovací štít!"
Darth Fejdr se nadechl a pak v klidu odpověděl. ,,Už jsem si všiml kapitáne, neboť se naším směrem otočilo dvacet republikových lodí. Nezbývá, než se odhalit o něco dříve. Ať všechny lodě zahájí útok."
Kapitán se zamračí. ,,Útok můj pane? Říkal jste, že je naprosto nezbytné, aby byl před naším útokem zničen Hole, ale on ještě žije. Víte přece, že on jediný je scho-"
Fejdr ho přeruší a ukáže na hromadu těl v rohu místnosti. ,,Ticho už Kapitáne a vykonejte rozkaz, nebo se přidáte ke svým předchůdcům."
,,J-jistě pane!" odpoví Kapitán a rychle uteče.
Po chvilce vedle Fejdrovy lodi vyleze dalších 40lodí stejného stáří z pod maskovacích štítů a tvrdě zaútočí na republikovou flotilu.


Mezitím na tom, co zbylo z Exetractoru:

Souboj mezi Darthem Holem a Darthem Axem byl stále vyrovnaný. Po chvilce konečně nastal další zvrat, když Hole usekl Axemu jeho levou ruku. Ten ale jen znechuceně pokrčí rameny a uchopí svou světelnou sekeru obouruč.
,,Tak počkat, tady se mi něco nelíbí... Neusekl jsem ti náhodou ruku?" Otáže se po chvilce Hole.
Axe, jako by nic, odpověděl. ,,Ale jo, usek."
Hole se zamračil. ,,Tak jak můžeš držet obouruč sekeru? Ty podvádíš!"
Axe omluvně pokrčí rameny. ,,Jsem sith, cos čekal?"
,,Čekal jsem sadistického zvrhlíka se sklony k masochismu." odpověděl mu bez jakýchkoliv okolků Hole.
Najednou na celém můstku všichni začali řvát. ,,To není možné, to je flotila Šavle!"
Hole se okamžitě podíval skrz průzor ven a překvapen zvolal: ,,To není možné, to je flotila Šavle!"
Penicilleon, alias Penicilin, který se až do teď pokoušel sundat náramek temné moci z Holovy useknuté ruky, se také podíval ven a také zvolal: ,,To není možné, to je flotila Šavle!"
Throzn, který mezitím skoušel zmáčknout všechny červená tlačítka, jaká se mu dostala pod ruku, aby se mohl sám zničit, přičemž pomačkal i tlačítka na automatu na kávu a objednal si tak trojitou porci trojtého expresa, rozbil radar, který nikdy nefungoval, dokonce rozmáčkl i jahodovou žvýkačku jež byla zespodu nalepená na stůl a vytvarovaná do tvaru tlačítka, se podíval co se venku děje a zvolal: ,,To není možné, to je flotila Šavle!" Pak se na chvíli odmlčel, jak si uvědomoval důsledky toho co se teď děje a pak se strašlivě rozesmál. ,,Kurňa jo! Nakonec se nebudu muset ani zničit, porazí mě oni, a ne ten přitroublej Ampules, chaaaa chaaaa!!" Pak začne euforicky běhat po celém můstku a skákat radostí. Evidentně mu přeskočilo, což bylo u vojenských kapacit SSSR běžné.
Axe to celé pozoroval a přitom nevěřícně kroutil hlavou. Patrně byl jediný, koho přítomnost flotily Šavle nepřekvapila. Pod znuděnou maskou ale zuřila bouře.
,,Ten podrazáckej, zahelmovanej bastard mi přece slíbil, že počká s útokem, než se zbavím Hola! Toho bude litovat..."
Naštvaně si odplivne. Najednou ale po něm někdo hodí mokrý hadr a po chvilce se u něj objeví tlustá starší žena s kýblem vody a koštětem a zařve na něj. ,,Ty jeden bastarde! Právě jsem to tady vydrhla, jak si dovoluješ mi na tu podlahu flusat?! To si po sobě utřeš!"
Axe na ni zařve. ,,Jdi raději drhnout záchody obludo!"
Uklízečka vysloví pár slabě neslušných slov (typu: Ty zkur... ap.) a praští ho koštětem, které se následně zlomí.
,,A to koště mi zaplatíš!"
Axe si odfrkne. ,,Hold, budete muset chodit pěšky..."
Následně se ozve hlasité *pííííp* jak uklízečka nadává a pak vylije na Axeho obsah kýblu.
,,Však uvidíme, jak dlouho v tom svinčíku vydržíte! Od teď si drhněte sami!"
Následně přelomí půlko koštěte vejpůl a odejde, zanechávaje Axeho mokrého od špinavé vody.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Putingradu, Vesmírný Prach Smrti:
Tisíce menších kopulí okolo jedné větší, vše pospojováno sítí turbovýtahů, která tvořila vlastně téměř celý povrch loďi. Dart Virus právě vstoupil společně s Gumákem Fájglem do turbovýtahu a zmáčknul tlačítko. Ozvalo se skřípění kovu, jak se výtah rozjížděl a okamžitě začalao poblikávat světlo na stropu výtahu, což vytváří strašidelnou atmosféru.
Udělejte s tím něco !
rozkáže Virus a Fájgl jenom poklepe na zářivku, čímž ničeho nedocílí. Virus zakroutí hlavou, vytáhne světelný meč a zaboří jej do zářivky, takže je nyní ve výtahu tma.
Bylo to nutné ?
zeptá se Fájgl.
Jste admirálem temné sithské flotily, tak pusťte moji ruku a přestaňte se klepat strachy.
dodá otráveně Virus a poslepu praští Fájgla do hlavy.

Republiková vlajková loď Invalid Target,Cukrkant:
Vágus Ampules setře zadýchaný okýnko a pohlédne na nově odhalenou loď. Chvilku si ji prohlíží a pak se začne nahlas řehtat.
Pane ?
zeptá se ho pobočník.
To je flotila Šavle.
vysvětlí Ampules a dál se řehtá, načež se začne válet po zemi.
Nerozumím pane.
podotkne pobočník.
Za prvé to jsou jenom čtyři lodě, ale nejlepší na tom všem je, že flotilu Šavle jsme ztratili schválně.
odpoví Ampules.
Proč pane ? 200 Bitevních loďí ?
zarazí se pobočník.
Jo, 200 bitevních lodí bez zbraní. Když je stavěli, tak je tam zapoměli dát a protože to byla automatická linka, tak to bylo u všech. Tak jsme flotilu úmyslně ztratili a nechali si to proplatit od pojišťovny.
odpoví Ampules a začne se znova řehtat, aby ho přerušil poručík Radarus.
Pane ? Máte hovor z Cukrkantu, je to prý nějaký pojišťovák.
podotkne Radarus a hlasitý smích utichne.
Cože ? Nejsem tady.
pronese okamžitě Ampules a zamíří rychlým krokem pryč z můstku.
A co mu mám říct pane, kde jste ?
zeptá se vyděšeně Radarus.
Že jedu vyjednávat podmínky kapitulace k Throznovi. Připravte mi letku XXX-Wingů.
pronese ještě a zmizí rychle z můstku, aby unikl před volajícím pojišťovákem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mustek, Šavla (loď Dartha Fejdra a hlavní loď flotily Šavle), Cukrkant:

Darth Fejdr se otočil na kapitána lodi. ,,Už jsou všechny lodě na svých pozicích?"
Kapitán vystrašeně přikývne. ,,A-ano můj pane"
Fejdr se podívá ven z průzoru. ,,Výborně. Zahajte palbu, cíl Republiková flotila a Exetractor."
Kapitán zamrká, jako by uvažoval jestli slyšel dobře a pak odpoví. ,,Skvělý nápad, můj pane, ale má jednou malinkatou, nepatrnou a skoro nepostřehnutelnou vadu: Nemáme žádné zbraně!"
Darth Fejdr se naštvaně ošil. ,,Cože?! A to mi říkáte až teď?!"
Kapitánovy se roztřesou kolena jako starému dědečkovy, který ztratil hůlku. ,,J-já m-myslel, ž-že s-si t-toho v-všimnete."
Fejdr varovně zvedne ukazováček. ,,Tak nemáte myslet, myslete pouze minimálně, nebo nemyslete vůbec! Je na lodi nějaké zařízení, které by se s trochou fantazie dalo využít jako dělo?"
Kapitán se zamyslel. ,,No, máme tu vystřelovače odpadků, ale obávám se, že pro ně nemáme moc munice."
Fejdr přikývne. ,,Tak je nabijte úplně vším, co jím půjde vystřelit. Postarejte se o to osobně."
Kapitán zasalutoval a odběhl pryč.


Strojovna, Šavla, Cukrkant:

Kapitán vběhne do strojovny a hned začne:
,,Okamžitě nachytejte všechny věci, které nejsou nezbytně nutné k funkci lodě a které půjde vystřelit vystřelovačemi odpadu: Všechny příbory, polštáře, přebytečné náhradní díly, flašky od piva, pneumatiky, uhlí, stříkací pistole, reklamní letáky, peřiny, stoly, koše na prádlo, pytle cementu, repráky, monitory, klávesnice, staré oblečení, nové oblečení, bowlingové koule, petangové koule, plyšáky a další kraviny!"
Poté odejde. Na lodi v tu ránu vypukne zmatek, jako když Romiani jdou nakupovat a nevezmou si kredity. Vojáci odhazují své uniformy a zbraně, technici rozmontovávají všechny možné stroje na součástky, které pak hodili na hromadu i s nářadím, vypuknou razie v kajutách, kde berou bezmocným nepřítomným členům posádky oblečení, peřiny, polštáře a plyšáky, jídelna zeje prázdnotou, protože všechny stoly a židle byly odneseny pryč, stejně tak jako kuchařům hrnce a tak dále.


Zbytek Exetractoru, Cukrkant:

Senzorový důstojník nevěřícně zamžourá na monitor.
,,To není možné!"
,,Co není možné?" Otáže se okamžitě Throzn.
Důstojník ukáže na monitor. ,,Ty lodě... jako by je něco... požíralo... zevnitř!"
,,Zevnitř?" Nechápe Throzn.
,,Integrita jejich trupu se neustále zmenšuje. A nevíc, senzory nenašli žádné zbraně." Odpoví pohotově důstojník.
,,Cože?" Nastaví Throzn nechápavý výraz.
,,Ano, žádné zbraně. Jako by tam ani nikdy nebyli namonto... Počkat! Otáčí se k nám zády!"
,,Že by se nás lekli a prchají?" Nadhodí s nadějí v hlase Throzn.
,,Mož... Cosi se na nich otevírá! Vypadá to jako... jako... vystřelovač odpadků?" Důstojník se nechápavě podívá na Throzna. ,,Míří přímo na nás."
Jakmile to dořekl, vystřelovač odpadků vystřelil.
,,Ta střela míří přímo do průzoru!" Řekne vystrašeně důstojník.
Throzn hystericky zařve. ,,Jsme ztraceni!!!"
Střela s hlasitým BUCH! vrazí do průzoru, ale jinak se nic nestane. Throzn se vyprostí z důstojníkova pevného objetí a podívá se na místo, kam se trefila střela. Na průzoru byl rozpláclý roztomilý plyšový medvídek.
,,Je to to co si myslím?" Otáže se Throzn.
,,Ano je." Přikývne důstojník.
,,Barbaři." Odfrkne si na to Throzn, zatímco medvídek pomalu sklouzává dolů.

* * *

Souboj Dartha Hola a Dartha Axeho nemohl být vyrovnanější. Oba o jedné ruce, jednom uchu a nosu stále pokračovali v boji. Nakonec Axe navrhl:
,,Takhle to už dál nejde, co takhle si dát poslední souboj typu Vítěz bere vše."
,,Proč ne." Odpoví temně Darth Hole.
,,Tak v tom případě se připrav na smrt!" Řekne Axe a dá před sebe ruku sevřenou do pěsti.
,,Ne to ty se připrav na smrt..." Řekne Hole a napodobí Axeho ruku.
,,TEĎ!" Zařve Axe.
Oba začnou, mávaje přitom rukama. ,,KÁMEN - NŮŽKY - PAPÍR - TEĎ!"
,,Haha, vyhrál jsem!" Zajásá po chvilce Hole.
Axe ho zchladí. ,,Ehm, oba máme jaksi nůžky..."
,,Aha. Tak znovu!"
Oba opět zamávají rukama, zatímco křičí. ,,KÁMEN - NŮŽKY - PAPÍR - TEĎ!"
,,Hah, papír balí kámen, vyhrál jsem!" Zajásá opět Hole.
Axe ho pěkně setře. ,,Máš naprostou pravdu, tedy až na jednu malinkatou drobnost: To já mám papír!"
,,Sakra." Uleví si Hole.
,,A teď jsem nejtemnějším pánem ze Sithu a vládcem SSSR já!" Zajásá Axe a praští Hola tak, že odletí až na konec místnosti, kde Hole tvrdě narazí do zdi.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Projekty“