Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Sem dávejte přihlášky pro moji MPM, kterou jsem pojmenoval Pavor Nocturnus.
Rok je 3959 BBY, měsíc po začátku války.

Hráči:
Shisco
Gwendolin
Needay
Merthor
Waylin
Marinho

Vyřazeni:
Reamax
Lukawolf
Trivi
Xavier
Alyatur
Kazma
Lance
Garth
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Marinho »

//moje přihláška z MW (dopsáno několik věcí, aby byla aktuálnější)
Jméno: Maris Sor
Titul: učedník
Rasa: Anzati
Rok narození: 4087 BBY
Planeta narození: neznámá

Životopis postavy:
Krátce po mém narození, kdy mí rodiče byli zlynčování za to, že si pochutnali na někom příliš důležitém, jsem byl odveden na akademii jedním z mistrů. Tam jsem podstoupil stejný výcvik jako ostatní, jen mi bylo později vysvětleno, jak se Anzati živí. ale pomocí meditací jsem dokázal tento hlad zcela potlačit. Můj výcvik pokračoval nerušeně dál, stal jsem se padawanem a později rytířem Jedi. Za více než 120 let jsem viděl nové Jedi přicházet a postupně umírat, zatímco já jsem byl v Anzatském měřítku mladík. Tato skutečnost způsobila mou uzavřenost vůči okolnímu světu. Celé dny jsem trávil v knihovnách, meditací, tréninku se světelným mečem. Krátce před odchodem Revana a jeho druhů mi rada chtěla přidělit lidského padawana. To jsem razantně odmítl, nechtěl jsem, aby něco tak pomíjivého mně omezovalo v mém studiu. Když tlak Rady stále sílil, rozhodl jsem se vyhledat Revana a připojit se k jeho tažení. Hrůzy války probudily mé základní instinkty a poprvé jsem ochutnal "Štěstí", když narazil na těžce raněného mandaloriana. Pocit, podobný tomu, když se po několika probdělých nocích vyspíte, nebo napijete po dlouhé době žíznění mě překvapil a odhalil náznak síly, jakou bych mohl získat a o kterou jsem do teď přicházel. Od té doby jsem se čím dál bezhlavěji vrhal do víru bitev za účelem nalezení chutného kusu žvance. Dříve, než se mi takový přístup mohl stát osudným, válka skončila a Revan zmizel neznámo kam. Toto byl impulz nad úvahou, co dál. Zpátky k Řádu jsem nemohl a ani nechtěl, Revan zmizel a ani jsem netoužil se vrhnout do dalšího nesmyslného konfliktu. Zkoumat Sílu z druhé strany se nabízela jako nejlepší a jediná cesta za dalšími vědomostmi. Proto mé další kroky vedly na Korriban, kolébky temné strany Síly. Na Korribanu se stal učedníkem Lorda Mňaua, togoriana. V době, kdy se Revan vrátil do známé části galaxie, chtěl po mě a po Archanovi, mému jedinému "příteli", abychom se k jeho tažení napříč galaxií přidali. Ani já, ani Archan jsme nechtěli. Lord Mňau nás tedy pověřil cestovat do neznámých světů a nevracet se, dokud nenajdeme něco cenného. Ani tato možnost mi příliš nevyhovovala, byl jsem uprostřed studií a výzkumů a toto přerušení mi zničí stovky hodin práce. Ale neměl jsem na výběr, pokud jsem nechtěl přijít v nemilost Lorda. Nechali jsme si tedy naložit loď zásobami a vybavením a vyrazili jsme na cestu.

Barva čepele: červená
Světelný meč: Jeden jednočepelový meč, další meč má na opasku do zálohy

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti (i jako rytíř/sith): kombinuje Světlou a Temnou stranu Síly
základní: víceméně všechny
univerzální: Zmatení, Iluze, Porozumění řeči
temná: Strach, Vysátí Síly/života, Postižení, Sithská Alchymie (na Korribanu jsem jen cca rok před začátkem MPMky)
Další schopnosti: telepatie, využití chapadel k vlastnímu krmení

Vzhled, poznámky: výška 1,6 m, světlá pleť, tmavé vlasy po ramena, nosí černou róbu
Charakteristika: touha po vědění mu brání vytvářet vztahy s okolím, hledá samotnou podstatu Síly. Dokud nenarazí na dostatečně zajímavou pochoutku, dokáže po delší dobu potlačit hlad. Arogantní, cítí se nadřazený všem ostatním.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Doplněná přihláška z MW

Příspěvek od Shisco »

Jméno: Kachon Gazli

Rasa: Člověk

Titul: Rytíř Jedi

Narozen: 3976 BBY

Planeta narození: Coruscant


Kachon Gazli se narodil roku 3976 BBY na Coruscantu, hlavní planetě Republiky. Členem řádu Jedi se stal pár dní po svém narození - otec je neznámý, matka byla nezletilá a nedokázala by syna vychovat, tak ho hned po porodu dala do chrámu Jediům. Ti ještě před Gazliho narozením věděli, že bude citlivý na Sílu. V chrámu Jedi se mu stal mistrem zabrak Sas Gatario, dá se říct, že ho vychoval a provázel ho studii Síly jak v chrámu Jedi na Coruscantu, tak v enklávě na Dantooine. A Kachon rostl jako z vody, o jeho younglingských a učednických letech se však rozhodně nedá říci, že by byly zrovna bezproblémové. Gatario si s Gazlim užil perné chvilky kvůli jeho vrozené výbušnosti a sklonům k agresivitě, které se však časem naučil držet na uzdě a využívat je při boji v rámci možností i ve svůj prospěch. V dospívání Kachon přičichnul k temné straně Síly kvůli nešťastné lásce k Padawance Kraan Antares, vysloužil si velmi ostrou výtku Nejvyšší Rady na Coruscantu kvůli aféře s nalezenými sithskými spisy, podle kterých se pokoušel vyvolávat duchy mrtvých Sithů. Sám přesně nevěděl, proč to dělá, možná to bylo z ignorantství, zvědavosti, nebo kombinací obojího. Nebo si snad myslel, že tak získá schopnost znovu probudit city v Kraan, namísto toho byl však posednut. Z počátku mu vyvolávání nešlo, později objevil ve spisech zaříkávací formuli ve starém sithském jazyce, ale napsanou abecedou basicu. Skoro jako by někdo chtěl, aby to odříkal. Po pár hodinách Kachona našel jeho mistr, jak leží ve svém pokoji na zemi s obludně rozšířenými zorničkami a něco děsivým hlasem, nebo dokonce několika hlasy zároveň blábolí. Poté, co ho mistr Vandar s mistrem Vrookem dovymítali, byl v utajení odvezen na Coruscant a předveden před Nejvyšší Radu. Byl přesvědčen, že ho vyloučí z řádu, ale vzhledem ke ztenčujícímu se počtu rytířů Jedi v průběhu Mandalorianských válek k tomu nedošlo a mistrové mu pouze kladli otázky a kárali ho, sithské spisy byly prozkoumány a posléze zničeny.
Přestože o tomto incidentu věděl jen úzký kruh zasvěcených, Gazli si z té zkušenosti vzal velké ponaučení. Šel do sebe a z extravagantního hejska se stal introvertním a tichým padawanem, přesto si od něho mistr Vrook, který byl přítomen při vymítání, stále udržuje tak trochu odstup. Se svým mistrem však udržoval a dodnes udržuje přátelský vztah a je s ním i tak trochu spiklenec, už jako Padawan s ním měl Kachon dohody na způsob "Neřeknu to na tebe, když to ty neřekneš na mě."

Jedijská občanská válka byla důležitým obdobím v Kachonově životě. Možná snad úplně nejdůležitějším, neboť ho Síla svedla dohromady se Sylkanou Lyrien, léčitelkou z jediských zdravotnických sborů. Dá se říct, že se do sebe zamilovali na první pohled, a krátce po Kachonově návratu z bitvy o Rhommamool se na Iridonii konala velká veselka dle zabrakských tradic, přičemž Watchman mistr Gatario vedl obřad a novomanžele oddal. Svatba Sylkany a Kachona byla neobvyklá tím, že byly vůbec první nezabrakský pár, který byl takto oddán, a také tím, že svatební hostinu přerušil přílet Revanovy sithské flotily a začátek bitvy o Iridonii. Když byla bitva dobojována, pokračovalo se v oslavách ještě mnohem intenzivněji. A přestože v galaxii zuří válka, čas na líbánky se najde vždy.
Všechno, co začne, ovšem musí mít někde svůj konec a i Kachon po skončení líbánek opět následoval volání války.

Světelný meč: Oboustranný světelný meč, v jehož nitru dlí modrý adeganský krystal. Tento světelný meč si Kachon sestrojil jako náhradu za ten, který byl zničen u Rhommamoolu. Je vzhledově identický s tím, jenž před lety selhal, a jílec je zkonstruován ze slitiny schopné vydržet krátkodobý kontakt s čepelí jiného světelného meče.


Obrázek

Forma boje se světelným mečem: Personalizované Ataru s prvky Juya, Jar'Kai

Schopnosti: Rozumí pochodům v lidském i jiném humanoidním těle a tím pádem je schopen léčit zranění, dále oplývá nadáním pro jazyky (Mandalorianština, Huttština a několik dalších, navzdory nelibosti některých mistrů umí i pár slovíček sithsky). Po svém povýšení na rytíře Jedi značně zlepšoval své pilotní schopnosti v kokpitu své stíhačky Aurek "Black Swan", na začátku Jedi Civil War mu byla přidělena eskadra - Labutí eskadra (Swan Squadron)

Schopnosti v Síle: Telepatie, pasivní jasnovidectví, léčení, pokročilá telekineze, ovlivnění mysli, blesk

Vzhled: Asi metr osmdesát pět vysoký muž rozložité postavy s asi do třetiny zad dlouhými hnědými vlasy a modrozelenýma očima. Nosí šedočernou tuniku a hrubý šedý plášť s velkými vnitřními kapsami.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Kazma »

Jméno: Achran

Pohlaví: muž

Rasa: Togorian

Datum narození: 4‘000 BBY pravděpodobně

Planeta narození: Korriban

Životopis:
Další z velmi mála kočiček ovládajících Sílu. Vychováván dvěma nejmocnějšími Sithy, co tehdy na Korribanu existovali, podle toho nejtvrdšího kodexu temné strany, s přístupem k největšímu množství informací.
Achran má svůj osobitý přístup ke všemu. Nikdy u něj není jisté, jestli věc bere vážně nebo ne. A nikdy u něj není jisté, co udělá v příští chvíli. Výchova od temného otce a jeho psychicky nestálého mistra si částečně vybrala svou daň.
Achran válčí nerad, raděj spíš mluví, nebo mučí, případě studuje taje Sithské alchymie.
Když před krátkou dobou přijal mistr jeho otce nového pomocníka (Anzatiho) pro své výzkumy, viděl a vidí v něm doteď zdravou konkurenci. Stali se něco jako „přáteli“ a společníky při mnoha pokusech, ať už na lidech, nebo jiných inteligentních bytostech.
Na planetu je přivedl kompromis, od Achranova otce.
Buď Achran a Maris půjdou do války z Revanem, nebo poletí na záhadnou planetu, a pokud se vrátí s prázdnýma rukama, tak to s nimi nedopadne nejlépe.

Zbraň: červený, dva jednočepelové světelné meče

Styl boje: Jar-Kai s prvky Djem So a Juya

Schopnosti v Síle:
Krádež vědomostí – často a rád
Strach – S jeho přirozenými tělesnými dispozicemi to není takový problém
Blesky, řetězové blesky – považuje za jednu z nejúčinnějších mučících technik
Jekot
Škrcení, úchop, zdrcení, hození, vlna – všechno je to telekineze svým způsobem
Kontrola Mysli
Bariéra

Psychometrie, štěpný bod – víceméně koluje všem předchozím a budoucím generacím v genech.

Vzhled:
Zhruba dva a půl metru. Kožich má proužkovaný, černo-šedě. Oči má rudě poznamenané svým přesvědčením.
Achran si oblíbil praktické černé roucho složitějšího střihu, které mu nijak nezavazí v pohybu a dodává jeho vzhledu ten správný punc nebezpečí a temnosti, pokud zrovna nemá svůj plášť s kápí.

Povaha:
Chladnokrevný. Cynický. Občas mírně arogantní. Celý svůj život zasvětil tomu mít od svého otce, nebo jeho mistra uznání. Občas se mu to podaří, občas ne.
Ohnul Sílu tak, aby jej udržovala mladého, přesně podle návodu svého otce.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Alyatur »

Jméno: Dorian Frei

Titul: Sith lord (Neurčený mistrem, sám se pasoval)

Rasa: Člověk

Planeta narození: Sám již neví

Něco o něm:
Nééééé!
Zařval jsem a vyskočil s postele, sedl si a rukama si mnul spánky.
Udělej to, je to pravá cesta ke tvé síle
Zněl hlas v mé hlavě. Houpal jsem se sem a tam, zatímco jsem seděl na posteli. A neustále si opakoval, že to je jen sen, že to bude dobré, ale nebylo. Zase ten stejný hlas, který mě pronásledoval už skoro půl roku. Do pokoje vběhla vyděšená matka.
Co se stalo? Jsi v pořádku?
Podíval jsem se na ní krví podlitýma očima a cítil jsem jak mě požírá nenávist a hněv.
Zabí jí! Udělej to!
Řval hlas v mé hlavě a já jsem netušil jak mu budu odolávat, svou matku jsem měl velmi rád, vychovala mě a dala mi vše co jen mohla. Nyní jsem se však rozhodoval jestli jí zabiji nebo ne. Nechápal jsem jak je to možné.
Jdi pryč!
Křikl jsem na ní dosti výhružným tonem. Neposlechla a ještě si sedla vedle mě na postel, dala mi ruku na rameno a usmála se.
Řekla něco jako měl jsi jen špatný sen, ale já už jsem jí neposlouchal, neslyšel jsem jí. Nenávist mě spalovala jako oheň nevím, kde se vzala, ale byla tu, připravená převzít kontrolu a zničit moji soudnost.
Cítíš tu sílu? Přijmi jí, použij jí! A teď tu děvku sejmi
Škodolibě pokračoval hlas v mé hlavě, snad jakoby si to užíval. Podíval jsem se rudýma očima do nechápajících očí matky. Poté jsem silně stiskl její krk a držel dokud osoba, která mě milovala více než kdokoliv na tomto světě kdy bude, vydechla naposledy.
Tak je to dobře! Naučím tě jak používat tvou nenávist, tak dobře, že budeš silnější než jakýkoliv sith či jedi. Jsem darth Plagueis a přišel jsem zpět, abych s tebe udělal svého učedníka.

O Dvacet let později
Poslouchal jsem svůj vnitřní hlas a udělal jsem ještě spousty hrozných věcí. Než jsem si konečně začal říkat sithský lord. Nyní nenávidím všechno a všechny, ale nejvíce sebe. Neustále mám před očima pohled své matky, když umírala. Vyčítám si svůj čin, ale cesta zpět už není, tak rád bych se tam vrátil a neudělal to, nejde to.
Sám se potuluji galaxii a hledám svůj nenalezitelný cíl .

Barva čepele: Červená

Světelný meč: Dva jednočepelové

Styl boje se světelným mečem: Jar'Kai, Ataru

Schopnosti: Manipulace síly, Blesky, škrcení (Obrazy budoucnosti plagueise)

Vzhled, poznámky: Je poněkud vyšší postavy, nosí černý dlouhý plášť (vypadající spíše jako rubáš) a tvář má překrytou kápí, ze které mu koukají pouze načervenalé oči.
Je to schizofrenik, který se neštítí ničeho a když uslyší hlas, je schopen nepředpovídatelného, až šíleného a sebevražedného jednání..
Obrázek

Naposledy upravil(a) Alyatur dne 22.9.2012 21:19:19, celkem upraveno 14 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Lance Skywalker »

  • Meno: Karth Narc
  • Pohlavie: muž
  • Rasa: Arcanian
  • Dátum narodenia: 4009 BBY
  • Planéta narodenia: Arkania
  • Hodnosť: Majster Jedi/ bývalý člen rady
  • Životopis: Karth Narc sa narodil v roku 4009 pred Bitkou o Yavin vo veľkej banníckej osade na planéte Arcania. Jeho otec bol ťažko pracujúcim banníkom a jeho matka bola kuchárka v miestnej jedálni. V prvých rokoch života vyrastal ako obyčajné dieťa z chudobnej vrstvy Arkanianov, pripravovaný na dlhý a ťažký život v bani. Malý Karth Narc však v sebe skrýval omnoho väčší potenciál ako fáranie do bane a dolovanie diamantov. V jeho štyroch rokoch si ho totiž všimol Majster Arca Jeth, ktorý v tej dobe trénoval a vyhľadával mladých citlivých na Silu a učil ich vo svojom tréningovom centre na Arcanií.
    Majster Arca vzal malého Kartha do svojho centra a od útleho veku ho učil ako jedného zo svojich padawanov. Pracoval na sebe celé svoje ranné detstvo a bol jedným z najlepších učedníkov v akadémií majstra Arcy.
    Všetko sa zmenilo keď mal Karth dvanásť rokov. Majster Arca sa zúčastnil na mimoriadnom zhromaždení rytierov Jedi na planéte Deneba, avšak zhromaždenia bolo zákerne prepadnuté armádou bojových droidov. Arca Jeth bol v boji s droidami ťažko zranený a následne na to splynul so silou. Vzhľadom na to že Karth sa už považoval za pripraveného, odcestoval na Ossus, aby zložil skúšku a stal sa rytierom Jedi. To sa mu úspešne podarilo a po pár mesiacoch na planéte sa stal Rytierom Jedi. Toto zdanlivé šťastie však netrvalo dlho. Len rok po tom ako Karth prišiel na Ossus sa odohrala veľká katastrofa, pri ktorej Cronská supernova pohltila starobylý domov Jediov, Ossus a všetci mladí padawani a Jediovia boli evakuovaní. Vtedy ho zasiahla prvá veľká rana, pri ktorej stratil niekoľko svojich dlhoročných priateľov ešte z Arkanie, pričom niektorí zomreli priamo rukou Exar Kuna. Na planéte počas chaosu ktorý sa strhol, stratil Karth aj svoj prvý svetelný meč, so zeleným kryštálom, ktorý mu dal ešte majster Arca.
    Po tejto katastrofe sa Rád Jediov presunul do novovybudovaného Chrámu na Coruscante, sídlil ešte dlhé tisícročia po tom. Karth sa ako plnohodnotný rytier Jedi zapojil do bojov a plnil všetky úlohy, ktoré mu rada dala.
    Jedna z jeho osudových misí, bola likvidácia nebezpečnej skupiny nájomných lovcov, ktorí pracovali pre Huttov ako nájomní teroristi. Po tom ako bol odhalený plán obrovského bombového útoku na sídlo Galaktického Senátu na Coruscante, nariadila rada Jedi likvidáciu tejto skupiny. Vtedy ešte veľmi mladý, devätnásť ročný Karth Narc, sa na túto misiu podujal spolu s skúsenejším rodiánskym Jediom Treevenom Wadom. Treeven a Karth sledovali lovcov hlboko do Huttského vesmíru. Odhalili ich tajnú základňu v systéme Cyax. Bola to rafinovaná voľba - systém hlboko Huttského vesmíru, málo preskúmaný a pre väčšinu Huttov a ich podriadených tabu. V tajnej základni bojovali s nájomnými lovcami. Pri jednej explózií prišiel Karth o celú pravú ruku a aj o svoj druhý meč, pričom utrpel aj rozsiahle popáleniny a vnútorné zranenia. Treeven ho vtedy zachránil a zabil zvyšných lovcov, pričom im ušiel len jeden. Ťažko zraneného Kartha previezol Treeven rýchlo na Naboo, pretože to bola najbližšia bezpečná planéta.
    Tam sa oňho postarali a dostal dokonalú mechanickú náhradu celej ruky (podobne ako Cay Qel-Droma len trochu lepšiu). Po pár mesiacoch rekonvalescencie sa vrátil do služby a veľmi sa spriatelil s Treevenom. Obaja sa stali Majstrami v tú istú dobu a Karth ešte zosilnel a pomaly sa vypracoval na jedného z najvplyvnejších majstrov toho obdobia. Keď mal Karth 33 rokov, začali Mandalorianské vojny. Počas týchto vojen získal Karth ešte väčší kredit a stal sa nakoniec členom Najvyššej Rady Jedi. Ním zostal až takmer do konca vojem, presnejšie do roku 3962, keď bol jeho priateľ Treeven Wad zabitý spolu ďalšími tromi rytiermi Jedi pri invázií na Duro. Po výraznom konflikte so zvyškom rady nakoniec Karth radu opustil a odišiel do úzadia na Arkaniu, kde sa pokúšal pokračovať v práci ktorú kedysi robil na tejto planéte majster Arca a obnoviť jeho starú akadémiu. Tu si aj vyformoval svoju súčastnú podobu a začal nosiť Arkanianské brnenie posilnené Arkanianskými diamantami a špeciálnou zliatinou.
    Pred pár týždňami sa dopočul zo svojich zdrojov v najvyšších kruhoch, ktoré stále fungujú, o neznámej planéte vo vonkajšom okruhu. Bral to ako výzvu. O svojom pláne informoval aj Radu Jedi, no nečakal na ich súhlas a podrobnosti. Pozbieral teda kredity a kúpil si interplanetárnu cestovnú loď, zaplatil posádku ktorá ho na túto planétu odvezie a nakúpil si zásoby. Nechal akadémiu svojmu najschopnejšiemu učedníkovi a vydal sa na speederi do veľkého vesmírneho prístavu na Arkanií, kde naňho mala čakať loď.
  • Zbraň: Jednočepeľový meč špeciálne upravený pre hádzanie. Je to v poradí jeho tretí kryštál v meči - prvé dva boli zničené. Jeho farba je fialová. Okrem tohto meča používa aj Svetelný bič ktorý vždy nosí pri sebe na opasku a používa ho v boji spolu s mečom len výnimočne skôr v kritických prípadoch. Jeho farba je modrá.
    Obrázek

  • Štýl boja: Dobre osvojený Niman s výraznými prvkami štýlov Djem So a Ataru.
  • Schopnosti v Sile:
    Prakticky všetky základné. Ovláda jednu veľmi špeciálnu schopnosť ktorá mu bola zrejme darovaná samotnou Silou. Odkedy dosiahol vek dospelosti, jeho telo starne veľmi pomaly, aj na rytiera Jedi. Mentálne dospieva a starne, ale jeho telo nielen vizuálne ale aj fyzicky zostáva veľmi mladé, no pomaly ale určite starne. Prakticky sa to prejavuje tak že má takmer päťdesiat ale vyzerá na dvadsať. Je zrejmé že táto porucha/dar sa uňho prejavila po nehode na Cyaxe, keď bol na pokraji smrti.
    Bojová meditácia
    Bariéra
    Ilúzie
    Pokročilá telekinéza (hádzanie väčších predmetov)
    Odrezanie Sily
    Priateľstvo so zvieratami
    Zelené blesky Sily
    Absorbcia
    Liečenie, Mind Trick
  • Vzhlad: Nenosí typické oblečenie rádu Jedi, skôr ako nájomný lovec. Nosí brnenie podobné Mandalorianskému zo špeciálnej ocele z planéty Arkania. Je ľahké a upravené tak aby mu nebránilo v pohybe, slabšie blastery alebo strely na dlhú vzdialenosť ním nepreniknú. Nenosí žiadnu helmu, veľmi často má na sebe dlhý plášť s kapucňou ktorý mu siaha až po päty. Má dlhé biele vlasy, ktoré sú pre jeho rasu typické. Jeho pokožka je rovnako pobledlá. Jeho tvár vyzerá, akoby mal o polovicu menej rokov. Iba jeho hlboké snehobiele oči a ostré rysy vypovedajú o jeho veku. Je priemerne vysokej postavy, na pohľad veľmi mocný a skúsený.
  • Povaha:Má melancholicko-flegmatickú povahu, no v zásade je to dobrý človek. Dodržiava do bodky kódex a aj keď na Republiku zanevrel, stále sa snaží pomáhať všetkým okolo seba. Po tom ako odišiel z Rady Jedi a utiahol sa do ústrania pred vojnou, výrazne sa zmenil a už nie je taký prívetivý ako bol kedysi no napriek tomu že sa viac uzavrel do seba sa stále snaží plniť svoje povinnosti a kódex.
Obrázek
(Približne takto vyzerá jeho brnenie a plášť. Samozrejme má výzor Arkaniana a fialový meč.)

by Lance Skywalker
2012

©

Naposledy upravil(a) Lance Skywalker dne 19.9.2012 13:52:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Garth Devilman »

Jméno: Arvee Kestler/Quane

Rasa: Člověk

Titul: Sith

Věk: 42

Planeta narození: Corelia

Životopis:

Arvee byl na Corelii znám coby velmi prohnaný zlodějíček. Rodinu neměl. O jeho matce se tvrdili jen samé nepěkné věci a tak neměl nikoho ke komu by vzhlížel. Podvody podvůdky a krádeže mu rozhodně nebyly cizí. Potuloval se hlavně kolem bohatých obchodníků a často vyřizoval jejich záležitosti jako poslíček. Při jedné ze svých výprav se stal svědkem vraždy. Muž pouhým pokynem ruky donutil svého protivníka klesnout a zemřít. Arvee možná neschvaloval vraždění, ale zaujalo ho něco jiného, a to moc. Moc nad osudem druhého člověka.

Když se mu podařilo vystopovat loď, jenž neznámý odlétal, čekalo ho nemilé překvapení v podobě mučení. Neznámý chlapce testoval, očividně vědom si nezvaného hosta, ale také šance a výhody, kterou může mít. Dvanáctiletý chlapec se měl stát jeho loutkou. Nyní o třicet let později se Sith jménem Quane sklání nad hrobem svého mistra s úsměvem na tváři.

Světelný meč: Jednočelová zbraň vyžaduje schopnosti mistra meče.



Forma boje se světelným mečem: Mistrně ovládá formu Makashi

Schopnosti: Výtečný taktik i „diplomat“

Schopnosti v Síle: ovládá telekinezi, i blesky, nyní našel zálibu ve škrcení

Vzhled: 178 cm, krátce střižené hnědé vlasy zelené oči, jizva nad levým okem, (po souboji se svým mistrem) černé roucho
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Xavier »

Jméno: Dakker

Povolání: Zbrojmistr Jedi

Rasa: Trianii

Planeta narození: Trian

Životopis postavy: Dakker si na svou rodnou planetu již vůbec nepamatuje. Byl do řádu přiveden ve velmi ranném věku. Již od samého začátku vynikal v šermu a všeobecně byl fyzicky na výši.
Prakticky po celý svůj život byl ve společnosti nevýrazný a plachý, proto rád trávil čas na misích, nejraději mimo civilizaci, kde nikdo nebyl přítomen.
Mandalorianských válek se nezúčastnil, neboť mu to jeho bývalí mistr výslovně zakázal a on mu nechtěl odporovat.
Stal se tedy velmi zdatným průzkumníkem, který neměl obdoby. Proto na něj padla volba, ohledně dalšího týmu, aby zjistil co se stalo s předchozími.

Hlavní zbraň: světelný meč modré barvy

Záložní zbraň: vibronůž

Styl boje: Juyo, Ataru

Schopnosti v Síle: Telekineze, Rychlost, Skoky, Hod mečem

Poznámky:

Rozsah znalostí o SW: Obě filmové trilogie, seriál CW, počáteční série seriálu TCW, většina knih co vyšla v CZ, plus pár co nevyšly, většina SW her, značná část SW komiksů, doplňoval jsem archívy
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Trivi »

Meno: Arthas Nagus
Titul: Učedník
Rasa: Človek
Vek: 21
Planéta narodenia: Korriban

Životopis: Arthas sa narodil na Korribane. Je to rodná planéta, ktorú často opúšťal, no vždy sa vráti tam kde ho jeho srdce ťahá najviac, alebo skôr povinnosti. Arthasov otec, je súčasne aj jeho majster. Práve on ho priviedol na akadémiu. No Arthas to nevie. Jeho vlastný otec, Kayle Strain, si zmenil priezvisko a Artasovi narozprával že jeho rodičia umreli a preto sa ho ujal. No pravda je taká že si ho Kayle vytvoril ako svojú pravú ruku. Tým pádom žije Arthas celý čas v nevedomosti a jedine čo má je temná strana Síly, ktorou je úplne sfanatizovaný. Jeden z krokov tvrdého otcovho výcviku. Na celej akadémií je známe, že Kayle si na svojho syna, temného učedníka, nedá dopustiť a práve preto si ho Arthas tak váži a splní všetko čo mu na očiach vidí.

Hlavná zbraň: jeden jednočepelový svetelný meč

Farba meču: Červená

Štýl boja: Shii Cho / Makashi

Schopnosti v Síle: Pokročilá telekinézia (dokáže manipulovať zo stredne veľkými predmetmi), Mind Trick (zatial sa v tomto smere ešte len zlepšuje, ale bytosti s labilnou psychikou dokáže oblbnúť), liečenie menších rán. Neskôr by sa chcel naučiť ovládaŤ blesky Síly.

Vzhľad: Mierne vypracovaná postava, asi 185 cm vysoký, vlasy ostrihané vždy na krátko. Dlhá čierna róba až po zem.

Povaha: Arthas je veľmi vyrovnaná osobnosť, ale je sfanatizovaný temnou stranou síly.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Všichni máte zelenou, pro zatím nábor uravírám.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od lukawolf »

Jméno: Adean

Rasa: Mirialan

Titul: Rytíř Jedi

Narozen: 3980 BBY

Planeta narození: Mirial

Adean se narodil na planetě Mirial v normální rodině. Ve věku tří a půl let byl rekrutován do řádu a rychle si vybudoval pověst tichého, ale silného jedince. Odhodlaně se učil jak v boji, tak na spirituálních a technických přednáškách. Jeho mistr Wessiri byl zkušený a řádu věrný Jedi a vybral si Adeana po jednom z jejich rozhovorů v meditačních zahradách. Ve svých patnácti letech podstoupil Adean svou první samostatnou misi. V hlubokých jeskyních si měl najít krystal do svého meče. Průběh této mise je tajemstvím pro všechny, kromě jeho mistra, avšak návrat Adeana byl jedním z těch zajímavějších. Kromě toho, že získal 2 krystaly se vrátil celý pokrytý vnitřnostmi a krví zelené barvy. Během svého učení pociťoval Adean i vliv probíhající války. Zvláště poté, co dosáhl věku 18 let a byl se svým mistrem na průzkumné misi. Při hledání krystalů na planetě Hoth se „setkali“ s piráty a zloději, kteří chtěli využít své příležitosti k získání vojenského vybavení z vraků lodí. Tyto pochybné existence chtěly dokonce okrást mistra Wessriho, který však nepolevil, a celý spor vyústil v šarvátku. První, ve které měl Adean na svých rukou krev. Na této planetě se však nacházeli oba krystaly, které nyní dlí v Adeanově meči i shotu. Další mise, jíž se účastnil Wessiri byly buď průzkumného anebo „diplomatického“ rázu a začaly formovat Adeana na cestu Jedie oddaného koncilu Prvotního vědění. Po svém pasování na rytíře Adean nadále plní tyto mise.

Světelný meč: Jednočepelový lightsaber s ledově modrou čepelí krystalu permafrost a čočkou vyrobenou z krystalu pontia. Jeho rukojeť je z mandalorianského železa a je mírně prohnutá pro lepší držení při boji. V nouzi často používané guard shoto se též pyšní rukojetí z této slitiny a krystalem permafrost.

Forma boje se světelným mečem: Makashi, Soresu, Jar’kai

Schopnosti: Dobře se vyzná v jak elektronických, tak mechanických zařízeních. Dokáže opravit kluzák, ale i odemknout sejf. Studium těchto technologií mu umožňuje jednoduchou infiltraci.

Schopnosti v Síle: Maskování se v síle a před zraky nepřátel, bojová telekineze a ovlivnění myšlenek

Vzhled: Metr osmdesát pět měřící, avšak poměrně hubená postava téměř lidské, avšak nazelenalé barvy pleti zahalená do tmavého pláště s na levé ruce připevněným nátepníkem a nárameníkem z mandalorianského železa. Nosí též tenké, černé rukavice z kůže. Když se někomu dostane té cti a Adean sejme kápi svého pláště, naskytne se dotyčnému pohled do poměrně pěkné tváře a tmavě modrých očí. Své tmavě černé rovné vlasy si Adean pravidelně udržuje, stejně jako krátký proužek vousů mezi spodním rtem a koncem brady.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nábor otevřen pro +1
Na frakci nezáleží.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Gwendolin »

Jméno: Inanna Dumunzi

Pohlaví: Žena

Rasa: Zabrak

Titul: Sith

Planeta narození: Korriban

Rok narození: 3980 BBY

Životopis:
Na Inannu se již od dětství lepila smůla. Její otec velmi toužil po synovi a narození dcery bral jako zradu. Ztráta práce a alkoholizmus dokonaly dílo zkázy a ze Zabraka se stal ukázkový domácí tyran, který nešel pro ránu daleko. Agresivita muže narůstala stejně rychle jako nenávist jeho dcery. Jediná "šťastná" vzpomínka na dětství pochází z doby, kdy bylo dívce šest let. Jako vždy se její otec vrátil z kantýny velmi opilý a agresivní. Křik, prosby a žadonění týrané manželky se mísili s nadávkami a výčitkami opilce. Byt se proměnil v peklo. Zoufalá, vyděšená Inanna posbírala všechny síly, nahromaděnou nenávist a s kuchyňským nožem vyrazila bránit svou matku... Dál si pamatuje až okamžik, kdy ji našli sedět v kaluži krve s úsměvem na rtech.

Druhý den ráno si pro Inannu přišel muž v černém, který ji odvedl do sithské akademie. Tak skončila jedna bolestná éra, kterou nahradila druhá ještě horší. Síla si se Zabrackou dívkou pohrávala a tak ji byl přidělen sadistický mistr, jenž se vyžíval v mučení, týrání a znásilňování. Prohloubil tak její psychické problémy, které si odnesla z dětství a samozřejmě i její nenávist a krvelačnost.

Přestože již složila zkoušky a půl roku je plnohodnotný sith, stále považuje svůj výcvik za nedokončený. Uzavřený pro ni bude, jakmile zabije svého mistra. Z tohoto důvodu se připojila k druhé výpravě na záhadnou planetu. Společně se svým bývalým učitelem a několika dalšími sithi odletěla vstříc Smrti.

Zbraň: dva červené, jednočepelové světelné meče

Styl boje: Jar'Kai, Ataru

Schopnosti v Síle: Základní ovládá všechny, alespoň na základní úrovni. Výjimkou je Zneviditelnění, které ovládá na vysoké úrovni.
Bariéra
Vlna
Zmatení
Blesky, řetězové blesky
Vysání života
Krádež vědomostí
Dun Möch

Vzhled: výška: 163 cm, pleť popelavé barvy, černé vlasy, žluté oči, rudé růžky a víčka

Povaha: Nedůvěřivá, temperamentní, agresivní. Ač si to nepřipouští výchova otce a mistra na ní zanechala následky. Vychovali ji k obrazu svému.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nábor uzavřen.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Gnostova MPM "Pavor Nocturnus"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jednoduchá otázka. Kdybych můj malinkatý Noční Děs znovu otevřel, kdo z vás by pokračoval ve hraní, případně nové zájemce. Ať nezacpáváme moje drahocené téma, piště mi do SZ zda budete chtít pokračovat/nebudete, nebo kdo by chtěl hrát, popř za jakou stranu. Dávám vám tak týden, pak dám možnost na přihlášky novým zájemcům, nebo mpm nechám zavřenou.
/Edit: Já to téma radši zamknu. V prvním příspěvku budu aktualizovat jména lidí, kteří budou mít zájem dále hrát.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „MPM a Aréna“