Infiltrace Star Destroyeru (mise pro Jeremyho) (NR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Potan

Infiltrace Star Destroyeru (mise pro Jeremyho) (NR)

Příspěvek od Potan »

Už to bylo několik dní po tvé nehodě na Yavinu a ty jsi se už skoro zotavil. Jednoho dne za tebou přišel mistr Katarn.
Jeromy, koukám žej si se již zotavil, až do trénuješ, dostav se zamnou do knihovny. Bude tam na tebe čekat spolus s tvým novým mistrem.

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Den uběhl rychle a tak jsem se vydal do knihovny a hledal mistra Katarna, poté co jsem ho našel jsem promluvil. Jsem tu takže co se bude dít.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
V knihovně už na tebe mist čekal. S ním tamy byl nějaký muž ve starém Mandoloriánském brnění. Bylo vidět že jeho vybavení již lescos zažilo.
První začal mluvit mistr katarn Jeromy, tohle je tvůj nový mistr jmenuje se Jastin Deregue a je to jeden s poseldních 7 mandoloriánů v galaxii. Jeho předci udělaly pro řád velmy zásadní skutky. Ted to bude tvůj nový mistr. Osvětlím vám váš nový ukol. Jeromy jistě si pamatuješ jak ste s Lukem byly zajatí impériem. Tak ted se vrátily. přitáhli si sebou i Star destroyer a v přímém boji by nás zničily. Prototo se ty a Jastin infiltrujete na Destroyer a zničíte mu uvnitř důležité stanice. Nějaké otázky?

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Zajímá mě jak se tam dostaneme. A budu asi potřebovat nový meč nevim jestli se našel ten můj.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Ta sis ještě nevyrobil nový meč? Měl si sand na to dostatek času
pak se do diskuse zapojil i mandoloriánec Tak todle má být můj nový žák? Takový nemotora? Já ho odmítám mýt za žáka. Pokud jím chce být at mně přesvědčí o svých kvalitách

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Uklonim se na omluvu. Co chcete jako důkaz toho že jsem hoden stát se vašim učedníkem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Ty se mně ptáš? Myslím že to s tebou nemá cenu.
A pak se postavý jako by chtěl odejít od stolu

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Počkejte jen jsem vtipkoval ten meč mám.
Vytáhnu z brašny čerstvě dokončený meč a ukážu ho mistrovi.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Mandoloriánec zapnu svůj rudě červený meč.
Tak ukaž že sním umíš zacházet

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Tohle nebude snadné.
Vytahnu meč a čekám co udělá.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Budeš tu na mně jen blbě zírat nebo i něco uděláš?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Budeš tu na mně jen blbě zírat nebo i něco uděláš?

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Žádny vztek. Při této myšlence se rozeběhnu a udělám svižný výpad na mistra. Pak ho přeskočim a zautočim ještě jednou.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Když se úpokoušíš vyskočit, mistr tě začne silou škrtit.
Co vás mladý v tý škole učí.

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Tak von to chce po zlém. Hodil jsem po něm mečem aby mě přestal škrtit a potom se ho pokusím odhodit silou.

Asi mi to lehčí neuděláš? Prosím.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“