Infiltrace Star Destroyeru (mise pro Jeremyho) (NR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
No nastoupíme už do transportu, přesměji do Lambdy, pro utajenou infiltraci je nejlepší, tak pojd

Obrázek
Lambda
Ted budeme mýt dosta času, tak jakou historku bys chtěl slyšet?

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-hangár
Nevím ale nejspíš mně zajímá nějaká bitva. Nepohrdnu ani soubojem s nějakým sithem. Natěšeně se dívám na mistra, ale né moc. Dlouhá cesta, ještě delší historky.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
Bitvy nejsou od toho aby ses zabavil.
Je vydět že jsi zatím v žádné nebyl

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-hangár
Ani nevím jestli se dá to co se stalo před pár dny nazvat bitvou. Ale byla to první moje opravdová srážka.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
A cože se stalo?

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-hangár
Byl jsem na misi s Lukem. Doufám že vám nevadí že mu tak řikám. No tak měli jsme skontrolovat hlášku o přítomnosti imperiální základny. A tak jsme vyrazili na bajcích, po chvilce jízdy jsme museli po vlastních. Pak jsme se museli rozdělit a já narazil na Scouty. Bezproblémů jsem je vyřadil, ale pak se ozvala vysílačka a já použil tohle. Vytáhnu mikrofon s senzorem. Taková menší pomůcka. Pak jsem zjistil že ke mně míří skupina elitních stormtroperů. Ty jsem zvládl taky ale jejich velitel vytáhl termální detonátor. Já ten detonátor odhodil na zbývajicí vojáky a kapitána zachránil. Potom jsem se vydal na bod setkání s kapitánem na zádech. Musel jsem přelstít rojnici AT-ST. S šokem jsem zjistil ze luk není na místě setkání a tak jsem se vydal po stopách AT-ST které asi střílelo po Lukovi. Dorazil jsem na základnu a na stromě zaminoval omráčeného kapitána. Luka jsem našel a řekl mi at přivolám pomoc. Rychle jsem se vydal na cestu ale vtom kapitán eksplodoval a celá základna viděla jak běžím na kopec. Jednou mě zasáhli do nohy, ale posily jsem přivolal. Po delší chvíli mě dostali když jsem vyrazil Lukovi na pomoc. Vzbudil jsem se v silovém válci. Mučil nás jeden sith. Já mu nic neřekl a on omráčil Luka. Pak dorazila kavalerie, jedaiové z akademie. Zase jsem usnul kvuli plynu a vzbudil se jako rukojný stormtroperů. Měli mě a Luka. Tak jsem se rozhodl na akci a přitom mě postřelili. To byla poslední kapka jediů okolo nás.... Dál si to nepamatuju, protože jsem stratil moc krve. Divně se mi ulevilo když jsem to řekl mistrovi.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
To nebyla bitva, spíš menší přestřelka.
v tom se ozvalo s vysílačky
Tady Destroyer Vigilance, posádko, nahlašte kody a důvod plavby

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-lod
Mistře nechci být v panice a tak mi řekněte že víte co dělat. Něco mi tu nehraje, proč nás našli a co tady dělají.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-lambda
Tady posádka, lodi AXFG-6542 heslo pro dnešek je FOR THE EMPIRE, žádámě o povolení vstupu na lod

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-lambda
Mistře nechcete mi to vysvětlit at se vžiju do role.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-lambda
Prostě se jen vymluvíme že jsme tajní Imperiální agenti

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-lambda
No nemněli bychom se připravit na nejhorší? Kdyby nas náhodou čapnuli.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Zdravím, zřejmě jdu s křížkem po funuse, ale přebírám tvou misi, takže jestli máš ještě zájem a někdy se tu stavíš, tak sem napiš kladnou odpověď, ja si tu misi prostuduji a budeme moci pokračovat.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“