Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendolin)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Když slyšel tvou poznámku o Ornovi, tak se neubránil tichému zasmání.
No s Ornem ve sprše jsem upřímně nikdy nebyl a ani to neplánuji, ale tvá přítomnost mi nikterak zásadně nevadí. Ovšem já ti to neřekl, Orn by asi jinak změnil odstín své barvy.
Mrkl na tebe a zavřel vodu ze své sprchy. Vzal si čistý ručník z hrazení a začal si trošku vysoušet vlasy. Úplně to nešlo, ale kvůli vlhkosti se mu vlasy trochu zvlnily. Ručník si omotal kolem pasu vyšel za skleněnou zástěnu, kde si připravil holící strojek, aby se zbavil čerstvého strniště.
No, ale když už mi skládáš ty poklony, tak i já musím uznat, že si mimořádně atraktivní... na mandalorianku z klanu Ordo.
Pousmál se a zapnul strojek. Ozývalo se tiché bzučení a tekoucí voda z kohoutku do umyvadla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Vyprsknu smíchy při představě Orna, který zezelená závistí. U jeho rasy by to nebyla nikterak výjimečná barva kůže, ale k němu by neseděla. Přestože je kyselí jako limetka.
Nic mu neřeknu, ačkoliv by to bylo k popukání.
Užívám si koupel a pečlivě si vypláchnu pěnu z vlasů, zatímco muž s ručníkem kolem pasu opustí sprchu a začne se holit. Voda mi prohřála každý sval v těle. Využiji toho a trochu si promasíruji krční páteř. Cítím ohromnou úlevu. Po dobrodružství v džungli jsem byla rozlámaná. V tom na mě Orion promluví a já se na okamžik zarazím.
Opravdu to byla poklona?!
Mám jediné štěstí, že jsem k němu otočená zády. Mezi námi je zástěna a já stojím pod sprchou. Snadno se mohu vymluvit, že rudá barva, která zalila mou tvář, je následkem horké vody.
Děkuji.

Vypravím ze sebe po chvíli.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Orion se při tvé reakci zazubil, ale jelikož si ho nemohla vidět, tak si to nevěděla. Klidným tempem se doholil a líce si opláchl vodou po holení. Ještě trochu zatřepal s vlasy, aby urychlil usychání. Přitáhl si svůj ručník víc k pasu, protože s začínala povolovat.
Nu užij si sprchu, já se jdu chvíli natáhnout do pokoje, než dorazí Aola ze své mise.
Otevřel dveře do koupelny a zmizel pryč. Nechal tě tu z hlavou plnou všemožných palčivých otázek, které si mu chtěla položit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Nestačím nijak zareagovat. Dřív než vstřebám novou informaci, je Orion pryč a mě nezbývá než dumat, kdo je ona Aola.
Že by další jeho dlužnice? Ne, to asi ne. Nikdo není tak marný jako já. Při mém narození museli být erupce na slunci, jinak si neumím vysvětlit, kde se stala chyba.
Vzpomenu si na své úspěchy v džungli. Vylezu ze sprchy, popadnu ručník a začnu si sušit vlasy. Mezitím dál uvažuji nad dalším členem základny.
Až na mou maličkost se zdá, že si kolem sebe Orion shromažďuje lidi, kteří jsou v něčem nejlepší. Dá se tedy předpokládat, že ani ona nebude výjimkou. A rozhodně bude loajální.
Po vlasech přijde na řadu i pokožka. Jemně osuším obličej a pokračuji od krku dolu.
Možná mu shromažďuje nějaké informace v terénu. Třeba je to jeho spojka v nějaké větší organizaci. Ale v tom případě by zde nebydlela. Navíc by se spíš setkávali na nějakém jiném místě. Řekla bych.
Odložím ručník a začnu si pečlivě nasazovat čisté spodní prádlo.
Orn je hacker. Orion je mandalorian, sith, pilot, kuchař a kdo ví co ještě. Čím mu je prospěšná ona? Pokud nebudu počítat tohle.
Zpod trička vytáhnu stále vlhké dlouhé vlasy.
Zvěd! Nic lepšího mě opravdu nenapadá. Pašeráka snad k ničemu nepotřebuje. Zloděje taky ne.
Natáhnout si kalhoty je skoro nadlidský čin. Kapky vody mé úsilí patřičně ztěžují.
Dealera? Že by mu obstarávala nějaké speciální zboží, ale to by pak neříkal, že se vrací z mise.
Jsem hotová, ještě naposledy se pokusím co nejvíce vysušit vlasy ručníkem.
A co to bylo asi za misi? Na začátku se mě Orion zeptal, jestli se nebojím ušpinit si ruce, lze tedy předpokládat, že se dobročinností nezabývá. Ta žena by mohla v klidu být nájemná vražedkyně. Tuhle záhadu asi před jejím příjezdem nerozlousknu. Budu si muset počkat.
Natáhnu si boty a trochu mě zamrzí, že u sebe nemám žádnou zbraň. Chci dát Orionovi možnost relaxovat. Takže myšlenku na návrat do pokoje a vyzvednutí si pár věcí zaplaším. Místo toho posbírám špinavé prádlo, mokrý ručník a vyrazím hledat prádelnu.
Je dost nepravděpodobné, že nás tu v následující dejme tomu hodině přepadne ozbrojené komando. Tak to vydržím bez svých hračiček.
Dveře se se zasyčením otevřou. Vyjdu na chodbu a stisknu spínač hned těch vedlejší.
Bingo!
Přede mnou se objeví vytoužená prádelna. Věci hodím do pračky a namířím si to do kuchyně. Z horké koupele a předešlého cvičení mám pořádnou žízeň. Prohlédnu dvě poličky, než se mi povede najít skleničku. Poté ji naplním vodou a uhasím žár v hrdle. Znovu doplním vodu a vydám se ke stolu. Posadím se na jednu židli a na druhou si dám nohy. Jakmile mám pohodlí, zavřu oči. Relaxuji a zároveň dál uvažuji o ženě.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Minutu ospale střída další, stále se nic neděje. Všude panuje klid a mír. Orion je stála u sebe v pokoji. Orn se hrabe v lodní elektronice a provádí diagnostiku systémů. Zkrátka idylka na slovo vzatá, alespoň na poměry zúčastněných osob. Nakonec se přeci jen hlavní průchod do základny otevře a dovnitř vejde. Nádherná, mladá, růžovo-fialová, twi'lekská žena. Na sobě má upnuté kalhoty z tmavé krokodýlí kůže (nebo něco tomu podobného), a tílko s hlubším výstřihem, přes to má spíše jako doplněk koženou vestičku. Celý tento model na ní působí velice smyslně a přitažlivě, dokonale kombinuje prostor vjemu oka a vlastní fantazie pozorovatele. Přesně jak ke své práci potřebuje. S dokonalým sebevědomím a grácií prochází chodbou do základny a někoho hledá. Její středně vysoké, přesto široké podpatky cvakají o kovovou podlahu chodby. Právě prochází kolem kuchyně a míří směrem k ubikacím.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Čekání mě unavuje. Po celé základně se rozhostilo ticho. Zaslechla bych i spadnout špendlík. Orion je ve svém pokoji. Orna jsem od našeho posledního setkání nezahlédla. Pravděpodobně nabourává konzole ve městě nebo se hrabe v nějaké elektronice. Z polospánku mě vytrhne zvuk otevírajících se dveří hlavního vstupu. Zadržím zvědavost a zůstanu sedět v kuchyni. Židli pouze natočím, tak abych částečně viděla na chodbu.
ŤUK, ŤUK, ŤUK...
Doléhá ke mně pravidelné klapání bot na vysokém podpatku. Je stále blíž a já se nedočkavě napřímím. Po chodbě se promenáduje vyzývavě oblečená twi'lečka. Mladá, velmi pohledná, růžovo-fialová. Projde kolem kuchyně, aniž by mě zaznamenala a pokračuje dál k ubikacím.
Tohle je TA žena? Nebo si pro ni jen Orn poslal? A hledá vůbec Orna?
Napadne mě, ale pochybuji, že by to tak bylo. Zaposlouchám se do klapání. Jakmile uznám, že je dostatečně daleko vstanu a opatrně vyrazím za ní.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Žena klidně pokračuje svou ladnou chůzí dál a vypadá to, že si svého "ocásku" nevšimla. Po chvilce jste na ubikacích a ona zahne za roh, do další chodby. Pokračuješ tedy dál za ní, ale v tom zahneš za roh a tam ti do tváře míří hlaveň malého blasteru. A na druhém konci je Aola. Přeměří si tě pohledem, ale není to stejné jako u Orna. Spíš je to zvídavé a opatrné přeměření soupeře.
Kdo si a kdo tě sem pustil? Tady nemají žádní vetřelci co dělat. Radím ti vymyslet dobrou a pravdivou odpověď. Jinak bude tvoje tvářička k mání na zdi za tebou.
Naprosto klidným pohledem dravce si prohlíží svou kořist, připravená rozdrtit ji svými spáry. Zřejmě jedna z mnoha tváří, téhle vražedkyně, špionky,.. a kdo ví co v podvazku skrývala ještě. ^^
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Našlapuji opatrně, jako bych byla na Dxunu a kolem mě divočina plná hladových šelem. Vše jde dobře. Twi'lečka pokračuje nerušeně dál. Ocasy se jí pohupují ze strany na stranu. Jak to vypadá, o mé přítomnosti nemá ani zdání. Už jsme se dostali na ubikace. Žena zahne za roh k pokojům. Přidám do kroku, stále se však soustředím, abych nijak nehlučela. Zastavím se, zklidním dech a zaposlouchám se do zvuků.
Nic? Že bych se o tolik zpozdila a ztratila ji?
Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Znejistím a nahlédnu za roh.
U kurvy vymrdané! Dohajzlu je po mě.
Hledím do hlavně malého blasteru. Lesklá, kovová zbraň vypadá udržovaně a smrtelně. Žena, která ho třímá, mě sleduje ostřížím pohledem. Drží můj život ve svých rukách a váhá, proč mě nemá okamžitě zastřelit.
Přesně jak říkáš. Nejsem vetřelec. Jmenuji se Ayla. Přiletěla jsem s Orionem.
Oplatím jí klidný, pevný pohled.
Ty budeš jistě Aola.
Vyslovím její jméno. To jí dozajista přesvědčí, že nelžu.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Nedůvěřivě na tebe zaostřuje svůj pohled. Trochu váhá při světlé tvých slov, ale zatím se nezdá zcela přesvědčena.
No mé jméno znát můžeš, ale nedává smysl, proč by sem Orion tahal ženskou. Naposled když jsem ho viděla, tak mířil na Dxun. Takže tohle nic nedokazuje. Tudíž si mě ani trochu nepřesvědčila... Aylo.. Pokud je to skutečně tvé jméno.
Konstatovala svůj soud suše a pravděpodobně se ti chystala prohnat hlavou laser. Náhle však zasyčeli kus od vás dveře. Z těch vyšel rozespalý Orion v boxerkách.
Co to tady zase nacvičujete? Scénku do tématického divadla? Člověk se ani nemůže v klidu prospat...
Poznamenal s mírný úšklebkem a prohrábl si rukou trochu rozcuchané vlasy. Nyní už na vás upíral svůj podmanivý pohled a očekával vysvětlení.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Nepřesvědčila jsem ji.
Ano, má pravdu. Její i Orionovo jméno jsem si mohla zjistit. Ale kdybych byla zloděj či nájemný vrah, tak bych nešla do doupěte nepřítele beze zbraně. To bych musela být leda duševně narušený zabiják... nebo spíše sebevrah. Začíná mnou trochu cloumat vztek. Snažím se ho však nedávat najevo. Jeden špatný pohyb, slovo, pohled. A dostaví se nekonečná tma.
Je to mé jméno! A nejsem...
Větu nestačím dokončit. Dveře pokoje se rozletí a objeví se rozespalý Orion.
Ještě že jsi tu. Dáma mi každou chvíli vystřelí mozek z hlavy. Zavolej Orna, litoval by, že přijde o tu podívanou.
Pohlédnu na nedbale upraveného muže a doufám, že twi'lečku zastaví.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Aola se při pohledu na polonahého Oriona trošku zardí, ale naštěstí to není tolik vidět díky její barvě kůže.
Já.. Ona se chovala podezřele a sledovala mě jako nějaký zabiják...
Vypraví ze sebe rozpačitě. Jinak dokonale vyrovnaná mladá žena, vypadá v přítomnosti Oriona rozrušeně. Jako by stála nahá na pódiu a sledoval jí celý tenhle měsíc. Přesně tak na ní působil. Zastavil ji gestem ruky a sám se chopil slova.
No tady Aylu jsem.. nabral na Dxunu. Nyní s námi bude pracovat, takže se pěkně prosím nezabijte. Alespoň ne tady a teď.
Dodal sarkasticky, ale myslel to jako žert.
Nuže tohle je Aola. Aolo, tohle je Ayla. Už se sice znáte, ale tvařme se, že se vidíte až nyní.
Mrkl na obě a kouzelně se pousmál.
Aola je mladší sestra Orna a zároveň nejlepší vyzvědač, vrah, zloděj, a špión v téhle soustavě... No a tohle je Ayla.. Ehm bojovnice a mistryně přes exploze. Hlavně ty nechtěné... No zbytek je na vás. Já se půjdu obléct.
S pobaveným výrazem zmizel ve dveřích a ty za ním zapadly.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Zbraň mi konečně nemíří mezi oči a já si mohu oddechnout. Nebýt Oriona pravděpodobně bych už ležela na zemi a obsah mé lebky by hyzdil stěnu.
Aspoň bych ten čurbes nemusela uklízet.
Pohlédnu na ženu, která jako by ztratila svou předchozí sebedůvěru. Znejistila a snad i trochu zčervenala? Nejsem jediná, kdo se v přítomnosti muže cítí nesvůj. Během hovoru se její ocasy zhoupnou v obranném gestu do stran a celé tělo se zavlní, jako by předváděla nějaký tanec. Řeč těla je u twi'leků mimořádně výrazná.
Ráda bych ji jednou trochu nastudovala, abych dokázala jistě určit její význam.
Pomyslím si, zatímco nás muž představuje.
Tak mladší sestra?
Podívám se na ženu, ale nenacházím žádné očividné rysy, které by s bratrem sdílela. Naštěstí! To platí i pro povahu. Ač jí znám jen pár vteřin je mi mnohem milejší než Orn.
Přesto si na ní musím dát pozor. Podle Orionových slov by dokázala zabít i rtěnkou. A pokud by jí v ruce záhadně neexplodovala, tak bych z našeho střetu vítězně nevyšla.
Náš společný přítel zmizel zpět v pokoji a zanechal nás spolu na chodbě. Je čas začít od začátku.
Promiň, neměla jsem tě sledovat. Síla zvyku. Nechceš se jít seznamovat u sklenky něčeho silnějšího? V kuchyni bychom jistě něco našli.
Nabídnu přátelsky a doufám v kladnou odpověď.
Stačí, že mě nemusí jeden člen její rodiny.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Když Orion mizí za dveřmi. Ona vzrušení i nervozita, kterou Aola pociťovala je pryč. Chvíli přemýšlí nad slovy muže a poté i nad tvou smířlivou nabídkou. Nakonec ke tvé radosti přikývne.
Tak tedy dobře, mluvila si pravdu, ale mou důvěru si tak snadno nezískáš. Není v tom nic osobního, ale síla zvyku.
Trochu pobaveně se ušklíbne a společně zamíříte chodbou do kuchyně. Tam vytáhne jednu lahev nějakého alkoholu, vypadal dost silně. Oběma vám nalila do sklenek, které se běžné používají na whisky. Chopila se své sklenice a upřela na tebe svůj pronikavý, přesto zvláštně svůdný pohled. Tohle byla jedna z jejích vyzvědačských praktik. Takže to jen tak někdo prokouknout nemohl.
Tak tedy do dna, nováčku.
Pronesla dokonale melodickým hlase, testovala si tě a navíc chtěla zabít čas při čekání na Oriona, za kterým původně mířila. I ona jak vidno byla vůči Orionovy věrná a chtěla ho případně ochránit před nějako podvodnicí. Která by mu chtěla ublížit, nebo ho využít. Jako by to v jeho případě bylo možné, ale to nikdo z nich neviděl, ani neslyšel.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Orionova utajená základna

Souhlasí.
Až příliš rychle.
Stejně jako její bratr je i ona nedůvěřivá. Z ničeho nic jsem narušila jejich tří člennou skupinku. Vidí ve mně jen někoho, kdo je chce podvést. Což není na tomto měsíci jistě nic výjimečného. Nemůžu se divit. Konec konců i já zde plně věřím pouze jedinému člověku. Vcházíme do kuchyně. Ona připravuje drink, já si skládám střípky informací. I kdyby nás Orion, tak pečlivě nepředstavil došlo by mi, že stojím proti ženě, která s blásterem umí zacházet velmi dobře. Kde nepomohla agrese, tam nastoupila lstivost a sex-appeal. Její krása jistě rozvázala nejeden jazyk. Navíc mohla pracovat i jako společnice. V doprovodu vlivných mužů lze taky ledasco zaslechnout. A už jen fakt, že žije na měsíci Pašeráků ji předurčuje k tomu, aby se vyznala ve zlodějských praktikách. Narozdíl ode mě, ona byla skutečný profesionál.
A já ji pozvala na drink? Já která v životě neviděla kantýnu?! Já budu ležet pod stolem, zatímco na ní nebude stále nic znát.
Už je ale pozdě couvnout. Chopím se sklenky. Jestli odpadnu, tak jako mandalorianka.
Na zdraví a spolupráci.
Pronesu odhodlaně. Rychle zakloním hlavu a vyprázdním skleničku. Alkohol v puse nijak nepovaluji, nepijeme víno. Tekutinu okamžitě polykám, cítím jak mi spaluje hrdlo. Žár postupuje níž až "exploduje" a já se otřesu.
Kurevsky silný pití!
Vydechnu a pohlédnu na Aolu. Jistě se dobře baví.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Orionova utajená základna

Pokud ji tvá reakce pobavila, mistrně to skryla a vypadala naprosto klidně a v pohodě. Hned vám nalila další rundu, aniž by se zeptala.
Tomuhle se říká jen úvodní pozdrav pro nováčky. Jak ty říkáš, "kurevsky silné" pití na tomhle měsíci, by tě skolilo už při vdechnutí výparů.
Usmála se a jako by nic do sebe kopla dalšího panáka. Vypadala jako by pila jen nějakou pramenitou vodu a ne kdo ví kolika procentní alkohol. Počkala si, až do sebe kopneš další sklenku a celý proces zopakovala. Takže si před sebou měla stále dost pití. Začala si mít takové ty opilecké manýry. Ztrácela si zábrany a začínala se chovat poměrně upřimné. Zkrátka jak už to u opilců bývá, dělají to co chtějí udělat, ale zábrany jim v tom předtím bránily. Po chvilce se na téhle vaší dámské jízdě objeví Orion, dnes na něm vydíš jiné oblečení než měl na Dxunu. (takovéhle: http://images.wikia.com/starwars-exodus ... _Sadis.jpg) Aola nabídne sklenku i jemu a ten si ji bez jakéhokoli problému naklopí do sebe.
Vidím, že už spolu vycházíte lepe. No, ale raději to moc nepřežeňte. Ayla snad nikdy nic doopravdy alkoholického nepila.
Pousmál se a obě vás pozoroval těma neodolatelnýma, kaštanovýma očima.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“