Lan Mandragoran: Vyslanci míru

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

Vypadá to že Tariel by byla vhodná k práci archiváře. Řeknu si během procházení záznamů které mi poskytla a ušklíbnu se spíše v duchu. Zajímavá osobnost. Svižná obratná válečnice a přitom takový organizační talent. Tak jsem se zabral do práce že jsem si ani nevšiml příchodu mistra. Až po čase jsem zvedl hlavu aby jsem zjistil že sedí poblíž nás a probírá se vlastními materiály. Povzdechnu si. Každý sám na sebe. Kde ty loňský sněhy jsou. Alespoň že mistr vypadá už odpočatěji. Skloním znovu hlavu nad datapad a začnu si vrývat do paměti postavení a manévry z Ataru.

Modrá hvězda, systém Calgon


Tak jsem se zabral do čtení že jsem naprosto zapoměl jít si lehnout. Jon uklidil datapad a přerušil ticho ve společenské místnosti. Já jsem překvapeně vzhlédl od mého datapadu a zjistil jsem že mě příšerným stylem bolí oči. Zaklapl jsem Datapad a promnul jsem si bolavé oči.
Kdybychom se neviděli? Znovu se mi v hlavě rozezní zvony. Myslel to vážně nebo si dělal srandu? Má snad v plánu se vytratit? Nebo se obává že se něco stane?
Ironická přestřelka mých oblíbenců mě trochu uklidnila. Přesto však. Nechám myšlenku nedokončenou.
Díky Jone budu se snažit. Síla s tebou.
Dívám se do zad odcházejícího Jona s jistým smutkem a obavami zračícími se mi v očích.
Hodím datapad do batohu a podívám se na mistra. Rád by jsem si s vámi o něčem promluvil mistře.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Modrá hvězda

Loď zatím s trhnutím přistála, ovšem jen proto, aby po chvíli zase vzlétla a pokračovala směrem k vaší konečné destinaci, totiž k centrálnímu světu meridianského sektoru.

Zatím sis stačil sbalit datapad zase do osobních věcí a nakousnout konverzaci se svým výchovným dozorem.
Poslouchám. A napjatě k tomu.
S těmi slovy se Velryn Corriolan obrátil tvým směrem a věnoval ti široký úsměv.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

Měl by jsem mu říci o mých obavách o Jona?
chvíli tiše přemýšlím zatímco mistr čeká na odpověď. To by zřejmě bylo zbytečné. Řekl by mi že mé obavy nejsou opodstatněné. Navíc, stejně jako každý jiný rodič by se zřejmě postavil na Jonovu obranu. V hádce s dětmi jsou rodiče přísní, ale když děti někdo z něčeho nařkne vrhnou se na útočníka s tím že to není pravda.
Takže budu mluvit jen o mém plánu do budoucna. Ale jak začít?


Mistře, původně jsem měl v plánu počkat až budeme mít misi za sebou.
Ale jelikož jsem od Jona na začátku letu zjistil že se drby šíří stejně rychle jako světlo, raději vám to povím hned. Včera. Nebo už vlastně předevčírem. Jsem při tréninku s Jonem ve výcvikové místnosti potkal padawanku Tariel. Okouzlila mě svou technikou Ataru, kterou by jsem se rád naučil. Strávil jsem celý den jejím procvičováním a Tariel mi poskytla i nějaké údaje aby jsem mohl sám studovat i během naší cesty. Vás tedy tímto chci požádat o svolení v pokračování tréninku. Snad by jsem mohl zajít i za mistrem Yodou aby mi pomohl
.

A také. Tohle bude horší. Chtěl by jsem se naučit zacházet se světelnou tyčí. Tak jsem se chtěl zeptat jestli někoho takového neznáte. V mandorianských válkách to byla běžně používaná zbraň. Informace o světelných tyčích jsem si vyhledal v archívech. Protože dnes to není právě nejběžnější zbraň.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Modrá hvězda

Mistr během tvých slov povytáhl obočí a překvapeně poslouchal, co z tebe všechno vypadne.

S tím, že se chceš učit ataru, problém nemám, odpověděl po chvíli zamyšleně.
Konec konců, Jonovi jsem makashi také povolil, i když se domnívám, že ani jedno není zrovna ideální sebeobranný styl. Sice si ho u tebe dost dobře neumím představit, ale pokud to opravdu považuješ za vhodný druhý styl, tak proč ne. Jen tě rovnou varuji, že v praxi ho asi příliš nevyužiješ. Ale v kontextu rozvoje tvých nadání v Síle by mohlo být užitečné.
Zhluboka se nadechl a zdálo se, že přemýšlí, jak přesně říct ten zbytek.
Pokud jde o světelnou tyč - tohle teď neber tak, že se ti to snažím zatrhnout: popravdě nevím, k čemu by ti byla. Přece jen, těžiště činností řádu, respektive té klasické složky, do které jsi začleněn, ne pomocných sekcí, spočívá v diplomatických a mediátorských úkolech. Často v nepříjemném a ne právě přátelském prostředí, ale rozhodně nejde o bojové úkoly. Tato část činnosti Jediů byla po vyvrácení sithského řádu zcela upozaděna. Což je také hlavní důvod, proč se používají především jednoduché světelné meče a od složitějších a účinnějších zbraní se upustilo. Světelný meč je jednodušší, snadněji se s ním zachází. Není tak konstrukčně náročný a na rozdíl od takové světelné tyče je považovaný za něco, co k Jediům tak nějak automaticky patří - ta tyč by rozhodně vzbuzovala pozornost.
Taky záleží, jak moc by ses chtěl na co specializovat. Pokud by to bylo převážně léčitelství a přináležící dovednosti, tak si myslím, že by to bylo dost neefektivní.
Jinak jestli tě to skutečně zajímá a myslíš to vážně, mohl bych se případně poptat mezi mistry z průzkumných oddílů - do jejich činnosti spadají i archivy a archeologické projekty, takže je pravděpodobnější, že budou o podobných unikátnostech vědět víc a lépe ti zodpoví případné otázky či by tě byli schopní dokonce s takovou zbraní přímo seznámit. Nevím a netuším, moc kontaktů tímhle směrem nemám, ale jinak mne nenapadá nikdo, kdo by mohl o světelných tyčí vědět víc.

--------------
1212 :D
Naposledy upravil(a) Elinor Yall dne 14.5.2010 14:10:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

V pravdě mistře. Jak to jen říci. Nikdy jsem neuvažoval nad tím v jaké ,,jednotce” by jsem chtěl strávit zbytek života. Ale kdyby jsem řekl že chci strávit celý zbytek života léčením zraněných, či nemocných nebo diplomatickými jednáními lhal by jsem.
Vždy mě lákaly dálky a průzkum. A své nadání v léčení jsem považoval spíše za bonus
. Musím to upřesnit aby si to nevyložil nijak špatně.
Nadechnu se a pokračuji. To neznamená že se nechci podobných akcí účastnit. Ba naopak. Považuji to za velice prospěšnou činost. A rád pomáhám lidem i jiným tvorům. Ale pravdou je, že ten adrenalin který jsme zažili minulý týden by mi scházel.

Jinak řečeno, pokud mě chápete. Velmi nerad by jsem upadl do stereotypu zaměstnání tím, či oním. Lidé poté upadají do melancholií ať už jsou obyčejní zaměstnanci či Jediové. Chtěl by jsem prozkoumávat neznámé, a zároveň prokládat tuto službu službou léčení či diplomacie.
Jelikož příliš ..akce” uškodí a mohlo by mě to svést na nebezpečnou cestu. Ale také se obávám že jen diplomacie a léčení i když i při tom se Jedi může dostat do problémů
. Usměju se. Ale hned se zachmuřím při vzpomínce na Jonovo vyprávění. By mě prostě nebavilo. Ačkoli vím že diplomacie je mnohdy nebezpečnější nežli deset válek a člověk se prostě může dostat do situace jako mi minulý týden. Znovu se usměju

Jistým způsobem ale nechápu proč je světelná tyč považována za válečnou zbraň. V archívech jsem si také zjistil, že v dobách, než byli vynalezeny střelné zbraně a světelné meče se hůl používala spíše jako obraná zbraň. Ve válkách neútočili armády s tyčemi, ale s meči. Ovšem člověk ovládající tyč se dokázal meči ubránit jelikož je to velmi obratná a rychlá zbraň.
Neklidně si poposednu. Skutečně ale nebudu jednat proti vašemu doporučení mistře. pokud shledáváte tuto zbraň jako nebezpečnou. A obáváte se že by mi její zkonstruování a používání mohlo spíše uškodit nežli pomoci. Nebudu se tomu bránit.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Modrá hvězda

Vpravdě, milý padawane... vždycky jsem byl toho názoru, že máš na to, aby z tebe byl vynikající rytíř Jedi mimo jakékoli specializované sekce řádu, odpověděl ti mistr Corriolan a trochu kriticky si tě přeměřil.
A jak tak pozoruji, jak rosteš a dospíváš, jsem o tom přesvědčený stále víc. Pokud jde o světelnou tyč, kdybych to považoval za pro tebe nebezpečné a nevhodné, řekl bych ti to rovnou. Nejsem z toho nadšený - protože naučit se s ní zacházet na vyšší než té nejelementárnější úrovni ti zabere spoustu času, který bys mohl věnovat rozvoji jiných, dle mého úhlu pohledu praktičtějších dovedností. Ale zase ve chvíli, kdy by ses dostal k pokročilému zacházení, měl bys na své straně výhodu - přece jen, ta zbraň není právě nejobvyklejší, jak jsi zmínil.
Takže jestli se s ní chceš doopravdy naučit zacházet a myslíš to skutečně smrtelně vážně, jsem ochotný zkusit ti pomoct najít někoho, kdo by o ní mohl něco vědět. Proto jsem také zmínil jistou sekci, že.


Zhluboka se nadechl.

Tolik k výchovným poznámkám.
Je ještě něco, co tě tíží, a co bys se mnou chtěl probrat, nebo můžeme přejít ke stručnému shrnutí mise a plánům?
[/b]

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

Och. Vyklouzne mi ze rtů. Takovou chválu jsem od mistra ještě neslyšel. To bylo, nečekané. Sklonil jsem hlavu překvapením aby nebylo vidět jak jsem šokovaný.
Děkuji mistře. Rád by jsem se o to pokusil. Ale rozhodně se nechystám zanedbávat ostatní dovednosti. Do zkoušek na rytíře mám ještě dost času. Do té doby se mohu jen pokusit naučit nějaké základy, navíc, i tyč se dá používat jen jako obouruční meč když zapnete jen jednu čepel. Slibuji že nebudu zanedbávat trénink ani se silou, ani s mečem. A že se nepokusím používat tyč v boji dokud se ji nenaučím alespoň slušně ovládat.
Dá to práci, ale opravdu se nehodlám flákat. Zvolil jsem si složitou cestu kterou chci dokončit
. Usměju se na něj a jako teatrální gesto důkazu se pokusím použít telekinezi.

Síla je mocný spojenec. Prochází vším kolem nás, vzduchem, stolem, křesly a samozřejmě i mnou. Díky ní je Jedi schopen nadzvednout a pohybovat předměty. Soustřeď se Lane.
Zavřu oči a pokusím se nadzvednout Lampu stojící na stolku. Po pokusu otevřu oči.

Ne mistře. Tíží, něco by tu bylo, ale nehodlám s tím jít ven když nic nevím jistě.
Takže. Malý Breefing před misí. Povzbudivě se usměju. Pak se rychle musím převléct. Zatahám se za pomuchlané roucho. Už jen samotné vystupování a slušné oblečení tvoří obraz o návštěvníkovi. Nikdy jsem nebyl parádník ale slušnost je slušnost.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda

"Jak začít a zároveň stlačit vše podstatné do několika vět?" zauvažoval nahlas mistr Corriolan, aby navnadil atmosféru možné diskuze, přestože on sám měl říci, co přesně budete na Meridianu hledat a provádět.

Nakonec asi v duchu našel správná slova a nasadil vážný výraz:
"Jak jistě víš, po celé galaxii se šíří zvěsti o různých terorostických činech, na které jsou použity biologické zbraně. Takovýto druh zbraně hromadného ničení jsou bohužel pro tyto akce nejúčinnější. Již v minulosti jsme pátrali po organizacích i jednotlivcích, kteří takové zbraně vyvíjeli a prodávali na černý trh. Popřípadě poskytovali svoje výtvory vyšším činitelům, kteří pak ohrožovali významné představitele světů a planet."
Corriolan si odkašlal a zkoumal z Tvého pohledu, zda nechceš něco podotknout.
Poté pokračoval: "A tady na Meridianu je v současnosti další hrozba na obzoru. S drochy jsme už tu čest měli, teď se dostáváme dost možná do epicentra událostí spojených s těmi mrškami. Bude to nebezpečné... ale musíme se dozvědět více!"

Velryn Corriolan se naposledy protáhl, čekal na Tvé otázky a počal se zajímat o to, co si zabalit s sebou na první setkání se zdejšími obyvateli.
___________________________
Takže: Oficiálně jsem Tě zdědil po Elinor, za což jsem osobně rád. Jak jsem již uvedl jinde, bude to něco jiného, než od mojí předchůdkyně, nicméně i tak jsem si jist výbornou zábavou z obou stran... 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

Nervózně zamrkám po vyslechnutí mistrova výčtu našich budoucích aktivit. Černý trh, biologické zbraně a diplomatická jednání. Příštích pár dní se zřejmě nudit nebudu.

Takže, jestli tomu rozumím dobře, náš oficiální úkol jsou diplomatická jednání. Ale v záštitě těchto jednání se pokusíme proniknout na černý trh a nakoupit nějaké biologické zbraně.
Chvíli se zamyslím a poté pokračuji. S drochy jsme se setkali na otrokářské lodi, na kterou pravděpodobně nebyli vzati úmyslně ale spíše shodou náhod. Což znamená, že pokud na černém trhu neseženeme informace o drochách, musíme se poohlédnout po trhu s otroky, protože výzkumná stanice s biologickými zbraněmi bude velmi pravděpodobně někde poblíž.
Velmi zajímavé tohle zaměstnání Jedie. Jeden se moc nenudí. Jen by mě zajímalo co budu dělat až najdeme tu výzkumnou stanici a vrhne se na nás celý roj těch blech Nyhylových. Tady bude ještě vedro.
Vstanu a promnu si unavené oči.Takže jestli jsem to pochopil dobře, a nemáte připomínky, šel by jsem si na chvíli lehnout, mám na to asi čtyři hodiny. Nějak jsem při tom studování ataru zapomněl na čas.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda

Mistr se na Tebe podíval kapánek nechápavě a pak uvedl vše na pravou míru: "Hou, hou! Neřekl jsem, že budeme prolézet bary, zastrčené uličky nebo vykřičené domy a budeme hledat pašeráky a překupníky! Máme v prvé řadě politické úkoly. Až ve volném čase se můžeme potloukat po těchto místech a pokusit se dozvědět něco o těch věcech okolo biologických zbraních..." řekl, čímž poopravil Tvoji dedukci.

Ožehavé téma bylo více než delikátní a koupit na černo nějaké jedy, či snad plyn, to by bylo značně nerozvážné, navíc byste se poté mohli dostat do nesnází. A to jste rozhodně nepotřebovali. Mistr Corriolan ještě přidal do placu připomínku: "Nezapomeň, že máme v záloze Jona. Ten se může nepozorovaně infiltrovat kdekoliv a být nám tak nápomocen. A my zatím budeme stavět bábovičky na svém vlastním písečku..." usmál se mistr Velryn a ukončil tak předběžné plánování akce.

Nyní jsi naznačil, že je čas nabrat energii a mistr Corriolan nebyl v zásadě proti. Společně jste se odebrali chodbou do svých kajut...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

Po mistrově výtce se trochu zamračím a zapřemýšlím se. Vždyť jsem nic jiného neřekl, říkal jsem přeci že oficiální úkol je diplomatické jednání. Nebo ne? Už jsem asi unavenej opravdu si musím lehnout. Dvacet hodin strávených čtením datakart asi udělá své. Přeci jsem neřekl že při první příležitosti uteču z paláce a na diplomacii se vykašlu. Nebo ano?
Ráno moudřejší večera, dej si pár hodin spánku a půjde to snad lépe
. Ušklíbnu se sám pro sebe.
S tímto přejdu do své kajuty a rozhlédnu se po místnosti. Páni, takový komfort, tohle jsem na tom mistrově frachťáku nezažil. Škoda že jsem celou cestu strávil ve společenské místnosti čtením. Takový komfort asi dlouho neuvidím, ačkoli spoléhat na jiné piloty nemající takové reflexy jako mi Jediové mi přijde riskantní, pohodlí není nikdy na škodu. Usměju se a položím se pomalu na postel. Nastavím si budík aby mě vzbudil za tři a půl hodiny a pohodlně se uvelebím.
Moment, Jon se může infiltrovat kdekoliv? Vždyť je na jiné misi na jiné planetě, Jak nám má odtamtud pomoci? Pomalu se mi začali klížit oči které jsem se snažil ještě chvíli udržet otevřené dokud mám v hlavě nejčerstvější vzpomínky které jsem si chtěl srovnat.
Jo vlastně, mistr ještě v chrámu povídal že by mohli být testovány biologické zbraně v systému kde jsme Jona vyložili. Ale to není ani trochu jisté, okolo Meridianského sektoru je tolik planet a jiných systémů, tolik možností kde testovat zbraně.
Navíc, ta obří blecha byla vzata na palubu nedobrovolně právě na Meridianu. Nějak mi to celé nezapadá do sebe. Je tu tolik pro a proti, k tomu navíc to Jonovo tajnůstkářství a nenadálá agrese. Kdo ví jestli mu ještě mohu věřit tolik jako dříve. Přeci jen, tají radě informace, proč by je netajil mě nebo mistrovi. Musím doufat že se Jon ze svých patálií vyhrabe a znovu začne jednat v souladu s kodexem. S těmito neveselými myšlenkami se mi konečně zavřeli oči a já usnul bezesným spánkem.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda

Zatímco jsi se odebral do své kajuty, aby jsi si v hlavě utřídil ne zcela jasné informace, mistr se přesunul ke komunikančím přístrojům a nahodil spojení, které jste měli s Jonem udržovat. Na přenosovém panelu se za chvilku objevila malá silueta namodralé barvy a za chvilku se již na Corriolana dívala postava Jona. Bylo vidět, že je někde venku na otevřeném prostranství, neboť mu vlál plášť. Komunikoval pomocí přenosné jednotky, kterou měl s sebou.

"Jsem na místě, mistře Velryne. Prozatím to vypadá, že v místě, kde se nyní nalézám, je klid. Chystám se navšívit příslušné úřady, aby mě zavedli na místo výskytu té jejich infekce. Pracovní tábory jsou údajně plné nemocných... Jak jste na tom vy s Lanem?" zeptal se formálně Jon.
Mistr Corriolan se opřel do křesla a odpověděl: "Zdravím Tě. Jak vidím, nezdržuješ se zbytečnostmi. Zrovna připravuji pozvolna systémy lodi na přistání na Meridianu. Lan si šel odpočinout. Myslím, že příval informací byl na něj moc, tak jej šel vstřebat..."
"Tak to Lanovi věřím, " opáčil Jon a bylo vidět, že se nechce pouštět do dalších diskuzí a je rád, že vyřídil momentální stav věci, "taky jsem se měl natáhnout před misí, jsem zralý na nemocniční lůžko..." protáhl se na holozáznamu Jon a přidal žertovnou poznámku. Poté se uklonil a ukončil přenos se slovy: "Pokud budu mít novinky ohledně vyšetřování, kontaktuji Vás, prozatím nashle!" a zmizel.

Mistr Velryn si natáhl nohy a přemýšlel. O Jonovi. O Lanovi...
___________________________________
Hodně jsem o Tvé misi přemýšlel a došel k závěru, že se zřejmě nedokážu držet linie, kterou započala Elinor. Takže to znamená, že od této doby se Ti může zdát, že je něco špatně a děj se v několika věcech změnil. Ovšem to nebude zdání, prostě budu pokračovat podle sebe... za což se hluboce omlouvám ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda

Vzbudil mě nepříjemný jekot budíku. Pomalu jsem otevřel jedno oko a rozhlédl se po místnosti abych si upřesnil kde vlastně jsem. Ruka mi vystřelila aby umlčela ten nepříjemný řev.
Kde to, ach, už vím. pomalu si rukou kterou jsem umlčel budík protřu otevřené oko a přinutím se otevřít i to druhé. Kolik vlastně mám času. Podívám se na čas. Hmm zhruba půl hodiny. Dost času. Pomalu se zvednu a znovu se rozhlédnu po komfortu který jsme jako diplomaté dostali k dispozici. Dobrá. Tak už něco dělej Lane.
Natáhnu ruku k báglu který jsem si zbalil na cestu a vytáhnu čísté nezmačkané roucho padawana. Když jsem se konečně převlékl cítil jsem se už lépe. Ale přesto dílo dokonám tím že přejdu k umyvadlu, opláchnu si obličej a nakonec si učešu vlasy.
Zkontroluji výsledek v zrcadle a hodím si bágl s náhradním oblečením a pro mě důležitými datakartami přes rameno a vyrazím do společenské místnosti abych vyhledal mistra dříve nežli budeme přistávat.

Moc času na prohlížení materiálů od Tariel asi mít nebudu. Uvědomím si s lítostí. Je to škoda, téhle technice boje by jsem se rád opravdu věnoval. Budu to asi muset nechat až na cestu domů, a na tréninky s Tariel. Zasním se při vzpomínce na její ladné pohyby s kterými Ataru vypadalo jako tanec.
Snad mistr dodrží svůj slib a poptá se po někom kdo ovládá světelnou tyč. To je poslední co zbývá k tomu co jsem si předsevzal.
Když konečně dorazím do společenské místnosti rozhlédnu se abych vyhledal mistra a připojil se k němu.
__________________________________________________________
Můžeš mi přibližně nastínit co vlastně bude jinak v PM? aby jsem se nerozepsával o něčem co již není pravda? ;) :D

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Když jsi procitl z bezesného spánku, věoval jsi pár chvil k přípravě a hygieně, aby jsi se následně odebral tam, kde měla proběhnout záverečná porada před vstupem do atmosféry Meridianu. Popravdě ani Ty, ani mistr jste nemuseli dost dobře odhadnout přívětivost zdejší vlády a zvěsti o otrokářství na této planetě mohly přiživit vaše pochybnosti o vřelém přijetí.

Mistra Corriolana jsi našel nad navigačními přístroji a v první chvíli si Tě ani nevšiml. Když se tak stalo, usmál se povzbudivě a stejným tónem promluvil: "Tak co, Lane? Odpočinutý a připravený k akci? Doufám, že nezapomeneme na nic..." řekl si poté spíše pro sebe.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Mé oči konečně vyhledali mistra a při zběžném shlédnutí jeho činnosti jsem se musel ušklíbnout. Jako vždy, nedůvěřuje vůbec schopnostem civilních pilotů.
Mistře. Skloním hlavu na pozdrav. Odpočinutý v rámci možností, hodila by se ještě meditace, nepočítaje dalších pět hodin spánku. Vesele se usměju. Ale to bude muset počkat až po oficiálním přivítání a předvedení před královský dvůr.
Já mám vše. Potěžkám svůj batoh.
Ale neměl by jste raději nechat tu navigaci na těch pilotech co nás sem zavezli? Vím už dávno že jim moc nedůvěřujete, ale přeci jen, rada nás sem poslala jako diplomaty. K čemuž přísluší i diplomatická doprava. Tak to nechme na nich a připravme se na vylodění. Pokusím se jemně dotlačit mistra aby si ještě chvíli odpočinul než začne vyjednávání. Poslední dobou má příliš starostí. Už abychom letěli domů a mohl si odpočinout, snad si já i Jon povedeme dobře aby mohl na nás být pyšný a v klidu si odpočinout. Rada se do něj asi musela pěkně opřít kvůli té Jonově nespolupráci.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“