Mise pro Easta

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Easta

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Když tvoje loď vyletěla z hyperprostoru nad planetou vyschlou na první pohled, Tatooinem, nebylo cesty zpět. Ihned se na tebe nalepili ze všech stran čtyři letouny, a přikázali ti letět přímo do hangáru autorizovaných místnímu Huttovy, kam tě vstřícně doprovodili. A stejně jak jsi nestihl reagovat když jsi vyletěl z hyperprostoru, nestihl jsi ani reagovat, když jsi přistal ve špinavém hangáru a do lodi ti už skákalo několik žoldáků se zbraní v ruce. Nic neřekli, nechali tě pouze vyjít ven, kam už se přišourala i tlustá a slizká housenka, celým jménem Jabba Hutt. Za ním byl i jeho majordomus a snad celá legie nájemných lovců, žoldáků, osobnách strážců a Síla ví ještě čeho.
Můj pán nebyl zrovna nadšen, když se dozvěděl o nemilém překvapení na Endoru. Jeho kredity ale máš?
Vyvalil na tebe bez sebemenších náznaků zdvořilosti majordomus, jen aby se na tebe upoutaly zraky všech přítomných. Opět si něco vyslechl od Hutta a spustil na tebe.
I přesto je jeho Velkorysost ochotna poskytnout ti další práci. Únos senátorova syna. Cena by dělala 50 000 kreditů, v čemž už je započítána i penalizace za minulou misi. Doufám že to přijmáte, a nebudeme muset cenu oné politováníhodné ztráty důležitého balíčku nahradit vaší lodí.
Usmál se majordomus škodolibě, a byl doprovázen i smíchem několika dalších bouchačů. Smích všech se ale ozval, když promluvil Hutt, který se sám poprvé rozesmál.
Tady máte vše, co potřebujete. Můj pán doufá, že bude úkol splněn rychle. Je pro něj čest být vaším zaměstnavatelem.
Majordomus i Hutt se odeberou a odplazí pryč, společně s většinou žoldáků. Kolem tvé lodi zůstalo jenom pár vybraných, mezi nimiž jsi mohl vidět i "legendu" mezi nájemnými lovci, Bobu Fetta.

Na datapadu bylo informací pomálu, fotka klučiny, krátké vlasy, modré oči, buclatá postava a na první pohled nóbl a drahé oblečení. Podle informace vedle něho je mu 7 let, nepodstatná informace že je pohlaví mužského, a bydlí na Coruscantu. Pod tím "nicotná" zprávička, že sice bydlí na Coruscantu, ale že v tuto dobu pravidelně jezdí na prázdniny. Kam to už tam napsané nebylo. Více by z toho ani hacker nedostal.

Ze soustředění na datapad tě vyrušil lovec nejpovolanější, samotný Boba Fett. Masku držel v ruce, v puse cigárko. V druhé ruce k tobě nataženou ruku s krabičkou s kuřivem.
Tak co? Vezmeš si, nebo tady budeš nad tím datapadem sušit hubu?
Popotáhne, a vyfoukne dým.
Moc sem o tobě neslyšel, ale vypadáš schopně. Nadšení z tebe přímo srší. No, ale nepřišel sem tě vychvalovat. Máš na lodi místo pro jednoho cestujícího? Tady můj kamarád by potřeboval hodit na Coruscant a jeho loď nedávno vypověděla službu.
Objeví se za Bobou starší lovec, přes rameno šramácky přehozená odstřelovací puška, u pasu se pohupovali dva blastery. Vlasy už mu hodně dávno zšedly, a nechal si je narůst do uctihodné délky, stejně jako fešný knírek.
Tak co, pude to?
Zachrčí hlasem starší lovec a upraví si pozici své pušky na zádech.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Tatooine - orbita planety

Když moje loď vyskočila z hyperprostoru, uviděl jsem zase tu uschlou planetu, na které před několika dny začalo mé dobrodružství. Ještě jednou jsem z kapsy vytáhl balíček kreditů, abych zkontroloval, že Motta Hutt dostane, pro co mě poslal. Dvě hlídkové stíhačky mě však nenaváděly do Anchorhedu, odkud jsem na misi letěl, ale rovnou na největší doupě neřesti a přístav mezi pašeráky a zloději natolik známý, že se o něm špitalo i na Coruscantu - Mos Eisley.

Tatooine - Mos Eisley

V docích mne obklopili nohsledové jednoho z nejobávanějších gangsterů galaxie - Jabby Hutta. Ten zloduch byl vždy doprovázen svým pobočníkem, twi´lekem Bibem Fortunou a několika svými strážemi. Zahlédl jsem i Fetta, toho známého a nelítostného mandaloriana, který pro kredity neváhal vraždit ve velkém... Teprve teď jsem si uvědomil, kde jsem a že zde není můj zaměstnavatel Motta Hutt. Fortuna mě ubezpečil, že Jabba Hutt se o mě postará. Takže mám teď nového šéfa... pomyslel jsem si. No, Hutt jako Hutt. Nebude rozdíl pracovat pro Jabbu...

Předání kreditů proběhlo v pořádku, ale byl jsem překvapen, že mi Jabba ihned nabídl novou práci. Souhlasil jsem, neboť po poslední nepříliš povedené akci jsem musel doplnit zásoby, střelivo a vybavení. Také trošku nechat zkontrolovat loď.

Úkol za 50000 kreditů zněl: Unést syna senátora z Coruscantu. Lehký popis, bydliště a jeho místo současného pobytu - neznámé... Fajn, nemám se moc čeho chytnout! uvažoval jsem, když v tom mě vyrušil hlas lovce v mandalorianském brnění. Boba Fett mne seznámil s nějakým svým přítelem a prý, zda bych ho nevzal na Coruscant. Pravdou je, že společníka na cestu bych uvítal. Jenže kdo se přátelí se samotným Bobou Fettem, s tím není radno si nic začínat. Zkusil jsem to poněkud takticky: "Oukej, není problém. Ale za tuto malou službičku bys mi mohl pomoci vypátrat toho kluka, hm?" řekl jsem neznámému, když Fett odešel. "Řekněme, že Tě svezu na Coruscant zadarmo, když mi poradíš, kde bych toho spratka mohl najít..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine - Mos Eisley

Stařec si podrbe pomyslnou bradku a zadívá se na tvojí kocábku.
Takže za cestu na Coruscant za echo o tvým cílu jo?
Stařec sudná z ramene pušku a opře jí o tvojí loď. Zadívá se do nebe, směrem k jednomu ze sluncí, které je za tvými zády. Jeho zamyšlení vypadá hluboké a nepřerušitelné, proto ti nezbývá nic jinýho než počkat. Když už většina lovců opustí prostor doku, konečně se stařec rozhoupe.
Možná znám jednoho člověka, kterej by ti mohl pomoct. Pokud jsem vždy potřeboval informaci nebo vybavení, šel jsem nejdřív za ním. Neříkám, že jsou jeho služby levné, ale zjistí ti vše co potřebuješ plus malý bonus a dá se s ním smlouvat.
vyhrkne ze sebe, a už věší kolem svého ramena pušku a leze po rampě do lodi.
Hádám že řídíš ty...
Zvolá ven a najde si na lodi tiché a pohodlné místečko, na kterém uvelebí svůj starý a unavený zadek.
Ocenil bych, kdyby jsme doletěli, snaž se nasměrovat na Coruscantu k Chrámu Jedi, myslím že naposled byl právě tam...
Poslední slůvka spíš vyhuhňá, neboť než to dořekl, měl zavřené oči a tvrdě spal, dorpovázejíc to klidným pochrupkováním.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Tatooine - Mos Eisley

Ten postarší lovec mi sice sám neporadil, ale navrhl mi alternativu: Seznámí mě s dobrým informátorem, který by mi mohl pomoci. Inu, když už nic, alespoň si získám nový kontakt, který se v mý branži může hodit... řekl jsem si, když jsme oba dva nastupovali do mé lodi.

Lovec byl za chvilku tuhý, jen mi stačil říct, abych letěl na Coruscant, přesněji řečeno někam k Chrámu Jediů, tam že prý najdeme toho člověka. Když se můj spolucestovatel uvelebil a usnul spánkem spravedlivých, nelenil jsem, nastavil souřadnice do lodního počítače a šel si taky zdřímnout - přece jen jsem toho měl po Endoru dost.

Coruscant - planeta, která nikdy nespí...

Na orbitě Coruscantu jako vždy zářilo milion světel, ať už z lodí, stihaček, dopravních frachťáků, či speedrů v atmosféře. Slýchával jsem, že Coruscant je jedno obrovské celoplanetární město a až teď jsem poznal, že je to v podstatě pravda. Planeta jako by byla obydlena na každém čtverečním metru, všude samé proudy světel, doprava tady byla hustá, několikaproudová a skoro nikdy se nezastavovala.

Z vytržení mě probral až lovec, který za mými zády začal procitat ze sna...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

No né chlapče, tys sem trefil. A díváš se jako kdybys starej dobrej Coruscant nikdy neviděl.
Přivalí se stařec k tobě, jak vlasy, tak oděv slehlé, ospalý výraz ve tváři. Podíval se přes průhled ven, a ukázal prstem.
Támhle někde by měl bejt chrám, pokud teda nalítáváme ze správnýho směru. Pokud nalítáváme odjinud, může bejt kdekoliv, ale ty nás určitě navedeš k cíli, že?
Chvilku tě sledoval jak přistáváš na planetě, přičemž si přehodil přes rameno svojí pušku, a napil se z placatky, která se mu celou dobu jenom houpala pověšená na provázku kolem krku. Promnul si rukou oči, a snad ani on sám si nebyl jistý, jestli se mu právě nepodlomí nohy, a on na tebe, nebo ještě hůř - na zem, nespadne.
Když přistaneš támhle, přistaneš na jeho přistávací ploše. Alespoň budeš mít jistotu, že tě dříve nebo později objeví. Nebo přisťan kde chceš, hlavně otevři rampu, ať můžu konečně vypadnout.
Jak řekl, tak také udělal a už byl na cestě k rampě lodi, než se ale stihl pořádně rozejít, zastavil se, a otočil se opět na mně.
Kontakt najdeš snadno. Prostě se dívej po okolí, dokud neuvidíš toho nejvošklivějšího a nejtlustšího Duga, co jsi kdy viděl. Ale pššt! Kolem sebe taky mívá různou sebranku jako ochranu.
Lokne z placatky, a rozsvítí se mu oči.
Jé, my sme tady. Tak rychle, otevři rampu, dík za svezení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přistávací plocha poblíž bývalého Chrámu Jediů

Můj spolujezdec mněl nějak naspěch, když moje loď klesala na povrch planety. Což mi bylo divné, nicméně při jeho vzhledu a jistě i ne moc dobré pověsti se nebylo čemu divit, že zde na Coruscantu je takováto osoba v stálém ohrožení života, přesněji řečeno zde na něj může číhat nebezpečí a zrada na každém kroku. Ať už od policejních složek, bossů podsvětí nebo i jeho kolegů v branži. Když jsi lovcem odměn, nejsi nikde v bezpečí...

Dle navigace jsme se snadno dostali k Chrámu a já jsem měl nyní už jen vysadit mého dosavadního společníka a hledat kontakt podle popisu, který mi dal. "Tak tlustý a hnusný Dug, jo? Toho bych neměl minout... Ale co by takový tvor dělal u Chrámu Jediů a ještě s nějakou svou ochrankou?" Otázku jsem si položil spíše sám pro sebe, jelikož milý lovec již mizel za nejbližším rohem a mně nezbylo, než se poohlédnout po možném místě, kde bych nalezl tu nejhorší spodinu ve zdejší čtvrti... Což ale nebylo lehké, vždyť zde se nacházela jedna z dominant Coruscantu a rytíři Jedi vždy platívali za ochránce práva a pořádku. Teď zde údajně sídlí sám císař a pochybuji, že mnou hledaný Dug je Impériu nějak příznivě nakloněn... A také já mám odpor k Říši, takže představa na možnou spolupráci s imperiály je vyloučena! Mám přece unést senátorova syna! uvědomil jsem si A to znamená dostat se blízko imperátorovi... "Bude to možná moje poslední akce..."zamumla jsem si pod vousy a přitom jsem se podíval na vrcholky chrámových věží, které se tyčili jako ostny k nebi. Ale nebudu se prozatím řídit osobními pocity... Impérium nechám zatím být a soustředím se na úkol! Otočil jsem se a zadíval se na nevzhlednou sochu nějakého rytíře, těžko říci, zda to byl Jedi... Pak jsem si to namířil k nejbližšímu východu z téhle úrovně, abych se dostal o několik pater níže. "Jestli ten chlap říkal, že ten Dug bude poblíž Chrámu, může to být i pod ním!" mumlám si pro sebe a pousměju se... Třeba se přitom i dostanu do nějakého baru ke sklence dobrého pití...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Sestupoval jsi cestu do nižších úrovní Coruscantu, kde platilo pravidlo čím níž sestupuješ, tím hůř okolí vypadá. Po chvilce se dalo těžko věřit, že jsi v místech, kde stojí chrám, neboť to tam nevypadalo jinak než v jiných ghettech Coruscantu. Nebylo nic neobvyklého, když se před tvýma očima vzájemné lidé okrádali nebo vraždili, a nikdo, ani všemocná ruka Imperátora sem nedosáhla a stormtroopeři sem, když nemuseli, ani nechodili. Pod svícnem je největší tma, jak se říká, v tomto případě je největší tma právě pod Chrámem Jedi.
Bylo těžké určit, kdo je kdo, vidět zde někoho v lepším oblečení byla vzácnost, naopak zbraň tu měl každý. Procházel jsi uličkama a "kochal" jsi se okolím - nejednou jsi šlápnul do extrementu, a raději jsi ani neurčoval jestli je zvířecí, nebo nedejbože ne. Naposled jsi šlápnul do něčeho, co se podobalo několikrát ztrávenému obědu, a hned bylo jasné, že budeš blízko baru, což se ti také potvrdilo, když jsi zvedl hlavu a uviděl neonový nápis "Bar u Velkého Duga", kde u dveří postávala ochranka, a až ven šel slyšet hluk, napovídající, že je uvnitř velice živo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, nižší úroveň, před barem

"Bar u velkého Duga" hlásal neonový nápis, problikávající nad dveřmi, po jejichž stranách stály rozkročené nějaké lidské vazby. Zdá se, že jsem na místě! svitlo mi v hlavě. Ten "velký Dug" bude jistě majitel baru a určitě mi mohl podat zajímavé echo ohledně mnou hledané osoby. Navíc jsem se konečně mohl na chvilku posadit u sklenky něčeho trošku dobrého a porozhlédnout se po zdejších obyvatelích.

bar "U Velkého Duga"

Vešel jsem kolem těch dvou chlapů, kteří se na mě podívali, jako bych jim zavraždil maminku! V baru probíhala zrovna nějaká událost, protože hlouček podnapilých a veselých degustátorů místního piva se shromážděna vzadu za stoly oddávala nějaké zábavě. Přišel jsem blíže, abych se podíval, čím se baví. Byla to rvačka! Nefalšovaná hospodská bitka: Nějaký Gamorreán právě dával zabrat potlučenému Niktovi, jemuž se objevovaly na tváři krvavé šrámy a bylo vidět zcela jasně, kdo tady má navrch... Přešel jsem k baru a poručil si sklenku piva. Když jsem byl obsloužen barmanem, zeptal jsem se ho: "Zdravím, mohu se zeptat, kdo se to tam vzadu zrovna mlátí?" a ještě, než jsem dostal odpověď, spěšně jsem dodal: "Jo a nevíte, kde najdu majitele baru?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bar "U Velkého Duga"

Barman si dá dlouho načas, než ti odpoví. Nejdříve pořádně vyleští sklenku, do takové míry, že se leskne víc než ta, kterou jsi dostal společně s pitím ty. Líně se na tebe podívá velice znuděným várazem a s řádnou gestikulací ti odpoví.
Právěs ho našel. Satt Quelll, majitel baru a příležitostně i barman. Těší mně. Co se týče té rvačky...pokud se umíš ohánět rukama, a ne jenom blasterem, možná by jsi si mohl trochu přividělat. Ten Gamorrean, co právě dupe na hlavu Niktovy, to je náš šampion. Nikdy neporažen. Dáš si další pivo?
Pošle před tebe orosený škopek toho nejhnusnějšího, ale jediného piva, které tady prodávají. Barman je na první pohled celkem pohodový chlápek, čistokrevný člověk, pěkně upraven, trávící v posilovně nejspíše více času než je zdrávo.
Za soupeře má většinou hlupáky, kteří chtějí přijít rychle k prachům, nebo týpky, kteří sem přijdou bez kreditů. Selor to sleduje každý den ze své soukromé "tribuny". Prý z těch schopnějších, co to přežijí cvičí svoje bodyguardy. I když s takovým jsem se ještě nesetkal. Ha, zas moc kecám, radši se vrátíme k práci. Dáš si další pivko?
Prohodí, a jme se další sklenky kterou začne leštit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, bar "U velkého Duga"

Napil jsem se nepříliš chutného a vůní nevábného moku, který mi barman načepoval, načež jsem se taky představil: "No, já jsem nějakej Cassir, těší mě! Chcete teda říct, že vy tu pořádáte zápasy ve stylu hospodské rvačky? Zajímavé, nicméně jak vidím, těší se to tu velké oblibě..." a aniž bych od něj čekal odpověď, dopil jsem první pintu piva a barman už mi čepoval další... Chvilku jsem se zadíval na zápasící dvojici. Hm, ten majitel si musí dost vydělat na tomhle silákovi, napadlo mě, když jsem pozoroval, jak Nikto bezvládně klesl k zemi po jedné dobře mířené ráně Gamorreána. Uvažoval jsem, kolik z těch vydělaných kreditů uvidí od Quellla i ten zápasník...

Potom jsem se otočil zpět na výčepáka, napil se nového piva, říhnul si a pokračoval v hovoru: "Jo, ten tlučhuba se pěkně ohání svejma velkejma prackama, to se musí nechat..." pokýval jsem uznale hlavou. "No a jestli jste majitel tohohle podniku, můžete mi zajisté říci, kde bych našel toho Velkého Duga, který se vyjímá v názvu vaší hospody?" zeptal jsem se, přičemž jsem si otíral pěnu z vousů...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, bar "U velkého Duga"

Jistě, Selor se nikomu neskrývá.
Změří si tě pohledem a odloží vyleštěnou sklenku. Přiblíží se k tobě, jak mu to bar a břich dovolí.
Ale taky nikoho nahoru nepouští. Poslední dobou je velice opatrný, a tak svoje místo prakticky neopouští.
Mrkne na tebe a začne natáčet další pivo, které po baru skluzem pošle zákazníkovy.
Na druhé straně baru Gamorrean opět potvrdil své vítězství, a Nikt už byl táhnut ven, nohama napřed. Sázkař, nejspíše, přinesl barmanovy částku kreditů, kterou chudák Nikt prohrál, ale to už před Gamorreanem stál další oponent, pro změnu to byl jiný Gamorrean. Ten si ze začátku nevedl špatně a nenechal ani na okamžik šampiona zaútočit, ale jedna šptná rána, rozhodla o prohře, a chudák vyzyvatel nejenom že nedokázal zaútočit, ale nedokázal se ani bránit, a tak po několika ranách silných pěstí praseti-podobného šampiona spadl na zem, a bezvládně ležel, než se ho chopilo celých šest chlapů, a odtáhli jej ven. I nyní byly barmanovy doneseny kredity, a Gamorreánský šampion se zatim těšil z výhry, dokonce kolem něj bylo i několik Twi'leckých štětek. Byl na vrcholu blaha. Ale bylo vidno, že další vyzyvatel se nenašel, neboť bar pomalu utichal.
Zvyšujeme sázky! 50:1!! Vstupte za 1000 kreditů, a odejtete si z 50 000! Najde se tady odvážný vyzyvatel??
Křičí sázkař na celé kolo, co mu hlasivky a síly stačí, a snaží se vyburcovat dav k dalšímu zápasu. To už je u tebe opět barman.
Budeš tady dál sušit hubu, nebo už chceš odejít?
Podívá se směrem ke sklence piva, která, když jsi se otočil byla prakticky plná, nyní byla prázdná.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, bar "U velkého Duga"

"Ne, díky!" odvětím výčepnímu na otázku, zda ještě nechci jedno. Podíval jsem se na něj a vyrazil ze sebe: "Nemůžu přece tomu Gamorreánovi ulehčit pozici. Když budu opilej, porazí mně lehce..." a když jsem viděl barmanův nechápavý výraz v očích a spadlou dolní čelist, hned jsem pokračoval: "Jo, přesně tak! Hodlám tomu vašemu svalouši prohnat pérka. Ta odměna za výhru totiž nezní špatně." vyslovil jsem nahlas důvod mé nečekané výzvy... A navíc, pokud ho porazím, dostanu se na kobylku tomu Selorovi... Musím se stůj co stůj dozvědět, koho mám unést a kde jej hledat. a to mi poví právě tajemnej Selor... pomyslel jsem si, proč jsem opravdu přistoupil na boj s mohutným Gamorreanem. Slyšel jsem přece, že majitel nabírá schopné lidi do své ochranky a čím si jej lépe získám, než tím, že nakopu tlustej zadek té mlátičce?

Pokynul jsem vyřvávajícímu pořadateli a přihlásil jsem se na zápas.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, bar "U velkého Duga"

Ou, jak si pán přeje.
Pověděl jakoby poražene barman, a se smíchem od tebe odkráčel. Ty jsi naopak vyšel vstříc sázkaři - pořadateli zápasů, a taky rádoby rozhodčímu, i když ten tu zřejmě nebyl nic platný.
Si věříš člověče, prosím, můžeš vstoupit do ringu.
Pořadatel tě doprovází, a stoupne si mezi vás. Gamorrean tě div neočichá, jak si tě ze zájmem prohlíží. Pořadatel chvilku mlčky stojí mezi váma, dalo by se říct, že buduje atmosféru.
Dámy a pánové, náš šampion našel dalšího vyzyvatele, kterým není nidko jiný, než tento člověk. Ano, všichni slyšíte dobře, je to člověk!
Odpověděl na udivené pohledy okolostojících kreatur.
Pravidla jsou jednoduchá - vymlať duši z toho druhýho! Boj!
Odstartuje zápas, a sám pro jistotu se vzdáli mezi diváky, aby jste ho nemohli ohrozit a mohl bezpečně sledovat zápas.
Gamorrean něco zachrochtá, nejspíše další vychloubačný kecy, a vrhne se na tebe. Svéma rukama tě pevně obejme kolem krku. Zakloní hlavu dozadu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, bar "U velkého Duga"

Sázkař si mě odvedl do provizorního ringu, kde již netrpělivě čekal gamorreanský protivník. Přešlapoval na místě, chrochtal slastně na kolem stojící twi´lečky a protahoval se. Teď jsem mu vstoupil do zorného pole já! Nevěřícně se na mne podíval a když uvaděč vyskočil na jeden ze stolů, aby ohlásil, že další vyzyvatel zdejšího šampióna je člověk, společně s přihlížejícími vydal ze sebe zvuky pohrdání a odfrknul si. Naklonil jsem se k němu, abych jej poopravil: "Ehm, šéfe, nejsem člověk, ale Firrerreo!" přičemž se na mě podíval, jako bych mu řekl, že se mi chce na záchod...

No, budu muset zapojit i svoji makovici, jestli nechci skončit brzo na zemi s rozdrcenou lebkou! Přece není neporazitelnej!! domlouval mi vnitřní hlas. Zaregistroval jsem, že sázky na mne jsou extrémně velké, ale kdo by si na mě přisadil, vypadal by v očích všech jako blázen... Ovšem někdo se přece jen našel: Jakási pohledná žena na mě vsadila asi 1000 kreditů... Wow, věří mi, nesmím tu kočku zklamat!

Zápas začal! Gamorreán začal chrochtat vyzývavě směrem k mé osobě a chtěl mě vyprovokovat k první ráně. Oplatil jsem mu stejnou mincí: "Hele, tlustoprde, jestli mě chceš bít, musíš zvednout svůj línej a smradlavej zadek a přijít blíž!" Nestačil jsem však udeřit, soupeř skočil ke mně a začal mne rdousit svýma mohutnýma prackama! "Uurrrghhh..." zachroptěl jsem. Stisk měl pevný, to se muselo nechat, taktak jsem mohl dýchat. To mě ale neodradilo a volnou nohou jsem švihl a dobře mířený kop se zastavil až o jeho genitálie. Na sobě měl jenom nějaké lehké kalhoty, takže úder do slabin udělal s Gamorreánem své...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, bar "U velkého Duga"

Ačkoliv se to zdálo u gamerroana nemožné, tvůj precizně prudký výkop zasáhl genitál, což bylo následováno hlasitým zakvičením, puštěním tvého krku a odcupitáním od tebe. Doprovodem ti bylo bučení publika, pokřikování a mávání pěstmi ve vzduchu.
Nedokázali asi snést, že nějákej člověk - pardon, Firrerreo, takhle prodlužuje zápas, místo aby si lehl na zem, nechal se zbít a přihlížející mohli zhrábnout svoje výhry. Každá minuta kdy jsi stál nohama na zemi více a více vzdalovala možnost tvé prohry.
Pouze tajemná žena, která si na tebe vsadila, a která se celou dobu držela v povzdálí se nijak neprojevovala, i když po té vysoké sázce by měla skákat radostí, že jsi neodpadl hne v prvním kole.
Gamorrean se ale rychle vzpomatoval, a naštvaný více než doteď zapoměl na všechnu taktiku - ne že by tedy někdy nějákou použil, a vrhnul se na tebe sílou celého jeho těla.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“