Náhradní mise pro B. Jackera - A.P.O.K

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Náhradní mise pro B. Jackera - A.P.O.K

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie - tvá třída

Pane Berry, pane Berry…
Rachot ve třídě sílil a již byl téměř k neudržení. Matně sis vzpomínal na druhou stranu mince, totiž že poměrně nedávno ti tato anarchie působila potěšení. Ovšem tehdy byl v pozici pedagoga nějaký, malý šedivý stařík s brýlemi na nose, kdežto teď si stál u holografického projektoru ty a marně (leč s vervou) si se snažil ukočírovat 28 malých a pěkně ukecaných younglingů. Pamatoval sis, že soutěž „přeřvi mě, když to dokážeš!“ začala ve chvíli, kdy se jedna malá holčička zeptala:
Jaké to je létat vesmírem?

V té chvíli se snesla nekonečná lavina otázek. V jednu chvíli jsi začal dokonce horečnatě přemýšlet o tom, jestli vzít místo učitele letecké navigace byla ta správná volba, neboť tvá první hodina se jistojistě svrhávala v neudržitelnou jízdu bez brzdových kotoučů.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Akademie - tvá třída

Pištění dívek, když na ně útočili chlapci mě bralo za uši a řvaní chlaců za nervy. Věděl jsem, že budu muset ječet, nebo něco vzít a hodit s tím o zem, či o zeď. A Klid!!! zapištěl jsem a bylo náhle ticho. To je mnohem lepší. A pokud na mě budete takto ječet, půjdete se učit Mandaloriánštinu. Už mě neštvěte. Buďte rádi, za to, co máte! Tato hodina je spíše představovací! Takže, jestli ještě jednou někdo zakřičí, nechám vás panu Učiteli na Mandaloriánštinu, má zrovna volno! Takže se uklidněte. Ticho. Takže já se jmenuji Berry Jacker, jak jistě víte a budu vás učit leteckou navigaci, jak jistě víte. A teď k tvé otázce, děvče. Létání vesmírem je nebezpečné, ale docela zábavné. A jak jistě víte, zahynulo tam spousta dobrých lidí. Takže nelétejte do vesmíru, dokud nebudete plnoletí a s řidičákem. Mimochodem, já jsem se představil, teď vy. Prosím popořadě se mi představte. Jméno, co vás baví a proč vás to baví.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie - hodina

A bylo ticho. Těžko říct jestli to způsobil tvůj jedinečný oktávový rozsah anebo některý ze studentů vydedukoval tvou záchranou nouzovou brzdu.
Vy jste mi ňákej tvrdej. Ozvalo se ze zadní lavice.
K tvému překvapení to nebyl nikdo školního věku. Muž tak kolem dvaceti let seděl vzadu v místnosti a kroutil znuděně palcem.
Nebojte se, já nepropad. Jenom mě to tady zajímá.
Všichni se jako na povel otočili k mluvkovi.
Mimochodem, jmenuju se Thired Pram.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Akademie - hodina

Dementně jsem se pousmál. Mluvíte o mě, že jsem tvrdý? Vy, o, mě, já, tvrdý? Nějak si vyskakujete mladý pane. Mohu znát důvod, proč tu jste, když jste nepropadl? Nějak se mi nelíbil. Nejenom, že byl na svůj věk docela drzý a arogantní, ale i docela otravný. Něco mi potřebujete? Pokud ano, poslouchám, pokud ne, sdělte mi ten důvod. Co to je? Sotva začnu už to je, jako by na mě posílali vedoucí inspekci hned po začátku roku? Děti jsou totiž nejlepší soudci.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hodina

Promiňte... Spousta lidí by to bralo jako lichotku nebo aspoň jako galantní a etické lezení do zadku. Odpověděl přerostlý svěřenec a promnul si ruce.
Efekt jeho projevu byl mnohoznačný. Někteří propadli záchvatu smíchu, zatímco jiní si z vážnými tvářemi ťukali na čelo.
Nepropad jsem, jen se lopotil v pracovním poměru, jako koopilot. To je důvod mé nepřítomnosti.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Hodina

To znamená, že vás mám učit? Kolik vám je? Mimochodem, vykat ti nemusím. Umsál jsem se. Mno, to mi řeknete až přijdete na řadu, teď probíhalo seznamování, než jsi ho přerušil, takže bych opprosil o pokráčování. Sedl jsem si a poslouchal. Není mu to blbý? Já bych se styděl. Ale nemůže za to. Budu ho muset učit, což mi upřímně řečeno, je mi trochu divné, ale nic mi do toho není. Pomyslel jsem si a poslouchal dál....
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hodina aneb bod zlomu

Jsem fakticky vzato ostuda novorepublikové rozvědky a mým cílem je vás nějakým způsobem zaměstnat... Řekl to jakoby to mělo být jasné jako facka.
Tvoji žáci instinktivně přesunuli svá hledí k tobě čekajíc na tvoji reakci.
Pram si zjevně vychutnával tyto okamžiky vítězství: V zásadě bývám přímý.

Co tu děláte, Ve třídě se najednou objevil jeden z mistrů. Řekl jsem vám jasně, že máte počkat do konce hodiny!
Rozvědčík se postavil a klidně odvětil: Rád si své budoucí rekruty proklepnu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Hodina aneb bod zlomu

A... a... a vy jste kdo? Aghrrr... Proč do mě klepete? Nepotřebuji proklepnout, jsem nejlepší. Tedy záleží o co jde. Jestli o učení, tak do mě moc neklepejte. Podíval jsem se na děti. Tedy pokračujme. A vy pánové, jestli nic jiného nepotřebujete, jistě to počká do konce hodiny. Napsal jsem na tabuli velký název: "Letecká Navigace" Toto je název hodiny, zkráceně LN. Tak se sakra už prosím představte. Nahodil jsem výraz lehkého úšklebku.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hodina aneb bod zlomu

Hodina nyní připomínala groteskní film ze starých časů. Chechtající se žáci, nervní učitel a učitelská komise.
Jmenuju se Third Windnan. Odpověděl ti mistr Jedii jakoby na tom snad pramálo záleželo, což byla koneckonců i tak trochu pravda.
Jistě pane učiteli, odpověděl ti Pram uštěpačně. Přece nebudeme rušit děti při výuce, že mistře?
Zajisté… Odpověděl Jedi bezbarvým hlasem díky čemuž si vysloužil velmi přímý smích od tvých svěřenců, načež oba opustili místnost.
Uvidíme se o přestávce… Zkusil to ještě rozvědčík než za ním definitivně zavřely dveře.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“