Mise pro Stass Khoon (kill-cesno) -Staří známí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Stass Khoon (kill-cesno) -Staří známí

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Yavin 4

Skloňte meče.
Řekl mistr Luke, když vešel do místnosti, kde jste právě ty, a další čerstvý Jedi cvičily.
Dnes jste už cvičily dost. Ty, Txane, můžeš jít, s tebou si chci promluvit Stassi.
Oznámil Luke, a ukázal na druhého, aby odešel.
Jedi jsi už nějáký ten čas, takže dostaneš svojí první misi. Podíváš se opět na Tatooine. Máš tam staré známe. Nyní ale budeš vyšetřovat vraždu jednoho kupce, který se objevil dokonce 10 sektorů od své původní trasy. Tudiž vyšetříš jak se tam dostal, co ho zabilo a proč. Až prozkoumáš co máš, a budeš s tělem hotov, tak ho pošleš nám, my provedeme pitvu. Ty tam zůstaneš, a vyšetříš to. Klasiká práce Jedie. Můžeš vyrazit hned. Nechť je síla s tebou.
Usmál se, a odebral se pryč.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chrám Jedi, Yavin 4

Nech je Síla i s vámi majster.
Potichúčky som si zamrmlal a kukal pritom na odchádzajúceho Luka. To bude ale..Povzdichol som si.. Na Tatooine ma moc v láske nemajú po tom čo som pustil Michaela. Meč ktorý som ešte stále držal v ruke som si zavesil na opasok a vybral som sa do svojej izby.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Yavin 4

Tvoje izba zůstala stejná, jako jsi jí opustil. Vzal jsi si vše potřebné, a odebral jsi se do hangáru.
Tam na tebe čekala loď. O ní byl opřen pilot. Jak tě zaregistroval, hned a na tebe zahulákal.
Ty seš ten, kterýho mám odvízt co. Ale pude to těžko. Běž za správcem, a řekni mu, že bez hyperpohonu se tam nedostanu. Slibujou mi to dlouho, třeba to vyřídíš líp.
Odkázal tě na správce, který zrovna stál nedaleko, a bavil se s jkedním technikem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Yavin 4, Chrám Jedi, hangár

Dobre tak ja to vybavým.
Odpovedal som pilotovi a odkráčal som k tým dvom mužom, na ktorých ukázal pilot.
ééé Zdravím.
Pozrel som na jedného z nich, ktorý by teoreticky mohol byť ten pravý, pretože bol v čistých handrách a ako bolo počuť už z dialky tak hulákal po tom druhom.
Ty si správca?
Vydíš tamtú loď?

A ukázal som prstom na loď ktorú mi pridelili, potom som si odkašľal a pokračoval.
Potreboval by som ísť na Tatooin a je to naliehavé, lenže jej chýba hyperpohon.
Dá sa s tým niečo robiť?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, Chrám Jedi, hangár

Jo, jasně. Mám ale málo lidí. Tady s Johnem by ste to ale měli zvládnout. Johne, běžte k tomu hyperáči, a doneste ho do lodi.
Kývne na Johna, technika, a oba se vydáte k hyperpohonu.
Tak, tady to je. Čapni to pořádně, něco to váží, tak těžký to ale není!
Vezmete to, a jdete s tím směrem k tvému transportu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Yavin 4, Chrám Jedi, hangár

Fuha no až také ľahké to nieje. Pomyslel som si pri prvom kontakte s hyperpohonom.. Akonáhle sme ho dotrepali k transportu, tak som sa spýtal Johna.
Počuj a kam to máme dať?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, Chrám Jedi, hangár

Poď za mnou, povedu tě.
Poví ti, a ukáže rukou. Vede tě vaší lodí, která je překvapivě nová, čistá.
Tady to strčíme. Ještě tam přitáhni pár šroubečků, ať to mám z krku rychle.
Oba společně pracujete, pracovní klid ovšem přeruší technik.
Na další zbytečný misi? Nebo po dlouhý době nějáká důležitá, a ne jenom utřít nemocný babce zadek?
Zasměje se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Yavin 4, Chrám Jedi, hangár

Tak a mám to! Už by to malo byť dotiahnuté. Po tichu som zamrmlal viacej pre seba ako pre toho technika. Postavil som sa a poobzeral. Na jednej z rúr som zbadal handru. Nebola až tak čistá ale na utretie rúk to stačilo. Keď som si začal do nej utierať ruky tak ku mne technik prehovoril. Ja som pozrel na neho a vážnejším tónom som mu odpovedal na otázku.
Poslali ma vyšetriť vraždu. Typujem, že to bude dačo vážnejšie.
A v mysli mi výrilo. Ale snaď nie až tak vážne. Dúfam, že sa mi nič nepodarý spackať.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, Chrám Jedi, hangár

Vražda joo...fíhá, to už tady dlouho nebylo.
Poznamená, a odejde.
Takže všechno připraveno hádám.
Položil pilot řečnickou otázku.
Takže se usaď, startujem. Ať to máme z krku co nejrychleji.
POsadil jsi se někde do transportéru, a jako dobrý nápad ti přišlo začít meditovat. V meditacích jsi mohl bezpečně přemýšlet o své misi, i minulosti...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Transport


Sedel som na nepohodlnej stoličke ale to moju meditáciu vôbec neprerušilo aj keď bolo sem tam cítiť mierne zatrasenie. Niečo ako turbulencie. Z hlboka som sa nadychoval a vydychoval, oči som mal mierne prižmúrené ale nie zavreté aj keď okolie som si vôbec nevšímal. Sústredil som sa na Sílu a tá mi pomohla k sto percentnému uvolneniu. Bol som úplne zarytí do svojej minulosti. Spomínal som si na udalosti, ktoré sa odohrávali v poslednej dobe. Zrovnával som si všetky myšlienky v hlave. Moje telo bolo uvolnené a oddýchnuté ako keby som prespal celý deň. Napadlo ma. Ako vlastne tá misia bude prebiehať, čo myslel Luk tým, že mám navštíviť starých známych.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport

To, že loď vystoupila z hyperprostoru ti dala vědět velice silně. Škublo to sebou, až tě to přerušilo z meditace.
Do Sitha, a máme po hyperpohonu!
Uslyšel jsi zanadávat z pilotní kabiny pilota, i když se snažil, aby jsi to neslyšel.
Promiň chlapče, něco se pokazilo. Budeme muset nouzově přistát.
Křikne na tebe z kabiny, aby jste spolu s letounem slétli na planetu, a přistáli. Rampa se otevřela...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Transport


Jak to? Že sa niečo pokazilo! A bez váhania som sa rýchlo pripútal. Nakoniec keď sme pristáli tak v transporte to vyzeralo ako po výbuchu. Nebol to síce náročný pád ale predsa narobil dosť veľkú škodu. Rýclo som sa po sebe poobzeral, či som v poriadku. Okrem pár škrabancov nič vážne. Keď som sa s toho spamätal, tak som sa spýtal pilota.
Si celý?
Potom som si odopol bezpečnostný pás, kukol von a znova som sa spýtal.
Kde to sme?
Čo sa stalo?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine.

Nestalo se prakticky nic.
řekl pilot, šťárající se v motoru.
Ale vysadil nám hyperpohon, tím se přehřál hlavní motor, mno, ten sem za chvilku nahodil, ale s hyperpohonem je to špatný.
Podíval sem malým okínkem. Rukou přejel imaginárně po celé délce pouště, teda alespoň tím, co šlo z okýnkla vidět.
Vítej na Tattoinu. Pokud se nepletu, přistáli sme asi kilometr od města. Celý víceméně jsem. Auu...akorát sem si těďka spálil ruku o součástku, ale nic vážnýho. Když se vydáš tímto směrem...ukázal rukou ven z lodí...tak se dostaneš do města, kam jsme měli namířeno. A buď tak hodný, a podívej se tam po hyperpohonu. Nebo po nový anténě, komunikace je taky nefunkční.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Dík za radu. A neboj pokúsim sa dačo splašiť, len mi s tadeto neuteč.
A zachichotal som sa.
Dobre tak ja idem.
A vybral som sa smerom, ktorý mi ukázal pilot. Po pol hodine cesty som pocítil únavu. Táto horúčava ma raz zabije. Stále som kráčal rovno, aspoň som si to myslel. Aj keď mal som menšie pochybnosti. Snaď som nezablúdil. Ale o malú chvíľočku sa pred mnou začali risovať obrisi budou. A som tu!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Vešel jsi do města, které bylo jako každé jiné tatooinské, tedy špinavé a rozpálené. Toto bylo zvláštní ještě tím, že jsi zde byl ještě za dob, kdy jsi byl padawan. Rozhlížel jsi se, a přemýšlel, kam se vydáš nejdříve. Je tu ta věc s motorem, i s vraždou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“