Mise pro žoldáka Keshe Tallena (Checkman)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republiková loď Rapage

Do místnosti vešel rytíř Jedi. Usmíval se všechny vás pozdravil úklonou hlavy.

Rád bych vás představil: Toto je Daar Toor, rytíř Jedi a velitel eskadry, která vás sem doprovodila...

Řekl kapitán, ale do řeči mu skočila Lorana.

... a zachránila nám život. Vyřiďte prosím naše díky vašim mužům, vděčíme vám všem za život.

Usmála se Lorana a chytila tě za ruku. Jedi se usmál:

To s velkým potěšením. A těší mě.

Potom zavřel oči a usmál se ještě širočeji:

Jinak, vaše obavy jsou zbytečné - kdybychom vás chtěli zabít, nebo přivést do pasti, byli byste už mrtví. Jedna loď tu byla proto, že unikla z bitvy a hledala útočiště. Když jsme je vyzvali, aby se vzdali, začali pálit. A na lodi nejsou nestandartní pokoje, máte stejnou kajutu, jako vojáci a jiní pasažéři. Nebojte, žádná past to není.

Kapitánův úsměv mírně zbledl, ale hned nabyl nové síly.

Vaše loď bude opravena asi za dva standartní dny. Zkusíme vám opravit i vaše brnění, pokud nám to dovolíte a dáme vám jednoho pomocného droida, bude se hodit. A dále, pokud se chcete vydat na Nar Shadda, dáme vám i dva elitní vojáky - Poručíka Orna a Velitele Daaha. Mstu sice nepodporujeme, ale dlužíme vám to. Eskadra, kterou jste odlákali málem zničila tuto loď a především můstek.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Republiková loď Rapage
No...Díky ale myslíme že takový ty tajný akce jsou lepší ve dvou ale stejně díky...A taky vám samozdřejmě děkujeme za záchranu krku...Jen by mě zajímalo...Vždyť jste jedi...No tak to byste nás asi nezabil...Nebo jo???
Zeptám se směle a usměji se na Loranu...
Brnění by jste byli hodní kdybyste ho opravili...Zrovna sem přemýšlel co s ním...Chtěl jsem si ho nechat spravit ale...Vám to dovolím...
Řeknu a zaměřím se na jediho...
Zajímavé...Zabili by nás ale...To přece jedium není podobné...Co já vím tak zabíjí jenom z sebeobrany...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republiková loď Rapage

Rytíř Jedi se usmál.

To jistě ano, ale taky bychom vás v tom mohli nechat a nezabývali bychom se vámi. Navíc, ne každý v eskadře byl Jedi. Kdyby to dostal rozkazem, z vaší lodi by byl jen hvězdný prach. Ale jistě. Právě proto, že jsem Jedi jsem vám letěl i s eskadrou na pomoc. Taky na rozkaz kapitána.

Kapitán se po těchto slovech taky rozloučil a Lorana tě zavedla do pokoje.

No ne, Republika už vyhrála válku? Kdy? Nikde jsem neměla zprávy o nějaké bitvě...

Podivila se, ale potom se usmála.

Tak vidíš, brnění, loď, to bude v pořádku. Lorana si hned potom sundala svůj svrchní oděv a zůstala jen polonahá. Potom si skočila do postele.

Pro dnešek je toho dost. Myslím, že půjdu spát.

Políbila tě a zachumlala se do deky. Při čemž tě ale ještě chvíli se spokojeným pohledem sledovala.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Republiková loď Rapage
Polibek ji vášnivě opětuji a zesleču si vrchní oděv a vlezu si za ní,přikryju se dekou a obejmu ji...
Tak...Kde sme to v tý lodi přestali???Řeknu se smíchem a přitisknu její tělo k mému...
Hehe...Škoda...Ta bitva mohla být delší...Ale stejně...Snad se něco nestane...A proč nám nabízeli vojáky???Tady snad něco nehraje...Ale ted se tím zabývat nebudu...
Pomyslím si,usměju se na Loranu a ještě vášnivěji než předtím ji políbím...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republikový křižník

V instruktážní místnosti začalo být rušno, kapitán i jeho vojáci už přinesli další židle, stoly se zaplnily popcornem a Juma Juicem, hologramy se rozjely naplno. Všichni nadšeně koukali a uznale si pískali.
Aniž byste toto tušili, užívali jste si své blažené chvilky a Lorana tě opět přesvědčila, že svého partnera umí uspokojit, ale i ty jsi skutečně uměl, to vojáci taky uznali...

O deset hodin později:

Všechen popcorn už byl snězený a Juma Juice vypitý. Půlka posádky ožralá, druhá půlka na tebe mrkala, když ses po vášnivé noci šel projít. Tos trochu nechápal, ale co se dalo dělat. Vypadalo to, jako by je zmámila nějaká Sithská schopnost a ti další byli spokojení, protože Sitha zabili.

Nakonec k tobě přišel jeden normální voják, který ani nemrkal ani se nekolébal ze strany na stranu a oznámil ti.

Pane, vaše loď už je v závěrečných opravách, a vaše brnění je hotovo.

Potom zasalutoval a odešel krokem profesionála.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Republikový křižník
Tihle republikáni se mne nezdaj...Už když jsem si všiml potom té kamery,vypnul jsem ji...
Šel jsem se porozhlídnout ke hlavnímu generátoru ale předtím jsem si došel pro své brnění...
Když jsem byl u generátoru,začal jsem si pískat,i když to v pozadí mé helmy moc slyšet nebylo,vypnul jsem tam nějaký kamery a díval jsem se dolů...
Pak jsem šel do hangáru podívat se na loď a na její opravy...
No jo...Až to bude hotový...
Pomyslím si a jdu za Loranou...
Bal se letíme...Bal se...
Řeknu a počkám až se zballí...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republikový křižník

Lorana tě trochu nechápala, ale oblékla se a šla za tebou do hangáru. Rychle jste nastoupili a Lorana ještě odstřeli dva vojáky, kteří za vámi šli, aby s vámi letěli a taky ty, kteří vám opravili loď.
Potom i ona nastoupila, ale do hangáru vběhl Jedi, který vycítili problémy. Bylo však pozdě. Jedi nastoupil do stíhačky a jeho eskadra s ním. Teprve teď čekaly problémy, protože dvanáct stíhaček za zadkem a z toho jedna Jedijská. Lorana hned skočila do kokpitu a poručila novému droidovi, aby ovládl další kanóny, tebe poslala do věže a sama začala unikat daleko od lodi. Jenže najednou loď vybouchla a tlaková vlna postupovala těsně za tebou. Celá nepřátelská eskadra vyletěla a Jedi se roztočil. Toho Lorana využila a skočil do hyperprostoru.

Co se stalo?! Proč jsme tu loď zničili?

Zeptala se.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

hyperprostor
No...Oni tam měli kameru když jsme si užívali...To jsem jim neodpustil...No a stejně na nich něco nehrálo...Takhle milý republikány jsem ještě neviděl...A maj to...
Řeknu a obejmu Loranu...políbím ji a řeknu:kdybys umřela nikdy bych si to neodpustil...
Jdu za droidem a prohlídnu si ho...Seš s republikou???Protože republika vás zradila...
Řeknu a pod maskou si oddychnu...Zase jsme unikli o vlas od problémů...
Teď letíme na Nar Shaada a tam jsou další problémy...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Lorana vykulila oči. Tohle od Republikových vojáků nečekala. Myslela, že budou mít větší soukromí, místo toho byli natáčení.

Třeba to bylo jen kvůli bezpečnosti... jinak, takhle rozjaření mohli být třeba kvůli tomu, že válka skončila...

Tvářila se ale pohoršeně. Cesta hyperprostorem ale byla v pořádku a po ne příliš dlouhé cestě jste dorazili na blízkou Nal Hutta a na její měsíc Nar Shaddaa, který byl na její noční straně o chvíli později. samotný měsíc vypadal jako zmenšená forma Coruscantu, ale když jste přistáli, vypadala i vrchní patra jako to, cos před lety viděl v Coruscantském Dolním městě.

No, tak jsme tady - a já myslela, že Tatooine je nejhorší díra v galaxii.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Nar Shaada
Prohlídnu si celou tu bídu a podívám se na Loranu,která je ve svém cingarském tvrzeném brnění a také si prohlíží okolíní budovy a přistávací plochy...
Tak...Teď jen musíme najít toho Huuka Rena...Pak se můžu pomstít a mám jednoho z krku...
Řeknu a prohlídnu si naši loď...
Najdeme ho,zabijeme ho...Jak jednoduché...Jenom jestli nebude lepší jak ten Fett...Ten nám dal zabrat...Hlavně se nesmíme rozdělovat...
Pomyslím si a vydám se s Loranou do jednoho baru-pro informace...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Nar Shadda

Došli jste do nějakého pajzlu. Byl tam stále stejný bordel, jaký bys mohl najít všude po galaxii, jen to tu bylo o něco méně luxusní.
U baru byl nějaký člověk a kolem byly všechny možné stvůry.

Ták jo, podíváme se po někom, kdo by mohl mluvit.

Řekla Lorana a hned se rozhlížela.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Nar Shadda
Podívám se na barmana a vyndám z kapsy stokreditovku a prohlížím si ji v ruce...
Věděl jsem,že barman věnoval všechnu pozornost na kredity a tak jsem se mu podíval do očí a řekl jsem...
Neznáte nějakýho Huuka Rena???Pokud mi řeknete,kde ho najít,dostanete ode mě tohle...
Řeknu a zamávám mu stokreditovkou před xichtem...
Pak se podívám na Loranu a kývnu na ni,aby šla za mnou...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Nar Shadda

Barman se na tebe podíval, sebral kredity a odpověděl:

Toho zná každý, je to legenda mezi námezdními lovci a je taky nejbohatší... bydlí na úplné špičce Nar Shadda a každý z něj má respekt. Dokonce ani Huttové si ho nedovolí vyrušit a Centrála je s ním zadobře, navzájem si pomáhají. Pokud ho hledáte, musíte být blázen nebo hodně bohatý, kdo ho vyrušil a neměl v portmonce alespoň 20 milionů kreditů nepřežil to.

Pak tě ale ignoroval a dělal svou práci.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Nar Shadda
Dobrá jen jsme se chtěli zeptat...Máme mu nabídnout nějaké zbraně...
Řeknu a opět kývnu na Loranu a vydáme se ven z baru a začnem hledat Reda...
Prý je nejlepší...To se ale nesetkal s náma...my mu ukážem,kdo je nejlepší...Snad nemá svou vlastní armádu...
Řeknu a připravím zbraně...
Konečně se mu pomstím...Prý je nejbohatší...Prý je nejlepší...Ale já se mu pomstím ať chce,nebo nechce...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Nar Shadda

Když jsi řekl, že chceš Removi nabídnout zbraně, otočil se jeden z hostů a řekl:

Hledáš Rema? To je můj šéf, zařídím ti s ním audienci, ale upozorňuju tě, že tam budeš muset jít neozbrojen... a sám. Navíc budeš hlídán dvěma bitevními droidy. Rem je neobyčejně opatrný. To mi věř. Přijď na tuto adresu.

A poslal ti údaj do datapadu.
Lorana se koukla a řekla:

Tady to znám - tady šel jeden můj přítel, ale už se nevrátil. A to to byl vzkutku dobrý žoldák. Rozhodně ti nedoporučuju tam chodit...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“