Mise pro žoldáka Keshe Tallena (Checkman)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Mise pro žoldáka Keshe Tallena (Checkman)

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Byt v Anchorheadu

Probudil ses celý spocený ve své ložnici a zjistil, že je ráno. Už zase se ti zdál sen o smrti tvého strýce, stále ti připomínal poslední chvíle, kdys ho viděl mezi živými a tu strašlivou holonahrávku těsně před jeho smrtí. Od té doby už uběhla spousta let. Pokračovaly Mandalorianské války, kterých ses však po bitvě o Onderon neúčastnil, protože jsi odešel od svých pryč.
Dověděl ses, že byli vaši poraženi a roztroušeni po celé galaxii po bitvě o Malachor a potom, než ses dokázal nadít, vypukla válka další. Ani jedna se tě však už netýkala. Žil jsi na Tatooine se svou krásnou přítelkyní Loranou s uspokojivou živností s uspokojivým platem. Neměl sis nač stěžovat, tvůj život byl příjemný, ale neměl jsi moc možností získat čest pro své jméno. Od bitvy u Malachoru jsi ani neměl zprávy o svém klanu, navíc na Tatooine se zprávy o Mandalorianských válkách ututlaly novou, ještě děsivější válkou, takže jsi neměl moc šanci něco se dovědět.
Rozhlédl ses, byt jsi měl celkem prázdný, vedle tebe ležela Lorana, která se po vaší divoké noci spokojeně usmívala.
Najednou někdo zaklepal na dveře. Byl to Twi´lecký asistent hutta Motty, známého pro svou závodnickou trať.

Keshi, Keshi!

Syčel na tebe a zakašlal, jak byl udýchaný.

Můj pán mě k tobě posílá s žádostí o pomoc. Kvůli jedné z odměn se dostal do pořádného maléru. Potřebuje, abys jej z toho vysekal, říká, že ti slušně zaplatí. Tobě i Loraně, pokud ti s tím pomůže.

Vysypal ze sebe poměrně nervózně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Byt v Anchorheadu
Probudím se celý zpocený po noci,kdy se mi znovu a znovu přehrává obraz mého pěstouna a jeho smrti na Coruscantu...Musím pomstít svého strýce a dat znovu čest mému jménu a klanu...Pomyslím si a políbím Loranu...
Pak někdo zalkepe na dveře...Rychle se obleču a otevřu dveře,a twilek mi řekne o situaci...
No...Dobře...Budeme tam do hodiny...Řeknu a zavřu dveře...Co může Motta zase chtít???Ale kšefty sou kšefty...Co nadělám...
Pomyslím si a podívám se na Loranu:Obleč se...Máme kšeft pro Mottu...Chce něco důležitýho...Řeknu,políbím Loranu a obleču se úplně...
Nasadím si helmu a vezmu si všechny zbraně...
Připraven...Jdeme???

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Lorana, která se tvářil stejně spokojeně, jako když vstala si tě se zálibou prohlížela. Vždy měla slabost pro tvrdé chlapy a tys byl ztělesněním síly. Mandalorianský válečník, co lepšího by si mohla přát. Když jsi byl v brnění, hodně ses jí líbil, i když, bez něj ses jí líbil víc, to bylo ale něco jiného. Chvilku na to se oblékla do svého Cinagarského tvrzeného brnění, vyzbrojila se puškou, dvěma blastery a vibromečem, nasadila si svou speciální masku, díky které pomocí termální optiky viděla, co se děje za zdí. Nakonec si přes sebe přetáhla svůj dlouhý hedvábný plášť, a byla celá.
U Motty jste byli za chvilku, ale Lorana tě zabrzdila

Klídek Keshi, před závodnickým doupětem je asi dvacet žoldáků, někdo asi Mottu nemá v lásce.

Stiskla tlačítko na masce a nastavila sniperský zaměřovač, pomocí kterého chvilku potom začala kosit žoldáky.Jenže za vámi se objevilo asi dalších dvacet, kteří okamžitě zaútočili na tebe.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Začnu střílet po nich a hned jsem dva zastřelil a jednoho zranil střelou do břicha...Pak se schovám za nějakou bednu a Loranu strhnu taky...
Musíš bejt opatrná...Řeknu a zastřelím jednoho z její strany...
Pak vystřelím raketu na stranu patřící Loraně a ta zabije asi tři vojáky...
Tady za bednou budeme mít lepší krytí na mou stranu než proti straně Lorany...Pomyslím si a zastřelím dalšího vojáka...
No...Aspoň nemusíme ty Mottovy problémy hledat...Má je hned před domem...Řeknu ironicky a zazubím se na Loranu,která to přes mou helmu nevidí ale ví,že jsem se zazubil...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Vojáci proti vám padali jeden za druhým. Tahle žoldácká parta se vychvalovala, že je pro ně vážným soupeřem pouze rytíř Jedi, ale jak se ukázalo, neměli ani dohromady šanci proti tobě - Mandalorianskému válečníkovi a jiné žoldnéřce. Začali trnout, ale vojáci na vás dále dorývali. Jeden to nevydržel pod náporem tvého blasteru a zkácel se k zemi za nadávek a rozkazů:

Zabijte ty bastardy! Mandalorian nemandalorian, tohle pos**l!

Ječel po svých, a při tom střílel po tobě.

A dělejte! Musíme ještě vyřídit toho tlustého slimáka!

Na jeho rozkaz se na vás vyřítila další banda žoldáků a pálili hlava nehlava.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Střílím vojáky a když ten velitel na mě zařve vlnu nadávek tak mu odpovím:Právě sis vyžádal "zastřelení do hlavy z blízkosti půl metru"!!!Zařvu abych přehlučil ty výstřely a ti vojáci pálili hlava nehlava a většinou střely létaly dva metry ode mne...
Zastřelil jsem jednoho vojáka do hrudi a ten skolil svého kolegu omylem při smrtelné křeči...
Chudáci...Ani brnění jim nedali...No,brnění možná ale tenhle kus alobalu je asi moc neochrání...Pomyslím si když postřílíme všechny vojáky a rozeběhnem se za tím velitelem,který má namířeno za Mottou...
Běžíme za ním a při tom střílíme...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Bitva se pomalu chýlila ke konci. Zbyl už jen jeden z nich... ten sprostý - jejich vůdce. Ten se však rychle pozapína a popíchal všemožnými stimulanty, potom vytasil dva meče a vrhnul se proti vám do boje. Během chvíle odkopl Loranu a blížil se k ní, aby ji dorazil...

Stejně slabí, jako ten Mandalorian na Coruscantu, kterého jsme před lety zabili, jó to jsem byl ještě součástí něčeho pořádného a nedostal jsem tyhle hňupy na starost.

Lorana, které ten kop strhnul masku z její pohledné tváře a ty sis všiml jejího vyděšeného výrazu. Lovec už došel až k ní a tys v jeho postupu poznal ten, který jsi viděl před lety na hologramu. Byl jedním z těch, kteří zabil tvého strýce. A teď se chystal zabít i tvou vyvolenou.

Neboj, ty půjdeš hned po ní Mandaloriane!

Křikl na tebe
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Když mi to řekl,viděl jsem svého strýce a jeho smrt...
Bylo to tady...Okamžik pro pomstu...Věděl jsem že se pomstím za svého strýce ale musel jsem ještě zachránit Loranu...
Možná že jsi mi vzal strýce...Možná že jsi to byl ty kdo se mi vysmíval do tváře ale Loranu mi nevezmeš...Řeknu potichu a v okamžiku,kdy byla jeho jedinou starostí Lorana,jsem proti němu vyběhl a srazil jsem ho na zem...
Jeho jeden vibromeč vyletěl stranou ke mně a já jsem ho vzal do ruky...
On měl jen meč a já jsem měl také meč...
Konečně se uvidí jak jsem před lety pilně trénoval tyhle boje s mečem...
Pomyslím si a pousměju se...
Pak proti němu vyběhnu a nelítostně ho začnu napadat a pohání mě hněv a nenávist a hlavně pomsta pro mého pěstouna...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Jejich vůdce se ti ukázal jako vrah tvého strýce a nyní ohrožoval i tvou vyvolenou. To tě přivedlo na hranici vzteku, který možná pociťovali dokonce někteří Sithové. Zkrátka čistý vztek ničím nepotlačovaný... jeden z jejich atributů. S krátkým prologem, který jsi procedil vzteky skrze zuby jsi zaútočil a vyvedl svého soupeře z rovnováhy, ten se ale rychle vzpamatoval a během chvíle přešel do protiútoku. Najednou sis všiml brnění, které měl pod sebou - brnění Mandalorianského válečníka - tvůj soupeř, vrah tvého strýce byl Mandalorian.

Překvapen "bratře"?

Pronesl vrah a poslední slovo dodal znechuceně a dodal mu parodující barvu. Hned na to zaútočil.

Zbavili jste mě cti, vyhnali po Sithské válce, od té doby jsem se rozhodl zabít každého Mandaloriana, kterého potkám, jaké štěstí, že v mém nejnovějším působišti jeden je že ano?
Mohl jsem se utkat v souboji o vůdce klanu, ale před tím válka skončila a mě vyhnali z Dxunu a na další Mandalorianské planety mě nenechali vkročit, přišel jsem o Baziliška i o brnění, to jsem vzal z rukou Mandaloriana, když jsem vás masakroval pod vedením Revana. Ten parchant si ho nechal a tak jsem ho zabil, vysvlékl a brnění si vzal zpět, potom jsem jej rozsekal na kusy.


Potom se na tebe vrhnul a ty ses musel sklánět pod jeho kladivovými útoky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Bráním se pod jeho útoky až ho odrazím o pár kroků zpět...
Kdo vlastně jsi a jak se jmenuješ???
Zeptám se klidně a počkám na odpověď a těžce oddechuji...
Jak...Jak jsi mohl zradit nás...Já vím také mě vyhodili ale to neznamená že bych je lovil...Zachráním čest mému dávno padlému klanu a sobě...
Řeknu klidně a zaútočím...Útočím nejdříve na hlavu a pak na ramena a hned na nohy a tyhle útoky střídám furt dokola ale nějaké účinky to moc nemělo...
Pak mne napadl nápad...Nápad který by to mohl zachránit...Zaútočím na nohy a pak na bok a skopnu ho na zem...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Mandalorianský vrah vypadal jako velice schopný a dával ti slušně zabrat. Nedokázal jsi pořádně přejít do útoku, a tak tě neustále zatlačoval, kam se mu zachtělo, jeho odhodlání zabíjet Mandaloriany ho posilňovalo. Nakonec tě ale napadla spásná myšlenka, jak se ho zbavit a ta ti taky vyšla. Mandalorian ležel na zemi a Lorana už vytahovala blaster a chystala se vystřelit.

Tak a DOST ty z******synu tady končíš!!!

Zaječela a střelila. Mandalorian ležel na zemi mrtvý a Lorana stála nad ním.

Myslím že z tohohle zmetka bude dost kreditů, Motta nám to dluží. Málem nás oba zabil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Podívám se na jeho mrtvolu a pak na Loranu...Vypadala nad mrtvolou s blasterem docela atraktivně,ale toho mandaloriana jsem chtěl zabít já...
No...Nevadí...Aspoň že jsem nahnal zpátky čest mému klanu...A už nebude žádnýmu mandalorianovi dělat potíže...Červ jeden...
Pomyslím si a prohlídnu si jeho mrtvolu...Jo...Motta musí bejt rád že nás má...Ty kredity by mohly stačit na nějakej frachťák a mohli bysme si odletět někam za většímy kšefty...
Řeknu a chytnu ji za pas a políbím ji...Tak pojď...Jdeme za Mottou...Řeknu a vydáme se společně za Mottou do jeho chýše...Ehm paláce...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Než jste stihli vejít k Mottovi, objevila Lorana nějaký datapad. Přišla poblíž a zatvářila se zničeně, samým zkroušením ho upustila, ale potom ho zase zvedla. Rychle přiběhla k tobě a podala ti ho.

Ten vrah tady má jména všech vrahů, kteří zabili tvého strýce a taky planety, na kterých žijí. Máš šanci se pomstít... ale musíme mít loď, no mohli bychom ji vymámit z Motty.

Promluvila k tobě a ukázala ti tu kolonku se seznamem:

Ardem Eerie - Coruscant
Boox Verm - Kashyyyk
Soul Daal - Dantooine
Huuka Ren - Nar Shadaa
Will Fett - Tatooine


Lorana se tvářila naprosto zničeně... na Tatooine se jí líbilo a navíc o tebe začínala mít strach.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Neboj se...Nic se nám nestane...Řeknu klidným hlasem a prohlídnu si seznam...
Tak se konečně budu moct pomstít a jejich smrt si vychutnat...A potom budu mít klidnej život s Loranou...
Pomyslím si a obejmu Loranu...
Dobře...Ted půjdeme za Mottou a snad se dozvíme něco o tom Rennovi ...
Snad to taky není mandalorian protože o Renovi sem neslyšel...Pomyslím si a vydám se s Loranou k Mottovi vymámit z něj loď i nějaké informace o Renovi...
Snad má Motta nějakej frachťák volně k pronajmutí pro jeho nejlepší lovce odměn...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - Anchorhead

Motta se tvářil značně ukolébán, když jsi vešel ty a Lorana místo nějakého zabijáka a byl velmi rád, že jsi ho těch vrahů zbavil. Lorana však hned přišla k němu a tvrdým hlasem pronesla.

Právě jsme ti zachránili krk, takže nám něco dlužíš... zaprvé, potřebujem loď, za druhé, chceme vědět, co víš o Huuku Rennovi.

Bylo to sice strohé, ale Motta nikdy neprojevoval zájem takovým, kteří mu přednášeli sáhodlouhá a vznosná řitilezecká díla, měl raději ty, kteří se s ničím nepáraly a cenil si smělosti, Lorana se mu v tomhle líbila. Proto moc dlouho nepřemýšlel a okamžitě odpověděl.

Ten dotyčný je Twi´lecký lovec lidí, jeden z nejlepších námezdních lovců a člen bývalého protimandalorianského Republikového zabijáckého komanda, po válkách ale odešel a začal lovit na vlastní pěst.
K lodi, mám u sebe jednu z nejrychlejších v hangáru za touhle budovou. Tady jsou její kódy a teď už jděte, myslím, že jsme si kvit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“