Mise pro Luka Mertha

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Luka Mertha

Příspěvek od Pear »

Tvůj pokoj, Coruscant

Na Coruscantu bylo vždycky deštivo. A to i nyní, když jsi seděl ve svém pokoji na posteli, a těšil jsi se z toho, že jsi jedi. Tvoje snaha nebyla opomenuta, a tvoje přání se ti splnilo. Stal se z tebe rytíř republiky. Jedi. To, na co jsi tak dlouho čekal.
Ale dny byly dlouhé, monotóní, a chtěl jsi nějákou akci. Když už jsi si začínal myslet, že se nikam nedostaneš, zaklepal někdo na dveře. Konečně někdo, tě napadlo, a rychle jsi šel otevřít. Byl to nějáký Jedi, padawan možná. Hned jak otevřeš, pokloní se ti, a hned na tebe vysype.

Mistr ti vzkazuje, že se máš dostavit před místnost rady do dvou hodin. Ale nejdřív si zařiď vše co potřebuješ a najez se. Teda, nějak tak to říkal. Ať tě provází síla.

Ukloní se to opět, a odejde. Tebe nechá v pokoji. Je dvanáct hodin, teda čas oběda, čas, kdy se padawani, Jediové i mistrové scházejí v jídelně. Nepochybně tam bude i rada a tvůj mistr, tedy jít čekat před místnost rady by bylo zbytečné...
______________________
Sorry za tohle, ale znáš to..

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Chrám Jedi, Coruscant:

Áno samozrejme. Sila s tebou. Odpoviem ustráchanému jedi-ovi.

V prvom rade sa pôjdem najesť. Hovorím si v duchu počas obliekania róby.

Čo je to dnes zase za počasie. Takto tu už leje 3 dni. Zoberiem svoj svetelný meč zo stola a vykračujem na chodbu, kde je dnes nejako prázdno.

Akosi prázdno teraz, asi preto, že je obed. Pomyslím si a vybieham na chodbu. Dvere sa za mnou zatvorili ale ja už som na chodbe a rýchlim tempom sa ženiem po chodbe smerom ku jedálni. Vchádzam do jedálne. Pár hláv sa otočilo, niektorí ma pozdravili. Uvidel som Valvet. Zamával som jej a pobehnem ku pultu, kde si zoberem nejaké to jedlo. Prídem ku stolu kde sedí Valvet a nejaký padawani.

Máte tu voľné? Spýtam sa a po prikývnutí si sadnem. Pustím sa do jedla. Za pár minút uvidím aj svojeho majstra, ktorý je v debate s nejakým Jedi-om, ktorého nepoznám. Dojedol som, postavím sa a odnášam prázdnu tácku s tanierom, upratovaciemu droidovi. Opäť si prisadnem ku Valvet a začneme sa rozprávať o našom výcviku. Ubehlo 30 minút. Pozrem na miesto, kde sedel môj majster, ale už ho neni.

Mal by som už ísť. Zbohom a sila s tebou. Rozlúčim sa s Valvet a odchádzam na opäť preplnenú chodbu.

Skočím do knihovne, pozrieť či tam nemajú nejaké informácie o tom Revanovi. Pomyslím si a idem smerom ku knižnici.

Po príchode do knižnice pozdravím archivárku a spýtam sa.

Prosím vás? Máte tu nejaké informácie o Revanovi? Môj datapad už viac nemá. Archivárka ma odvedie ku počítaču.

Pustím sa do prehrabávania miliónov zložiek. Po pol hodine hľadania som nič zaujímavé nenašiel.

Uff, mal by som už ísť. Poviem si v duchu a rozbehnem sa smerom ku turbovýťahu, ktorý ma vyvezie na recepciu pred miestnosťou rady. Nastúpim do výťahu a pocítim to klasické podvihnutie žalúdku a už sa veziem hore na recepciu. Vystúpim a pozdravím recepčnú.

Dobrý deň. Rada ma očakáva.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Jistě, vím o vás, Luku. V radě už vás čekají, ihned vstupte. Přeji příjemný den.

Poví recepční, a ty přímo vejdeš k radě.

Luku, my rozhodly se, že ty už na misi připraven jsi.

Poví Yoda, a ty pocítíš nádherný pocit, že konečně dostaneš vlastní misi.

Ten muž, jak jsi se s nim setkal na tatooinu, Altair, se zodpovídal Billovy Armbreakovy. Je to přímo fanatik, a je až udivující, jak dobře dokáže lidi přesvědčit na svojí stranu. Asi ti nemusím říkat, že se snaží napravit republiku. Těďka je ale pro nás už nebezpečný.

Řekne ti další informace Mistr Windu.

A tohle se týká tvé mise Luku.

Řekne ti zase tvůj mistr.

Někde na Correlii skrývá se. V - konkrétně. Ty pojedeš tam, a Billa vystopuješ. Ovšem pozor si dávat musíš, on nebezpečný je.

Varuje tě opět Yoda.

V hangáru na tebe čeká letoun. Můžeš vyrazit kdy chceš, ale nejraději co nejdříve.

Řekne tvůj mistr, a naznačí, že můžeš odejít.

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Chrám Jedi, Coruscant:

Ďakujem, odchádzam hneď. Zbohom a sila s vami. Pokloním sa a odchádzam z miestnosti, kde sídli rada.

Prechádzam cez recepciu a nastupujem do turbovýťahu kde stláčam HANGÁR. Vystupujem a smerujem ku svojej lodi.

Konečne samostatná misia. Pomyslím si keď uvidím loď.

R5D6 otvor kokpit prosím ťa. Kokpit sa otvára a ja nastupujem do lodi. Stláčam gombík na uzavretie kokpitu.

R5D6 nastav kurz Correlia. Odlietame Poviem droidovi, ktorý hneď začne pískať. Zapínam motory a hovorím do komlinku:

Otvoriť dvere hangáru prosím. Dvere hangáru sa otvárajú a ja odlietam smerom na obežnú dráhu Coruscantu. Po chvíľke som na obežnej dráhe, kde na mňa čaká Syluire-31 hyperspace docking ring, ktorý mi dopomôže na hyperpriestor.

R5D6 pripraviť na prechod do hyperpriestoru. Hovorím droidovi ked sa Syluire-31 hyperspace docking ring pripevní na loď.

Smer Correlia.Poviem droidovi a prechádzam do hyperpriestoru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Letíš hyperprostorem docela dlouho, přeci jenom planeta není za rohem. V mezičase medituješ, když ti do toho "vstoupí" intenzivní vize. Hned přestane, ale ty jsi si tam všiml dvou hlavních věcí. Altaira, spousty mečů, a krve. Více už jsi nedokázal poznat, vize byla moc rychlá, a nejasná. Vinu na tom měl též hlas z comlinku. Byla to letová kontrola Correlie.

Zdravím vás na Correlii. Prosím, uveďte svojí identifikaci, a účel vašeho příletu. Děkuji.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Orbit, Correlia.

Zdravím som rytier Jedi Luke Merth. Rada ma vyslala na misiu. Musím nájsť jednoho muža, ktorý sa údajne ukrýva na Correlii. Žiadam o povolenie na pristátie. Poviem do comlinku a čakám na povolenie.

Čo to bolo za víziu? Altair? Meče? Preboha čo sa stane?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Orbita, Correlia

Vítejte..ehm...Rytíři jedi. Rezervovaly jsme pro vás přistávací plochu 5. Hned jak přistanete, můžete využít jedné z našich širokých služeb. Přeji příjemný den.

Zazní z comlinku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Orbit, Correlia:

R5D6 zahajujem klesanie smerom ku pristávacej ploche číslo 5. Prepni mi kurz na monitor. Poviem robotovi, ktorý zapíska a hneď sa mi zjaví na monitore mapka. Počas klesania stále rozmýšľam nad víziou.

Veď takéto vízie som ešte nemal. Už vidím pristávaciu plochu. Brzdím a pristávam bez problémov.

R5 prosím otvor mi kokpit. Kokpit sa otvorí a ja odopínam popruhy a vystupujem. Rozhliadnem sa.

Krásny deň. Idem od lodi na ktorej sa zatvorí kokpit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Correlia:

Hned jak vykočíš z kokpitu,doběhnou k tobě technici.

Přeje te si něco? Natankovat, vyčistit stroj, zkontrolovat droida...cokoliv, jsme vám k službám jedi.

Ihned skočí s nástroji k lodi, a začnou o ní pečovat. Z povzdálí uvidíš, jak k tobě přichází jistý muž, kterýho jsi nidky neviděl.

Zdravím pane Merthe. Jsem velitel bezpečnostní složky na Correlii. Pokud budete něco potřebovat, obraťte se na mně. Jsme vám k dispozici.

Po představení ti podí pravou ruku, a čeká na tvojí reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Correlia:

Áno, ďakujem. Poviem a sledujem ako sa mechanici pustia do práce.

Zdravím. No vlastne potreboval by som niečo. Podám ruku veliteľovi.

Pátram tu po mužovi menom Bill Armbreak. Keby ste mi mohli dať nejaké informácie alebo miesto jeho pobytu. Prosím. Poprosím veliteľa.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Correlia

Armbreak, Armbreak, to mi nic neříká...nebo, počkejte, slovo Bill tady ale slyším často, ten by vás teda mohl zajímat. Nevím kde bydlí, ale většinou bývá v blízkém baru U Hubeného Trandoshana. Tam podívejte. Ještě něco?

Rukou ti naznačí, že pokud chceš, můžeš jít s ním do soukromé místnosti. Sám se vydá ke dveřím ony místnosti. Východ z hangáru je uzavřen poměrně na první pohled robustnímy a pevnýmy dveřmi. U nich je malej chlápek, který je nejspíš hlídá, a eviduje všechny kdo projdou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Correlia:

Ďakujem, hneď sa tam aj vidám. Zbohom. Dopoviem a kráčam smerom ku bráne.

Idem do mesta mohli by ste mi otvoriť? Poviem strážnikovi, ktorý len prikývne a brána sa otvorí.

Vykročím do ruchu mesta. Kráčam v pred a hľadám najbližšiu mapu. Uvidel som mapu uprostred námestia, kde bol zhromaždený nejaký dav. Prikráčal som k mape a zadal som: U Hubeného Trandoshana . Vyhodilo mi mapku, ktorú som sa snažil zapamatať si.

Čo to je za blbý názov. Pomyslím si v duchu a pousmejem sa. Vykročím do ruchu ulice smerom k môjmu cieľu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Correlia:

Po nalezení, a zapomatování mapky, jsi se vydal přímo k baru, kde bylo poměrně rušno, ale dovntř se dostat nebylo moc těžké, protože u dveří bylo vždycyk volno, důvodem byly nejspíše trandoshanští "hlídači" u vchodu, který si udržovaly pořádek, dokonce sj ibyl i svědkem, jak brutální můžou být, když vyhazovaly jednoho hosta. Tohle se tebe ale netýkalo, tak jsi šel rozhodně do baru, kterej byl jak je normální v tuhle dobu přeplněn.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Luke Merth

Mise pro Luka Mertha:

Příspěvek od Luke Merth »

Correlia:

Vchádzam do zadymeného baru plného občanov rôznych rás. Mierim smerom ku výčapnému pultu, za ktorým stojí twilecký barman. Pristúpim k baru a sadnem si na zabudovanú stoličku.

Dobrý deň, hľadám tu Billa Armbreaka. Mohli by ste mi ukázať kde je? Slušne sa opýtam.

Dúfam, že mi pomôže. Pomyslím si a neustále sa pozerám na twileka.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Correlia:

Hele seš blbej kámo, jen tak sem vlítneš, a producíruješ se tu z nějákou fotkou, všem ju ukazuješ, radši koukej co nejrychleji vypadnout z mýho baru, tohle je slušnej bar, žádnej bordel!

Vyvalí na tebe nevraživě Twi'ler, a trandoshanská ochranka už se po tobě dívá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“