Mise pro Mr. Zendyho

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Mr. Zendyho

Příspěvek od Pear »

Tvůj pokoj, Yavin IV

Na Yavnu IV bylo vždycky deštivo. A to i nyní, když jsi seděl ve svém pokoji na posteli, a těšil jsi se z toho, že jsi jedi. Tvoje snaha nebyla opomenuta, a tvoje přání se ti splnilo. Stal se z tebe rytíř republiky. Jedi. To, na co jsi tak dlouho čekal.
Ale dny byly dlouhé, monotóní, a chtěl jsi nějákou akci. Když už jsi si začínal myslet, že se nikam nedostaneš, zaklepal někdo na dveře. Konečně někdo, tě napadlo, a rychle jsi šel otevřít. Byl to nějáký Jedi, padawan možná. Hned jak otevřeš, pokloní se ti, a hned na tebe vysype.

Mistr ti vzkazuje, že se máš dostavit před místnost rady do dvou hodin. Ale nejdřív si zařiď vše co potřebuješ a najez se. Teda, nějak tak to říkal. Ať tě provází síla.

Ukloní se to opět, a odejde. Tebe nechá v pokoji. Je dvanáct hodin, teda čas oběda, čas, kdy se padawani, Jediové i mistrové scházejí v jídelně. Nepochybně tam bude i rada a tvůj mistr, tedy jít čekat před místnost rady by bylo zbytečné...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Akademie Jedi-Yavin4

Odložil jsem si svůj meč do šuplíku a vyrazil do jídelny. Cestou jsem potkal jaye a začali jsme bavit o rúzných věcech. Došli jsme do jídelny vzaly si táci a stoupli si do řady. Když jsem došel k okýnku dostal jsem na talířku něco co se trochu pododalo kuřecímu stehnu s bramorami a nějakou divnou zeleninou... Sedli jsme si Jayem k prázdému stolu, později se k nám připojilo několik dalších padawanů ale i pár jediú.Několik padawanů se začali bavit o tom kdy se z nich stanou jediové. Jay rekl ze dnes vecer...

Cože? Jay proč si mi vo tom neřek? Tak z tebe se dnes snate jedi? To je super ne? jak se cítíš?

Podíval se na mě tak divně že jsem raději zmlknul a pustil se do jídla...

No lidi tak já půjdu mějte se dnes du na první misi. Tak se mějte.

Byla jedna hodina pomalu jsem se vydal na cestu...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie Jedi-Yavin IV

Po chvilce jsi došel do hangáru, kde už stál tvůj mistr. Když jsi k němu konečně došel, tak si s tebou sedl na lavičku blízko.

Tohle bude tvá první mise, Zendy. A poletíš na ní sám. Támhle je tvoje stíhačka. Tvoje mise se týká toho muže, co tě dvakrát napadl, a dvakrát utekl. Víme o něm něco víc. Prý se skrývá na Umgulu, v jeho hlavním městě Umgul City. Doleť tam, a zkus ho najít. Přeci jenom je to sith. Neměl by to být problém. A dávej si pozor na Ugnaughty, Nejsou moc přívětiví k návštěvníkům.

Poví ti mistr, a ty si brzo uvědomíš, že tohle je tvá první mise, a nejen to. První akce, kde budeš sám, bez dozoru mistra. Tvoje stihačka je klasickej Z-95, kterej stojí u hlavních vrat hangáru, připraven k odletu...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Akademie jedi-Hangár

Vydal jsem se směrem ke své lodi. Když jsem nasedl zapípal na mě můj astrodroid.

Ahoj já jsem Zendy. Jaké je tvé číslo?

Něco zpípal...

Takže těší mě R2-D5.Můžeme letět.

Nacvakal jsem souřadnice planety Umgul.

Ok R2 letíme...

O několik hodin později

Tak tohle ona... planeta Umgul. R2 připrav se na přistání.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmír, blízko Umgulu

Byl jsi kousek od planety, a z vysílačky se ozvala navigátorka z Umguli.

Zdravím, zadejte své udaje, a účel vašeho příletu.

Zachrčí ti ve vysílačce, a můžeš mluvit.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Vesmír, blízko Umgulu

Zdravím já jsem Zendy, účel návštěvy jdu navštívit starého známého

Vypl jsem vysílačku a zčal jsem mluvit s R2

Asi bych neměl říkat že jsem jedi taky by neměli vidět můj meč,takže po přistání ho k tobě musím schovat! Nechci se prozradit.

R2-D5 zahvízdal a já věděl že souhlasí.

Skvěle

Znovu jsem vzal vysílačku

Halo? Je tam někdo? Smím přistát?

Co se děje je tam jen šum...

Mám s toho špatný pocit R2 cítím narušení v síle!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmír, blízko Umgulu

Po chvilce se ti konečně někdo ozve.

Vítejte pane Zendy na Umgulu. Prosím přistantě na přistávací ploše číslo devět. Doufám že se vám tu bude líbit. Přejí příjemný den.

Nahlásí ti, a ty začneš klesat k planetě.
_____________________
Sorry za tyhle krátký blbosti, ale není mi dobře a tedy na to nemám ani mopc náladu.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Planeta Umdul

Ok končím.

Vysílačku jsem vypl

R2 uděláme to tahlke až přistaneme a budou tě sundávat ja tě půjdu zkontrolovat a nenápadně zchovám meč...

Přiblížil jsem se k dráze.


Takže dráha 9 je támhle R2 přistan tam!

Po přistání vyšslo vče vše jak jsem naplánoval.Přišel jsem ke chlápkovy který kontroloval lidi aby nepřenášeli zbraněukonil jsem se a pozdravil...
R2 nekontrolovali nejspíš neměli poderdžení.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Planeta Umdul

Vítám vás tu, pane Zendy, chcete využít nějákou z našich služeb? Vyčištění lodi, droida, natankování? Jsme vám k službám. K konkrétnějším informacím o městě, či o turistických destinacích, se můžete informovat na recepci, kde se také budete muset ohlásit. nebojte, nemůžete to minout, je to jediná cesta, jak se dostat z doků do města.

Poví ti jeden z chlápkl, a mezitím tě prohledá, jestli u sebe nemáš nějákej kontrabant.

Za kontrabant se považuje všechno, co u sebe nosí jneom lidi, kteří nemají dobré úmysly. Jsou to zbraně, koření a jim podobné věci. Jak vidím, vy jste čistý, takže přeji hezký pobit v Umgul City.

Vysvětlí základní pojem, a odebere se pryč.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Planeta Umdul-Umgul City

Ne nic,děkuji...

Uklonil jsem se a pokračoval jsem směrem k recepci.

Dobrý den potřeboval bych mapu města máte?

Recepční mi podal mapu zaplatil jsem vyšel jsem z letiště.Před branou letiště mě čekal R2.

Všechno v porádku kamaráde?

R2 zapípal že by to mohlo být i lepší. Já jsem se usmál s podíval jsem se do mapy kde že bydlí ten muj ,,kamrád´´.

Někde tady jsem to měl... á tady...

Vytáhl jsem z kapsi papírek s adresou.

Takže tady... R2 naskenuj si tu mapu do paměti a veď nás...

R2 naskenoval mapu a vydal se cestou k jeho domu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Planeta Umdul-Umgul City

Po naskenování mapy, se robůtek rozjel přímo k domu, a ty jsi ho tak tak stíhal. Po několika minutách jsi se konečně dostal k domu člověka, kterého jsi ůdajně hledal. Dveře byly zavřeny, ale jak se zdálo, tak ne zamčeny.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Planeta Umdul-Umgul city

Tak R2 podíváme se jestli je ten náš ,,přítelíček,, doma hm?

Zaklepal jsem...nic... znovu jsem zaklepal...

Takže... asi neni doma.Půjdeme se poptat do nějákeho baru...

Vydal jsem se na cesku k nejbliššímu baru. Došel jsem před podnik. A na dveřích bylo plakát s nápisem

,,Drojdům vstup zakázán´´

Promin R2 ale musíš tu zůstat...

Vešel jsem dovnitř objednal si pití a ukázal barmanovi jeho fotku. BArman jen položil pití a rychle odkráčel...

Vypil jsem pití a vyšel ven.

R2? Kde jsi??R2 nebyl v dohleduR2?? Sakra kde si?

R2 nakonec vyjel z pozapopelnice.

Snad ses nebál R2

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Planeta Umdul-Umgul City

Do baru, kam tě napadlo se optat, si všel poměrně snadno, ale když jsi ukázal fotku, kterou jsi mimochodem neměl nikdy u sebe ale našel jsi jí u jeho domu, hned k tobě začali mít jiný přístup. Hodil ti na stůl špinavou sklenici, s ještě podezřelejším obsahem, a radši se od tebe vzdálil. Když jsi vyšel ven, tak jsi nemohl najít droida, ovšem ten si našel tebe, když vyjel z poza popelnice, a an tvojí otázku zapípal něco ve smyslu, že má pro tebe zprávu. Když jsi mu řekl, ať to přehraje, tak opět zapípal, a spustil to.

Přestaň mně hledat Jedijská špíno, nebo špatně dopadneš. Nemám chuť zabít dalšáho psa rady Jedi. Prostě se zbal, a odleť. NECH MNĚ BÝT!

Droid zapípal na znamení knce záznamu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“