Mise pro Dashe Rstana - záchrana mistrně (SR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost


Sakra tihle lidé tady zažívají teror.Jak to že republika nezasáhne??
Projela mnou vlna emocí.Svůj výraz sem nezměnil ale zuřil ve mně vnitřní boj.Ale obraz mé mistrině mně okamžitě opět připoměl co je priorita naší mise.Silou se uklidním a spustím.
Veliteli Alterni toto je velice špatné.Divím se že republika ještě nezasáhla.Ale myslím že nejspíš když sem někoho pošlou je zde království plné spokojených a uplacenných poddaných nemílím-li se?????Rád bych vám pomohl z vaší situace ale bohužel musím dokončit náš úkol.A v tomto úkolu sem podřízený mistrini Ti.Takže co udělám záleží na jejím rozhodnutí.Chápu vaší snahu zachránit sestru ale nešlo by to udělat jinak?Také sem ztratil někoho blízkého v nedávné době.Vím co asi prožíváte udělal bych to samé, ale opravdu to nejde udělat jinak???
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

"Republika? Prosím tě, nebuď naivní, je tu už jen ubohá skupina podplacených stařečků, které zcela zaměstnává válka, na lokální problémy nemají čas. Jinak, nechci aby jste nám pomáhali, nemuselo by to pro vás dobře dopadnout - s trochou štěstí a vašimi triky se vymluvíte, byli jste našimi zajatci, což je vlastně pravda."
Chvíli se zamyslí, típne cigaretu a pokračuje.
"Mistryně Ti nesouhlasí s tím, že vás tu zdržujem, nevím proč, ale jak se zdá, moc času nemáte. Ale pokud mi řekneš alespoň trochu, nějakou strukturu vaší mise, uvidíme, jestli to nepůjde nějak skloubit... ať vás tolik nezdržujem... než skončíme pod drnem."
Odvrátil zrak a tys poznal, že to bylo kvůli tomu, abys neviděl jeho slabost...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

Nesmím vám to říct to snad chápete.Ale něco myslím naznařit mohu.Je to záležitost řádu.Před krátkou dobou se zde udál jistý incident.Lod spadla na povrch a její posádka byla napadena.Lod byla nejspíš sabotována.Útoku na posádku té lodi se pčastnil někdo koho by ráda měla rada.A my jsme zde proněj pokud ho najdeme.Nebo nějaké jeho kontakty.Bohužel už sem toho řekl až moc.Víc vám toho nepovím.Mistrině měla pravdu musí to být rychle někdo z posádky mohl přežít a my ho musíme najít.
Řeknu celou dobu klidným hlasem, ale při zmínce o mistrini mně hlas přešel do naléhavého zklidnil sem se a podíval se na toho muže.Bylo my toho muže líto.I těch co se budou účastnit té řeže.Jenže s tím nic asi neuděláme.Ledaže.....
Mistrině nedalo by se navázat spojení s republikou a nejbližší vojenskou jednotkou a těm lidem pomoci???Nemůžeme je nechat zmasakrovat!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

Nemysli si, že mě to nenapadlo,
sdělí ti ustaraně mistryně, ale politika je složitější a nelidštější než si myslíš, neohlíží se na cítění lidu. Republika má s onderonskou vládou dobré vztahy, nemůže si dovolit přiletět sem s vojenskou silou - to by vyhlásilo válku!... Zatím Republiku Onderon podporuje, ale kdyby se dal na stranu Separatistů, byl by s Republikou konec!
Zatím se tě velitel zeptal -
"Nevíš náhodou, v jaké oblasti ta loď spadla? Jak daleko od Izizu?"
Hlas měl mírně překvapený, skoro jako by o nějaké lodi věděl.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

Dobře mistrině nechám politiku a toto na vás.Agresivní cyjednávání mi jde lépe.
Pohlédnu na něj s jiskrou v oku.
Nevím jak je to daleko.Byla to republiková stíhačka.Posádku napadli ale ona se dostala do města na speedru a uletěla na lodi.Podle výpovědi to blo nějakých 15 minut speedrem od města.

Řeknu stylem abych se neprozradil že účastníkem nehody sem byl já.Možná mu to řeknu ale rozhodně ne ted.Čekám co on na to.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

"Ach ano, to by odpovídalo! Moje sestra o nějaké nehodě říkala, ale neměli jsme moc času na blížší prodiskutování této věci. Upřímně, ani nám to nepřipadalo nijak zvlášť důležité, jen jí na té nehodě něco zaujalo a v klidnější době se k prošetření chtěla vrátit. Jenže... pak jí chytli...
Bohužel, teď jí čeká vyhnaní v horším případě, milostivá smrt rukou vojáka v lepším... Už vám, bohužel, nic moc neřekne..."

Zase se zachmuřil a šáhl po další cigaretě - kouřil opravdu hodně, nejspíše díky stresu a vědomí, že moc dlouho na světě nezůstane.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

Ona něco ví!!
Myšlenky se my honily hlavou.Celý sem byl jako na kolotoči.Jestli něco ví co by mohlo pomoct.....
Mistrině jeho sestra ta co jí chtějí vyhostit za hradby.O té nehodě ví.A něco jí na ní zaujalo.Nemohla by něco vědět:Něco co by nám pomohlo.Ten muž byl v hrozném stavu vypětí které na něj působilo ho změnilo.V minulosti to byl jistě skvělý člověk ale ted vypadal jako zkrachovalec.Nenapadalo mně nic jak jim pomoci.Musím to nechat na mistrini.
Máte na mně ještě nějaké otázky velitely????
Chtěl sem si to přerovnat v hlavě.On nic neví podle mně byla klíčová jeho setra ale to nechám na mistrini.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

Sestra? Ta, kterou mají vyhnat? To mění situaci, zkusím zkontaktovat Radu, povstalci mi nechali comlink.
Hlas měla překvapený a byla v něm cítit malý jiskřička naděje.
"Ne, díky ti hochu. Mí muži tě doprovodí zase do vašeho pokoje, prozatím. Brzy vám přinesou skrovnou krmi, moc toho nemáme, ale hosty musíme obdarovat."
Velitel kývl na strážného u dveří a ten na povel otevřel dveře. Nezbývalo než odejít.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - vyšetřovací místnost

Dobře ale ještě počkejte povedou mně k vám tak at ho neodhalí.Podívám se na něj.A odpovím.
Spokojíme se s málem.Dejte nám to co máte vy nic extra jako hosti nechceme.Ale děkujeme vám.ZAtím nashle veliteli.A neztrácejte naději.Stoupnu si a lehce se ukloním po jedijském pozdravu.Otočím se a v doprovodu jeho mužů se nechám odvést.Prohlédnu si je.Jsou to typově muži jako on.Jen jeden je Twileck a druhý rodian.Podle oblečení to jsou pašeráci.Asi bez lodi.Ale schopní všeho.Nechám se doprovodit do našeho ubytování a když tam sem hned se přemístím k mistrini Ti.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - váš pokoj

Mistryně Ti seděla na posteli a meditovala, aniž by otevřela oči, promluvila:
"Již jsem Radě oznámila naší žádost, teď musíme počkat na jejich rozhodnutí." Se zavřenýma očima se usmála a dál meditovala. "Nyní počkejme."
Chvíli jste tam seděli a mlčeli, dokonce i twi´lečka se už uklidnila, teď, když tu byla mistryně, nabrala ztracenou jistotu. Najednou přišla jakási rodianka s podnosem jídla, nebylo ho moc, ale bylo vidět, že si dali záležet - nějaké ovoce, chleba, dokonce sušené maso, víno a voda. Mohli jste se konečně najíst.
Po jídle nastala zase mučivá atmosféra ticha až se konečně ozval hlas Kita Fisca.
"Rada zvážila všechna pro a proti, Mistr Yoda dokonce požádal o audienci u kancléře, a nakonec rozhodla - máte povolení zachránit sestru povstalce."

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - váš pokoj

Dobrá mistrině tedy počkáme.
BY lsem v klidu doufal sem že rada rozohdne zprávně.LEhnu si na postel a koukám do stropu.Čekání mně nikdy nebavilo,ale co jsem měl dělat.Tác byl jak vidět pro hosty.Bylo vidět že to co sem mu řekl nebrali v potaz.Dojdu k tácu a vemu si trochu vody a masa,kus chleba.Stačí my skormné jídlo.Nepotřebuji nic extra.Když sem dožvíkával poslední souto zazněl z komlinku hlas mistra Fista.Bylo to v co sem doufal můžeme ji zachránit.Projela mnou silná vlna emocí měl sem obří radost.Snažil sem se to potlačit silou ale část emocí pronikla až k mistrini.
Takže jaké budou naše další kroky mistrině?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - váš pokoj

"Další kroky? Okamžitě se, já a ty, setkáme s velitelem a nabídneme mu naše služby. Jejich plán byl chatrný, ne, že by Alterni nebyl dobrý stratég, ale on se nechtěl vrátit živý, neměl tedy potřebu něco vymýšlet, proto my, Jediové vymyslíme spolu s ním jiný plán a pak, pak budeme čekat na den D."

Došla ke dveřím, zabušila na ně a zavolala na strážného, brzy jste vy - ty a Mistryně procházeli chodbami k pokoji velitele Alterniho.
"Vstupte."
Velitel byl velmi překvapený, když vás strážný přivedl, ale Shaak Ti ho nenechala promluvit.
"Veliteli Alterni, přišli jsme vám nabídnout naše služby, můžeme vám pomoct v záchraně vaší sestry."
"To kvůli té informaci, kterou by vám mohla poskytnout?"

Na jeho tváři byl znát malý náznak znechucení...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - váš pokoj

Rozumím mistrině.Vyjednávání nechám na vás jak sem říkal diplomacie a já nejsme moc dobří spojenci.Budu se snažit něci vymyslet.I když ted mně nic nenapadá.
Jen co nám otevřely dveře mistrině si to už rázovala k veliteli do jeho pokoje.Velitel se už zvedal a chtěl se ptát co se to děje ale mistrině mluvila tak rychle že nestačil ani otevřít pusu.NEchápal sem jeho znechucený pohled.Právě jsme mu nabífli pomoc,při záchraně jeho sestry.Vím že někomu se nelíbí že se jedi do všeho vměšují.Mně samotnému se to moc nezamlouvá,ale tady jde o mistrini a to jdou všechny city a předsudky stranou.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

Mistryně si dala záležet na tom, aby v jejím hlasu bylo znát jisté ublížení, i když ty, Jedi, jsi věděl, že tomu tak není.
"Ano, je to tak veliteli, ale to proto, že jen díky tomu nám záchranu Rada povolila - jsme povinni poslouchat rozkazy, pane. Samozřejmě z humanitního hlediska jsme velmi toužili smět vám pomoct ihned."
Velitel se zamyslel a nejspíš i zastyděl, i když na jeho tváři nebyl ani náznak ruměnce. Po chvilce smírně promluvil.
"Omlouvám se, jistě že to chápu, jsem už unavený a zapomínám na dobré vychování. Kdyby jsme se potkali před pár lety, choval bych se jinak. Rozhořčilo mě právě to, že nám chcete pomoci jen pro svůj vlastní zisk. Prosím o prominutí... o prominutí i tvoje, chlapče," podíval se na tebe, "všiml jsem si, že jsem tě urazil."

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

Není co promíjet veliteli naprosto vás chápu.A rád vám pomohu osvobodit vaši setru.
Tak to bylo něco.V jednu chvíli naštvaný pak hned uvolněný.JE to zajímavý člověk.osobně se my docela zamlouvá.Bylo by fajn znát ho několik let před tím než se z něj stalo to co je ted.Podívám se na něj a pak na mistrini.S úsměvem na tváři.Aby bylo jasné že se nic nestalo.
Takže myslím že ted by to chtělo vymyslet nějaký plán ve kterém by se počítalo s přežitím co myslíte veliteli?Já osobně nejsem zrovna stratég,ale myslím že něco s mistriní jistě dáme dohomady.
Myšlenky my opět zalétly k mistrini Tuil.chvíli sem o ní přemýšlel ale po té sem je zahnal silou a soustředil se na naši rozpravu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“