Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i

A je to tu zase. Opět jsem přežil misi jenom já a pár dalších. Už bychom Durgeho měli, kdyby nás nevyrušilo bombardování... proč jen nezačali potom? Někdo jim musel poslat zprávu, že o nás vědí a že jsou kanóny offline. To byl nejspíš Syyda. Jistě, nemělo v této situaci žádný jasný důvod proč vyčkávat ještě tři čtvrtě hodiny, ale patnáct minut mohlo všechno změnit. Mohl jsem durgeho zneškodnit a data ukrýt. Sice by nás ta kyborgská potvora pozabíjela stejně, ale já bych přežil...

Nastoupil jsem také do člunu a pln zlosti a smutku náhod jsem málem rozdrtil rukavice.
Jak je na tom flotila republiky? Jaký kladou droidi odpor? kdybychom měli nějaké větší trable, tak bych se ujal vedení, nebo plánování. To mi celkem šlo, když proti mě stálo víc nepřátel. Občas jsem plánoval přímo na bojišti.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i

Nahoře je po bitvě. Republika neztratila ani jednu loď. Za to pilotů je teď málo. Nějaké přestřelky nahoře ještě jsou, ale naši pouze likvidujou zbytky.


Informoval tě pilot dělového člunu.

Co se bude dít teď ?

Zeptal se jeden z klonů, který byl v tvém týmu. Měl ohořelý plát na pravém stehně a spálené rameno. Seděl a opíral se o zadní stěnu nákladového prostoru. Když jsi se otočil, zjistil jsi, že má sundanou helmu. Tvář, kterou jsi viděl nejméně tisíckrát. Pohlédl na tebe a pousmál se. " Droidi dostali nakládačku,pane! "

Letíme na Hammer. Čekáme nové jednotky. Zdržíme se tu pár dní a potom letíme na Coruscant.

Odpověděl tentýž pilot a hned na to zavřel postraní vrata. LAAT/i začalo prudce stoupat.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i

Tak ať už jsme z týhle zatracený planety pryč. Na chvilku mě ovládla zlost. A zklamání. Vše šlo hladce a pak ten Durge. Sakra - mohl jsem ho zneškodnit, kdybych měl trochu víc času. Podíval jsem se na klona, se kterým jsem před chvilkou mluvil. Proč posunuli bombardování o tři čtvrtě hodiny dozadu? Kvůli pokynům od Syydy? To je hodně pravděpodobné. Doufal jsem, že už budu na Hammeru a každej den budu řezat do výcvikové místnosti. Tohle už nemohlo pokračovat.

Copak jsem nějakej pěšák, kterej umí jenom ničit plechovky? Vzpoměl jsem si na krásné akrobatické kousky když vše šlo ještě hladce. Musím se vypilovat ve strategii a už nikdy nesmím nechat vojáka samotného. Na to si nás Republika moc cení. Ač jsme prostě chyby v kódu, dokážeme víc. Měli bychom dokázat víc. Laat zařvalo a motory běžely.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i

Na oběžné dráze nastal klid. Dva acclamatory se vznášely v prázdnu jako dva obrovští mynoci. Kolem létaly hlídkové stíhačky, dělové čluny dokovaly do hangárů. Když pilot nasměroval člun k Hammeru, rozsvítilo se červené světlo.

A sakra! Já věděl, že bitva na orbitu proběhla až moc hladce. Admirál neměl posílat ostatní lodě pro zásoby !

Podíval jsi se na něj a zjistil jsi že se dívá z průzoru ven úplně zkamenělý. Podíval jsi se také a neuvěřil jsi vlastním očím. Středně velká separatistická flotila se vynořovala z hyperprostoru. Lodě bankovního klanu, nákladní lodě obchodní federace vyzbrojené téměř tak dobře jako acclamatory, těžké křižníky techno-unie a......Neviditelná ruka ! Vlajková loď nejobávanějšího generála. Separatisté neváhaly a pálili na plný výkon. Nemohli jste dělat nic jiného než se jen dívat jak dva zoufalé acclamatory opětují palbu - marně. O chvilku později se Hammer proměnil v ohnivou kouli. V zápětí na to stačila druhá loď vstoupit do hyperprostoru. I tak utrpěla velice vážná požkození. První myšlenka, která napadla každého klona ve tvém člunu byla : A co naši bratři dole na planetě?

Pilot zamířil s lodí mezi nejbližší asteroidy. Nemohlo se dělat vůbec nic.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i

Sakra... nějaké posily nemáme? Stejně by to nestihly. Jak máme... co to... do hajzlu. Tak jsme proplouvali kolem asteroidů. A já nemohl na nic přijít. Zničili Hammer. Asi chtějí zachránit sklad. Tak to přišli blbečci pozdě. Podíval jsem se na kontrolky a pak opět z průzory. Byl to strašný pohled. Celá flotila byla ochotná rozdrtit každou loď. Zničila i Hammer. Hammer byla úžasná loď. A teď se tu vypíná Neviditelná ruka generála Greviouse.

Máte spojení s vojáky tam dole? Jestli aspoň s někým, tak okamžitě vyřiďte, ať udělají co nejvíce škody na munici a zásobách. Ať zničí vše cenné, kromě něčeo, co bychom mohli poslat Holonetem. Skoro jsem křičel. Byl jsem zoufalý, protže tohle nepřežije nikdo. Ani my, ani nikdo tam dole.

Snad se vrátí...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i

Už to vědí,Falcone. Hammer stačil ještě vyslat zprávu na všech frekvencívh než byl....

Pilotovi se věta nechtěla dokončit. Všichni teď mlčeli a sledovali, co se bude dít dál.

Po chvilce se opět roblikala červená kontrolka.

Dva hlídkující stíhače se blíží naším směrem.

Oznámil druhý pilot.

Střelci, odjistěte zbraně, ale nestřílejte, dokud si nebudete jisti, že nás našli.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i

Skočil jsem do střelné věže, nebo bubliny a zkontroloval systém. Dalo se střílet.
Budeme tu muset počkat, dokut nás někdo nenajde? ...tolik ztrát kvůli pitomým skladům zbraní...

Zamířil jsem na stíhačku a pak jsem se přestal pohybovat, abych na nás neupotal pozornost. Laat/i má celkem silné pláty a pár ran vydrží. Tak jsem tedy připravil zbraň k palbě a měl nervy na drátku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i

Nic jiného nám nezbývá.

Řekl potichu do komlinku pilot a deaktivoval veškeré systémy. Svítilo pouze nouzové osvětlení. Zbraně ponechal v pohotovostním režimu.

Supí droidi prolétly kolem vás bez povšimnutí. Ostatní vojáci na palubě dále sledovali vývoj situace na orbitu. Tento den bude pro Republiku dnem smutku. Neviditelná ruka a pár dalších lodí okolo ní začalo bombardovat povrch planety.

To je šílenctví ! Musíme přece něco udělat ! Jste ARC, máte speciální výcvik a pravomoce zasahovat bez přímých rozkazů, pokud to situace vyžaduje!

Začal se zoufale rozčilovat jeden z klonů. Měl sundanou helmu a hleděl ti přímo do očí...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i

Jsme asi poslední přeživší kloni v tomto systému. Řekni co mám udělat a já to udělám. první věta ho měla přesvědčit, že nemá cenu letět na sebevražednou misi stříc lodi... nebo snad berou zajatce? Že bych se setkal s kyborgem Griveusem osobně? ne... ta bezcitná bestie zajatce nebere.

Z kulovitě tvarované buňky jsem se podíval na vojáka. Taky jsem neměl helmu. K čemu taky... abych se v ní potil? Ne - děkuji. Chvíli jsem se díval do prázdna a pak po pas vylezl z koule. Pilote! Na jak dlouho nám vydrží kyslík a palivo? Máme nějakou možnost naváza kontakt s Republikou? nebo přistát? poslední slova jsem pronesl tiše jakoby na pohřbu. Technicky vzato jsem byl pohřben, jestli se Pilot vyjádí nějak ve smyslu "dvě minuty a šlus".

Podíval jsem se zpátky do černého kosmu a pohodlně se usadil v buňce. Na řídidla jsem ani nešáhl, ale založil jsem ruce a dýchal. Tohle bude totiž hodně cenná zkušenost, jestli se odsud dostaneme živí.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i

Pilot zkontroloval přístroje a odpověděl.

Kyslík máme přibližně na čtyři hodiny ,pane. Ale jakýkoli pokus o vyslání signálu, nebo pokus o přesun by nás okamžitě prozradil.

Nemáme jinou možnost, pilote, směr nejbližší nepřátelská loď. A leťte co nejrychleji.

Arc voják si nasadil helmu a pohlédl na tebe.

Nemáme na výběr. A rozkazy jsou jasné : Jakkoli poškodit separatistickou špínu. Ať to stojí co to stojí.

Věděl jsi že má pravdu, ale zároveň jsi věděl, že by klonový voják nešel na sebevražednou misi, pokud by to nebylo nezbytně nutné. A tato situace ještě měla šanci na zvrat. Byť jen málo...ale měla. Věděl jsi to. A veděl to každý v dělovém člunu.

O pár minut později vás zachytil vlečný paprsek. Vtahoval vás do hangáru lodě Obchodní federace. Ta prstencová loď je větší než sis myslel.

ARC který vydal rozkaz odjistil pušku a zaujal bojový postoj. Až se otevřou dveře člunu, musí být připravený.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i - prostor hangáru separatistů

Vyrazíme ihned, nebo počkáme? Počkáme-li, zjistíme, jestli na nás vzali věže a jestli nás před prvním výstřelem nevypustí salvu. Zakontroloval jsem si zbroj a odjistil svoji disruptorovou pušku. Nabít. Rudé protáhlé diody se naplnily a signalizovaly, že salva, co za chvilku vypustí bude o něco silnější. Poté jsem si z opasku vzal granát a prstem ruky, kterou jsem to držel jsem na něj poklepal. Bude to solidní exploze asi tak s poloměrem 5 metrů.

A co... když nás neodstřelili ve vesmíru, teď nás budou chtít živé. Havěť separatstická pozná vůňi ozonu z republikových zbraní. Laat/i žďuchlo a tím určitě dopadlo na zem hangáru. Potom jsem připevnil malou výbušninu na stěnu Laat/i. Překvapení pro ty, co usnou na vavřínech.

Potom jsem počítal do tří. Jedna, dvě, tři. Teď jsem připraven zničit trochu těch separatistických jednotek.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i - prostor hangáru separatistů

Pilot : Připravte se, odjistím dveře !

Dělový člun klesal pomalu k podlaze hangáru. Uvnitř bylo hrobové ticho. Každý se soustředil na to co bude. Než člun dosedl uběhlo pár vteřin. Pro tebe to ale byla věčnost.

Pilot : Vidím osm cílů. Pět bitevních droidů, dva super-bitevní droidi a jedna droideka bez štítového generátoru. U stropu jsou zavěšení tři deaktivovaní supí droidi, ale nepředstavují pro nás hrozbu.

Člun dosedl, konstrukce zaskřípala a nastalo opět ticho. Najednou boční dveře vystřelily od člunu. Dva bitevní droidi spolu s jednou svou silnější verzí to povalilo na zem. Tví bratři vyběhli na zteč proti ostatním. Zanedlouho byl hangár obsazen. Pro skupinku jako byla ta vaše byla hrstka droidů chabá rozcvička...

Oblast zabezpečena, pane ! ozval se klonový voják zajišťující dveře.

Nyní vás bylo v hagáru sedm. Dva piloti, dva ARC včetně tebe a tři řadoví vojáci....

Útok byl tichý a nezpůsobil žádný poplach, což byla vaše výhoda...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i - prostor hangáru separatistů

Rozhlédl jsem se po hangáru - plno šrotu a zkratujících droidů. Kluci odvedli dobrou práci. Máme plán loďi, nebo alespoň tušení kde je přívod energie a hlavní obvody/uzávěry? Mohli bychom se vydat do hlavní řídící místnosti senzoru a pěkně ho podráždit. To by byla jejich strategická nevýhoda č.1. Strategická nevýhoda č.2 by mohly být komunikační sítě, ale t asi manuálně neodpojíme, protože jsou bůhvíkde na obrovské lodi. Takže bychom měli hledat i nějaké ty konzole. Poté jsem si vzpoměl na svoji zelenou vizorovou součástku, která je schopna vyhledat kameru. To by se mohlo sakra hodit.

Vyslechl jsem si odpověď klona a zavelel: Postupujte ke dveřím. Čas trošičku pošmejdit v cizím rajonu. Grevious je chtěl živé, a potomco způsobili tolik škody -a způsobí ještě víc- je přece jen tak nezabije... bude je chtít vyměnit... možná. Když se kloni seběhli u dveří, otevřeli jsme je a já s klonem CT-598 jsem hned nakoukli a zamířili dovnitř. Teď jsem buď zařval Střílejte, nebo Čistý vzduch. Podle toho co tam bylo.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Laat/i - prostor hangáru separatistů

Čistý vzduch

Ozvalo se všem v komlinku zabovaném v helmách. ARC, který šel hned za tebou - Arrow - Ti odpověděl.

Pane, neměli bychom dělat moc hluku. Jestli zjistí, že jsme na téhle lodi, ostatní lodě na nás začnou střílet bez ohledu na to čí ta loď je.

Souhlasím,pane, navrhuji umístit nálože s časovou rozbuškou a najít něco, čím bychom se mohli přesunout na jinou loď nebo najít něco, co má hyperpohon a letět k nejbližšímu systému Republiky.

ozval se z komlinku hlas CT-598...

Separatistická loď byla téměř prázdná. Logicky. Většina droidů byla vyslána na povrch, aby zajistila, že nikdo nepřežil. Transportní lodě tu byly jen dvě. ž na pár údržbářských droidů jste nikoho ani nic zatím nepotkali...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Laat/i - prostor hangáru separatistů

Souhlas - nejvíce škod napácháme ve strojovně a v nějakém zařízení. Ale hangár není špatný cíl. Kolik máme náloží? Mohli bychom rozbít štít hangáru. Mají transportní lodě hypermotory? To by Arrow mohl vědět. Podíval jsem se na 598 a chvíli si říkal jaký je blízký systém republiky.

V okolí by mohl být transvlnný vysílač. To abychom promluvili k Generálům: Pánové - ztratili jsme zásoby když jsme váhali zaůtočit. Teď je to důležitý podpěrný bod Separatistů, a bombardovat to ani nemůžeme, protože tam může být ještě pár stovek klonů. A mimochodem - přišli jsme o Hammer. Skvělý monolog. Palpatina a Jedie by určitě potěšil. Vzpoměl jsem si, že v Laat/i je jedna nálož. Bylo to pro případ, že by nás zajali.

Musíme ale letět rychle. Zajali nás a zanedlouho na nás někoho pošlou. Můžeme se odtud dostat trasnportními loděmi?

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“