Tsanod Randaiwian - Jako kočka a myš

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Tsanod Randaiwian - Jako kočka a myš

Příspěvek od Phate »

Úvod - 3 BBY
Jako kočka a myš

Hunting is not a sport. In a sport, both sides should know they're in the game.

Paluba lodi tvého otce, hyperprostor:

Několik velice dlouhých měsíců jsi shraňoval informace o lovci, který zabil tvého otce. Popravdě, moc jsi toho neměl. Několik nejasných výpovědi, které pod tlakem a spoustou výhružek, poskytlo několik jedinců, kteří patřili k Rebelům. Neměl jsi ani jméno, vlastně jsi ani nevěděl, jestli šlo o muže, nebo ženu. Jediné co jsi měl, byla přezdívka, pod kterou dotyčná osoba používala.

Kayabe, pod touto pžezdívkou byl lovec znám několika zločineckým organizacím, na které jsi měl kontakty. Od těch se ti podařilo zjistit, že by v současné době měl mít zakázku na Corellii. Tam jsi měl nyní namířeno.
"Za chvíli budem na místě. Najít ho na planetě nebude vůbec snadný. V hlavním městě obzvlášť." dal ti Enau, Twi'lecký kolega tvého otce, na vědomí aktuální stav vaší cesty a svůj názor na váš úkol. Po smrti tvého otce se rozhodl zůstat s tebou a upraveným droidem IG-88, který si zrovna opravoval končetinu v adní části lodi.

"Taky mě napadlo, máme pár čistejch čipů. Co přejmenovat loď? Tvůj táta si na tradice moc nepotrpěl, chtěl aby, aby s novou kapitolou dostala nový jméno." navrhl ti Enau.
"A vůbec, jakej máš plán až přistaneme? Mám tady pár kontaktů, kdyby bylo potřeba." zeptal se ještě a bylo znát, že ještě zdaleka neopustil roli učitele.

___
Takže klasicky...Popsat pocity postavy ohledně době po otcově smrti, týkající se pátrání po lovci apod. Děj neposouvej dál, pouze odpověz Enauovi. Případně vyber jméno lodi. Hodně štěstí :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


xSteffix
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 22.6.2016 15:02:53

Re: Tsanod Randaiwian - Jako kočka a myš

Příspěvek od xSteffix »

Paluba Renegade Hornetu, hyperprostor:

Otcova smrt přišla dost nečekaně a zrovna do dost blbý doby. Nějak jsme měli pár dluhů a ty potřebovaly bejt splacený. Je pravda, že jsem řemeslo chtěl převzít co nejdřív a s otcem se nějak vypořádat, ale tehdy fakt nebyl dobrej moment. Proto když se na jedný misi zbláznil při vyjednávání pašerák, zabil mi otce a já tomu jen přihlížel z lodi, měl jsem smíšený pocity. Měl jsem konečně loď a živnost, ale furt převládal hněv. Stejně jako teď. Ten nebo ta Kayabe mi zabil jedinýho člena rodiny, co jsem kdy měl. A teď za to musí za to zaplatit.
Když jsem se dal do pátrání, nečekal jsem, že se tak šíleně protáhne. Jestli něco Kayabe uměl, tak zametat stopy. A jestli jsem já něco uměl, tak získávat informace. Měsíce strávené hledáním malých rebelských stanic přinesly vysokou daň. Už jsem chtěl vydělat nějaký pořádný kredity, ale nejdřív jsem se potřeboval zbavit toho lovce. Někdy jsem s tím chtěl praštit, ale Enau mě podržel. Taky díky němu teď míříme na Corellii.
Eh… No tak tenhle verk bude odteď Renegade Hornet.
Loď mýho otce (upřímně) nebyla nejnovější. Věděl jsem to. Má svoje nevýhody. Ale i výhody. Chtěl jsem ji zmodernizovat, ale zase ty blbý kredity a celá ta situace s Kayabem…
A k tomu Kayabemu, máme snad ještě pár kreditů, tak můžeme zkusit najít někoho, kdo má mastný prsty a informace na rozdávání. Měl otec někoho takovýho známýho na Corellii?

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tsanod Randaiwian - Jako kočka a myš

Příspěvek od Phate »

Paluba Renegade Hornetu, hyperprostor:

Twi'lek se jal naprogramovat prázdnou identifikační kartu a poté zkopírovat její údaje do hlavního počítače vašeho starého frachťáku. Loď to byla značně zánovní a určitě by bylo na místě jí trochu poopravit a vylepšit. Ale jak jsi sám řekl, kredity zde byly trochu problém a v současné době jste měli trochu jné starosti.

"Tak, loď přejmenovaná. Snad to bude v pohodě až budem přistávat." oznámil triumfálně Enau, který nebyl zrovna nejzručnější s počítači a tak pro něj bylo i toto malé vítězství.
"Kontakty tvůj táta měl, to jo, ale pochybuju, že by se někdo z nich s náma bavil. Zase tolik kreditů nemáme." zhodnotil ještě a vytáhl svůj otřískaný datapad.

"Naštěstí nebyl jedinej kdo se uměl kamarádit. Mám v hlavním městě pár známejch, který by měli bejt přítomný až dorazíme. Dám jim vědět, aby s náma počítali." poklepal na displej a začal sepisovat zprávy.
Do příletu na Corellii ještě pár hodin zbývalo, takže byl čas udělat něco na lodi, připravit se, nebo zjistit jak na tom je váš droidí přítel.

____
Uzavřeno z důvodu neaktivity.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“