Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - neznámo kde, ulice

I přes určitý tlak nastalé situace jste si našli alespoň malou chvíli času si s mistrem promluvit, respektive on tě bedlivě poslouchal, když jsi zareagoval na jeho snad i trochu tvrdší slova, než na jaká jsi byl zvyklý. Tvoje vysvětlení celé věci přijal s pokývnutím hlavy a viděl jsi, že přísný výraz na jeho tváři trochu změkl.

Dobře, rozumím. Jde mi jenom o to, abys ne jenom dokázal přežít, ale abys zvládl nést břímě rytíře Jedi. Dokud se ti nepodaří porazit a překonat svůj strach a zbrklost, nikdy se nestaneš rytířem Jedi. Věřím ovšem, že v tobě je potenciál k tomu to zvládnout. Probereme to ještě později, teď bychom měli vyrazit.

Mistr Amvarin zněl o poznání méně tvrdě než v předchozím okamžiku, avšak nemohl jsi nevycítit mírné zklamání, které stále viselo ve vzduchu. Neměl jsi ovšem dále čas se zaobírat podobnými myšlenkami, protože poté, co jsi sdělil mistrovi svůj plán, ten se dal do pohybu, přičemž ti odpověděl. Se zmizením souhlasím, vzal bych to skrz ty domy naproti. Zbytek doladíme po cestě. To už znělo jako tvůj mistr, který měl vždycky rád improvizaci. Proběhli jste tedy proudem speederů, abyste se dostali k bytovým domům na druhé straně cesty.

Měli jste štěstí a narazili jste právě na veřejný vchod, který se před vámi bezhlučně otevřel. Před vámi se rozprostřela úzká pasáž, která nabízela postup jak vpřed skrz blok budov, tak se zde také rýsovaly rampy a výtahy, které vás mohly dostat do vyšších pater bloku budov. Prozatím jste nezaznamenali žádné známky pronásledování. V pasáži byly také malé obchody s oblečením a jídlem. Celkově zde bylo jen málo lidí, kteří obvykle spíše využívali pasáž k cestě do svých bytů v různých patrech bloku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - neznámo kde, ulice

Děkuji, mistře, kývl jsem a vyrazil za ním. Vážně mě to všechno vyvedlo z rovnováhy. Příště už budu o trochu líp připravený na to, že stát se může cokoliv.

Když jsme se vmísili mezi roztroušené skupinky lidí mezi drobnými obchodníky, poprvé jsem se klidně nadechl. Zdálo se, že nás nikdo nepronásleduje. Domníval jsem se, že naši únosci si nechtějí dovolit ozbrojený konflikt na veřejnosti. Zakručelo mi v břiše hlady, naposledy jsem jedl na jednom z diplomatických jednání, a to ještě střídmě, abych si zachoval čistou mysl. Zahnal jsem ale pocit hladu, povzbuzovaný okolními vůněmi, a soustředil jsem se na to podstatné.

Zapátral jsem v okolí po nějakém orientačním bodu, který by mi pomohl najít možnost spojení s vnějším světem - bar či restauraci s veřejným připojením, nebo jen tabuli či ukazatel, který by nám pomohl určit, kde se nacházíme.

Jak doladíme náš plán? usmál jsem se. Začínal jsem mít pocit, že mistr Amvarin z nějakého důvodu nechce kontaktovat autority hned. Věděl jsem, že za jeho zdánlivou improvizací se většinou rychle vyrýsuje konkrétní plán. Souhlasíte s tím, že se musíme ozvat našim, nebo jste proti, mistře?


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - neznámo kde, ulice

V pasáži jsi nezahlédl žádnou restauraci nebo kantýnu, která by mohla splňovat tvoje očekávání, byly zde pouze okýnka s rychlým občerstvením a obchody podobného rázu. Všiml sis však jedné cedule, které hlásila, že v nejvyšším patře by měla být nějaká kavárna či restaurace s překrásným výhledem na město. Zatímco jste trochu nerozhodně postávali u zdi v pasáži a přemýšleli nad dalším postupem, ti mistr odpověděl na tvou otázku.

Mám z toho špatný pocit. Ten únos nebyl jen tak, něco ale zůstává našim očím skryto. O to horší je, že jsme nedokázali zjistit, o co šlo naším únoscům a kdo za tím stál. Naši únosci sice nesli znaky Východní vrchoviny a zdá se také, alespoň dle mého odhadu, že jsme na jejím území, možná dokonce v hlavním městě. Nicméně něco mi na to nesedí, Východní vrchovina nemá důvod riskovat další válku. Ovládají území, kde se těží vzácné nerosty a v jejich městech je kvalitní průmysl a kvalifikovaná pracovní síla. V porovnání s ostatními frakcemi jsou na tom velmi dobře až na to, že neoplývají takovou vojenskou silou.

Mistr se odmlčel a zdálo se, že přemýšlí. Měli jste před sebou skládanku, jejíž obrysy se vám již mohli rýsovat před očima, ten nejdůležitější dílek však zůstal kdesi v komplexu za vámi a tím, že jste se k němu nedostali, jste si celou situaci mohli jenom domýšlet. Potom mistr znovu promluvil.

Možná, že bychom opravdu měli rychle kontaktovat republikové diplomaty, když se ukáže, že nejsme v nebezpečí, nebude potřeba s řešením tolik spěchat a možná nedojde na blastery, ale jen na slova. Tak odkud si tu můžeme zavolat?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - neznámo kde, ulice

Přikývl jsem, protože mistrova slova potvrdila mé obavy. Nejhorší je na tom, že nevíme nic. Může se stejně dobře jednat o lidi v ukradených uniformách, kteří chtějí zhatit jednání. Možná i o protivníky Východní vrchoviny, kteří to na ně chtějí hodit. Takhle už pár válek začalo. Smím se zeptat, co jste objevil v jejich základně vy? A nemáte tip na nějakého soupeře Vrchoviny?

Chvilku jsem se odmlčel a pak pokračoval. Co se týče kontaktu, navrhuju si normálně zkusit půjčit komlink s připojením od někoho na ulici, snad pořád ještě vypadáme dostatečně důvěryhodně na to, aby nás nechal poslat jednu zprávu. Kdyby to nešlo, tak co ta restaurace v horních patrech?

Pak mi hlavou probleskl další z mých šílených nápadů. Chvíli jsem váhal, a pak rozpačitě promluvil. A pak... Co kdybychom se zkusili vrátit k tomu komplexu, kam nás unesli, a zjistit víc? Myslím, že tohle čekat rozhodně nebudou.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - neznámo kde, ulice

Přesně to je ten problém, nevíme nic, protože jsme byli příliš hluční a vystrašili jsme je. Na téhle planetě se ze dne na den může stát nepřítelem téměř každý s každým. Já jsem byl nejprve pro naše meče a když jsem měl namířeno do centra dění, začal jsi dělat takový nepořádek, že už se nedalo postupovat nenápadně. Nemyslím si, že by tam bylo ještě něco k nalezení, kdybychom se vrátili. To, že jsme utekli, maximálně povede k uspíšení celého plánu, pokud zde samozřejmě byl nějaký takový širší plán.

Mistr vypadal ustaraně a přemýšlel nad tvým dalším návrhem ohledně kontaktu.

Myslím, že bychom na sebe neměli zbytečně upozorňovat, restaurace je lepší volba, můžeme tam sehnat i něco k jídlu, jestli bude čas.

Vydali jste se proto po schodech do vyšších pater. Cestou jsem sem tam míjeli obyvatele, kteří vám nevěnovali žádnou větší pozornost a bez problémů jste tak dorazili až do nejvyššího patra, které mělo velkou terasu. Restaurace se tak nacházeli částečně vevnitř, ale většina stolů byla potom venku na terase, odkud byl krásný výhled na město, nikoli však na komplex, ze kterého jste unikli, protože ten byl přesně na opačné straně budovy. Mistr evidentně preferoval venkovní posezení, takže jste se posadili k jednomu z volných stolů na terase. Brzy za vámi přispěchala servírka s jídelními lístky a jednoduchým dotazem.

Co to bude pánové?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - neznámo kde, restaurace s vyhlídkou

Je mi to líto, msitře, začervenal jsem se. Možná jsem měl skutečně počkat až na popravu. Ale snad mi nikdo nemůže vyčítat, že se mi nechtělo.

Když jsme se usadili na terase, proti své vůli jsem se na chvíli roztržitě zahleděl na město. Napadlo mě, kolik takových měst v galaxii je a jak velký je úkol, který přede mnou jako budoucím rytířem Jedi leží - udržet mír tam, kde to jen trochu půjde.

Objednal jsem si nealkoholický drink a na závěr, jakoby mimochodem, s úsměvem zeptal. Jak bychom se tu mohli připojit na síť, slečno, prosím?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - neznámo kde, restaurace s vyhlídkou

Stačilo by být trochu víc nenápadný.

Zabručel mistr a taky si objednal nealkoholický drink. Na tvoji otázku ti servírka pohotově odpověděla před tím, než vyrazila splnit vaše objednávky.

Veřejný terminál je uvnitř, napravo od baru, vedle plochy na které běží holovizní zprávy, to nepřehlédnete.

Mistr Amvarin seděl pohodlně ve svém křesílku a nezdálo se, že by se po sdělené informaci někam chystal. Pokynutím hlavy tě vyzval, aby ses šel s někým spojit.

Zkus se dovolat diplomatům republiky, s těmi bude nejrozumnější domluva. Když nevíme, kdo za tím stojí, musíme být opatrní.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - neznámo kde, restaurace s vyhlídkou

Kývl jsem mistrovi v odpověď a vyrazil k baru. Cestou jsem se pozorně rozhlížel, ale v tuto denní dobu bylo v restauraci jen málo lidí a těch několik hostů si hledělo svých talířů. Nikdo z nich nevypadal příliš nebezpečně, ani v Síle jsem necítil žádné hrozící nebezpečí. Počkal jsem, než přede mnou stojící muž u veřejného terminálu vyřídí své zprávy, a pak přistoupil k zářící obrazovce. Koutkem oka jsem přitom sledoval i holovizi, jestli nezahlédnu něco zajímavého.
Když se přede mnou konečně objevilo uživatelské rozhraní tarhassanského systému, nejprve jsem vyhledal, kde se vlastně nacházíme a nejbližší spoje do hlavního města. Potom jsem zadal kód pro spojení a čekal. V hlavě jsem si připravoval, co řeknu.

Že jsme v pořádku, a že nemají dělat ukvapené závěry, kdo za to může. A že si mají dávat větší pozor oni i ostatní diplomati, ale nezkazit tím jednání.

Netrpělivě jsem klepal prsty do klávesnice terminálu a už jsem si říkal, že je něco v nepořádku, když vtom se spojení konečně navázalo.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, restaurace s vyhlídkou

Došel jsi až k terminálu, avšak muž před tebou si dával dost na čas, takže ses rozhodl ukrátit si čekání sledováním holovize, ve které právě probíhala nějaké reportáž o těžbě surovin na území Východní vrchoviny. Hlasatel právě uváděl povzbudivá očekávání, když v tom se začalo dít něco podivného.

... za loňský rok stouply zisky z těžby surovin na území Východní vrchoviny hned o polovinu a to díky dobře se vyvíjejícím vztahům a jednáním s diplomaty Republiky a zástupci korporací, kteří již pomalu začínají naši zemi připravovat na rozsáhlé investice, které by...

Obraz byl přerušen prostřihem do studia, kde pobledlá hlasatelka téměř vykřikovala.

Přerušujeme vysílání kvůli aktuální zprávě! Hranice Východní vrchoviny byly neočekávaně a v rozporu se všemi dohodami a smlouvami nezákonně překročeny vojenskými jednotkami hned z několika stran! Vláda vyhlásila ohrožení prvního stupně. Vyzýváme všechny obyvatele v záloze k okamžité mobilizaci. Ostatním doporučujeme řídit se krizovými protokoly!

V tu chvíli se také odněkud z venku rozezvučela siréna, která značila nebezpečí a možná také něco jiného jako třeba vzdušný nebo chemický útok. Bez znalosti místních kódů jsi však nebyl v tuto chvíli schopen rozpoznat, před čím konkrétně siréna varuje, nicméně jsi mohl pozorovat návštěvníky restaurace i její personál, jak spěchají ke schodišti a potom směrem dolů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, restaurace s vyhlídkou

A kurva, pomyslel jsem si zcela nerytířsky.

Mistře, budou další problémy! křikl jsem, pro případ, že by si nevšiml zpráv, ale jakmile se rozječela siréna a lidé začali utíkat, bylo mi jasné, že není třeba ho varovat. Přesto jsem ještě zůstal u terminálu. Znovu jsem zkusil navázat spojení s diplomaty republiky, nebo jim alespoň poslat zprávu, a současně se připojit na online zpravodajství. Jedna z výhod digitálně propojenýho světa. Jakmile se někde něco děje, desítky dalších lidí o tom píšou v přímým přenosu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, restaurace s vyhlídkou

Poté co ses konečně dostal k terminálu, snažil ses dál kontaktovat vnější svět, zejména potom diplomaty republiky. Přes několik pokusů se ti však žádný kontakt navázat nepodařilo. Zdálo se, že je terminál nebo místní síť nějakým způsobem blokován nebo odpojen od globální sítě, protože se ti nedařilo dostat se k datům vycházejícím ze "zahraničí". K dispozici byly pouze místní stránky a zpravodajské servery, které všechny stejně informovaly o porušení mezinárodních dohod a neočekávaný útok koalice vedené Demokratickou frakcí Tarhassanu. Ve zpravodajství byly také zmíněny některé další místní frakce, které porušili spojenecké dohody s Východní vrchovinou a rozhodli se ji nepřijít v tomto konfliktu na pomoc, ba naopak stojí na straně nepřítele. Někteří jiná spojenci ovšem taktéž vyhlásili mobilizaci a měli do konfliktu vstoupit po boku Východní vrchoviny. Zdálo se, že se na Tarhassanu rozhořel konflikt, který může přerůst v celosvětovou válku.

Tak to se vážně nepovedlo. Tak jak z toho ven?

Komentoval to mistr, který mezitím přispěchal za tebou a koukal ti přes rameno, co se to vlastně děje. Bylo patrné, že tady v tuto chvíli již asi příliš nezmůžete. Siréna nepřestávala vřískat a prostor kolem vás se již zcela vylidnil.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, restaurace s vyhlídkou

Prolétl jsem zprávy a snažil se vrýt si do paměti, která frakce stojí na které straně konfliktu. Bylo jich na můj vkus až příliš.

Jak jsme mohli něco takového jako vyslanci republiky nevědět, pomyslel jsem si hořce. Copak nemáme svoje informátory? Něco takového vyžaduje dlouhou a pečlivou přípravu. Přišli jsme sem dojednat připojení k Republice a zatím jsme se zapletli do války.

Utíkáme z planety? pohlédl jsem na mistra Amvarina. Jeho klid uklidňoval i mne. Připadá mi to jako nejlepší možnost. Na dlouhou misi válečných zpravodajců Republiky nejsme vybaveni... Možná bychom měli šanci udržet mír, kdyby se nám podařilo dostat zástupce frakcí zpátky k jednacím stolům, ale to mi v téhle situaci připadá nemožné. Myslím si, že bychom se měli dostat zpátky do Dandahassu, vyzvednout ostatní z republikových delegátů a s nimi se dohodnout, co dál.

Problém bude, že hromadná doprava asi ve válce nefunguje. Máte nějaký nápad, kde sehnat transport, mistře?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, restaurace s vyhlídkou

Tvůj mistr vážně pokyvoval hlavou a když jsi domluvil, potvrdil tvoje slova.

Tohle už není práce pro nás, bohužel. Nejrozumnější bude to, co navrhuješ. K jednacímu stolu už je zpátky nedostaneme, mám špatný pocit, že s námi hráli betla a někdo jenom čekal na záminku, aby mohl rozpoutat další válku. Obávám se, že jsme v této zámince sehráli významnou roli, ovšem teď už je pozdě na to napravovat své chyby.

Venku stále houkala siréna a zdálo se ti jako bys slyšel blížící se stíhačky. Mistr přistoupil ke konzoli vedle tebe a jakoby mimo řečí utrousil pár slov, které obsahovaly jednoduchý povel..

Zkus nám sehnat nějaký odvoz, vesmírná loď by byla trefa do černého, i když by to mohlo taky znamenat jinačí problémy. Nějaký pěkný speeder by nám asi docela stačil a možná by to bylo i nenápadnější a asi taky snáz k sehnání. Zkusím tu konzoli ještě přesvědčit ke spoluprácí, třeba z toho něco dostanu, tak vyraž a až budeš mít odvoz, vyzvedni mě na terase!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, ulice

Jdu na to, mistře.

Mou první myšlenkou bylo to, kde bych asi teď tak mohl koupit speeder, navíc bez peněz u sebe. Pak mi podle výrazu mistra Amvarina došlo, že ani pravděpodobně v takto krajní situaci s koupí nepočítá a chce po mě, abych nějaké vozidlo "vypůjčil". Bez dalšího otálení jsem se rozhlédl z terasy, jestli po vyhlášení poplachu nezůstalo nějaké vozidlo na ulici opuštěné, a zamířil jsem směrem dolů.

Doufám, že najdu něco bez vlastníka, nebo s vlastníkem přístupným vyjednávání. Stejně je to šílený. Přišel jsem sem jako vyslanec Republiky a teď myslím na to, kde bych ukradl speeder. Snažím se pátrat v paměti, jestli jsem cestou sem nepostřehl nějaké veřejné parkoviště nebo stanoviště taxislužby.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, ulice

Pohled z terasy ti přinesl výhled na liduprázdné ulice a náhle opuštěná prostranství, na jejichž krajích byly k vidění i odstavené a zaparkované speedery různého stáří a kvality. Do této chvíle jsi viděl speedery jenom před komplexem, ze kterého jste uprchli, směrovku na veřejné parkoviště jsi nikde nepotkal, ale prostranství, na kterém jsi z terasy viděl speedery a další místní vozidla bylo přesně na opačné straně komplexu.

Seběhl jsi do přízemí a po cestě jsi nepotkal živou duši, když jsi ovšem vyšel ven směrem na druhou stranu od komplexu, ve kterém jste byli uvězněni a začal ses porozhlížet po dopravním prostředku, upoutala tvou pozornost hlídka pěti uniformovaných mužů, která se blížila tvým směrem po ulici a prohlížela ulici, přilehlé domy a speedery. Zatím tě patrně nezpozorovali, protože jsi stál v ústí průchodu a z jejich směru jsi byl trochu krytý nákladním speederem, který měl již své nejlepší roky za sebou. Hlídka se pomalu blížila k tvé pozici. Na ulici nejblíž u tebe bylo několik místních vozidel, se kterými ses ovšem nemohl dostat do vzduchu, potom zde byly i dva speedery, jeden starší a oprýskaný, druhý naleštěný a zářící novotou a samozřejmě potom již zmínění speederový náklaďák, který ovšem nepůsobil dojmem, že by byl schopen dostat se na úroveň patra ve kterém se nacházela restaurace, abys mohl nabrat mistra tam. Ostatně to jsi s jistotou nemohl říct o žádném z okolních vozidel a zůstávalo tedy otázkou jak dál postupovat. Mohl jsi zkusit nějakým způsobem přivolat mistra nebo se pro něj vrátit, případně zkusit svoje štěstí s některým ze speederů a pokusit se dostat na terasu restaurace. V úvahu jsi musel brát také blížící se hlídku a do toho stále ječely městské sirény.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“