Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od tarion »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, ulice

Každá minuta, kdy tu budeme zůstávat, je nebezpečná. Hádat se s hlídkou budu až když nebude jiná možnost, čekal jsem už dneska až moc. Teď je třeba jednat. ]Není na co čekat

pomyslel jsem si a vyrazil jsem ke staršímu speederu. Doufal jsem, že se k němu dostanu dřív. než si mě hlídka všimne, případně dřív, než stihne něco udělat. Věděl jsem, že je to riskantní, ale rozhodl jsem se to prostě zkusit. Zůstávat mi nepřipadalo moudré. Doufal jsem, že vozidlo zvládne cestu k terase restaurace. Přikrčil jsem se u něj a zkusil se dostat dovnitř a nastartovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Výcvik pro hráče tarion - Nechtěná diplomacie

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - město na území frakce Východní vrchoviny, ulice

Přímo jsi vyrazil ke staršímu ze speederů, přičemž jsi spěchal, abys ho stihl ukrást před tím, než tě zpozoruje hlídka, která by mohla mít s tvým jednáním problém. Do speederu ses dostal poměrně snadno, protože se jednalo o otevřený typ bez střechy. Tím pádem ses rychle dostal k ovládacímu panelu, kde ses rozhodl uplatnit své schopnosti ze základního výcviku a přikrčený na sedadle řidiče ses snažil nastartovat. Zabrán do této činnosti jsi po chvilce slyšel výhružné a varovné hlasy přicházející z míst, kde jsi prve zahlédl hlídku. Kdyby ses otočil, mohl bys sledovat, jak se k tobě opatrně, ale poměrně rychle přibližují s připravenými zbraněmi k palbě. Jejich volání ovšem zatím mělo jenom výstražný charakter.

Tobě se zatím podařilo dostat do útrob ovládacího panelu a zkoušel jsi speeder nastartovat, ovšem zatím se ti to nedařilo. Hlídka byla zhruba minutu rychlé chůze od tebe a na efektivní dostřel budeš podle odhadu přibližně za 40 vteřin, což znamenalo, že jsi měl ještě nějaký čas se rozhodnout co dál.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“