Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

Vyšli jste z lodí do něčeho, co se zdálo, jako nekonečné zelené království. Všude bylo docela ticho a nezdálo se, že by tady něco vůbec žilo, ale skrze Sílu jsi i bez snažení cítil, že všude kolem je více života, než by se zdálo.
T3 si chvíli potichu pískal sám pro sebe a nakonec do tebe rýpnul svojí servisní rukou, aby ti dal najevo, že ti chce něco říct.
<Přesně nevím, někde ve vnějším pásu nejspíše. Nemám dostatek informací k určení polohy, to dokážu až v noci. Ani já nemám dostatek informací.>
Oznámil ti sledem pískání, houkání a vrzání T3 a při přejíždění jednoho většího kamene se skoro převrátil, ale ustál to.
Mistr, jak se zdálo nijak neprojevoval zájem o vaši konverzaci, neboť si pokračoval svým tempem svojí cestou. Cestu pro svojí vysoce položenou hlavou si klestil teleskopickou holí s chňapkou na konci, neboť nechtěln narušovat zdejší ekosystém a prosekávat se skrze les mu přišlo barbarské. Jeho občasné polohy tě donutily přemýšlet zda má v krku vůbec obratle a ne jen něco na způsob chrupavky.
Po nějakých deseti minutách chůze se mistr zastavil a plně napřímil, což vypadalo, jako by nasával čerstvý vzduch planety a plně si to užíval, narozdíl od umělého na lodi. Po minutě to vypadalo, že v této pozici setrvá déle, než by se zdálo.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle

Waaau, nádhera
Zalil mě stejný pocit jako poprvé co jsem vstoupil na cizí planetu.
To je nádhera, všude tolik nových věcí, nový život, nové informace, nové znalosti...Žůžo.
Chvíli jsem přemýšlel o nádhernosti tohoto nového místa a nevnímal čas. Z transu mě vyrušil až T3.
Jistě, děkuji za přibližné informace. Až budeš večer vědět víc, tak mi prosím přijď říct. Nevadí, že budu spát.
Po tom co se T3 málem převrhl jsem mu raději připomenul ať si dá pozor a není tak rozdováděný.
Musíš, dávat větší pozor, nechceme abys někam zapadl.
Připravil jsem si jednu ze svých zkumavek, které jsem nosil v plášti.
Kdybych narazil na nějaký malý hmyz, tak se může hodit.
Mistr znehybněl.
Prozkoumal jsem silou okolí, ale nic jsem necítil. Tedy až na drobný život v džungli.
Mistře, děje se něco? Nebo si jen užíváte atmosféru jako já?...to myslím doslova. Vzduch na lodi je hrůza.
Pro jistotu se začnu soustředit na možné nebezpečí a přesně prozkoumávám silou metr po metru. Ze začátku si všímám jen silných signálů od malých členovců kolem mě. Pak začnu cítit i slabší organické signály z rostlin, ale nikde nic zvláštního. Snažím se dostat ještě dál a prodloužit rádius, ale jsem moc excitovaný novou planetou a nedokáži se soustředit. Má koncentrace se rozplývá...
K čertu...

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

T3 si houkavě pozpěvoval na cestu, ale mohl taky mluvit pro sebe, kdo ví co s droidem mistr celé ty roky dělal a jak se to na něm promítlo.
Mistr ještě nějakou dobu nereagoval. Bylo ticho a slyšel jsi jen přidušené zvuky okolí z dálky, kolem vás buďto vše, kromě hmyzu, uteklo, nebo mistr vedl touto zvláštní cestou. Po chvilce ale stočil hlavu k tobě. Zvedl jeden prst a zakoulel očima.
Hmyz... utíká. Rostlin... málo. Zvěř... pryč. Kvůli nám? Ne, jdeme relativně potichu. Kvůli něčemu jinému? Nevím, nejspíše ano. Archeologové? Jiná skupinka? Možná, velice pravděpodobné.
Mluvil a neustále tikal očima sem a tam, jakoby očekával, že na vás každou chvíli něco vyskočí z křoví, nebo seskočí ze stromu, ale nic se nestalo.
Je tu ještě něco, ale zatím nevím co. Jdeme.
Nestihl jsi udělat ani krok a tvůj límec objaly dlouhé vyzáblé bílé prsty tvého mistra a zvedly tě lehce do vzduchu. Sklopil hlavu a pomalu tě postavil na zem kousek vedle. Složil se do kleku jako harmonika, aby se dostal co nejníže kvůli své výšce a hlavou se přiblížil skoro až k zemi. Mistr chvíli rukou jezdil po zemi a odhrnoval kousky větviček, hlínu a jiné věci, než se dostal na nějaký kámen. Projel kolem jeho obvodu prstem, aby odhalil, jak je velký.
Výborně padawane... objevil jsi... pozůstatek zaniklé civilizace.
Technicky to objevil mistr, ale buďto ti chtěl přidat sebevědomí, nebo jsi nevědomky přiložil ruku k dílu tím, že jsi na něj téměř šlápl. Mistr se chvíli ještě hrabal v hlíně, než kámen vyndal. Byl asi tak velký, jako tvoje hlava, nebo o kousek větši. Rozhodně byl těžký.
Cítil jsi se z něj tak nějak nesvůj, rozhodně jsi znervózněl, nevíš proč, prostě na tebe tak působí, ale přestalo to, když jej mistr schoval do své tašky a možná až moc těžkopádně se zvedl, možná kvůli tomu, jak jej kámen tížil.
Už to nebude daleko.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle
Vypadá to tady nějak divně. Jakoby všechno okolo zalézalo, ale proč? Možná jak říká mistr tak další skupina, ale řekl bych, že tomu sám nevěří...
Pokusil jsem se roztáhnout svou mysl. Soustředil jsem se pouze na okolí a ani jsem nevnímal chůzi. Pomaličku jsem roztahoval svoje vědomí, ale necítil jsem vůbec nic. Jen pár organizmů
Divné i síla ukazuje, že je tu mrtvolné pusto. Myslel jsem, že na takových místech je života až příliš.
Mistr mě najednou zvedl.
Co se zase děje, u něj si opravdu nemůžu být jistý tím, co udělá.
Začal odhrabávat starý kus kamene a já začínal mít opravdu divný pocit.
Tak to je bezvadné, sice jsem "objevil" kus staré civilizace, ale ten kus se mi opravdu nelíbí.
Mistře, co myslíte, že to je? Také z toho cítíte působení síly?
Zadíval jsem se na mistra a čekal na odpověď

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

Mistr tašku znovu položil, otevřel a ty jsi začal mít znovu ten pocit nejistoty. Poté zkroutil krk tak, že tělo měl směrem dolů a hlavu nahoru k tobě, což tě utvrzovalo v názoru, že je jeho krk buďto extrémně pohyblivý, nebo v něm nemá jakékoli kosti.
"Dobrá poznámka padawane."
Nejprve zkroutil krk dále, ale nejspíše si uvědomil, že tímto by se uškrtil jej otočil zpátky a podíval se důkladně na kámen. Bylo obvyklé, že často zapomněl více prozkoumat své objevy a staral se jen o to je vyhrabat a uložit. Zkoumal je až později, což se občas ukázalo značně nemoudré, vzhledem k výbušné či jiné povaze věci. Nedalo se to posuzovat, jako nezkušenost mistra, ale spíše... přílišné pohlcení prací, které vyústilo v chaos v postupech.
"Ano... je to spíše navrstvené. Jakoby to byl předmět temné strany, který je uschován ve skořápce světlé a ta temná se snaží provrtat ven, proto ten zmatek, co cítíš. Musíme si pospíšit, tohle je nepochybně důkaz toho, že náš řád na této planetě již byl a potlačoval temné učení. Blíže to prozkoumáme vklidu."
Zase kámen schoval, vzal tašku a bez čekání na tebe vyrazil. T3 jen vyděšeně zapískal, neboť se zrovna díval jiným směrem a vyrazil hrbolatým terénem za mistrem.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle

Mám z toho docela smíšené pocity. Cítím zároveň vzrušení a také strach.
To je úžasné. Budeme objevovat starou historii řádu a hlavně něco nového. Možná se něčemu i přiučím v našem umění. Tedy krom vědecké práce. Ale dělá mi trochu starosti ten předmět. Podle vzhledu je velice starý a i teď je z něj temná strana cítit i přes bariéru a velice výrazně... je to celé zvláštní. O to bude lepší se na něj podívat v klidu a pořádně ho prozkoumat. Bude to napínavá práce...Doufám, že se do té doby nic nestane. Mistr je vzrušený stejně jako já a to by mohlo dopadnout špatně pro oba. Navíc pokud by ta džungle zase ožila.
Mistře, jak daleko ještě půjdeme. A před prozkoumáním okolí se asi mrkneme na ten kousek co jsme našli, že? Abychom věděli s čím máme tu čest. Mimo jiné, řeknete mi jestli nás sem poslali s konkrétnějším cílem, nebo je to vaše další překvapení? Jací vyznavači temné strany kromě sithů by mohli stvořit něco tak silného aby se to i teď snažilo dostat ven?
Po sprše otázek na mistra jsem se zase uklidnil a čekal na jeho odpověď. A džungle zůstávala mrtvolně tichá...

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

Mistr zvedal svoje dlouhé nohy a cestu terénem o dost snažší než ty a nemluvě o T3, kvůli kterému šel schválně pomaleji, neboť občas musel překážky objíždět, nebo těžce "přelézat".
"Neposlala nás sem Rada. Bylo to moje rozhodnutí na návrh Rady Vědění, která tuto planetu... doporučila a mě se zamlouvá. Pár dní, možná týdnů tady zůstaneme, překopeme všechno, co najdeme a potom uvidíme."
Teoreticky šlo o klasický postup. Mistr často nenechával kámen na kameni a prozkoumal co šlo, jen aby mu něco neuniklo.
"Spousta kultů, samostatných frakcí, různí temní Jediové... zatím nemám ponětí, museli bysme prozkoumat víc run, abych mohl určit období a možná příslušnost, ale i tak to nemusí být jasné. A teď neklapej a drž krok."
Otočil hlavou a zasmál se, taky zkontroloval, jak si vede T3, potom vyrazil trošku rychleji. Celou dobu se držel trošku napřed. Zdálo se ti to věčnost, co jste šli,ale uvědomoval sis, že to není až zas tak dlouho. Zeleň kolem vás se stávala menší a menší, až jste došli na místo, které se dalo nazývat "kraj džungle". Mistr se na chvíli zastavil, ale potom vyrazil z docela prdkého kopce. Když ses podíval dolů, vypadalo to, že jsou tam nějaké ruiny a mezi nimi se rozkládaly stany a hemžily malé postavičky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle
Dobře, takže o tom předmětu nevíme vůbec nic... typické, proč ho nenosit jen tak v kapse.
Shlédl jsem dolů do tábora.
Super, tak už jsme tady. I když mám z toho kousku strach, tak se nemůžu dočkat až se na to podívám trochu podrobněji. Řekl bych, že s mistrem povede tvrdý spor o to, kdo bude první.
Scházeli jsme níž a níž do tábora a já začínám být lehce nervózní z pobytu s tolika lidmi.
No, uvidíme jak moc se o mě někdo bude starat. Snad tu budou rozumní lidé a ne nějací hlupáci co nechápou důležitost tédle práce.
Mistře, máte v plánu dneska někam jít?

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

"To uvidímě. Rozhodnu se, podle toho, zda nám bude doporučeno nějaké zajímavé místo, či vykopávka, která by stála za prohlédnutí. Na druhou stranu bych velice rád prozkoumal náš nejnovější nález."
Vystřelil mistr a neohlížel se, prostě pokračoval dál a dál, aniž by se zastavil, což tobě nedělalo problémy, neboť jsi byl již zvyklý, ale T3 musel občas do pohybu zapojit i trysky, aby se pohnul odstatečně rychle přes některé překážky. Nakonec jsi viděl mistra, jak se pohybuje mezi stany a s něým se baví. Jako rozmumný padawan jsi ho neztrácel z dohledu a zároveň hlídal T3, který nesl vaši bagáž.
"Potřebuji soukromý stan pro mě, mého padawana a droida, také chci okamžitě zprává o nálezích a rozložení vykopávek."
Slyšel jsi mistra, jak už nadšeně komanduje všechny kolem, aby dosáhl všeho, co chtěl. Všichni kolem tě pozorovali, než se tedy vrátili do díla. Po chvilce se k tobě vydala mladá twi`lecká žena.
"Pojďte se mnou, mám vám ukázat váš stan... můžu i něco vzít, jestli chcete, pane Jedi."
Klekla si a pohladila droida, neboť... u tebe, možná by jí to připadalo roztomilé a pro tebe možná i příjemné, ale vzhledem k tomu, že jsi Jedi, k tobě má nějakou tu přirozenou úctu a respekt. Možná kdyby jsi byl malý kushiban a nevěděla to...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle

No a je to tu, mistr se dal do práce. Zase okolo všech nadšení lítá. Myslím si, že na tédle planetě se máme na co těšit. Akorát mě trápí ten dnešní nález. Doufám, že se mistr nenechá příliš unést a nejdříve prozkoumáme ten, než se někam vydáme. Mohli bychom najít další a nevíme co by udělali dohromady za neplechu.
Všiml jsem si, že ke mě přišla twi'lecká průvodkyně. Je pravda, že mě potěšilo její oslovení, ale připadá mi to trochu přehnané.
Ach jo... doufám, že mě takhle nebudou oslovovat všichni. Tady jsme za vědeckým posláním a neměla by má příslušnost k řádu vytvářet žádné bariéry...ale tak nevadí. Zas na druhou stranu díky tomu si nebude chybně myslet, že s ní chci něco mít, když si s ní budu povídat. Konec konců, můžu se dozvědět něco víc a další přítel se vždycky hodí.
Pousmál jsem se a vyčkával kam půjde.
Děkuji. Řekl bych, že nebude nutné mi říkat pane Jedi. Jsem jen padawan.
Počkal jsem než vstane a vyrazil za ní.
Co vlastně máte na starosti? Před chvílí jsme přijeli a mistr mi nic moc nevysvětlil. Jaké byly dosavadní nálezy?
Čekám na odpověď, ale uvědomím si, že jsem ji možná až příliš zaskočil tolika otázkami.
Promiňte mi mou horlivost, jsem jen nedočkavý.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

Twi'lečka se usmála a mávla rukou, abys ji následoval.
Jste Jedi a většina lidí v tom nevidí rozdíl. Jinak já dělám asi tak všechno. Nebo dělala, ale co jste tady vy, mám vás na starosti.
Šla pomalu a po chvilce jste začali kličkovat mezi stany. T3 otáčel svojí placatou hlavou sem a tam. Byl vcelku potichu a určitě mu musela změna terénu na rovný vyhovolala.
Naši archeologové odkryly vchod do nějakého starého chrámu, nebo podzemního města. Také je možné, že se za ty roky překrylo zeminou a proto je teď pod zemí. Zajímavých... nebo jakýchkoli objevů máme plné dva stany. Většina toho je zničená, ale některé věci jsou vcelku. Převážně ty, co nebyly duté. Jinak nic speciálního.
Zastavila se před stanem a otevřela ho. T3 nenechával nic náhodě a projel dovnitř do stanu. Twi'lečka prošla hned po něm a poté samozřejmě ty.
Stan byl vcelku prostorný. Několik kovových skříní, pokud se to tak dalo nazvat, čtyři postele, dvě velké bedny a dlouhý stůl. Tedy spíše několik stolů poskládaných do sebe.
Doufám, že bude vyhovovat, pokud bude něco potřeba... já si vás najdu, nebo se po mě poptejte, ale budu se držet nablízku.
Usmála se a rozlédla se po stanu. Pak trošku, jakoby naskočila, zohla se v pase a natáhla k tobě ruku.
Málem bych zapomněla... Raenya... představila bych se dřív, ale nikdy jsem Jedie nepotkala, tak je to.... Prostě něco nového.
Stále se usmívala, ale jen tak trošku, na jejím výrazu bylo vidět, že se určitě trošku styděla.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle

Podal jsem jí mou ruku a pousmál se.
Těší mě. Mirrl Ak'tel. A berte mě jako dalšího šíleného vědátora. Nejsem výjimečný a pokud něco budu dělat špatně tak na můj titulní řád neberte zřetel. Jinak moc příjemné uvítání.
Opravdu příjemné uvítání. Mohl bych se trochu porozhlédnout a pustit se do práce. Akorát si nejsem jistý jestli jí nebude vadit, že by mě tu provedla. Jenom přece dávat na mě pořád pozor není žádná vysněná práce.
Napřímil jsem se a trochu jsem poodstoupil.
Mohl by jste mě tu trochu provést? Popřípadě ukázat ty nejzajímavější věci? Samozřejmě jestli máte jinou práci nebo si chcete odpočinout tak to nějak zvládnu sám.
Sundal jsem batoh a položil ho vedle skříní. Sundal jsem si opasek s mečem a uklidil ho do batohu.
Tady ho nebudu potřebovat a nebude to lidi znervózňovat.
Mimochodem pěkné jméno...

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, džungle

Raenya se uculila a T3 ze sebe mezitím sklepal vaše zavazadla.
"Samozřejmě, že vás zde můžu provést. Jenom nevím, jestli by nebylo moudré počkat na vašeho mistra. Pokud by tedy měl zájem. Mohu jej také provést později."
Řekla a vykoukla ze stanu. T3 se mezitím několikrát zatočil na místě a skoro do tebe narazil.
<A co já? Co mám dělat já? Střežit stan?>
Zapískal a vyjela z něj malá servoručka, která zajiskřila, ale to už se Raenya vrátila, tak ji zase schoval.
"Provedu vás... Není toho moc k vidění, jenom pár stanů. Ale můžeme zajít i kousek a vykopávky a našli jsme ještě pár věcí mimo, jen jsme se k nim ještě nedostali. Je nás málo a prostory obrovské."
Řekla trošku zklamaně a koukla na tebe.
"Snad se vám u nás bude alespoň trochu líbit. Je to práce, ale... je to pěkná planeta"
Dodala trošku s úsměvem.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Opuštěná planeta, džungle

Bude mi potěšením, když mě provedete kde jen bude možné. Je pravda, že je to práce, ale i koníček. Navíc rád si popovídám s někým kdo není jedi na místo toho abych se zde procházel sám. Jak jste se sem dostala?
Bezva, vypadá opravdu přátelsky, snad na ní nejsem moc horlivý. Nerad bych si pokazil první dojem. I když jako jedi bych na todle myslet neměl, ale tak co se dá dělat. I mistr je trochu nekonvenční, tak to asi mám od něj.
Omlouvám, se pokud na vás moc pospíchám. Jsem z toho nadšený a zapomínám na to, že by jste určitě měla ráda volno místo provádění mladého skoro jediho.
T3, ty tu prosím počkej a srovnej věci. Až se vrátím, tak tě vyčistím. Kdyby přišel mistr, tak mu prosím řekni, že jsem se šel porozhlédnout. Děkuji.
Usmál jsem se na Raenyau a čekal co řekne.
Mimochodem, jaké máte zájmy.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Opuštěná planeta, tábor

"Tak jako všichni, zajímám se o staré věci, které jen čekají, než budou objeveny."
Zasmála se a vyrazila ze stanu s tím klasickým gestem "následuj mě". Mezitím T3 s dlouhým tichým pískáním vytáhl jednu ze svých ruček a začal šťouchat do jedné tašky. To už jsi ale musel běžet.
"Navíc, pracují tady i oba moji rodiče, takže je to tak nějak v rodině."
Zahla za stan, abyste se vyhnuli skupince, která vypadala spíše, jako horníci, než archeologové.
"Byla jsem varována před... ehm... horlivostí vašeho mistra, takže jsem byla tak nějak připravena. A provádět vás je příjemná změna."
Navázala na tvoje slova o pospíchání a příjemně se na tebe usmála.
"Zájmy? Lingvistika, dloubání se v hlíně s nadějí, že něco najdu."
Zastavila se u velkého kameného obelisku a přeměřila si ho pohledem.
"Takže, tady je střed tábora. Je tady mapka, ale jednuduše. Támhle je jídelní stan, tudy jsme přišli, tam jsou sklady, když zahnete za šest stanů doprava, jsou tam sprchy. Támhle ty dva velké, tam je většina nálezů. Tímto směrem jsou hlavní vykopávky a tímto do lesa? Džungle? Je pár věcí co jsme ještě nestihli prozkoumat, soustředíme se na hlavní vykopávce, nemáme dost lidí ani vybavení."
Poctivě ti ukazovala směry a pozorovala, jestli stíháš zpracovávat informace, ale bylo to jednoduché.
"Můžeme se podívat na vykopávky, nebo na něco z těch co jsme ještě nestihli prozkoumat. Na to bysme možná potřebovali doprovod někoho s puškou, ale to není problém. Stačí říct."
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“