Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů - Místnost tisíce fontán

Republika se vzpamatovala ze Sithských válek, ale na obzoru vyvstala nová hrozba. Sithové byli tehdy poraženi a mandaloriané nyní říkali Pane jen svému vůdci, nikoli Temným pánům. Po třiceti třech letech se znovu schyluje k válce. Celých třináct let mandalorianské armády plení Vnější oblasti, ale oči jejich vůdce, oči Mandalora se nyní upírají na Republiku.
Všichni jediové nyní stáli na rozcestí. Řád rozdělila Mandalorianská hrozba. Rada Jedi se rozhodla nezasahovat. To, co se ze začátku zdálo, jako jediný hlas nyní vypadalo úplně jinak. Revan, za podpory svého přítele Aleka shromáždil spoustu mistrů, rytířů i padawanů, kteří byli ochotni jít na pomoc Republice.
Spousta jediů se ale stále nerozhodla, ke komu se přikloní. Někteří potřebují podnět k činům. Nabídku, či jiný čin a to jak ze strany mandalorianů, Rady, nebo Revanchistů, jak si Revanovi přívrženci říkají.

A ty? Stále padawan. Učedník rytíře jedi jménem Kenji Takahiro. Mistr, o jehož rasa neměla v galaxii moc velké zastoupení, ale sám sebe nazýval Kamiňanem tě převyšoval o téměř metr, když se úplně napřímil. Célé čtyři roky jsi chodil věrně jako ocásek za svým archeologicky založeným mistrem. Kenji byl klidné povahy s poněkud pravodivným myšlením. Ačkoli se zdál dokonale klidným, za ty roky jsi věděl, že v hlavě mu neustále rotují ozubená kolečka, která se snad nezastavila, ani když spal.
Nyní jsi šel za ním, do Místnosti tisíců fontán. Prakticky šlo o gigantickou zahradu se stromy, potůčky a malými vodopády.
Díky své velikosti jsi se ani nemusel moc ohýbat, když jsi podlézal větev stromu, za kterým na malé loučce seděl v meditačním sedu tvůj mistr. Za ty roky tě celkem slušně naučil bojovat stylem Makashi, bohužel za formou Ataru jsi musel za instruktory, neboť tu tvůj mistr nestudoval. Bylo tomu nejspíše kvůli jeho výšce, díky které se zaměřoval primárně na diplomatický Niman a elegantní Makashi. Kvůli tomuto byla tvoje znalost formy Makashi několikanásobě lepší než Ataru.
Jakmile jsi k mistrovi udělal pár kroků, otočil k tobě hlavu a otevřel svoje velké černé oči se žlutou duhovkou. Pohladil svůj kostěný hřebínek na hlavě a usmál se.
Konečně jsi tu můj padawane. Sedni si a užívej klidu tohoto místa.
Řekl nadšeně a znovu zavřel oči. Nyní si uvědomuješ, že jsi ho tu vlastně nikdy neviděl, vždycky byl tam, kde se něco dělo, buďto pracoval na nějaké technice, nebo probíral artefakty. Všeobecně byl znám, že ticho a nicnedělání nemá v oblibě. Často mluvil i sám se sebou, tedy spíše přemýšlel nahlas.
Máme misi. Není od rady, jde spíše o moji osobní zvědavost. Shledal jsem jedno naleziště zvláště zajímavým, proto se tam vydáme. Moc si od toho slibuji. Rozhodně se oba dosti přiučíme historii.
Jeho řeč se táhla, jako když mažeš med. Někoho nezkušeného by to ve tvé situaci uspalo, ale ty jsi už byl zvyklý.
Připrav se, do hodiny vyrážíme. Strávíme tam nějakou dobu, tak na to ber ohled... Teplá planeta... pouště a pralesy.. velké oceány. Bude to stát za to... věřím tomu.
Neotevíral oči, jen před sebe natáhl ruku se svým světelným mečem, který o sekundu později zůstal viset ve vzduchu. Šroubky se začaly otáčet a celý meč se pomalu rozkládal. Mistr se buďto rozhodl udělat nějaké vylepšení, nebo jen meditoval.
Ano... bude to pravda. Věřím tomu.
Vyšlo z jeho pootevřených úst šeptem po chvilce.

__________________________________________________________________________________________
Promiň, že to trvalo, neměl jsem nápad a někdy je lepší počkat :)
Takže začneme... vlastně jako před tím... popiš myšlenky a pocity. Nemluv ani nehraj za jiné postavy a trochu posuň děj..
Můžeš popsat cos dělal ráno, snídani a tak... zkus se rozepsat.... popř. pokud se rozhodneš na nic se neptat a jít si zabalit věci, popiš i co si vezmeš.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Coruscant, Chrám Jediů - Místnost tisíce fontán
Při mistrových slovech o misi jsem málem ztratil dech.
Mise. A navíc na další naleziště, to je super. Myslel jsem, že todle bude další normální den. Snídaně. Jééé, ty rolky bych si hnedka dal znova. Po snídani budu meditovat a bude následovat lekce boje s mečem a hodina diplomacie. Po obědě, že si půjdu sednout do knihovny a přečtu si něco ohledně navigační geometrie. Miluju ty hodiny v knihovně, vyberu nějaký záznam a pročtu ho, je jedno co přesně v něm je, je to vždycky zajímavé. Ale todle, jet na místo dalších znalostí. Bomba.
Uklonil jsem se a šel jsem do svého pokoje.

Coruscant, Chrám Jediú - Padawanské ubikace
Vkročil jsem do svého pokoje, dveře se s hvízdotem zavřely. Otevřel jsem svůj cestovní kufr a pobroukávaje jsem do něj začal dávat oblečení.
Mistr říkal, že tam jedeme celkem na dlouho. Takže si asi budu muset vzít i další kufr...
Po tuctu oblečení jsem přidal ještě zápisník a tužku. Následována moje vlastní archeologická výbavička-Kartáčky a skenery všeho druhu. A na konec zařízení na zaznamenávání obrazu.
Řekl bych, že jsem sbalen. A můžu vyrazit.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jedi

Spousta padawanů toho moc nenosila. Jedny, dvoje náhradní oblečení, datapad, meč a co jim mistr řekl. Ty jsi na druhou stranu byl za ty roky v učení mistra Takahira vytrénován k tomu, aby ses připravil snad na vše a vozil pojízdnou laboratoř.
Se vším zabaleným jsi vyrazil z pokoje, ale vlastně jsi nevěděl, kam máš jít, neboť ti to mistr neřekl. Ostatně, jako obvykle. Takže jsi zamířil na vaši obvyklou přistávací rampu.
Asi za dvacet jsi tam konečně došel, rampa se jaksi nacházel úplně na druhé straně chrámu a jako obvykle byly výtahy pomalé a schodiště, které jsi si vybíral přeplněné.
Už z výtahu jsi viděl vaši loď. Starou, nýbrž spolehlivou a místy i stále dobře nablýskanou. Udělal jsi pár kroků, když v tom se ozvalo zběsilé houkání, pískání a siréna. Otočil jsi se a uviděl malého droida série T3, na kterém bylo naloženo několik tašek, až se mu rozjížděli nohy a jel téměř po břiše, nebylo se čemu divit, že tak vyváděl. Tvůj mistr často táhl desítky zbytečností a nepopíral to.
T3-D6! Pomoc to mému padawanovi naložit.
Mistr šel několik metrů za ním, přes rameno menší tašku a v rukou datapad, na kterém něco četl.
Chci říct... Mirrle, T3-D6 potřebuje tvoji pomoc s nakládáním věcí. Jede s námi, je to docela pracant.
Hbitě se vám oběba na svých dlouhých nohách vyhl a zamířil po spuštěné rampě do útrob lodi.
Písk, tůůů, uuoouu <<Jsem T3-D6, rád vás poznávám a ocenil pomoc zavazadly prosím.>>
Zapípal droid vedle tebe a nyní už jsi mu docela rozuměl, v bináru jsi ale zběhlý zrovna nebyl, ale při cestování a trávení času s droidy se ho člověk rychle naučí.

_______________________
<< něco >> droidský binární jazyk / všechny cizí jazyky, kterým rozumíš, nebo jimi mluvíš.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Coruscant, Chrám Jedi
V chrámu bylo opět přeplněno.
To je hrůza, loď je na druhém konci a je zde zase narváno, já to snad nestihnu. A navíc mi mistr jako obvykle neřekl, kde se máme sejít.
Oddychl jsem si hned jak jsem uviděl naší starou loď.
Ta stará rachotina bude lítat snad ještě za 200 let. Doufám, že se mnou nespadne.
Jak jsem uviděl malého droida, neubráni jsem se letmému úsměvu.
Takhle to dopadá vždycky, když někam letíme. Mistr si s sebou bere snad uplně všechno co má. A chudák droid to ani neunese. No jo, typické.
Ahoj, pomůžu ti s tím
pověděl jsem tomu droidovi. Vzal jsem vrchní kufr a odnesl jsem ho do nákladového prostoru. Byl jsem v naprosté extázi z nadcházející cesty.
Doufám, že najdeme něco pořádného, jinak bude mistr nevrlý, ale i tak to bude zábava.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák - hyperprostor

Droidík úlevně zapískal, když jsi mu ze zad odebral jedno ze zavazadel a společně jste je uložili v nákladovém prostoru lodi.
Než jsi stihl dojíd do pilotní kabiny, loď se už odlepila od přistávací rampy. Samozřejmě bez varování, což spolu s mistrovým akrobatickým stylem létání zapříčinilo to, že jsi najednou spolu s droidem seděl na druhé straně chodby, aniž bys věděl, že se něco stalo.
O pár sekund později, když jsi už i s droidem došel za mistrem a připoutal se na místo kopilota.
Omlouvám se. Občas zapomínám, že se mnou někdo létá.
Řekl mistr, když jste vstoupili do hyperprostoru a nyní nemusel dávat řízení takovou pozornost. Věděl jsi, že to není pravda. Nezapomíná, jen na to zrovna nemyslí, pro něj bylo hlavní vědět, že jste oba na palubě, víc ho nezajímalo.
Ještě, než jsme odletěli jsem dostal zprávu, že odkryli další naleziště. Tentokrát neodejdeme s prázdnou, to ti slibuji. Nebude to, jako naše poslední tři pokusy, tentokrát to cítím. Cítím, že tam něco najdeme.
V tomto ohledu byl tvůj mistr, jako malé dítě. Byl nadšený z každé zprávy a všeho, co se týkalo archeologie a starých krámů.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák - hyperprostor

Šel jsem do pilotní kabiny, když to najednou silně trhlo a já přeletěl až na druhý konec.
To je zase mistrovo létání. Vždycky si s kniplem až moc hraje....
Zvedl jsem se a dobelhal jsem se ke kabině. Se sykotem se otevřely dveře kabiny a já vstoupil.
Dobrý večer, nic se nestalo, za tu dobu jsem si již zvykl. Máte nějaké nové zprávy o nalezišti, mistře?
Po mistrově větě jsem lehce znejistil.
To mistr říká velmi často, jakoby v archeologii zapomínal, že je jedi a věta:"Cítím to."Je jen řečnický obrat, ale tak snad to bude dobrá zkušenost a i něco zajímavého najdeme.
Jaké historické období by to mělo být? A na jakou planetu vůbec letíme?
S těmito slovy jsem se usadil na křeslo vedle a zapl si pásy.
Cesta začíná...

  • Omlouvám se za zpoždění, ale měl jsem problémy ve škole.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák - hyperprostor

Zatím to přesně neurčili. Pár tisíc let staré. To zjistíme na místě.
Na chvíli se odmlčel a tys viděl, jak mu oči kmitaly sem a tam, jak se díval na hvězdy, které se proměňily ve šmouhy, co vás jen míjely.
Deronet, blízko vnějšího okraje, nikdo o něj moc zájem nemá. Atmosféra dýchatelná, gravitace něco nad normál, orbitální perioda 301 dní, rotační 33 hodin. Okolo rovníku jsou pouště, zbytek planety zalesněn, tedy tam, kde nejsou oceány. Je tam jen pár měst, moc se toho tam pěstovat nedá, ale něco tam žije, žije spíše samostatně, než že z importu, nebo exportu... Někdo by to nazval planeta na důchod... já tomu říkám archeologický ráj, kdysi tam žila jakási civilizace, žetá dávno před znovuosídlením vymřela...
Řekl ti všechny potřebné základní informace o planetě, takže sis mohl dát takový skromnější obrázek o tom, co vás tam čeká.
Nějakou dobu poletíme, takže nebudeme zaostávat, budeme pokračovat v tréninku, ale až uznám za vhodné. Ty zatím promysli, na co se chceš zaměřit.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák - hyperprostor

Děkuji, určitě to bude vzrušující.
hmm...co bude teď nejlepší, potřebuji se zlepšit v boji s mečem, ale na druhou stranu pokud budu ovládat sílu a diplomacii, tak ho nebudu muset ani použít. Co takhle zlepšit cítění v síle.To by se mohlo hodit a nebo se pokusit o telepatii.
Šlo by trénovat cítění síli, mistře? Prosím.
Po této odpovědi se usadím pohodl ně do křesla a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Jistě, že by to šlo...
Řekl chladným hlasem a zasmál se.
Dobrá... jako obvykle. Zavři oči a soustřeď se. Můžeš si dovolit meditovat, zde ano, později to zkusíš za chůze na planetě. Částečně se odpoutáš od těla, ale soustřeď se pořád na své tělo a okolí. To ti zachrání život.
Mluvil pomalu a uslyšel jsi, že droid pomalu odjel pryč z kokpitu.
Měl bys cítit sám sebe... to je bod, ze kterého vždy postupuješ dál. Pak bys měl ucítit mě. Postupuješ dál... znáš tuhle loď, tak to bude jednoduché. Měl bys ucítit T3, jak jede k hypermotoru... Jdeš dál... ve společenské místnosti je květina. Časem bys měl cítit alespoň tvary předmětů... Všech, ale to teď vynecháme... Na lodi jsou ještě další čtyři květiny... přesunul jsem je, najdeš je? Všechny jsou stejné, tak to není tak těžké, protože víš, co máš hledat.

______________________________________________________
Ok, nechci, abys napsal, kde jsou, ale chci vidět, jak to napíšeš. V PM jsem ti posílal nějaký rady, jak psát myslím, kdyžtak napiš... takže to zkus rozepsat, jak postupuješ... prostě se zkus rozepsat, čeho se v místnostech držíš a od čeho postupuješ dál... myslím, že jsem ti tam napsal srozumitelně z čeho se můžeš odrazit.
Jestli ti to nebude vadit, tak nepojedeme přesně podle schopností, který sis dal do přihlášky. Technicky se naučíš "co půjde" + to, co sis napsal... je to logičtější a lepší pro postavu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Děkuji, mistře.
Posadím se a zavřu oči.
Soustřeď se. Vyčisti si hlavu. Klid. Klídek....
Cítím svoje tělo, cítím, jak se moje vědomí dostává mimo fyzické hranice, ale pořád cítím spojení mezi tělem. Cítím, jak se všechno zostřuje. Vidím sice jen kousek kolem sebe, ale všechno je naprosto jasné. Dále se pokusím najít mistra. Postupně rozšiřuji území kolem sebe. Hned jakmile ucítím mistra, tak je pro mě další opěrný bod. Znovu od něj začnu rozšiřovat své území a pokusím se soustředit na směr ven z kajuty. Postupuji k hyperpohonu, hned jak ucítím elektrické působení T3, tak se vydám ke společenské místnosti a T3 bude můj centrální bod u hyperpohonu. Ve společenské místnosti se pokusím najít květinu. Poté se pokusím přesunout do další místnosti a najdu zde nějaký výrazný bod, od toho se začnu zase dostávat do dalších koutů místnosti a hledám květinu. Toto udělám u všech místností dokud nenajdu zbylé kytky.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Rozpínal ses po lodi. Živé objekty bylo snadnější vycítit. První květinu jsi našel na ubikacích. Musel jsi se vrátit a postupovat jiným směrem. Druhá se nacházela v dílně a třetí hned vedle na ošetřovně. Pátral jsi po poslední květině. Prošel jsi půl lodi, tři čtvrtě. Zdálo se to více vyčerpávající, než to bylo. Nakonec jsi odhalil poslední místo. Nákladový prostor, jedno z mistrových zavazadel.
O sekundu později jsi otevřel oči a zase byl v pilotní kabině.
Nuže? Povedlo se?
Mistrova hlava na tebe zírala z blízkosti několika centimetrů, ale tělo bylo stále v sedadle... neměl potřebu se pohnout, díky dlouhému krku.
Kde jsou?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Promnul jsem si oči a soustředil se na mistra.
První je na na ubikacích. Druhá v dílně, třetí na ošetřovně a poslední ve vašem kufru. Je to tak správně?
Snad jsem to udělal správně a našel jsem všechny...určitě jsem je našel dobře. Musím si trochu věřit.
Jak dlouho mi to trvalo, mistře? S čím budeme pokračovat?

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Hm... trvalo ti to déle, než myslíš.
S úsměvem na rtech stáhl hlavu a ta se začala otáčet po místnosti.
Teď pokračovat nebudeme, ale věř mi, že pokračovat budeme.
Několikrát otočený krk, až to vypadalo, že si ho mistr může urkoutit, nebo snaží vyšroubovat se otočil na původní pozici.
Přemýšlej nad svojí odpovědí... medituj. Zkoušej, jestli se nestala chyba, klidně se prospi a zkus to znovu. Až dorazíme na místo, chci slyšet odpověď.
Mistr poté vytáhl zpod křesla datapad a začal něco psát...
Prostě si dělej, co chceš, až budeš připravený pokračovat, řeknu ti.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Typická mistrova odpověď…nic neříkající a minimálně silně znervózňující…
A navíc to ještě vypadá, že jsem ty kytky nenašel. Musím se víc soustředit, jenže to nejde, mistr mi nic neřekne a vlastně ani nevim jestli jsem je našel nebo ne…může to bejt taky jedna z jeho zkoušek…teď se, ale budu se chtít chvíli prospat, snad…jsem z toho uplně vyčerpanej. Jsem zvědavej jak to půjde dál…doufám, že né stejně.

Ano, pokusím se, mistře. Budu připraven.
Otočil jsem se a odešel z pilotní kabiny do svého provizorního pokoje.
Vím, že by mě to nemělo napadat, ale co se tam podívat, co si ověřit jestli tam byly…Ne, Mirrle, takhle nepřemýšlej, znamenalo by to podvádět a to ty nemůžeš. Navíc by to mistr poznal...
Když jsem vešel do pokoje, tak jsem si vybalil ty nejdůležitější věci, takže hygienické potřeby, trochu oblečení a zápisník.
Bez toho abych se nějak víc převlékal jsem skočil na postel a usl…

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Něco do tebe rýplo, poté znovu a ještě jednou. Kompletně jsi se probral a zase viděl mistrovu hlavu nalepenou jen kousek od tvého obličeje. Nic nového. Dělá to každému a všemu.
Nuže? Připraven?
Řekl s podezřívavým výrazem a pak mrkl, nejprve jedním a poté druhým okem.
A odpověď, chci slyšet odpověď, zda jsi si jistý, o výsledku své poslední zkoušky, nebo ne a přehodnotil jsi ji.
Pak vstal a s křupáním zad se protáhl.
Vzhůru do nákladového prostoru, tam zkusíme další trénink...
Ukázal prstem ke dveřím a vyšel z nich pryč.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“