Tma na konci tunelu ...

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Marinho »

1 BBY, orbit Despayre,

Tvůj výcvik je u konce. Ne, že by ses již neměla co naučit, jen se to již musíš naučit sama, naučit se sama přežít v tomto světě. Palpatine ti dal první víceméně samostatný úkol. Být pozorovatelem a dohlédnout na stavbu jeho nové hračky, která má navždy určit směr, kterým se bude galaxie pochodovat. Při svém příletu ti přidělili jednu místnost, dostatečně stranou od centra dění, takže jsi tam mohla v případě potřeby meditovat a odpočívat, komunikovat s Imperátorem nebo jen odpočívat. Vesmírná konstrukce, u které zatím byl funkční jen generátor štítu, chránící před nebezpečnými neživými cestovateli. Despayre, planeta pod tebou byla vězeňskou kolonií a také zdroj pracovní síly, která budovala toto monstrum. I půměrně inteligentnímu tvorovi došlo, že se jedná o vesmírnou loď, pár vyvoleným bylo známo, že ponese velmi účinnou zbraň. Jak účinnou, to nevěděli zatím ani její konstruktéři.

DS-1, tvá osobní místnost

Seděla jsi u stolu v místnosti, která byla současně tvou kanceláří, ložnicí, prostorem pro meditaci. Právě jsi sledovala jeden z holocronů, které ti zapůjčil mistr. Zpráva o průběhu stavby byla odeslána již před několika hodinami. Obsahovala stále to samé:

Kód: Vybrat vše

DS-1: Stavba probíhá podle plánu a bez vážných komplikací
Na obrazovce se objevilo upozornění z velitelského můstku. Nebylo doprovázeno žádným zvukovým alarmem, jen se objevil žlutý vykřičník na zvolna rotujícím plánku lodi.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

Orbit Despayre, DS-1, má osobní místnost

Už jsem zde skoro dva týdny.. Dva týdny mě dělí od chvíle, kdy si mě můj pán zavolal k sobě a přidělil mi první velký úkol.

Poletíš do soustavy Horus. Tam. Na Orbitě vězeňské planety Despayre dohlédneš na stavbu mé vesmírné stanice.

Vybavím si císařova slova. Chraplavý hlas, který připomínal svému majiteli střet s rytíři Jedi. Křehkou tělesnou schránku a oči... oči, které viděli hluboko do mého nitra. V některých lidech možná vyvolával klamný dojem slabosti, blížícího se konce. Nemohli být dál od pravdy. Stále měl dost Síly vládnout a zničit své nepřátele. Toto kovové monstrum mělo všem bláznům připomenout, že jejich rebelie nemá smysl a bude bez milosti potlačena.

Jsi výjimečná. Nikomu jinému bych tak důležitý úkol nesvěřil. Budeš mě o všem informovat. A pamatuj si. Nikomu nevěř! Pouze mě a lordu Vaderovi.

Mírně se pousměji. Každou ženu potěší taková slova: výjimečná, jedinečná.
Zbytek dne jsem strávila přípravou a vytvářením falešné identity. Každému zvědavci, který by si prověřil mou osobu, by vyskočili tyto údaje:

Kód: Vybrat vše

Kapitánka Rayla Toruviel
Imperiální rozvědka
Přímý nadřízení Císař Palpatine, Lord Vader
Bezpečnostní prověření třetího stupně
...
Po několika hodinách jsme dorazili do cíle a má mise započala.
Stočím pohled k datapadu, na kterém se právě objevilo upozornění z velitelského můstku.

Snad ta wookieská sebranka zas něco nepodělala.

Procedím mezi zuby a vstanu od stolu. Přesunu se ke skříni a z ramínka sundám uniformu rozvědky. Obléknu se, upravím před zrcadlem a vyrazím z pokoje. Známou cestou zamířím k turbovýtahu a poté chodbou k velitelskému můstku. Přestože zde nejsem první den, neustále potkávám vojáky a důstojníky, které překvapí přítomnost ženy na stanici. Není se čemu divit. V armádě se zástupkyně křehkého pohlaví vyskytují jen zřídka. Každého z nich zpražím přísným pohledem.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Marinho »

Orbit Despayre, DS-1, velitelský můstek

Cestou se ti všichni vyhýbali, jak směrem chůze, tak pohledem. Ne že by k tomu měl kdokoliv z nich důvod, ale je to zkrátka reflex. Došla jsi až na velitelský můstek. Více než můstek to vypadalo jako staveniště, právě probíhala instalace systémů a techniky, aby bylo možné řídit již funkční části odsud a také mít o nich přehled. Jediný rozdíl byl v tom, že se zde pohybovaly výrazně vyšší hodnosti než v jiných částech stavby. Když jsi vešla do místnosti, které stále chyběly vstupní dveře, takže ses musela obejít bez dramatického vstupu na scénu, upoutala jsi několik pohledů. Admirál Motti k tobě přišel. Jen díky tomu, že jsi podřízena přímo Imperátorovi a tudíž jsi teoreticky vyšší hodnosti ti musel věnovat alespoň náznak respektu.

Co na to říkáte? Ještě to není zdaleka hotové, ale již se to rýsuje. Až bude stanice dokončena, Impériu se nebude moci nikdo postavit.
Řekl a pyšně sledoval techniky, pracující jako včely v úlu.

Máme tady takový drobný problém. Někteří vězni se tu bouří, pokouší se o sabotáže a tak. Samozřejmě není pro nás problém vzpouru potlačit, ale potřebujeme najít jejich vůdce, víte, useknout hadovi hlavu.
Pokračoval a poslední část doplnil názorným gestem.

Máte pro tyto operace výcvik a schopnosti, podle toho, co se mi podařilo o vás zjistit mimo váš oficiální záznam.
Prozradil nepříliš konkrétně admirál.
Před vaší osobní místností vás bude čekat pověřený důstojník, který vám dodá vše potřebné. Máte nějaké otázky?
Dodal Motti. V Síle jsi cítila, že tvá přítomnost mu není zrovna nejpříjemnější.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

Orbit Despayre, DS-1, velitelský můstek

Rázným krokem zdolávám vzdálenost, která mě dělí od velitelského můstku. Veškeré emoce skryji za maskou arogantní, přísné a povýšené důstojnice Imperiální rozvědky. Za povahovými rysy, které byli pro členy této složky tak typické. Zajišťovali přeci bezpečí impéria a ochranu císařových zájmů. Nelze se tedy divit, že se považovali za nadřazený státní orgán.

Silná rozvědka je základem úspěchu.

Vzpomenu si na slova instruktora, který mě zasvěcoval do činnosti zpravodajské služby. Po pár minutách chůze se mi naskytne pohled na kostru budoucího můstku. Zastavím se u vchodu a zkontroluji postup prací. U počítačových panelů stáli technici a zapojovali změť kabelů. Jiní stále přiváželi a instalovali novou techniku. Pomalu ale jistě dostávala stanice přesnější obrysy. Za nedlouho budou první systémy v provozu. Jak jsem doufala, můj příchod nezůstal bez povšimnutí. Admirál Motti vyrazil mým směrem. Postarší muž, který nebyl nadšený z toho, že se musí zodpovídat členovy rozvědky, natož ženě! Jeho hlavní obavy však pramenili z vědomí, že by mu mé negativní hlášení mohlo nemálo přitížit. Oplatím mu zasalutování a trpělivě vyčkávám, až se odmlčí.

Ano, vypadá to dobře. Co se týče časového harmonogramu, jsme dokonce v plusu. Císař bude dozajista potěšen. Ale pochybuji, že jsem zde kvůli vzájemnému pochlebování. Takže o co jde?

Otočím se k muži čelem s tázavým výrazem ve tváři.

Sabotáže? Jistě, nic jiného to být nemohlo. Proč by trestanci, kteří nenávidí Impérium a císaře až do morku kostí, chtěli pomáhat při stavbě tohoto kolosu. Pakáž mizerná.

Při zmínce o neoficiálních informacích mnou projede vlna zvědavosti. Na sobě však nedám nic znát. Na okamžik zatoužím být s admirálem někde o samotě a prozkoumat jeho mysl. Mé pokusy v tomto směru zaznamenaly pokroky. Dostat se do hlavy nějakému slabomyslnému jedinci pro mě nebyl velký problém. Úspěšně jsem takové bytosti udělila rozkaz, ale Motti byl jiná liga. Vítězstvím by se dalo nazvat, kdybych se k jeho znalostem dostala. A mimořádný úspěch bych slavila v případě, že by to na něm nezanechalo viditelné následky.

Na to zapomeň. Nemůžeš trénovat na zdejším veliteli. V lepším případě bys nezjistila nic, v horším bys z něj vytvořila slintajícího magora.

Napomenu se a obdaruji muže sebevědomím úsměvem.

Ocením jakoukoliv užitečnou informaci. Máte představu, který z vězňů by mohl být oním potížistou? Případně seznam vhodných kandidátů? Máme mezi vězni nějakého svého člověka? Nastrčeného nebo krysu v jejich řadách, která nás zásobuje zprávami? Jistě hádám správně, že pokud ho chci odhalit, budu se mezi ně muset vmísit?

Dokončím výčet otázek s nemalou obavou, že budu muset vyměnit příjemnou, účelně zařízenou vojenskou místnost za, císař ví, tvrdou palandu v nějaké zatuchlé díře.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Marinho »

Orbit Despayre, DS-1, velitelský můstek

Tvé zapojení do chválení "jeho" práce mu udělala velmi dobře. Začínal mít pocit, že našel zpřízněnou duši, která s ním sdílí dokonalost této stanice a její vliv na stabilitu Impéria. Tvou smršť otázek jakoby ani nevnímal, jen se zasněně díval na kmitající techniky, nebo široširý vesmír. Po chvíli se probudil a začal ti věnovat pozornost, bylo poznat, že nevnímal, co říkáš.

Většinu toho, co potřebujete vědět vám prozradí tady kapitán Winks. Má na starosti bezpečnost a podobně. Vážím si vaší pomoci a nyní mě omluvte.
Odpověděl a ukázal na jednoho z důstojníků. Ten k vám přistoupil během vašeho krátkého rozhovoru a nevšimla sis jej za sebou, když jsi zkoumala odolnost Admirála. Důstojník předpisově zasalutoval, zatímco Motti odešel dohlížet na práci na můstku.

Krom řekněme řadových vězňů je zde několik lidí, kteří byli důležetí pro bývalou republiku. Jsou to politické špičky a jiní vlivní lidé, kteří nepochopili, že stojí v cestě rozvoji galaxie. Ovšem nemyslím si, že by byli přímo zapojeni do sabotáží, spíše jsou jejich symbolem. V tomto datapadu jsou jména a informace ke všem vězňům, kteří mají vliv na dění mezi ostatními.
Rozpovídal se kapitán a podal ti datapad.
No pokud budeme chtít zjistit víc, budeme muset na to jít odspodu, a to úplně. Jestli chcete, můžete si navrhnout vlastní novou identitu, aby vám lépe seděla, nějaké oblečení vám seženeme. Můžu vám také zajistit kontakt na povrchu Despayru, pokud myslíte, že to neohrozí vaši bezpečnost. Jestli máte konkrétní otázky, ptejte se. Mám instrukce vám být maximálně k dispozici. Ovšem pokud máte autorizaci k výslechu vězňů zde na stanici, můžete začít u nich.
Prozradil ti snad všechny informace, které měl. Sice to nebylo skoro nic, ale to se možná dalo od běžného oficíra čekat.

//Pokud budeš nahlížet do datapadu, napiš taky, jaké informace budeš chtít vědět jinak máš volnou ruku
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

Orbit Despayre, DS-1, velitelský můstek

Jako bych mluvila do zdi.

Napadne mě, když vidím zasněného admirála. Muž se ztratil ve svém vlastním světě. Jiné realitě, ve které je Impérium nejmocnější silou ve vesmíru a nikdo se mu neodvažuje postavit. Skutečnost s politickou nestabilitou, eliminací opozice, rebely, cenzurou, oficiální ideologií, propagandou a potlačením svobody je ovšem jiná. Císaře čeká ještě dlouhá cesta, než se mu povede stvořit nový svět. A já jsem tu proto, abych mu pomohla.. Ze všech sil potlačuji nutkání Admirálovi lusknout před obličejem. Přivést ho zpět do reality. Nakonec zaznamená můj nespokojený výraz a odkáže mě na jednoho z důstojníků. Opětuji nově příchozímu zasalutování a pečlivě naslouchám smršti informací.

Zbraní politiků je řeč. Mezi nimi můj muž nejspíše nebude.

Pomyslím si, zatímco přebírám datapad s informacemi.

Výborně. Je to sice základ, ale lepší něco než nic. Začneme výslechem. Takže mě doveďte za těmi šťastlivci.


Promluvím a vyrazím z můstku pryč.

Pochybuji, že se vyhnu infiltraci. Takže vězně, které vyslechnu zavřete v nějaké hluboké díře bez oken, drtiči odpadků, kdekoliv. Pro mě za mě se jich zbavte. S nikým už nesmí promluvit. Rozumíte kapitáne?

Poslední větu zdůrazním, zastavím se a věnuji muži pronikavý, mrazivý pohled. Pohled, který říká - Jestli se něco posere a někdo mě pozná, tak si tě najdu a předvedu ti, že Vader není jediný, koho by ses měl bát. Jakmile se ujistím, že Winks pochopil, pokračuji dál. Aktivuji datapad a zobrazím si seznam vězňů. Vyhledám ty, kteří prošli vojenským výcvikem - vojáky věrné starému řádu, členy bezpečnostních složek i obyčejné zločince, kteří by mohli být do sabotáží zapojeni. Poté i techniky a domácí kutili schopné sestrojit menší nálože.

Řekněte mi ještě, koho to máme tady v celách? Ať mám představu, s kým budu mít tu čest.

Zvednu oči od datapadu, který mi načítá vyžádaná data.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Marinho »

DS-1

Tvůj doprovod mlčel celou cestu až do té doby, než jste byli sami ve výtahu. Tvá výhružka a hlavně tvůj pohled měl svůj účinnek, ikdyž možná ne takový, jaký jsi očekávala.
Samozřejmě, že o případné infiltraci budu mít nějaké informace jen já, podrobnosti nebudou uloženy v žádném počítači.
Nezdálo se, že by měl strach z toho, že by jsi mu mohla ublížit ty, ale smrtelnou nejistotu v očích mu způsobila spíše představa, že bude muset své selhání vysvětlit lordu Vaderovi. Přeci jen má informace, že jsi "jen" od imperiální rozvědky, takže jste skoro kolegové.
Vězni, kteří jsou ehm ubytováni na této stanici podléhají přímo Císaři. Ovšem vyslechnout je jistě můžete. Mezi nejnebezpečnější vězně zde patří bývalý Jedi Rahm Kota. K němu platí absolutní zákaz přiblížení. A dále tu máme tři bývalé senátory. Bail Preastor Organa, Mon Mothma a bývalý senátor republiky a později i Impéria Garm Ben Ilmis. Všichni jsou odsouzeni k trestu smrti. Pak zde máme několik přes stovku menších ryb, které ale nemůžeme nechat volně pohybovat po stanici ani po Despayreu. Různí aktivisté, rebelové a tak. Myslím, že se mezi nimi skrývají vůdcové sabotérských skupin, ale nepodařilo se nám doteď získat jakoukoliv informaci.
Seznámil tě s hlavní skupinou vězňů.

Ostatní vězni jsou po směně přemístěni zpět na Despayre, jak z bezpečnostních, tak z kapacitních důvodů. Drtivá většina jsou Wookiové, ostatní jsou směs různých zlodějů, gangsterů, pašeráků a dalších.
Když domluvil, otevřely se dveře od výtahu a vyšli jste na poměrně prázdnou chodbu, kterou oživovaly jen pravidelné hlídky stormtrooperů z 501. legie.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

DS-1

Rahm Kota? To vysvětluje tu nerovnováhu Síly, kterou jsem několikrát zaznamenala. Proč mi o něm císař neřekl? Ještě nikdy jsem žádného Jediho naživo neviděla. Tak ráda bych s ním mluvila! Udělala si o jediích vlastní obrázek.


V očích mi vzplanou jiskřičky zvědavosti. Toužím blíže poznat tohoto zástupce zapovězeného řádu. Jeho myšlení. Avšak císařský zákaz se mi obejít nejspíše nepovede. S nemalým zklamáním opět soustředím tok svých myšlenek na úkol.

Senátoři jsou od ostatních vězňů po celou dobu separováni. Pokud by sabotérům rozdávali rozkazy, museli by mít své prostředníky i mezi našimi vojáky. Ne! Lord Vader by k nim nepustil žádné snadno ovlivnitelné loutky! Muži z 501. legie jsou spolehlivý. Snad...

Na okamžik zapochybuji o bezmezné loajalitě stormtrooperů. Pod svícnem je vždy největší tma.

Kapitáne? Jak to je s vojáky, kteří se starají o pohodlí našich hostů? Mají na starost pouze určitý úsek cel nebo jsou podle potřeby jednou u senátorů, podruhé dohlížejí na stavbu a potřetí sjednávají pořádek na Despayre? Jinak s výslechem začneme u nějaké menší ryby.

Specifikuji přání a vyčkávám na odpověď.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Marinho »

DS-1, vězení

Kapitán se zarazil a v jeho pohledu bylo vidět, že ho taková otázka urazila. Dostatečně si uvědomoval, že si k tobě nemůže nic dovolit, ale doslova jsi cítila, jak jím cloumá vztek.

Vojáci, kteří zde slouží jsou nejlepší z těch nejlepších. Byli vybráni přímo Lordem Vaderem a zpochybňování jejich loayality by se dalo považovat za zradu!
Mluvil nahlas, téměř křičel, ale vojáci, procházející chodbami nedali znát, že něco slyšeli. Pak si srovnal uniformu, rukou si upravil vlasy a pak mnohem klidnějším hlasem pokračoval.

Chápu, že musíte zvážit jakoukoliv alternativu, ale tato vás rozhodně neměla napadnout jako první. Pro tentokrát to nebudu nikomu hlásit, ale dávejte si na to raději pozor. Vojáci mají službu v různých úsecích, po půl roce se střídají s těmi, co jsou na povrchu Despayru.
Rozhlédl se po chodbě. Jestli proto, aby se zorientoval nebo proto, aby zjistil, jestli ho někdo neslyšel, těžko říct.

Zavedu vás k jednomu vězni. Chytili jsme ho před pár dny a máme několik důvodů věřit tomu, že má přehled o několika skupinách. Zatím se nám nepodařilo ho zlomit. Nepoužili jsme ovšem na něj nejsilnější donucovací prostředky, nechtěli jsme riskovat, že ho ztratíme.
Zastavili jste se u jedněch z mnoha dveří. Nevyznačovaly se ani zesílenou stráží ani žádným zvláštním označením.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

DS-1, vězení

Nemusím ovládat Sílu, abych zaznamenala nával vzteku, který rázem ovládl mého společníka. Mírné zčervenání, rozšířené nemrkající oči, roztažené nosní dírky, křečovitě sevřené pěsti, zvýšený srdeční tep, stoupající krevní tlak. Ze všech sil bojuje sám se sebou. Krotí své emoce. Potlačuje nutkání uchopit blaster a na místě ztrestat mou opovážlivost. Nyní je jeho mysl nechráněna, přístupnější...

Jak jen se opovažuje takhle mluvit?! Kdo si myslí, že je? Kdyby ji slyšel Lord Vader, na místě by ji zabil...

"Zaslechnu" kapitánovi myšlenky. Jeho neotřesná loajalita a důvěra ve zdejší posádku je obdivuhodná. Kdyby takhle smýšlel každý voják impéria neměl by se císař čeho bát a já bych zde byla zbytečně. Naneštěstí všude se dá najít shnilé ovoce. To že jsem na něj zatím nenarazila, neznamená, že tu není.

Výborně kapitáne! Jste muž na svém místě, kterého čeká skvělá budoucnost.

Nepřicházím s žádnou omluvou, ani vysvětlením. Naopak. Tvářím se, jako by muž právě úspěšně prošel mou zkouškou. Uznale kývnu hlavou a s úsměvem na tváři kráčím dál, dokud nedorazíme k jedné z cel.

Jaké je jméno vězně a proč se domníváte, že by mohl něco vědět? Za co byl odsouzen? A má nějakou rodinu? Každou páku, kterou budu moci při výslechu použít ocením.

Otočím se ke kapitánovi, na jehož tváři se zrcadlí doznívající známky vzteku. Snad vystřídaného zmatením, poté co jsem ho pochválila.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Marinho »

DS-1, vězení

Pochvala zapůsobila na kapitána jako hojivá mast. Zranění na hrdosti nezmizelo, ale alespoň ho přestalo pálit. Než dojdete k cele, je z něj opět správný důstojník.

Barc Runky, 23 let, narodil se na Nal Hutta. Jeho otec, Dalren Runky, pracoval jako pašerák pro místní Hutty, matka Islen byla poměrně aktivní členkou protestního hnutí. Otec byl asi před osmi lety zabit, když se pokoušel proklouznout blokádou, převážející teroristy z Tarisu, Islen byla obětí nehody na Ghormanu.
Začal číst ze svého datapadu. Po chvíli tichého čtení a prohlížení pokračoval dál.

Pan Runky po smrti své matky nějaký čas pracoval se svým otcem, poté se zapojil do humanitární organizace, pracující ve válečných zónách. Nějaký čas jako obyčejný poskok, později se staral o zraněné. má základní vojenský výcvik, jeho další specializace nejsou známy.
Pokračoval Winks.

Co se týče důvodu jeho uvěznění. Odhalili jsme skupinu sabotérů a během výslechu jsme dokázali najít právě Runkyho. Ukázalo se, že je to organizátor sabotáží a má přehled o pracovních postupech. Po jeho zatčení kleslo procento sabotáží na sérii pracovišť, na jiných ovšem výrazně vzrostl počet i závažnost sabotáží. Je nutné zjistit, jak daleko ještě zasahuje komunikace mezi skupinami a kdo jim všechno pomáhá. Jste připravena?
Dokončí svou přednášku kapitán WInks a vytáhne kartu k odemčení dveří.

Kód: Vybrat vše

http://starwars.wikia.com/wiki/Ghorman_Massacre  - toto je ta "nehoda" na Ghormanu
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

DS-1, vězení

Rodiče aktivisti? Runky vyrůstal v silně protiimperiálním prostředí. Nenávist byla zaseta a po matčině smrti silně zakořenila... Nemám si co nalhávat. Císař vládne pevnou rukou a hlas opozice tvrdě potlačuje. Došlo k několika... umm... přešlapům, kvůli kterým řady odpůrců vzrostli.

Celou dobu kapitána vzorně poslouchám a uvažuji o strategii blížícího se výslechu.

A víme o někom na kom by mohlo panu Runkymu záležet? Spoluvězeň nebo nějaká bytost z venčí?

Vyslovím poslední dotaz. Vyčkám na odpověď a poté pokynu kapitánovi, aby odemkl dveře.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od East.Wood »

DS-1, vězení

Winks ani po hodné chvíli, kdy jste spolu hovořili, nenašel dost odvahy, aby ti nějak oponoval. I přes tvou bezvýznamnou pochvalu bylo v jeho očích možné číst, že není nadšen tím, co se chystáš dělat s "jeho" vězněm.

"Pokud vím, nikdo z vězňů se k němu prozatím nehlásil. Po smrti rodičů nemá žádnou další rodinu, možná pár bývalých přátel v organizaci, kde pracoval. Osobně jsem prověřoval každého, kdo s ním přišel do styku a vypadá to, že nikdo jej nemá příliš v lásce. Což ovšem naopak může potvrzovat jeho vůdčí postavení mezi spoluvězni a to, že ho kryjí..." dořekl důstojník, když konečně otevřel dveře jeho cely.
Poslední slova pronesl kapitán tlumeně, bylo zřejmé, že Runky může slyšet každé slovo.

V cele bylo přítmí. Nyní do rohu místnosti, kde byl stůl a jednoduchá stolička, dopadal pruh světla dopadající sem z chodby. Runky seděl opodál u zdi, připoutaný a mlčenlivý. Možná spal.

Kapitán se na tebe ještě jednou podíval, i když tušil, že zde jeho působnost momentálně končí...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od Gwendolin »

DS-1, vězení

Nikdo ho nepostrádá? To ovšem neznamená, že mu na nikom nezáleží. Mám jedinečnou příležitost procvičit si své schopnosti. Třeba v té jeho prašivé, rebelantské palici naleznu klíč k odhalení toho, kdo stojí za všemi sabotážemi. A pokud ne, tak se minimálně dobře pobavím.

V hloubi duše se těším, jako malé dítě na festival. Srdce mi nedočkavostí poskočí a divoce se rozbuší. Na své tváři však nedávám nic znát. Zachovávám neutrální výraz. Zrazují mě pouze modré oči. Okna do duše září radostí. V mysli si představuji, jak asi Runky vypadá. Jak na mě bude působit? Jakou barvu bude mít jeho hlas? Bude hluboký, jako ta nejtemnější noc, vesmír samotný? Nebo příjemně položený, medový? Jako hlas bezstarostného mladíka, který si vyrazil do kantýny na lov děvčat? To a mnoho dalších otázek se mi honí hlavou těsně před tím, než Winks otevře dveře.

Nechte nás o samotě, kapitáne!

Rozkážu dostatečně nahlas, abych tak na sebe strhla vězňovu pozornost. Poté vstoupím a posadím se ke stolu. Opřu se o stěnu, levou ruku položím na desku stolu, pravou nohu dám přes levou. Nakloním hlavu na stranu, jako to dělají dravci a svého nového společníka si pečlivě prohlížím. Jakmile skončím přejdu k detailnějšímu průzkumu. Vyčistím si mysl a natáhnu se po Síle.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma na konci tunelu ...

Příspěvek od East.Wood »

DS-1, vězení

Tohle pro někoho tvého kalibru vážně nebyl problém. Když jsi se uklidnila a zapátrala v Síle, zjistila jsi poměrně lehce přítomnost vězně, který skutečně ještě před chvilkou dřímal a vašeho příchodu si zřejmě nevšiml. Probudilo jej až klapnutí dveřního zámku a zasyčení, takže nyní se protáhl a promnul si oči, které si musely opět nějaký moment zvykat na šero v cele.

Poté se konečně napřímil, zývl a udělal jen jeden krok ke stolu, kde jsi seděla.

Spatřil tě a váhal...

"A vy jste sakra kdo? Neříkejte mi, že mě jdete informovat, že mě pustí za dobrý chování...? Pokud nemáte dobré zprávy, pak tady sedíte marně, dámo!" zabručel a chystal se zase usadit ke zdi a pokračovat v odpočinku.
"Anebo jste nová dozorkyně a přišla jste si zašpásovat s pohledným vězněm?" dodal ještě ironickou poznámku a po ní se znatelně ušklíbl.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“