Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Podzemí k továrně C.I.S

Kuk a je tu ještěrka. Vzhledem k tomu, že se tě Síla nerozhodla nijak varovat si vyhlédl spoza rohu. Pro všechny případy s připraveným mečem. Nic. Nikdy se nic nepohlo ani neaktivovalo. Prostě takové ticho po pěšině, teda v jeskyni. Všechno bylo až příliš jednoduché.

----------------------
A jestli se už řádně nepohneš, tak si mě nepřej …
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Podzemí k továrně C.I.S

Hmmm.....
Je to nějaké moc lehké.
Dojdu ke střednímu východu...pokud se ani v tuto chvíly nic nepohne mávnu na Klony aby šli za mnou.
Počkám až dojdou a hurá do střední chodby.
Je to nějaké lehké.
Musíme najít nějaký generátor nebo skladiště abysme tam mohly dát výbušniny.....dívejte se po všem co by nás mohlo nasměřovat k danému cíly.
Řeknu potichu klonům.
Budu ostře sledovat co se kde šustne a budu hledat nějaký ukazatel........
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Podzemí k továrně C.I.S

Vyslechnutí tvého rozkazu ti oznámili kloni kývnutím a pokračovali jste dál. Byl to vskutku geniální plán hledat v separatistické tovární chodbě ukazatel v Basic, ale snaha se cení. Rozhodl ses jít tedy prostředním východem-vchodem. A tvůj nález byl naprosto neskutečný, asi po padesáti metrech, rovné chodby jsi ucítil varovný záchvěv v Síle. Rozhodl ses tedy (píšu podle toho cos řekl) zastavit, nechat vypnout světla a pokračovat chodbou sám. Asi pod dvaceti metrech se ti podařilo dojít k levotočivému zákrutu. Opatrně jsi vyhlédl a to co si zahlédl tě poměrně vyděsilo. Asi po třiceti metrech jsi spatřil dvě B-2. Pro tvé štěstí zrovna zády k tobě.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Podzemí k továrně C.I.S

Vejdu do prostředního vchodu.
Přece to sakra nemůže být tak lehké.
Pomyslím si.
Půdu dokud..dokud.
Do pr....
Zakleju potichu.
Zastavte se a vypněte světla jo a počkejte tady.
Rozkážu potichu.
Pomalu a potichu se budu plížit chodbou s vytaženým mečem.
Došel jsem k levotočivé zatáčce a vykoukl jsem.
No dyť to mi mohlo dojít že to nebude tak lehké.....SAKRA.
Hmmm likvidace....
Bude mi znít hlavou.
Potichu zavolám k sobě klony.
Jak příjdou.
Kríte mě kdyby se něco podělalo.
Rozkážu potichu.
Pokud je cestou k B2 nějaké překážku budu se plížit za nima pokud ne potichu půjdu přímo k nim.
Připraven že budu muset rychle reagovat.
Jestly se mi povede ujít 15 m bez toho abych rozrušil B2 zbytek doskočím pomocí síly a rozsekám je na kovošrot , poté zavolám klony.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Podzemí k továrně C.I.S

Potichu ses plížil k B-2. I na 15 metrů jsi viděl jejich lesklé pokrytí, byly nové, zbrusu nové B-2 a tobě netrvalo ani nijak dlouho, než jsi z nich nadělal zbrusu novou hromádku šrotu.
Potichu jste pokračovali dál. Odhadovals, že v podzemí jste už asi půl hodiny a zatím nedošlo k žádným ztrátám na tvých klonech, ztrátám, které sis nemohl dovolit, neboť každý člen tvé jednotky byl obtěžkán výbušninami, ze kterými jsi měl v plánu udělat novou stavební parcelu na Tarannu.
Zatím se ti neozval ani Yao, ani Isador, takže bylo nasnadě myslet si, že pořád pátrají, nebo ještě nejsou ani uvnitř.
Pokračovali jste dál neměnným labyrintem chodeb, neměnným? Čím déle jste šly, tím více přibývalo světla a tedy i určitého pocitu, že někde v okolí bude nějaká kamera, popřípadě kamery dvě.
Přestali jste stoupat a kráčeli jste po relativní rovině. Bylo až s podivem, jaký byl všude klid, klid před bouří. Kráčeli jste nazdařsíla do té doby, než kolem vás začali procházet stráže. Často pouze B-2, ale občas i lidi, mající na repulzorových vznášedlech naložené různé duraocelové bedny.
Nadále jste se plížili, občas někoho zabili a odklidili a plížili se dál. Nahrálo vám do karet, když jste se asi po dvaceti minutách začali dostávat do oblastí, kde už se skoro nikdo nepohyboval.
Pak se to událo rychle. Před vámi z ničeho nic vyrostly dvojkřídle dveře, podle odhadů, některých blíže nedefinovaných klonů jste možná narazili na generátor, na generátor, jenž byl hlídaný čtyřma B-2 a zkontaktoval ses tebou mistr Gazli, že už našel Tiinan a že už můžete vypadnout.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Podzemí k továrně C.I.S

Šli jsme někdy něco zabily jindy něco rozbily.....
Tohle snad nikdy nezkončí ?

Před námi jse vyrísovaly dvoukřídlé dveře a čtyři B-2.
Generátor super .
Jo mistře už letím jen si tu něco vyřídím.
Odpoveděl jsem na mistrovo zavolání a vrhl jsem se na B-2.
Běžel jsem proti nim a odrážel vše co proti mne letělo (jestly teda něco vůbec) a následně jsem z nich udělal šrot. (teda pokud něco zbylo).
Podíval jsem se na dveře a opatrně jsem vešel dovnitř (pokud jsou zamčené tak jsem se dovnitř prořezal) a jal jsem se zaobírat přípravami na velké výbuch pobrukujíce si u toho neznámou melodii.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Továrna C.I.S.

Nebylo to tak těžké zbavit se B-2, možná před několika měsíci ano, ale teď už ne. Dveře nekladly moc tuhý odpor. Někdo zjevně něco opomněl. Možná dokonce něco důležitého. V Síle byla cítit past, ovšem přese všechno jsi vlezl až ke generátoru a začal rozmisťovat nálože.
Než jsi upnul první nálož, rozezněl se továrnou poplašný signál. Tak dlouho očekávaný signál, že nepřátelé jsou v pohotovosti přesně, jak mají.
Měli jste hlavně nálože, které se dali odpálit z poměrně slušné dálky, samozřejmě nechyběli ani ty, co se svezou s nima, tudíž si můžete dovolit odpalovat z tábořiště.

Síla zařídila, aby jste rozmístili nálože, ale už nezařídila, aby jste se s tama stejně jednoduše dostaly, byla to jednotka proklusávajících B-2. Zastavili se a zamířili na vás. Jen pár vteřin než začali střílet.

----------------------------
Rozepiš se o svoji práci, rozmístění náloží, popř. ukrytí náloží apod.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Továrna C.I.S.

Dostal jsem se ke generátoru…
Tohle bude hezké divadlo.
Tak jo chlapi rozmístěte nálože tak aby je nenašly a honem….odpálíme je z tábora takže kašlete na časovače.
Vezmu si několik náloží a bude je z přesností sobě vlastní umisťovat do úzkých mezer mezi jednotlivými bloky generátoru, následně začnu hledat potrubí s chladící kapalinou , jak ho najdu umístím po jeho délce zbylé nálože co nejvíc nenápadně…….
Jak skončím svou práci vrátím se ke vstupu do reaktoru a budu čekat na klony….
Zatím je to moc jednoduché….
Ve chvíli kdy klony dokončí svoji práci uslyší můj sluch kroky železných nohou dopadajících na podlahu.
Nad horizontem chodby se objevila první B-2…
Takže to tak lehké nebude…..
Všichni do krytu.
Zařvu na klony a světelným mečem odrážím první výstřely.
Po odražení první salvy skočím za roh dveří…
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Továrna C.I.S.

Všichni jste se poschovávali, zatímco vaším směrem B-2 s klidem střílely. Několik střel jsi odrazil a pak jsi zapadl za dočasnou úschovnu dveří. Něco ti napovídalo, že bys měl okamžitě zacouvat někam jinam. Když už jsi chtěl vyrazit, záchvěv v Síle tě upozornil na to, že se s chodby přihnalo něco dalšího, ne, nebyli to další nepřátelé. Byl to Yao se svým týmem klonů.
Sakra kde ste furt?
Křikl na tebe, než se pustil do systematického sešrotovávání. Droidi byli v kleštích a bylo jenom na tobě, co uděláš teď.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Továrna C.I.S.

Skočím do za roh dveří.
Sarka...ono to vážně tak lehké nebude...
Cítil jsem jemné zachvění v Síle.
Yao rád tě vidím.
Křikl jsem na něj a vyskočil jsem z úkrytu pouštějící se do demolice B2.
po té co je zničíme se obrátím na Yaa.
Co ty tady ?
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Továrna C.I.S.

Systematická likvidace B-2 vám moc času nezabrala, ne tolik, aby se k vám nestihli připlížit další.
Ale jdu si tak náhodou kolem s celým týmem a … vůbec k tobě se nedostala zpráva, že máme vypadnout? Jo a radši pojď.
Nečekal na tvou odpověď.
Musíme zmizet dřív, než sem doběhnou ty další plechaně.
Tvá jednotka, ty, Yaova jednotka, jste se pod Yaovým vedením proplétali chodbami. Občas jste někoho sestřelili, rozsekali, poskákali a zdrhali jste dál, než jste se dostali k té osudné šachtě. Yao tam skočil první, že vás povede, kloni naskákali za ním a tys měl jít poslední. Kdž ses soukal do šachty, všiml sis, jak někdo vybíhá spoza rohu. Bylo to v černém, ale víc si nespatřil, neboť se šachta náhle svážela dolů a ty sis mohl užít asi desetimetrového tobogánu, jenž nebyl zakončen bazénkem, ale klonem, který se ještě nestihnul po jízdě sebrat.
Pokračovali jste šachtou, nahoru, doleva, doprava, nahoru, doleva, doleva, nahoru, doprava, doleva, asi čtvrt hodinky, než se vám podařilo dostat na čerstvý vzduch. Byli jste přesně za továrnou, kolem vás nidko nebyl, ale jakýsi poprask se ozýval od pravděpodobné polohy hlavního vstupu.
Padáme odsud.
Prohlásil Yao s přesvědčením, že v sota třiceti yb jste toho jen málo udělali. Rozdělili jste se s tím, že když vás poběží víc, nepřítele to zmate, nebo v tom bylo i něco jiného. Dělal si zadní voj, svoji skupince. Spěchals asi tři metry za posledním klonem, když se odnikud z lesa ozvalo.
Oxxene! Oxxene! Ty proradná ještěrko!
Byl to hlas poznamenaný temou stranou Síly. Lidský ženský hlas. Všichni jste se zastavili. Kloni se snažili najít cíl v hustém lese. Bezvýsledně.
Oxxene! Přece se nebudeš schovávat za svými kloníšky! Nebo ano? Neříkej mi, že jsi už na mě zapomněl.
Ten hlas ti něco říkal, jako by jsi jej už někdy slyšel, ale dávno. Velmi dávno, když byla možná jeho majitelka ještě alespoň trochu normální.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“