Výcvik pro Pedra

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Pedra

Příspěvek od Garth Devilman »

Nal Hutta - kasíno "U Duté Hlavy"

Stál jsi na střeše naproti rozestavěného kasína jistého Bourga. Šlo o poněkud zámožnějšího Durose, který ve velkém provozoval hazard a často skupoval nemovitosti. Šlo o zchátralé budovy, zapomenuté hangáry a místy i Senátem odepsaná vojenská skladiště.
Znovu ses podíval na zadání úkolu:

Kód: Vybrat vše

Cíl: Bourg

Cena: 50 000 kreditů

Zadaní:

Bourg zítra otevírá své nové kasíno. Zajistěte jeho finační záznamy a ujistěte se, aby smrt vypadala jako čirá náhoda.

Už se stmívalo a po pětihodinovém intervalu (ostatně jako vždy) se právě měnili stráže. Když každý strážný končil službu, musel podat hlášení šéfovi Bezpečnosti. Tedy aspoň podle tebou nastudovaného protokolu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Nal Hutta - kasíno "U Duté Hlavy"

Znovu jsem prostudoval datapad. Byl jsem na střeše nějakého baráku, doufám, že majitelé si toho nevšimli.
Hmm... padesát tisíc....zajímavé.
rozhlédl jsem se a právě měnily stráže, zase po pěti hodinách.
Tři hodiny by byly mnohem inteligentnější...., ale teď to hraje především v můj prospěch.
Ještě jednou pohlédnu do datapadu a pokusím se z něj vyrazit další informace. Jmenovitě: ochranku a zabezpečení objektu, trestní rejstřík toho Bourga a celkově vzhled (včetně elektrického vedení, větracích šachet atd.) té budovy, kterou jsem měl před sebou. Pokud něco z toho zjistím, opatrně slezu dolů. Poté se tak abych nebudil moc pozornosti, vydám k mému informátorovi, sedícímu vždy v kantýně ,,U tříhlavé banthy". Pokud informace nezjsitím, pokusím se připojit na HoloNet a získat informace, které Bourg jistě při propagaci svého kasína předal médiím. poté bych i v této variantě sslezl a vydal se za mým informátorem. Po cestě horlivě dumám nad tou ,,nešťastnou náhodou".¨
Pokud by se otrávil jídlem... nebo uklouzl na schodech... nebo.. á, počkám co mi řekne Noname
Což bylo poněkud málo toho říkající jméno mého informátora.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nall Hutta - na oblídce

Při svém pátrání jsi přišel na to, že Bourgovo jméno figurovalo ve firmách, které zbankrotovaly nebo byly odkoupeny. Co se dalo vysledovat během tvé přítomnosti bylo, že budoucí zaměstnanci nepoužívali hlavní vchod. Pokud jsi měl možnost vysledovat, tak stoky vedoucí pod hernou byli momentálně přeplněny pracujícími dělníky, kteří dávali dohromady vodovodní potrubí.

Nal Hutta, severní strana – bytový blok B ( o pár minut později)

Posilněn těmito zajisté užitečnými informacemi ses vydal hledat svého informátora.. Ochranka u hlavního vchodu na tebe pohlížela sice poněkud nelibě, ale nechala tě projít. Nacházel ses nyní v chodbě v sekci B.

Co máme dělat? Všiml sis skupiny tří mužů jak hlídkují před dveřmi bytu tvého kontaktu.
Šéf říkal hlídat, tak hlídáme… Odsekl druhý.
Prej je to docela ostrej hoch co budeme dělat, když se sem vrátí? Optal se třetí.
Otázka zůstala nezodpovězena…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“