Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, jedáleň

Po rutinnom tréningu si sa vydal na obed. Ako vždy vo výbere nie je nič z toho čo lahodí tvojmu gurmánskemu jazyku. Tradičná nádielka proteínov je cítiť už z diaľky. Jedáleň je aj napriek obedňajšiemu času takmer prázdna. Podídeš ku stroju, ktorý vydáva jedlo a ten ti nakydá na tácku zmes výživnej kaše. Rozmýšľaním nad tým kam si sadnúť si nemusíš ani lámať hlavu, nakoľko uzreš svojho kamaráta Marcusa. Marcus Wortin bolo jeho celé meno, ako si pamätáš tak vstúpil do Chrámu v ten istý deň ako ty. Blonďavý chlapec bol vyšší od teba a tak isto bol aj statnejší čo mu prospievalo pretože preferoval štýl boja Djem So. Vieš to aj preto, lebo spolu takmer vždy trénujete. Vaši majstri sa tak isto dobre poznajú čo vám obidvom určite prospieva
Tu Stanley!
kričí na teba z diaľky Marcus. Ako si môžeš všimnúť už sa do svojej nádielky pustil.


________________________________________________________
popíš pocity, myšlienky, posuň trochu dej.....good luck
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, jedáleň

Konečne vyčerpávajúci tréning zamnou!
Tento tréning sa mi páčil. Bol som trocha únavný lebo som sa musel sústrediť. Po tréningu som sa chystal ísť do svojej svojej kajuty trocha si schrupnúť pred večernou prednáškou. Nuž rozhodol som sa že sa pôjdem najskôr najesť.
Hmmm... pečené stehno gizky na rodiánsky spôsob s čerstvými zemiakmi z polia Aldeeranu s trochou kryštálového korenia zapečené v Bithskom syre... no namiesto toho tu mám kašu ktorá chutí ako ako piesok s vodou.
Ale bol som veľmi hladný takže by som zjedol čokoľvek. Keď som konečne dostal svoju porciu jedla, tak som si všimol Marcusa. Bol to celkom dobrý kamoš. Obdivoval som jeho silnú techniku Djem So. Tak isto bol aj ukecaný ale to mi moc nevadilo.
Ahoj. Ty kokos ani neveríš aký som vyčerpaný. Dnes asi vynechám v noci paazákoví turnaj ak sa nenahnevate. Ja nechápem ako ty nemôžeš byť vyčerpaný veď...
Prestal som hovoriť keď do jedálne vošla Jaina. Jaina bola jedna z tych vplyvnejších a silnejších študentiek v našej akademii. Dokonca sa o nej šeptalo že už bola vyslaná aj na samostatnú misiu. S nikým však o tom nehovorí. Ovládala najmä Ataru. Ona to však robila trocha zvláštnejšie. Dal by som zato hocičo aby som vedel jej štýl odkukať. Naneštastie nezostala na jedlo ale iba išla za jedným majstrom. Ani škaredá nebola ale Marcusa veľmi aj zaujala.
Marcus... Haloo, Marcus! Už nebudeš jesť? Môžem?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, jedáleň

Marcus však na tvoju otázku ani nezareaguje. Po chvíľke však povie
Kľudne si poslúž.
svoj zrak však stále upiera na padawana Jainu, ktorá debatovala so zeltronskou majsterkou Jedi, ktorá ako každí príslušník jej rasy bola nezvyčajne atraktívna. Marcusovi začala z kútiku úst tiecť slina, ktorú si obratne utrie do servítky
Vravel si niečo?
otočí sa napokon na teba a zahryzne do chutného ovocia, ktoré si zobral zo svojej tácky.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, jedáleň

Svoj pohľad som tak isto uprel na Jainu aby som si všimol že či Marcusa jej krása zaujala
Hmm naozaj nieje škaredá. Ale aj tak...
Ale nič. Počuj. Je naozaj pekná ale zabudni na ňu... Okey?
Vstal som, vyhodil som plastový tanier, uložil tácku a chystal sa ísť do svojej kajuty.
Tak sa maj Marcus. Na večernej prednáške sa uvidíme.
Keď som dorazil do svojej kajuty, som sa šiel najskôr osprchovať. Po celkom prijemnej a osviežujúcej sprche, som už ani nebol taký unavený. Tak som len tak ležal na posteli a premýšľal
Mám isť na ten pazaakový turnaj... alebo nie? Hmm...asi pojdem...rozhodnem sa po večernej prednáške.
Napil som sa a ľahol som si naspäť. Začal som premýšľať nad Jainov.
Hmm... Je celkom je pekná. Keď budem v tréningovej miestnosti s Marcusom tak sa ju musím spýtať či by ma nenaučila to Ataru.
Ani neviem že ako ale zaspal som....

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, izba

Rozmýšľaš ešte zopár chvíľ nad Jainou. Keď tu z ničoho nič upadneš do hlbokého spánku. Zdá sa ti sen. Bežíš po pláni, po obrovskej pláni s vysokou trávou, pred tebou sa pomaly rysuje postava. Ženská postava s blond vlasmi, podobnými Jaine, postava sa otáča a keď už si pri nej všimneš si, že je to Jaina ale niečo ti na nej nesedí, napokon ucítiš pálenie v bruchu. Pozreš sa smerom dole a vidíš ako ti čepeľ červená ako krv prebodáva tvoje telo. S výkrikom sa prebudíš. Po pár sekundách začuješ klopanie na dvere.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, izba


Sníval sa mi sen. Prechádzal som sa po nádhernej zelenej pláni. Započúval som sa do čvirikania vtákov, započúval som sa do šumenia stromov a vysokej trávi. Snažil som sa objať jemný vietor ktorý fúkal a snažil vychutnať si tú slobodu a cítiť okolo seba Silu. Zrazu vtáci stíchli, vietor prestal fúkať, šumenie listov tiež prestalo.
Niečo tu nehraje...
Šiel som ďalej. Neskôr sa pomaličky sa z tej trávi vyjasňovala žena.
Otáčala sa. Bola to Jaina ale nejakým spôsobom bola iná.
Jaina?! Si v poriadku?
Jej tvár šedivá a jej oči žlté.
JEDI!!!
Zrazu som zacítil nejaké zvláštne teplo na trupe. Pozrel som sa dole a uvidel som ako zo mňa vyšla čepeľ ktorá bola červená ako krv.
AAAAAAARGH!!!!!!!!!
...a prebudil som sa. Hneď som počul že niekto klope
Moment!
Umyl som si tvár a šiel k dverám.
Ano?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, izba

Napokon sa vysúkaš z postele a dokráčaš ku dverám, otvoríš ich a uvidíš mladého padawana. Ten sa usmeje a povie
Majster Hardin si ťa vyžiadal do tréningovej miestnosti. Okamžite!
dopovie, ukloní sa a vkročí naspäť do ruchu na chodbe. Po chvíľke sa ti stratí z dohľadu a nechá ťa stáť vo dverách.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, izba


Jasne, hneď tam budem
Prezliekol som sa, zobral svoj meč a vyrazil som. V tom ruchu som sa cítil zvláštne. Tak ináč ako som sa zvykával cítiť. Zároveň som premýšľal po ceste že čo bude chcieť.
Hmm... Čo môže byť tak strašne dôležité.... Veď ešte nieje večer...
Keď som bol už pred dverami, nadýchol som sa, a vstúpil.
Volali ste ma?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Vojdeš do sály, kde obvykle vykonávate výcvik. Spočiatku nikoho nevidíš, až po chvíľke zistíš, že vzadu v miestnosti je tvoj majster, v meditačnom sede a hrá sa so svojim mečom pomocou sily. Meč lieta kade tade a odráža výboje z malých tréningových droidov. Keď sa k majstrovi priblížiš na pár metrov, pomocou sily vypne meč a privolá si ho do ruky
Vitaj, Stanley.
povie a postaví sa zo sedu, pripne si svoj meč na opasok a potom si rukou chytí bradu, prstom si prejde po strnisku a vraví
Ukáž mi tvoje Soresu, chcem vidieť pokroky.
pokynie ti majster a trošku sa vzdiali, aby ti urobil trochu priestoru na dobrú manipuláciu s mečom.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť


Keď som došiel dozadu k majstrovi, tak cvičil v meditačnom sede techniku s mečom ktorý pomocou Sily lietal a odrážal streli k cvičným droidom. Veľmi sa mi to páčilo.
Ahmm zdravím.... veľmi pekná technika
Pozrel sa na mňa tak začudovane a povedal aby som mu ukázal moje Soresu
Samozrejme....
Dal som si dole svoj sveter a nastavil som si 6 cvičných droidov. Pohybovali sa okolo mňa kade tade. Sústredil som sa a čakal na prvý vystrel z droida. Počúval som bzučanie droidov, kvapkanie z kohútika ktorý bol na druhom konci výcvikovej miestnosti, šumenie stromov ktoré boli v akademickom parku, búšenie svojho srdca a sústredil som sa na ukľudnenie svojej mysle. Zrazu droid prednou vystrelil a ja som v rýchlosti zapol meč a vybránil som strelu a prvý droid bol zničený. Začali všetky strieľať a ja som vyskočil z kruhu ktorý tvorili droidy. Vtedy už vybraňovať streli nebolo také ťažké. Takto sa my podarilo zničiť 2 droidy. Dal som sa do stabilnej polohy z ktorej som sa vedel dobre brániť.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Prevedieš ešte zopár úderov, zatiaľ čo tvoj majster uznanlivo prikyvuje hlavou. Potom ťa rukou zastaví
Dobre, dobre...
nato kývne droidom, ktorý odletia preč
Čo takto si to vyskúšať v cvičnom súboji?
spýta sa ťa majster, zatiaľ čo si odopína meč zo svojho opasku. Po chvíľke zažehne svoju azúrovo modrú čepeľ a vzduchom prenikne pachuť ozónu. Majster sa pripraví do bojového postoju a čaká na tvoj prvý úder.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Hmm...Prečo nie?
Mal som trému a trocha som sa bál. V boji som bol taký priemerný. Ale toto bol spôsob ako sa naučiť zopár trikov takže som sa aj tešil.
No toto bude zaujímavé
Rozbehnem sa na neho a počas behu si zapnem meč, vyskočím a z otočky zaútočím na jeho krk. Samozrejme to vybránil ako som aj čakal a hneď nato som zaútočil na nohy a potom som sa dal do obranného postoja a čakal na jeho útok.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Rozbehneš sa naproti svojemu majstrovi, ktorý ako vieš je jedným z najlepších šermiarov v akadémii. Lepším už je snáď len majster Windu a majster Drallig. S absolútnou ľahkosťou vykrýva majster tvoje presné údery, zatiaľ sa drží v obrannom postoji, na tvoj úder na nohy odpovie ladným výskokom zakončeným saltom vzad. Majster pozdvihne meč, v čom rozpoznáš jasné znaky štandardného postoja štýlu Ataru. Ako však vieš Ataru nie je štýl, ktorý tvoj majster používa zväčša. Ako jeden z mála radšej uprednostňuje Makashi a Djem So, avšak nie je to jediné prekvapenie s ktorým príde, nakoľko tvoj majster je už o viac ako 20 rokov starší od teba čiže sa nesústredí len na jeden štýl
Dobre ale snaž sa viac využívať Makashi a jeho presné údery, vidím tam náznaky ale treba sa viac snažiť.
povie ti majster a pokynie ti rukou, aby si pokračoval.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Rozumiem majster....
Po nejakých výmenách útokov som sa rozhodol že ďalej už nebudem v obrannom postoji ale pokúšal som sa ho prekvapiť a vymýšľal plán ako na neho. Samozrejme aj on mal veľa dobrých útokov. Nachviľku boj zastál, iba sme sa hypnotizovali pohľadmi.
Hmmm... a čo keby som zaútočil na nohy a hneď nato na rameno, dam sa do obranného postoja lebo určite zaútočí a je sa jeho útok budem snažiť zafixovať a potom ho so Silou odstrčiť a pribehnúť k nemu. V prípade nejakých komplikácii budem improvizovať. No veľmi nereálny plán hlavne s tým zafixovaním ale aj tak ma nič lepšie nenapadá. Možno že ho prekvapí rýchla premena na obranný a hneď potom zase útočný postoj spolu s tou Silou. Toto ale skúsim urobiť neskôr aby si zvykol na tento typ môjho útočného postoja
Zaútočil som na pravé rameno a hneď na ľavý bok. Potom som zaútočil pichom do brucha čo vybránil. Potom som sekom zaútočil na jeho ľavý bok. Hneď nato som posunul meč na ľavú nohu s očakávaním že aspoň trocha ho zraním ale nepodarilo sa mi to. Hneď nato som zase zaútočil na jeho rameno a robil svoj plán ďalej.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi, výcviková miestnosť

Zasypal si svojho majstra mnoho údermi, medzi sekmi si použil aj bodanie, ktorým sa moc Jediovia nevyznačujú, následne seknutím na rameno a potom si svoj plán opakoval znova. Avšak druhý krát už tvoj majster neskočil na tvoju fintu a poslednému úderu sa uhol, čiže si sekol do prázdna čo naklonilo tvoju rovnováhu, načo zareagoval tvoj majster tvrdým úderom spojeným so silou, čo ťa zatlačilo do kolien. Majster sa usmial a trošku ťa zatlačil silou a ty si sa prevalil na chrbát
Ešte sa máš čo učiť, ale keď ti mám dať radu skús predvídať čo súper urobí. Keby sa ti toto stane v reálnom súboji, zaplatil by si životom.
povie ti majster a efektne vypne svoj meč, pričom ho okamžite pripne na opasok
Rada nás vysiela na prešetrenie prípadu na Corelliu. Zbaľ si svoje veci a za hodinu sa stretneme v hangáre.
povie ti majster a otočí sa na opätku, nato krokom odchádza z miestnosti.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“