Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, výškový dom č. 14425

Uff moja gebula! Čudujem sa že mi neodletela z hlavi od toho nárazu.
Okey...!
Pripojím sa do boja. Hneď ako sa namňa vrhne jeden z tých čiernych hrdlorezov, tak ja len jednoducho uhnem do ľava a tam som zaútočil na jeho rameno.
Bolo v ňom cítiť neistotu, strach a hnev a v tom som mal výhodu (a to nielen v ňom ale aj z ostatných tých čiernych vrahov). Asi mali strach z toho, že bojujú proti Jediom.
Keďže som mal toho svôjho protivníka v presne takom uhle ako sa mi to hodilo, tak som použil silu, aby som ho odstrčil do ďalšieho vraha a tým zneškodnil obidvoch.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Spolu s Jainou porazíte vašich nepriateľov a už len z diaľky sledujete ako jej majsterka bojuje s mužom. Ten očividne vyhráva a Miranna musí ustupovať, až sa dostane ku skrini s knihami. Jaina vykríkne a vybehne jej na pomoc
Majsterka!
v tom však muž otočí pohľad na ňu a odhodí ju Silou krížom cez celú miestnosť a Jaina takmer vypadne z okna, avšak minula a narazila len do steny. Muž bojuje dobrých päť minút s majsterkou a ty medzitým prebehneš k Jaine, ktorá je v bezvedomí. Taktiež aj tvoj majster. Chvíľku nevenuješ pozornosť boju a vtedy to začuješ. Vydýchnutie a slabý výkrik. Obzrieš sa a uvidíš, že majsterke trčí zo stehna červený meč, keďže jej ho chlap prepichol. Majsterka spadne na zem a začne sa plaziť. Dlho ti to netrvá a ty prebehneš k mužovi a tesne pred tým než dorazí smrteľným úderom Mirannu, skrížiš s ním meč.
Tak si sa rozhodol zomrieť!
zavrčí na teba tvoj protivník a silným úderom zhora, ťa takmer dostane do kolien.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, výškový dom č. 14425

Omyl! Ten kto tu dnes zomrie budeš ty!
Bolo jasné, že keď porazil majsterku Mirannu, tak ja pre neho niesom žiadnym súperom. Musel som ho poraziť ináč. Musel som mu nejako odvrátiť pozornosť nato aby som ho porazil.
Oddrgol som ho a ja som ustúpil na chvíľku dozadu, a rozhliadol som sa, že čo mám k dispozící.
Hmmm možno že keby bol menej ostražitý, tak môžem o neho Silou hodiť jeho kreslo a kým sa mu bude snažiť vyhnúť, tak na neho buď zaútočím, alebo po ňom hodím meč, alebo sa ho pokúsim vyhodiť von z okna, ... možností je veľa. Ale k tomu ho musím nejako rozptýliť.
Zaútočil som mu na pravé rameno a hneď potom na ľavý bok, ustúpil som a prudko som zaútočil pichom do brucha a dal som sa do obranného postoja.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Muž ľahko vykryje tvoje útoky a odhodí stôl Silou smerom k tebe, čomu sa ty vyhneš saltom vzad. On sa na to len zasmeje
Nejak si veríš, mladý padawan!
posledné slová zakričí a zaútočí na teba silným útokom zhora, čo ťa dá do kolien a on na teba len doráža ďalším a ďalším úderom. Nato však pocítiš, že sa za tebou niekto zjaví, obzrieš sa a zistíš, že to je Jaina, ktorá sa dostala z bezvedomia. Hneď na neho zaútočí švihom zľava, muž útok vykryje a skvelým výpadom jej vyrazí meč z ruky
Si nejaká nešikovná!
obdarí ju poznámkou váš nepriateľ, ktorý sa hneď aj chystá na finálny smrteľný úder na tvoju spolubojovníčku. Napriahne sa zhora a švihne, jeho úder však stihneš vyblokovať a Jaina uskočí preč. Jej meč je však za chrbtom muža, ktorý si ho všimne a privolá si ho do druhej ruky Silou. Teraz už nebojuješ len proti jednému meču ale rovno proti dvom. Sústredíš sa na Silu a vykrývaš údery jeden za druhým.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, výškový dom č. 14425

Neustále v obrannom postoji, zatiaľ znášajúc všetky jeho útoky. Čakajúc na smrteľný zásah strácam svoju odvahu a sebaistotu. Silou ma oddrgol do jedného rohu a ja som len ležal na zemi. Nebol som v bezvedomí ale v hlave mi prebehla myšlienka
Keď už mám zomrieť, tak v boji!
Vstal som a pritiahol som si svôj meč. Vykročil som k nemu ale na okamžik som sa zastavil a zamyslel sa.
Tak moment.... Ten artefakt... Čo je zač? Prečo ho ukradol? Je to nejaká zbraň?
Nedávalo to zmysel... Prečo proste neodišiel hneď potom ako ten artefakt získal?
Ale to teraz bolo nepodstatné. Pozrel som sa na majstra a pritiahol som si jeho meč a zapol aj svôj meč, ale aj majstrov a vydal som sa do boja.
Bez plánovania, bez ničoho. Nechal som sa proste viesť Silou.
Rozum som ale nestratil. Nemohol som predsa bojovať s dvoma mečmi keď o tomto boji nič neviem. Vykročil som k nemu a hodil poňom majstrov meč a hneď som z otočky spravil rýchly a silný švih na jeho rameno.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Vrhneš po ňom jeden z mečov, muž útok s ťažkosťami vykryje a tvoj finálny úder na rameno mu odsekne ruku aj s mečom
Aaaaaaaaah!
zrazu vykríkne muž a padne na zem, ruka odletí zo dva metre preč
Ty bastard!
začne bliakať po tebe urážky. Vtom môžeš spozorovať, že tvoj majster sa zázračne preberie z bezvedomia a prejde tackavo k tebe
Si v poriadku?
spýta sa a pritiahne si svoj meč spolu s mužovim sithským mečom. Uvidíš tiež aj ako Jaina zberá svoju majsterku z podlahy.
Ako ste na tom?
spýta sa ich majster
Celkom dobre až na tú bolesť hlavy.
odpovie Miranna a prejde k vám
V mene Republiky vás zatýkam.
prenesie Miranna a nato sa muž začne smiať ako šialenec.
To si nemyslím.
majster len zakrúti hlavou
Už vás nemá kto zachrániť.
povie majster a namieri čepel svojho meča na mužov krk
Vstávaj!
skríkne a otočí hlavu k tebe
Dávaj na neho pozor, idem sa ozvať Rade a poprosiť o transport.
povie ti a odíde preč z miestnosti.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, výškový dom č. 14425

Ani v najmenšom som si nemyslel že ho budem vedieť poraziť. Bol to lord a porazil aj majsterku Mirannu. Ale neviem ako by sa celá táto situácia vyvinula kebyže by ma viac provokoval a zaútočil na moje emócie. V tom adrenalíne som sa vedel ťažko udržať aj takto.
Okey...
odpovedal som na majstrovú požiadavku a otočil som sa k tomu Sithovi.
Tak čo? Bolí?
nemohol som si odpustiť túto poznámku.
Sorry, nechcel som....
Ale jak je možné že je taký kľudný? Jak je možné že nás vysmial keď sme ho chceli zatknúť?
Čo ten artefakt? Prečo si ho ukradol?
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Muž sa neustále diabolsky smeje a pozrie sa ti priamo do očí
Hádam si nemyslíš, že to je také jednoduché!
zakričí a zatne zuby od bolesti
Ja som len malým článkom v reťazci. Je nás viac ako si myslíte! Tým, že ste ma chytili nič nezmeníte natom čo sa bude diať v najbližších dňoch!
povie a zdravou rukou vytiahne niečo z vrecka. Na okamih uvidíš, že to je malá ampulka, ktorú si vloží do úsť a prekusne ju.
Majsterka!
zakričí Jaina za tvojim chrbtom, vtom sa muž začne triasť a spadne s penou okolo úsť na zem.
Čo je? Čo sa deje?
spýta sa Miranna a prebehne k mužovi, ktorý leží na zemi a trasie sa
Otrávil sa! Skúsim to pomocou Sily zastaviť.
zakričí Miranna a kľakne si k nemu a napriahne nad neho ruku, zatvorí oči a môžeš vidieť ako sa plne sústredí
Odvoz je tu.
povie tvoj majster a kývne na dvoch mužov, ktorí vbehnú do miestnosti
Potrebujeme nosítka a dostať ho rýchlo do nemocnice.
skonštatuje majster a vzápätí donesú muži nosítka a opatrne naložia muža na ne a odnášajú ho preč. Majsterka s Jainou ich nasledujú a ty si zostal sám v miestnosti s tvojim majstrom
Dobrá robota.
povie majster a potľapká ťa po pleci
Teraz rýchlo preč. Máme ešte čo robiť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, výškový dom č. 14425

Došiel ku mne majster a pochválil ma. Ale ja som so sebou tak spokojný nebol.
Hmm že dobrá práca. Pritom nič som okrem porazenia toho Sitha neurobil. Nevytiahol som z neho žiadnu informáciu len to že sú viacerí a že s na niečo chystajú.
Vtedy ma chytila veľká zvedavosť. Keď sú naozaj viaceri tak by to znamenalo ťažký boj. Nuž ale bol som pripravený na čokoľvek.
Tak čo? Čo povedala rada?
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, výškový dom č. 14425

Ešte neviem.
povie potichu majster a potom sa otočí k východu
Máme sa tam okamžite dostaviť.
s jeho slovami odchádzate k transportu a zanechávate za sebou spúšť v izbe.
Toho muža odvezú za pár dní tiež na Coruscant a budeme ho tam vypočúvať.
povie majster a prejde až ku taxíku, ktorý na vás čaká. Efektne do neho naskočí a spolu s tebou sa veziete k hangáru kde je vaša loď.

Corellia, hangár č. 2

Taxík vás dovezie až pred hangár a vy vystúpite. Pokojne prejdete k lodi a majster otvorí nástupnú rampu pomocou malého ovládača. Prejdete až do kokpitu a majster pomaly začne štartovaciu sekvenciu.
Si pripravený vyraziť?
spýta sa ťa a zatiaľ šťuká nejaké údaje do počítaču.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Stanley »

Corellia, hangár č. 2

Hmm vypočúvať... pokiaľ prežije...
Nemal som z toho celého dobrý pocit. Celkovo táto misia mi už teraz ukázala, že byť Jediim nieje až taká cesta ružovou záhradou.
Majster... mohli by sme si o niečom pohovoriť?
Zastavil som sa a počkal som kým sa na mňa majster pozre.
Viete...nečakal som že ja budem čeliť takému súperovi ako je tento. Bolo to úplne iné ako na tréningoch kde som vedel že sa mi nič nestane. No v tomto ozajstnom boji, keď sa prakticky pozeráte do očí smrti, úplne sám (len s tým čo som sa naučil)... proste som to nečakal. Priznám sa vám, počas boja som cítil to pokušenie a trocha nevyrovnanosti čo sa týka mojích emocii. Ale snažil som sa to kontrolovať, čo sa mi aj podarilo. No proste som vám len chcel týmto poďakovať a povedať že ste pre mňa príkladom. Bez vaších rád, ktoré ste mi dávali,... no nedopadlo dobre.
Nečakal som žiadnu pochvalu alebo niečo podobné. Len som mu to chcel povedať.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Příspěvek od Jazen »

Corellia, hangár č. 2

Majster sa len usmeje a prikývne
Na to som tu predsa, padawan.
povie potichu a zapne motory. Po odlepení zo zeme už smerujete k vesmíru. Po pár minútach sa dostanete k vstupnému bodu do hyperpriestoru. Majster potlačí páčku hyperpriestoru vpred a vesmír naokolo sa zmení na pásy svetla.
Choď si odpočinúť. Chvíľu to potrvá.
povie ti majster a sám sa oprie do kresla.

Hyperpriestor

Prejdeš z kokpitu do svojej kajuty, kde si ľahneš na postel. Vyčerpaný po chvíľke upadneš do spánku. Zdá sa ti sen. Vidíš muža, ktorého si porazil v súboji. Viditeľne ale nie je zranený a švihá mečom sem a tam. Nevidíš jeho nepriateľa, je ti otočený chrbtom. Vtom muž urobí elegantný výpad a prepichne mečom súpera naskrz. Súper padne na zem a zosunie sa mu kapucňa z hlavy. Uvidíš vlastnú tvár a trhneš sebou tak, že sa prebudíš. Z komlinku sa ozve
Vstávaj, blížime sa ku Coruscantu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“