Výcvik pro Ki.

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Výcvik pro Ki.

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský bitevní křižník Interdiktor.

Byl jsi společně s dalšími vrahy. Hledali jste zbytky republikové flotily, kterou jste den zpět zničili. Nemohla uniknout daleko, byla dosti poškozená, takže nemohla použít ani hyperpohon. Na lodi bylo docela ticho, protože každý byl na svých místech a plně připraven k boji a vy jste neměli nic na práci, protože obsluha děl a kromidel nebyla vaše práce. Ostatní spolubydlící hráli mezi sebou pazzak a další hry. Jeden z nich ti nabízel, ať si přisedneš.
Nedělej Jedie a přisedni, bude sranda.
A zasmál se a díval se na tebe. Mohl sis povšimnout, jak jsou všichni veselý a vysmátí, bude to asi tím, že Sithové drtili republiku a sráželi jí na kolena.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský bitevní křižník typu Interdiktor (že by Plenitel?)

Celá cesta mi připadala nudná.Byly to teprve dva dny co jsme opustili Malachor., kde jsme podstoupili tvrdý výcvik.Dobu letu jsem trávil tréninkem boje s mečem.Moje dovednosti ve stylu Ataru se lepšili.Ale pořád jsem nebyl dost dobrý.Poslední chvíle jsem trávil ve společenské místnosti s ostatními vrahy.Seděl jsem v rohu místnosti mimo zraky ostatních a jenom si pohazoval mečem.Náhle se na mě jeden z "parťáků" podíval a řekl:
Nedělej jedie a přisedni, bude sranda.
To ta barva meče.Díky barvě čepele jsem byl přirovnáván k jediovi.Někteří si to o mne dokonce mysleli.
Chtělo by to jinej.
Přesně tohle jsem si říkal snad hned od přijetí do výcviku.Zaháknul jsem meč za opasek.Zvednul jsem se ze židle,vzal přilbu do podpaží a přešel na drudou stranu místnosti, kde seděl vrah, který chtěl, baych se k nim přidal.
Pazzak.Proč si musí hrát na pašeráky?Je to jejich věc.
Podívám se na všechny u stolu.
Pánové.
Kouknu se, zda není u stolu volné místo a sednu si tam.Přilbu si položím do klína a sleduju kolegy u stolu.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský bitevní křižník typu Interdiktor.


Jeden z vrahů jménem J'. Bylo to divné jméno, ale tak se opravdu jmenoval rozdával karty když se v tom ozvala rána a ihned se vyhlásil poplach. Na loď totiž zaútočila republiková flotila. Jejich síla byla zatím neznáma, ale zdálo se, že mají velkou přesilu. Váš úkol by jasný, připravit se na boj, kdyby se případní Jediové dostali na loď a chtěli jí ovládnout.
Rychle, makejte. Nasadit přilby, vzít meče a na bojová postavení.
Zařval jeden z vás. Tvoje místo bylo bránit velící můstek, takže jsi měl chvilku aby jsi doběhl na velící můstek. To bylo zatím vše, co jsi měl udělat, zbytek vykonával personál.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křižník typu Interdiktor

Ta Republika si umí najít čas.
Nasadil jsem si přilbu, upravil suknici a co nejrychleji vyrazil z místnosti.Raději bych prováděl výsadek na jednu z jejich lodí, ale asi nepřišel čas další demonstrace naší síly.Proběhnul jsem asi dvě chodby a dostal se k turbovýtahu.Díky němu se dostal na patro, kde se nacházel velitelský můstek.Pak jsem jenom přeběhnul chodbu a dostal se ke dveřím.Nemusel jsem namačkat vstupní kód.Někdo je otevřel zevnitř.Asi mě slyšel přicházet.Zvolnil jsem krok.Pomalou jistou chůzí jsem došel na druhý konec místnosti.Vojáci po stranách zpozorněli.
To jsem získal takový respekt nebo jenom chtějí upozornit na něčí příchod?
Jaká je situace, pane?
Zeptal jsem se muže, který vypadal, že tady tomu všemu velí.I když se stačilo podívat přes duraocelové sklo, raději jsem se zeptal.Sundal jsem z opasku meč a ukazovák položil na aktivační tlačítko.
O co se sakra snaží?Vždyť tohle není Reveger.
Pozorně jsem se podíval na situaci kolem naší lodě.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský bitevní křižník Interdiktor.

Na tvojí otázku nikdo neodpověděl, jen kapitán zakřičel.
Jdi na svojí pozici, tohle je naše práce.
Situace nevypadala totiž vůbec dobře a během pár minut boje už jste měli 30% poškození, jak hlásil lodní počítač.
Poté se ozvala silná rána a s lodí a i s tebou to zamávalo, spadl jsi na zem, kde pracovali sluhové, co řídili loď. Bylo to docela vysoké, takže jsi se při nárazu dostal do bezvědomí. Přibližně po půl hodině jsi se probudil a mohl sis povšimnout, jak jsou všichni na palubě mrtvý. Vypadalo to, že ty jediný jsi přežil, asi kvůli tomu, protože jsi mysleli, že jsi už mrtvý. Bylo by dobré porozhlédnout se po lodi jestli někdo nepřežil. Všude bylo ticho a šlo slyšet jen praskání obvodů. Jak jsi mohl předvídat, vesmírná bitva už skončila, protože jsi neslyšel žádné rány ani výbuchy, ale nevíš, jestli jste prohráli či ne.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský řižník Interdiktor, velící můstek

Co je to za maníky u těch turbolaserů
Křižník se ocitl pod palbou.Štíty byly na třiceti procentech.Rychle jsem se podíval kolem sebe a stejnou rychlostí jsem vyběhnul.Můstek však schytal zásah a ten mě odhodil ke stěně.Poté jsem po ní sjelaž na podlahu, kde sídlilo řízení lodě.Pokusil jsem se nahmatat jílec meče.Sotva jsem však natáhnul ruku, přišel jsem o vědomí.


Velící můstek sithského křižníku typu Interdiktor, půl hodiny po útoku

Pomalu jsem otevíral oči.Ty však opět klesly.Pokusil jsem se o totéž znovu.Opět jsem viděl.Konečně se mi vrátilo vědomí.Točila se mi hlava.Chytnul jsem se za ní.Vše se začalo vracet do normálu.Podíval jsem se na ruce.Na levé byla jasně vidět krev.Pravou jsem se natáhnul k zapínání přilby a povolil jej.Sejmul jsem přilbu a prohlédnul si jí.Levá část byla na několika místech prasklá.Pokusil jsem se utrhnout kus látky ze suknice a obvázat si jím hlavu.Pokusil jsem se vstát.Musel jsem využít dost energie, jíž jsem pořád neměl tolik jako před útokem.Po třech pádech se mi povedlo dostat se zpátky na nohy.Hlava se mi ještě jednou zamotala.Podařilo se mi však udržet rovnováhu.Rozhlédnul jsem se kolem sebe.Veškerá posádka ležela v kalužích krve.Pomalou chůzí (dalo-li se tomu tak říkat) jsem došel k nějakému Gotalovi.Kleknul jsem si k němu a zjistil puls.Nic.Byl mrtvý.Jako všichni.
Co se tu stalo?
Pak jsem si všimnul další nepříjemné skutečnosti.Na opasku nebylo nic.Pořádně jsem prohmatal oblečení.Světený meč byl pryč.
Tohle rozhodně nebude můj nejlepší den.
Podíval jsem se po stanovišti.U stěny ležel kovový válec.Sebral jsem ho.Nezkoušel jsem ho, neboť jsem mohl přilákat pozornost.Pokud na křižníku někdo byl.Ze stejného důvodu jsem sni nezkoušel malý komlink, který jsem měl schovaný v kapse suknice.Pomalým krokem jsem došel k nejbližšímu počítači.Musel jsem se podívat na záběry holokamer v chdbách a místnostech.Něco, možná Síla, mi říkalo, že jsem v nebezpečí.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský řižník Interdiktor


Došel jsi k počítači, který ovládal kamery na velícím můstku, ale problém byl v tom, že nešel. Takže jsi se musel trošku projít po lodi a najít nějaký únikový modul nebo loď schopnou letu. Bylo by i dobré porozhlédnout se po případných přeživších, ale zároveň si dát pozor aby jsi se nedostal do konfliktu, protože tvůj otřes mozku by tomu nedělal moc dobře. Takže jsi neměl moc možností, ale jedno bylo jasné, musel jsi rychle odletět z lodi, nebo i s tebou bouchne uprostřed galaxie.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křížník Interdiktor

Ksakru!Ten šmejd je určitě z Republiky!
Řeknu polohlasem na adresu nefungujícího počítače.Snažil jsi si vzpomenout na cestu ke druhému hangáru, neboť jsem očekával, že hlavní bude napěchovaný vojáky Republiky.Sehnul jsem se k jednomu z padlých důstojníků a obral ho o blaster.Zkontroloval jsem zásobník a vydal se k hangáru.Musel jsem najít loď (nebo ľépe stíhač) s dostatkem paliva a hyperákem.A za další dostat se na Malachor, lord Nihilus se musel dozvědět o tom co se na tomto křižníku stalo.Dveře na velící můstek se otevřela a já rychlým krokem došel k turbovýtahu.
A sakra.
Opět se ozvalo varování.Nebezpečí se blížilo.Ujistil jsem se, že mám u sebe meč.
Tenhle vejlet se mi přestává líbit.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský křížník Interdiktor


Turbovýtah se zasekl někde v půlce cesty, takže jsi byl docela v pr*eli. Musel jsi něco vymyslet dřív, než loď bouchne a nebo než se turbovýtah zřítí dolů, jak jedno tak druhé by z tebe nadělalo milion miniaturních kousíčků. Cítil jsi, jak to pomalu všude začalo bouchat a i výtah pomalu padal dolů. Odhadem jsi mohl zjistit že ti zbývá pár minut než se výtah zřítí což nebylo moc času, takže okamžitě zapojit mozek a myslet.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křižník Interdiktor


Tohle mi tu ještě chybělo!
Bez žádného velkého přemýšelní vytáhnu světelný meč a blaster umístím za opasek.Aktivuji čepel a začnu si prořezávat cestu stropem ven.Vypnu čepel a chytnu padající uříznoutou část stropu.Tu pak položím na podlahu.Pak už jen vylezu dírou ve stropě turbovýtahu.Snažil jsem se v sobě probudit vztek, abych mohl lépe přijmout temnou stranu.Tu jsem využil ke skoku do nejbližšího patra.Mečem jsem otevřel dveře a doufal, že mě nezaznamenali holokamery.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský křižník Interdiktor


Vylezl jsi nahoru ale holokamery tě nezanamenaly jelikož byl treminál k funkci a ovládání kamer zničen při bitvě.
Už to nebylo daleko, jen jsi musel sestoupit o jedno patro niž a poté se dlouho chodou přímo k hangáru. Teď bylo hlavní doufat, že tam je něco, čím by se dala loď opustit.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křižník Interdiktor

S vypnutým světelňákem jsem pomalu postupoval chodbou a snažil si vzpomenout na další turbovýtah nebo schodiště v mém nejbližším okolí.
Asi po osmi minutách standartního času jsem se dostal k jakémusi schodišti o jehož existenci jsem nevěděl.To však bylo v tuto chvíli nepodstatné.S jeho scházením jsem se nijak nezatěžoval a pouze přeskočil zábradlí.Přistál jsem na předposledním schodě v podřepu.Postavil jsem se a došel ke dveřím.Otevřel jsem je Silou a na chvíli se zastavil, neboť použití Síly mě díky zranění oslabovalo.Opřel jsem se o stěnu a na chvíli se vydýchal.Vyměnil jsem v ruce meč za blaster a pokračoval do hangáru.Něco mi říkalo, že tam narazím na společnost.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský křižník Interdiktor


Před tebou už byla jenom dlouhá rovina, která směřovala k vedlejšímu hangáru. Dokonce jsi viděl i velká vrata, ale nikoho z nepřátel. V tom to kousek od tebe bouchlo, měl jsi štěstí že tě střepina nezasáhla, ale bylo to jasné znamení že se nemáš zdržovat a rychle běžet. Najednou si uslyšel hlas, jak někdo naříká a volá o pomoc, bylo to někde v blízkosti tebe ale nic si zatím neviděl, jen hromadu sutin a dalších věcí..
Po.. Pom.. Pomoc.
Ozvalo se a někdo vystrčil ruku z hromady sutin. Možná to byl přítel, možná také ne. Ale bylo by dobře přesvědčit se.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křižník Interdiktor

Během překvapivého výbuchu jsem ztratil rovnováhu.Asi půl minuty po něm se mi podařilo vstát.Podíval jsem se kolem sebe a všimnul si hromady sutin.Zjevně odtud se ozývalo volání o pomoc.O pár minutek později se z oné hromady vynořila čísi ruka.Podle ruky jsem nedokázal určit čí je.Neboť jsem si byl téměř stoprocetně jist, že všichni naši útok na křižník nepřežili, měl jsem nutkání aktivovat čepel meče a zkrátit tak raněnému utrpení.Ale pořád tu byla možnost, že ten nebohý muž (odhadováno dle hlasu) byl členem osádky křižníku nebo vojákem Sithského impéria.Neboť jsem schopnost Telekineze nijak neovládal, musel jsem sutiny odklízet ručně.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský křižník Interdiktor


Poté co jsi odhrnul sutiny, viděl jsi už bohužel mrtvého Sithského důstojníka. Celý obličej od krve, roztrhané věci, odřeniny apod. Musel být pod sutinami hodně dlouho. Ale ty už by jsi měl z lodi vypadnout. Viděl jsi, jak se dveře hangáru výbuchem rozletěly a ty jsi viděl jeden malý transport. Za tebou to začalo bouchat a rychle se to začalo přibližovat k tobě, takže by jsi měl co nejrychleji vypadnout. Podle odhadu jsi na to měl max. 2 minuty.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“