Xed Nonor (Výcvik pro Mandaloriana)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Xed Nonor (Výcvik pro Mandaloriana)

Příspěvek od Funny »

Lehký křižník třídy Bayonet Alamo, Vesmír:
Alamo, pirátský křižník pod velením Xeda Nonora, tiše čekal na svou budoucí oběť.
Řád Jedi padl. Republika se transformovala v Impérium. Xed Nonor ztratil vše. Ne vše, stále ctil kodex, alespoň podle svého názoru. Ale skutečně tomu tak bylo? Vždyť jako Jedi měl Sílu používat jen k obraně, ne útoku. Životy měl chránit a ne je ničit, ale podle něj bylo... „přijatelné“ zabíjet piráty. Vždyť takhle ochránil mnohem více životů než zmařil, přesto... i když řád padl, věděl, že přežili i ostatní a bojovali proti Impériu – svému novému nepříteli, který nahradil Separatisty –, on ne.
Teď byl však na rozdíl od nich v bezpečí ve svém křižníku, jehož dvě stě metrů dlouhý trup se ježil hlavněmi osmi turbolaserových a šesti laserových věží, pro svou obranu proti stíhačkám byl vybaven také dvěma tažnými paprsky. To mu poskytovalo dostatečné bezpečí, navíc, když Impériu, dá se říct, pomáhal, tak ho nechá na pokoji, alespoň dokud nezjistí, kdo je.
„Do příletu banditů deset minut, všichni na svá místa,“ ozvalo se z reproduktoru v rohu. Xed se otočil na barové židli a svůj zrak přenesl z poloprázdné skleničky alkoholu na reproduktor. Rychle dopil zbytek svého pití, zvedl se a vyrazil na můstek. Odtud bude moct řídit strategii své skupiny, už to nebyla tak impozantní síla, které velel během klonových válek, ale stále byla větší než jakou disponoval jiný Jedi.
Než došel na můstek, uběhla polovička zbývajícího času. Vlastně kromě můstku a svého pokoje většinu svého času trávil jen v baru. Ten sice nebyl přípustný na Imperiální křižník, ale na pirátský už ano a byla to jeho první investice, spolu s koupí sortimentu.
„Šéfe, jaký jsou rozkazy?“ obrátil se na něj s otázkou strategie Avery Welth, jeden z členů posádky. Pokud se dá říct, že Xed Nonor je vrchní velitel, tak Welth je kapitán Alama.
Pokud past sklapne, tak piráti přiletí za necelých pět minut a mělo by se jednat o upravený transportér Action VI. Velikostí, výzbrojí ani počtem přepravovaných letounů by se Alamu neměl za žádných okolností vyrovnat.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“