Výcvik pro DEH

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro DEH

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Procházela jsi se svým mistrem pláněmi Dantooinu. Něřekl ti kam míříte, ani jak dlouho půjdete.
Když začal s tvým výcvikem zakázal ti aby ses s kýmkoliv z tvé minulosti setkala, obzvláště s Andym.
Šli jste bez zastavení již několik hodin, tvůj průvodce vůbec nevypadal unaven, pouze šel stále stejným směrem a odmítal ti cokoliv říct.
Dorazili jste k jednomu malému lesíku když se zastavil a počkal až ho doženeš.

Tak snad již dobře. Začni prosím pocity a podobně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine

Tak, konečně se mi povedlo vypadnout z Johnovy farmy, zaradovala jsem se, a to, že toho starýho morouse neuvidim, mi ani trochu neva. Stejně měl pořád jen kecy, že všichni co používají Sílu jsou flákači. No jo, válečnej veterán, co byl "jen" voják. Záviděl Jediům spojení se Sílou, a proto si na mě vybíjel vztek, kde se dalo. Ale díky bohu měl něco s nohou, tak jsem mu vždy utekla. Usmála jsem se sama pro sebe.
Mistr se stál u lesíka a koukal na mě. Rázně jsem k němu kráčela.
Jen to, že neuvidím Andyho mi vadí... bude se mi po něm moc stýskat.
Ale tajně jsem se den před tím, co jsem odešla, s ním rozloučila. Jeho tmavě hnědý oči byly tak smutný, ještě teď mě ten výraz provází.
"já si tě najdu, a´t budeš, kde budeš, Leslie!" byla jeho poslední slova, co jsem slyšela, než jsem odešla. To John se zmohl jen na nadávky a prskání, že mu odchází laciná pracovní síla. Ale brzy si najde jinýho otroka, na to vemte jed...
No.. nechápu jak mohou jediové potlačovat pocity. Potlačovat, pchááá! Nakonec jsem ráda, že k tomu spolku nepatřím. Můj mistr o nich mluvil, no né moc hezky. Neschvaloval potlačování emocí.

Ale to už jsem k němu došla.
"To už jsme v cíli, mistře? No zas tak daleko to nebylo.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Zdaleka ne. Tady mi jen něco obstaráš.
Odpověděl ti klidně.
V tomto hájku najdeš skupinku Dantariů. Jejich vůdce má na zádech velmi zajímavé tetování. Přines mi ho.
Řekl a podal ti nůž, pochopila jsi že mu máš stáhnout kůži ze zad a přinést ji svému mistrovi.
Ber to jako takový testík tvých schopností.
Usmál se na tebe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine, lesík

"No... možná by bylo lepší, dyby jste mi dal tužku a papír a já vám ho obkreslila." zubím se a ruka se mi trochu třese. On byl už trochu zvyklý na moje dotazy, tak se ušklíbl:
"A vypadám snad jako malířský mistr?"
"No já nevím, nikdy jsem žádnýho neviděla, tak třeba jo... hmm, a co s tím jako budete dělat?"
"No co, dám si to jako stínítko na lampičku. Hm? Ale teď už běž a žádné hloupé dotazy!"
No tak to je teda hustý. Holka, tys to dopracovala. říkám si. Nesu před sebou ostrý nůž jako nějakou posvátnou dýku. Nořím se mezi stromy. Ale co nadělám. Už jsem si vybrala tudle cestu.
No tak, holka... seber se, je to jenom pitomej test, pak budeš mocná... hehe, no jasně, tyjo, skalpuju dědkovi záda a celej jeho kmen se na mě vrhne... Naivně si namouvám, ale jinak pomalu začínám propadat panice.
Do prčic... jsou vždycky takovýdle blbý testy? A co když říznu vedle a pak bude tetování poničený? Pochybuju, že si z něj udělá lampičku. A i kdyby, musela by to bejt mrňavá lampička. a pěkně páchnoucí.
Jak jdu, najednou mám hrozně divný pocit.
Jajsk, to nevypadá dobře, slečno...
Něco mě chytne za kotník u nohy, trhne a najednou visím hlavou dolů!
áááááááááááááááíííííí!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, lesík

Mistr se na tou otázku o překreslení jen zakaboní a ty se raději hned vydáš do lesíka.
Tam si empiricky ověříš že Dantariové dokáží klást pasti. Naštěstí se žádný z nich u ní nnacházel, a tak jsi se mohla odříznout.
Pokračovala jsi tedy dál až jsi narazil na její majitele.
Byla to jen malá lovecká výprava, jen tři muži, sedíce u ohně nad kterým bylo nějaké zvíře, bylo však v tak velkém stádiu opečení a snědění že jsi ho nebyla schopna identifikovat.
Dantariové si tě zatím nevšímali. Měla jsi tedy výhodu prvku překvapení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine, lesík

To vypadá dobře...
Pomyslela jsem si a přemýšlela, co dál. Jistě, kdybych na ně vyskočila z houští a křikla baf, jistě se neleknou. Ha ha ha. No... chvíli jsem je pozorovala.
jeden z nich, ten co byl největší, působil tupým dojmem. taková mlátička, co myslí svalama a ne mozkem. Ty dva další... ten o trochu menší vypadal jako jejich boss. ani ne namakanej, ale vyhlížel vcelku inteligentně. Vypadalo to, že je to ten vůdce, protože jak ke mě seděl zády, viděla jsem, že má na zádech jakýsi ornament.
Třetí z nich byl nejmenší... no ale i tak nebyl žádný drobeček ale zato měl hodně mazaný pohled. jak vidno, bude to asi nějaký zvěd co se umí dobře plížit a vymýšlí léčky. Nevypadá, že by se nějak uměl extra bránit.

Vzala jsem ze země kámen a hodila ho kamsi na druhou stranu plácku. ty tři se chvíli mezi sebou hašteřili, a pak vyslali siláka, aby to omrknul. zamnula jsem si ruce. Zatím to jde jako po drátkách!
Potichu jsem se přeplížila tak, abych měla před sebou záda "šéfa". ten druhý seděl bokem, ale neviděl mě. Vytasila jsem dýku a prudkým pohybem "šéfa" podřízla. Krev vychlístla a zacákala mi ruce. Nepotěšilo by mě, kdyby se při odebírání vzorku bránil spolupráci...
"Sakra, budu vypadat jako nějakej řezník."
neduživec začal ječet, ale to už jsem ho odpružila a bodla do krku. Byl to hnusnej pohled na to jak umíral. Abych řekla pravdu dělalo se mi blbě.
A to už s řevem přibíhal ten třetí.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, lesík

Podříznutí vůdce skupinky se ti povedlo na výbornou, ovšem na bodnutí druhého jsi nebyla dost blízko, ani dost rychlá. Neboť se mu povedlo uskočit.
Zatímco se na tebe hrnul největší z nich, co šel původně se podívat po rámusu, neúspěšně bodnutý se začal stahovat ke zbraním, co měli opřeré nedaleko.
Měla jsi tedy proti sobě stále dva, zatím neozbrojené, ale jeden se na tebe hrnul, jak velká voda a druhý se opartně stahoval ke zbraním.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine, lesík

nesmím začit brečet, to by bylo poslední, co bych měla udělat!
rozeběhla jsem se proti většímu co se na mě hnal a nožík mu zabodla do jakmky hned pod krkem, kde začíná hrudník. Vydal velmi ošklivý zvuk.
"Hhh!" udělala jsem prozměnu já. vytáhnu nožík a bodnu znova, kousek vedle. Sama sobě se divím, jak jsem to tak přesně dokázala...
To bude Síla, Leslie...

polomrtvý týpan se držel za krk a sápal se po mě. skrčila jsem se a bodla ho do žaludku.
všechno se to událo hrozně rychle, ale já jsem se cítila, jako kdybych byla v melase, všechno tak zpomalené. Jsem tak dobrá, nebo strachy blázním?
Ten třetí vzal zatím nějaké kopí a belhal se ke mě.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, lesík

Bodnutí, přestože jsi bodala dosti vysoko, se ti podařilo. Tělo, mělo však stále dosti velkou setrvačnost a tak tě povalil a zavalil.
To ti však zachránilo život, neboť ten poslední se mezitím dostal k jejich zbraním a hodil po tobě oštěp, který se zabodl do jeho, čestvě zemřelého, druha.
Teď na tebe šel s dalším a tvářil se velmi odhodlaně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine, lesík

Rychle jsem se odvalila pryč. Sice můj protivník byl odhodlaný, ale zato pomalý, tedy, pomalejší než já. Ale zato silný.
Vzal svůj nůž a mířil s ním na mě. Bodnul, ale já jsem mu zase unikla.
Nemůžu mu utéct, jistě to tady zná, nezmatu ho... s ním se musím utkat. rozhodla jsem se. To už bodl podruhé - byla jsem pomalá a nůž mi škrábl kůži na rameni. Ne tolik, že by se to dalo nazvat probodnutím ale zase ne že se mě jen lehce dotkl. z rozříznutého trička prosakovala krev.
To mě rozzuřilo k nepříčetnosti a s řevem a napřaženou kudlou jsme se na něj vrhla.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, lesík

Ráně oštěpem ses vyhla, další již ne tak docela a byla jsi raděna na rameni.
To tě vysloveně rozzuřilo a vrhla ses po něm.
A tvůj protivník to s oštěpem uměl na příliš krátkou vzdálenost mu byl k ničemu.
Když jsi po chvíli slezla z jeho mrtvoly, udělalo se ti lehce špatně jak vypadal po tvém pobodání.
Všichni Dantariové byli mrtví, mohla jsi získat co jsi potřebovala.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine, lesík

otočila jsem se k vůdci a obrátila ho na záda.
"mno..." tetování pokrývalo polovinu jeho zad. občas přes něj šla nějaká ta starší jizva. Bylo vyvedené v modrých a zelených barvách a co znamenalo, ani při nejmenším netuším.
Opatrně jsem vzala nožík a stahovala jako králíka. Zvedal se mi u toho žaludek. Brzy jsem měla prsty upatlané od krve. Což mi na náladě nepřidalo a hlavně mi nůž a kůže díky tomu klouzaly. Tetování bylo celé upatlané. Musím ho pak v potoce trochu omýt, no a sebe konec konců taky, hlavně ruce.
Konečně bylo dílo dokonáno. Držela jsem krvavý skalp štítivě ve dvou prstech. Vší silou jsem se bránila pozvracení.
No, hotovo. Teď vzhůru za mistrem!
nejistým krokem jsme se vydala pryč.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, lesík

Začala jsi stahovat kůži, moc ti to nešlo, a dělalo se ti špatně. Ale výsledek se nakonec dostavil a ty jsi držela v rukou jeho zakrvácenou kůži na zádech.
Tetování bylo z části abstraktní a z části realistické. Ta realistická část byla navíc z většiny značně nemravná.
Ááá, již hotovo.
Ozvalo se za tebou.
Stál tam tvůj mistr. Přistoupil k tobě a vzal ti kůži, to že od ní umazal od krve mu evidentně vůbec nevadilo.
Ano, přesně to.
Otočil v rukou kůži a ze spodní strany sundal několik nečistot, které tam zůstaly, díky nedokonalé extrakci kůže.
Nakonec kůži sroloval a vzal ji pod paži.
Pokračujeme.
Vyzval tě a opět vyrazil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Darth Eternal Hatred
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2009 14:02:23
Bydliště: nejhlavnější město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth Eternal Hatred »

Dantooine, lesík

Tak to konečně mám za sebou. Sice jsem se klepala a bylo mi blbě, ale přitom jsem cítila jakési vnitřní uspokojení. No, mohlo mi to trvat stejně kratší dobu, ale aspoň že něco.
Kráčeli jsme lesíkem, krev co jsem na sobě měla začala zasychat a bylo to nepříjemné. Taky mě moje zranění začínaly bolet. a zpomalovat.
"Koukám, že tě to nějak vysílilo," ušklíbl se mistr, "no ale jak myslíš. Tady v tom potoce se můžeš umýt, ale příště ať se to neopakuje." Poděkovala jsem mu za jeho laskavost, poklonila se a šla se umýt.
Po chvíli jsme konečně byli zas na pláních.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Pokračovali jste dále pláněmi, již jsi byla dosti unavená, ale mistr vypadal zcela svěží a plný sil.
Již byla tma když jste dorazili na místo.
Ve tmě jsi nebyla schopna rozpoznat co je to za místo. Jedinou věc, co jsi byla schopna rozlišit, bylo že jste u nějaké zříceniny, nějaké větší budovy, již značně zarostlé.
Jsme na místě. Dnes již nic dělat nebudeme. Vyspi se.
Promluvil k tobě po dlouhé době.
Když jsi ulehávala, na holou zem, pocítila jsi že máš pořádný hlad. Jeho to však očividně nijak nevzrušovalo a dál si tě nevšímal.

Sice jsem chtěl, aby jsi zůstala pokryta krví, ale to je nakonec šuma fuk.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“