Anesteus Cade (Výcvik pro Girika Nartha)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Anesteus Cade (Výcvik pro Girika Nartha)

Příspěvek od Funny »

Aurecká taktická úderná stíhačka, Orbita Tarisu:
Před několika minutami jsi vystoupil z hyperprostoru u Tarisu a to, co jsi spatřil, tě překvapilo. Na orbitě Tarisu se právě odehrává bitva mezi Republikou a Sithským Impériem. Křižník třídy Interdictor, ve kterém poznáš vlajkovou loď Sithského Impéria - Leviathan, útočí na republikový křižník třídy Hammerhead. Do útoku se zapojily i Sithské interceptory, zatímco stíhačky Republiky nikde nevidíš, přestože každý Hammerhead jich nese dvanáct. Hammerhead se snaží spíše uniknout než bojovat a vzhledem k poměru sil je jasné proč.
Od Genoharadanu jsi dostal nový úkol - zlikvidovat člověka jménem Gary Kirson. Ten měl Republice ukrást velice choulostivé informace o její flotile, jako je počet plavidel a jejich rozmístění. Tyto informace chtěl prodat Sithům a to Republika nesmí dopustit.
Podařilo se ti vystopovat, že kontaktoval Sithské Impérium a nabídl jim tajné informace o flotile Republiky, samozřejmě za odpovídající částku kreditů. Domluvil si s nimi schůzku na planetě Vnějšího Okraje Tarisu, který ještě není pod nadvládou Sithů a Republika tam má jen malou vojenskou posádku, takže se zdálo, že Taris je ideální, kdyby ho Sithové podrazili a on potřeboval rychle zmizet.
Při získávání těchto důležitých informací jsi pracoval rychle, ostatně jako vždy, a tak jsi měl díky tomu, že on, aby byl nenápadný, cestoval veřejnou dopravou a ty rychlou Aureckou taktickou údernou stíhačkou, šanci, že na planetu dorazíš jen o pár hodin později než tvůj cíl.
Bohužel pro něj, ale i pro tebe, to vypadá, že Taris brzy ovládnou Sithové, což je velká a nečekaná komplikace.
Tvé přítomnosti si Sithské interceptory hned všimnou a dvě z nich přeruší útok na republikový křižník a svou pozornost obrátí na tebe, zatímco ostatní stíhačky pokračují v útoku. Letí přímo proti tobě v plné rychlosti, jen desítky metrů od sebe, a o několik vteřin později na tebe zahájí palbu ze svých dvou laserových kanónů, kdy jeden z nich střílí na tebe, ale druhý střídavě vedle tebe, aby jsi nemohl uniknout jejich palbě.
Tvé štíty zatím drží, ale budeš muset něco rychle podniknout, protože nevydrží věčně.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Aurecká taktická úderná stíhačka, Orbita Tarisu
Před dvěma dny jsem dostal dostal kontakt od Hulase z Manaanu na nějakého chlápka co nám může dát info a jiném chlápkovi který chce zaprodat velmi cholustivé informace o flotile Republiky Sithům. Setkal jsem se s ním na Telosu v jedné postranní uličce. Řekl mi co věděl a chtěl dostat zaplaceno... No já neměl peníze a navíc teď už věděl o Genoharadanu. Smůla. V zájmu zachování utajení jsem mu prohnal výboj z blasteru hlavou. Mrtvola skončila v kontejneru. Ihned jsem zase odletěl a zamířil k Tarisu. No právě jsem vyskočil z hyperprostoru.
Áááá do hajzlu... Kde jsou Sithové jsou i problémy.... Ten Hammerhead nemá šanci. Ani stíhačky nevyslal... Určitě se Sithové už nalodili. No radši rychle přistanu než-... a sakra!
Zamíří ke mně dvě Sithské stíhačky a poté co přiletí blíž rozdělí se a začnou pálit. Vyletím prudce dopředu a poté prudce zabočím do leva tedy se obrátím a pokusím se dostat do zaměřovače jednu ze stíhaček. Thaleta stíhačka je moje milá My Grave. tedy sem si s ní trochu pohrál takže jakmile se mi jedne stíhačka jen mihne zaměřovačem pustím protonový torpédo a to za tou stíhačkou poletí klidně okolo celýho Tarisu. Ta druhá už nebude problém...
Doufám...
Pokusím se tedy dostat jednu ze stíhaček do zaměřovače.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Aurecká taktická úderná stíhačka, Orbita Tarisu:
Rozhodneš se ze své situace dostat agresivně, přidáš proto rychlost, takže po chvilce dosáhneš maximální rychlosti. Následně prudce zabočíš doleva a pokusíš se dostat jednu ze stíhaček do svého zaměřovače, a protože Sithské interceptory nestačily ještě zareagovat na tvůj manévr a změnit svůj kurz, tak se ti to i podaří a vypálíš po ní dvě protonová torpéda.
Pilot Sithského interceptoru zareaguje tím, že provede obrat o 180° a začne dělat různé manévry, aby torpéda setřásl. Jenže spanikaří a vlétne přímo mezi ostatní Sithské stíhačky, a když se od nich opět vzdálí, pronásleduje ho už jen jedno torpédo, nýbrž to druhé zničilo jinou stíhačku, která právě útočila na Hammerhead. Protonové torpédo stále zkracuje vzdálenost mezi ním a Sithským interceptorem, až ho nakonec zasáhne a zničí.
Ty jsi mezitím spustil z obou svých těžkých laserových kanónu palbu na svého druhého nepřítele, jenž palbu opětoval. Po několika vteřinách okolo sebe proletíte a dostane se vzájemně k sobě zády. Ty využiješ své větší rychlosti a lepšího zrychlení i manevrovatelnosti a provedeš obrat rychleji než Sithský pilot. Zatímco on stále prováděl obrat a byl k tobě natočen lehce bokem, takže na tebe nemohl střílet, ty vypálíš ze svých laserových kanónů a zničíš i druhou Sithskou stíhačku, která na tebe útočila. Štíty po tomto boji máš asi na 70 %.
Od skupiny útočící na republikový křižník, na němž se objeví několik menších výbuchů, se poté oddělí čtyři další stíhačky a rozdělí se na dvě skupiny o dvou stíhačkách, kdy jedna skupina útočí zepředu a zleva a ta druhá zepředu a zprava. Zatím nezahájili palbu, protože od tebe jsou příliš daleko, takže máš pár vteřin, aby jsi vymyslel rychle nějaký plán.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Aurecká taktická úderná stíhačka, Orbita Tarisu
Naberu plnou rychlost a proletím mezi dvěma stíhačkami. Poté provedu rychlý obrat a první ze Sithů který ještě ani nestihl zareagovat to kopí mými torpédy. Druhý se otočí a letí na mě. Po chvíli manévrování se dostanu do výhodné pozice a pošlu ho do pekel.
Cade jedna.Sithové nula.
Po té se ke mně ale rozletí další sithské stíhačky a tentokrát čtyři.
Spočteme-li že po boji se dvěma stíhačkami mi zbylo 70% štítů a tedy mi 30% strhli tak pokud si vynásobíme dvě dvěma dá nám to čtyři a tedy nám vyjde že čtyři stíhačky mi uberou 60% štítů a tedy 10% štítů zbyde a já přežiji. Avšak zdravý rozum říká že pokud se s nimi pustíme do boje využijí své početní převahy a udělají ze mně dva malé Cady. Hmmm nechám se tak 1000x rozstřílet a vybuduji početní převahu.
Zavtipkuji si v duchu a stíhačky se blíží. Tentokrát se rozhodnu vykašlat se na ně a zamířit k Tarisu plnou rychlostí. Přeci jen mám větší rychlost. Tedy rozletím se zdánlivě šíleně do houfu nepřátel a přitom budu zdánlivě šíleně střílet. Pokud se přiblížím do nárazové vzdálenosti tak uhnu. Avšak počítám s tím že když provedu tohle zbytky mi radši uhnou. Poté zamířím k Tarisu a vyhledám si volnou plochu pokud možno co nejblíže k oblasti kde by se měl náš Gary skrývat.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Aurecká taktická úderná stíhačka, Orbita Tarisu:
Nabereš plnou rychlost a pokusíš se svým nepřátelům uletět a co nejrychleji se dostat na Taris, avšak všechny čtyři piloti Sithských intercopterů dokážou dostatečně rychle zareagovat a změnit směr, takže tě stihnou pokropit laserovou palbou. Ale už jen jeden interceptor se za tebou drží, když letíš k houfů Sithských stíhaček útočících na republikový křižník.
Interceptor po tobě stále pálí a tvé štíty klesají, naštěstí se již dostaneš mezi další Sithské interceptory a ten, který tě pronásleduje, je nucen po většinu času ustat s palbou, aby netrefil své vlastní, a jeho palba už není tak účinná.
Piloti Sithů ti uhýbali, jen jeden pokračoval v kolizním kurzu s tím tvým, takže po něm začneš pálit ze svých laserových kanónů. Interceptor po několika vteřinách vybouchne a rozletí se na několik kusů.
Z Hammerhead vystartuje pár únikových modulů, věnuješ jim jen jeden pohled, ale i to stačí, abys polevil ve své pozornosti a tvou stíhačku zasáhl jeden úlomek ze Sithského interceptoru, který jsi před chvilkou zničil.
Tvá stíhačka se stane neovladatelnou a začne se řítit k planetě. Alespoň že máš ještě několik procent šítů, které budeš potřebovat při tvrdém přistání, aby tvá stíhačka nevybouchla. Sithové, když tě viděli volně se řítícího k planetě, asi mysleli, že máš již dost, a tak tě přestali pronásledovat.
Poslední co vidíš předtím, než narazíš a ztratíš vědomí, jsou mrakodrapy vystavěné na povrchu planety.

Zelkova nemocnice, Taris:
První co po probuzení vidíš, je tvář staršího člověka, muže, černocha, který se nad tebou sklání. Zjistíš, že ležíš na lůžku v místnosti, nějaké nemocniční, protože okolo stěn jsou koltové nádrže a ve dvou z nich jsou vojáci Republiky.
Také necítíš žádnou bolest a velice se ti uleví vzhledem k tvému tvrdému přistání.
Á, rád vidím, že jsi vzhůru.
Jen klid, jsi v bezpečí.

poví ti ten muž.
Jmenuji se Zelka Forn, jsem doktor.
Lidé tě ke mně přinesli poté, co jsi se zřítil se svojí stíhačkou. Tady jsi v bezpečí, jsem přítel Republiky.
Měl jsi otřes mozku, několik pohmožděnin a ztratil jsi vědomí, ale jinak jsi byl v pořádku. Všechna tvá zranění jsem vyléčil. Cítíš se dobře?

vychrlí na tebe množství informací Zelka Forn, přestože mluví pomalu a klidně, takže mu je dobře rozumnět.
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Aurecká taktická úderná stíhačka, Orbita Tarisu
Plnou rychlostí se rozletím proti zbylým Interceptorům. Nakonec ale uhnou a ještě mě stihnou pokropit laserovou palbou.
Ááá takže tyhle už tak zelený nebyli.
Zhodnotím je ale pronásledovat mě dokáže jen jeden který pomě pálí. Poté přijde záchrana v podobě roje Interceptorů díky nimž nemůže tamten pálit. Bohužel mě ale pronásleduje i z roje a střílí po mně. Poté to tedy překlopím a zatímco na něj letím hlavou obráceně a střílím vylétne z Hammerheadu pár unikových modulů. Na chvililinku na ně sjedu pohledem ale i to stačí aby mě kousek Interceptoru urazil kus motoru protože jsem se zrovna obracel zpátky. Z 54% štítů je rázem 14%. Poněkud pomaleji se mi povede svést stíhačku někam do míst kde by se měl Gary skrývat a poté bude ještě se zbytkem motoru ten kurs trochu upravovat. Po chvíli vlétnu do atmosféry a za chvíli mi odpadne i zbytek motoru. Ještě to lehce stočím někam níž protože v horních patrech budou jistě hlídkovat Sithové a radši skončím u některého z těch gangů které by tady údajně měli být než u Sithů. Vyhoří mi 7% štítů a zbytek půjde do háje při nárazu.
SAKRAAAAA!!!
BUM!!!.... Letím,narazím do zdi, a stmívá se. Vidím hořící zbytka stíhačka a pak už nic.

Zelkova nemocnice, Taris
Probudím se. První pocit je...
Uuuuh moje hlava. Kde to jsem?
Zeptám se starého černého muže. Řekne mi že se jmenuje Zelka Forn a že mě do jeho nemocnice donesli lidi. Prý jsem byl docela zraněný a to hlavně na hlavě. Ale už vše vyléčil. Zeptal se mě jak mi je.
Ale jo... Docela to jde. Kde... kde mám zbraně?
Rozhlédnu se po nich.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Zelkova nemocnice, Taris:
Žádné zbraně s tebou nepřinesli. Obávám se, že pokud jsi nějaké měl, tak jsi o ně přišel.
odpoví ti Zelka, že tvými prvotřídními zbraněmi si přilepšil zřejmě nějaký obyvatel Tarisu.
Také si až nyní všimneš, že jsi pouze ve svém spodním prádle. Peníze, oblečení, i tvůj klobouk nikde nevidíš.
Poté, co si Zelka všimne, že se trochu zmateně rozhlížíš po místnosti, přijde blíž k tvé posteli a sehne se, aby z pod ní vytáhl složené oblečení. Předá ti ho a ty s úlevou zjistíš, že je to tvoje. Prohledáš všechny kapsy, ale vše co mělo nějakou cenu, takže úplně všechno, zmizelo.
Občané Tarisu ti zachránili život, to ano, ale zároveň tě okradli. Nyní bude tvá práce pro Republiku mnohem obtížnější.
Sithové blokují celou planetu, nikdo ji nemůže opustit.
začne ti Zelka vysvětlovat situaci, zatímco se začneš převlékat. Alespoň, že tvé oblečení je v pořádku, jen trochu špinavé.
Sithové vyhlásili stanné právo, na jeho dodržování dohlíží hlídky, které chodí neustalé po městě.
Neměl jsi uniformu vojáků Republiky, ale letěl jsi v jejich stíhačce. Kdo jsi?

dokončí krátké shrnutí situace Zelka a zeptá se tě na tvou totožnost.
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Zelkova nemocnice, Taris
Dozvím se že moje zbraně jsou v tahu. Tedy buďto jsou na kaši anebo si s nima hraje jeden z Gangů v Dolním městě. Vím o nich protože se na každou misi připravuji. Hlavou se mi tedy začne honit pár plánů jak si zbraně zaopatřit. Najednou si ale uvědomím že jsem jen ve spodním prádle. Zelka si všimne mého pohledu a tak mi podá mé oblečení a s mou velkou radostí včetně mého klobouku. Seskočím z lehátka a obléknu se. Následně si prohledám všechny kapsy abych shledal že jsou naprosto vybílené.
Do p*dele... Takže zbraně jsou zase o krok dál.
Pomyslím si naštvaně. Poté mi Zelka vysvětlí situaci panující na planetě a tedy se naštvu ještě víc.
Zatracený Sithové... Myslej si že vědí co je pro galaxii správný. Vem je čert...
Poté mě Zelka položí otázku na kterou nemůžu správně odpovědět.
Jsem... přítel Republiky. Jako vy... Můj zaměstnavatel po mně chce nalézt něco v Dolním Městě... Proto jsem měl zbraně. Nu Zelko, musím se dát do práce. Děkuji že jste mi zachránil život. Řeknu mu a vydám se se z jeho nemocnice. Až vyjdu ven pokusím se opatrně poptat o místní aréně. Budu se vydávat za prostého obyvatele Tarisu který by chtěl zhlédnout zápas.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Taris, Horní Město:
Pokud jsi opravdu přítel Republiky, pak mi bylo ctí.
odvětí Zelka a nevypadá, že je úplně přesvědčený, že jsi přítel Republiky.
Zatímco projdeš kolem dalších dvou postelí a lékařského droida, tak se Zelka vrátí za svůj pult, aby byl připraven obsloužit dalšího zákazníka.
Poté se vydáš na ulici, kde se protokolárního droida zeptáš, kde tady na Tarisu je bojová aréna. Nejprve ti chtěl nahrát celou mapu oblasti, kde se nacházíš, ale když jsi mu řekl, že nemáš datapad, tak ti cestu do kantýny, kde si podle něj můžeš domluvit souboj a nebo ho sledovat, popsal.
Projdeš okolo obchodu s vybavením, kde si budeš moct koupit zbraně, až získáš nějaké kredity, a poté zamíříš přímo do kantýny. Při své krátké cestě potkáš několik sithských vojáků, kteří nejspíš drží hlídku, jeden dokonce stojí i u vchodu do kantýny.

Taris, Kantýna Horního Města:
V místnosti, v níž se ocitneš, je kromě tebe také pár lidí. Po stranách se nachází několik na pohled pohodlných křesel a pár stolů, uprostřed místnosti je dlouhý, úzký a dobře osvětlený stůl. U něj jsou však pouze dvě židle, a tak dospěješ k závěru, že se jedná o paazakový stůl. Na pravé zdi je i pár neobsazených monitorů arény.
K jednomu z nich přistoupíš, aby jsi se podíval na souboj. Bohužel jsi přišel pozdě, takže jsi shlédl už jen závěr souboje, kdy jeden z bojovníků spadl k zemi, hlasatel oznámil jméno vítěze a také připomněl, že poražený není mrtvý a lékařští droidi ho hned postaví na nohy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Taris, Horní Město
Na Zelkovu zmínku o pžíteli Republiky pokývnu hlavou a poté vyjdu z nemocnice. Horní Taris je zdá se setsakra rozlehlý. Vydám se po ulici a prvního protokolárního droida kterého potkám se zeptám na cestu k místní kantýně. Následuje krátká hádečka ve které se droidovi snažím vysvětlit že doopravdy nechci mapu celého Horního města že chci jen cestu do kantýny. Nakonec to utnu tak že nemám datapad a on mi tedy milostivě ukáže cestu. Cestou procházím okolo krámku s rozličným zbožím a co jsem viděl mají tam i zbraně. Pak už je ale hned kantýna a u ní Sith na stráži. Přijdu ke dveřím do kantýny,Sith si ještě neupustí poznámku ve stylu "Chovej se slušně občane." A pak už vstoupím dovnitř.

Taris, Kantýna Horního Města
Ocitnu se v dobře osvětlené místnosti s dlouhým stolem u kterého jsou dvě židle a na něm "karetní" droid a tak usoudím že to je stůl pazaakový.
V rohu postává jakýsi Mandalorian a jsou tu monitory na kterých právě běží zápas v aréně. Přistoupím k jednomu ale bohužel už stihnu jenom konec. Odstoupím od něj a projdu místností. V rohu ještě stojí nějaký starý muž a uprostřed místnosti stojí nějaký muž s nějakou ženou která vypadá jako pouliční šlapka. Poté vejdu do kruhové místnosti s kruhovým pultem uprostřed. V místnosti na levo ode mě zahlédnu další obrazovku monitorující souboj v aréně a tak tam vejdu. V místnosti je pravděpodobně spousta fanoušků zápasů kterým se nepoštěstilo sehnat si lístky a tak sledovali boj na monitoru. Sem tam tu je ještě nějaký ten zápasník. Na konci místnosti je na takové malé plošince Hutt který zřejmě zápasy vede. Protlačím se odcházejícími lidmi k němu a zakašlu abych získal jeho pozornost.
Zdravím Hutte, nemýlím-li se zodpovídáš tu za souboje. Měl bych zájem vydělat si nějaké kredity. Pokud možno co nejvíce kreditů. Avšak díky nešťastné náhodě jsem ztratil své zbraně takže bych prosil nějaké CVIČNÉ.
Řeknu Huttovi a trochu zhnuseně zdůrazním cvičné.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Taris, Kantýna Horního Města:
Hutt se na tebe podívá až když promluvíš, jako by si tě předtím nevšímal, což není neočekávané, když se bavil doposud s někým jiným.
<Zdravím tě. Já jsem Ajuur Hutt, pořadatel soubojů v tariské soubojové aréně. Když máš zájem o zápas, tak se můžeme domluvit. Zbraně ti samozřejmě půjčím. A jak ti říkají? Chtělo by to nějakou chytlavou přezdívku, která by přitáhla lidi.>
sdělí ti pořadatel soubojů a zároveň se představí. Počká až mu odpovíš, aby pokračoval.
<Dostaneš pět procent z celkovýho výdělku. Takže jsme dohodnuti?>
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Taris, Kantýna Horního Města
Hutt se chvíli baví ještě s někým jiným a pak se otočí ke mě. Nabídne mi 5% procent z celkového výdělku,představí se a řekne mi něco o přezdícvce.
Fajn... Jmenuju se Caris Bal ale umím si představit že to nebude úplně ono. Hmm... co třeba "Lovec"?
Řeknu Huttovi falešné jméno a navrhnu přezdívku.
5% procent?... Hádám že víc stejně neusmlouvám takže dobře... Faj jsme dohodnuti.
Vyjádřím se ještě ke svému podílu a budu čekat co bude dál.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Taris, Kantýna Horního města:

Ajuur Hutt se zamyšleně zatváří nad tvou první odpovědí, avšak nálada se mu očividně zvedně potom, co jsi souhlasil s jeho navrhovanou finanční částkou.
<Lovec, to zní jako námezdní lovec. Takovejch rádoby lovců, kteří prohráli hned svůj první zápas, jsme tu měli a díváci na ně nechtěl chodit. Potřebujeme něco, co přitáhne hodně lidí. Něco třeba jako... jako... Kat!>
vede s tebou Hutt celkem nudný rozhovor na téma tvé přezdívky, kdy nakonci až radostně vykřikne přezdívku, jež ti vymyslel a nevypadal, že by o ní chtěl smlouvat.
<Ano, ano... to je ta pravá přezdívka pro tebe, lidi si tě určitě oblíbej.
K tvýmu prvnímu zápasu dostaneš vibromeč a blasterovou pistoli. Pokud vyhraješ, tak si můžeme promluvit o mý další investici do tebe. Platí?>

sdělí ti nakonec Ajuur Hutt vybavení, které ti poskytne do tvého prvního duelu.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“