výcvik pro Max Cavalera (Freedom Nadd)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mandalorian

výcvik pro Max Cavalera (Freedom Nadd)

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, vesmír

Zánovní frachťák, YT-1300fp od Corellian Engineering Corporation nesoucí jméno Vittoria přešel na podsvětelnou rychlost a zamířil přímo ke Coruscantu, známý též pod názvem Imperial City. Vitorria brzy splynula s nesmírným počtem vesmírných lodí mířících ke Coruscantu.
Vittoria byla právě koupená loď v nejrozšířenější verzi fp, která umožňovala uvézt vyvážený poměr cestujících a nákladu. Tato loď by si však na živobytí přepravou lidí nevydělala, protože drtivou většinu lůžek na palubě Vittorii zabrala posádka pět lidských mužů z nichž drtivá většina byla v kokpitu.
Máme už povolení ke vstupu do atmosféry. Sleduj dané souřadnice co nám poslali.
řekl ti jeden z tvých bratranců sedící na místě kopilota a pozoroval provoz na lodních senzorech. Dva bratranci sedící za vámi fascinovaně hleděli na množství lodí letících ke Coruscantu.
Páni, ten je velkej
řekl ten za tebou a hleděl na trup hvězdného destruktoru třídy Imperial, který jste míjeli a díky své vyšší rychlosti jste jej po chvíli nechali za sebou jako zmenšující se tečku mezi miriádami jiných teček.
Váš kurz vás přivedl na souběžný kurz s eskadrou korvet třídy CR-90 vedle kterých jste chvíli letěli v takové blízkosti, že jste viděli posádku korvet za okny a mohly si pečlivě prohlédnout jejich výzbroj než je jejich změna kurzu oddálila od vás.
Nechtěl bych se s nimi střetnout
řekl kopilot, když se korvety vzdálily
Tolik zbraní těsně vedle nás. Vždyť my máme jen dvě věže s laserovými kanóny a vedle nás měli turbolasery a těžké lasery. Jsem rád že odletěli.
povzdechl si kopilot a v duchu zřejmě dále srovnával výzbroj vaši lodě, standardně dodávanou s výzbrojí korvet a dál sledoval senzory. Když jste byli na oběžné dráze Coruscantu zeptal se tě kopilot
Kam přesně letíme? Nebo nás chceš posadit na nějakou stanici, nebo do velkého přístavu?

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, vesmír

Letěl jsem s mými bratranci na naší nové lodi Vittoria. Byl to nový model lodi typu YT-1300fp od Corellian Engineering Corporation. Velice se my líbila. Byli jsme s mými bratranci na cestě do Coruscantu. Po chvíli my jeden z mích bratranců sdělil, že máme povolení ke vstupu do atmosféry a že mám sledovat souřadnice. Na to jsem mu stručně odpověděl. Jo neboj mám to pod kontrolou. Řekl jsem svému bratranci a sledoval jsem dané souřadnice. Bratranec seděl na místě kokpilota a zbytek se díval na kolem letící lodě. Jeden z nich udiveně řekl: Páni ten je velikej. Na to jsem mu odpověděl. Ano to je ale jsou i větší lodě bratránku. A věnoval jsem se dál své práci. Náš kurz nás dovedl souběžný kurz s eskadrou korvet třídy CR-90 vedle kterých jsme chvíli letěli. Dostali jsme se s nimi do velice nebezpečné blízkosti. Dokonce jsme viděli do jejich oken a mohli jsme se podívat na jejich vybavení. Ale pak se jejich změna kurzu oddálila od nás. Když jsme se od nich vzdálili řekl můj bratranec, kokpilot. Nechtěl bych se s nimi střetnout Ani já, ne měli opravdu velkou palebnou přesilu oproti nám. A kokpilot dodal.Tolik zbraní těsně vedle nás. Vždyť my máme jen dvě věže s laserovými kanóny a vedle nás měli turbolasery a těžké lasery. Jsem rád že odletěli. Jo, já jsem taky rád.Řekl jsem s úsměvem kokpilotovi. Když jsme se dostali na oběžnou dráhu Coruscantu se mě kokpilot zeptal:Kam přesně letíme? Nebo nás chceš posadit na nějakou stanici, nebo do velkého přístavu?
Na to jsem odpověděl: Poletíme do velkého přístavu a tam se trochu porozhlédneme.
Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, vesmír

OK
řekl kopilot a navedl tě na jeden z větších přístavů na jižní polokouli Coruscantu. Přístav to byl vícepatrový, a vy jste dostali místo na okraji jednoho z nižších pater, pár set metrů pod vrcholkem budovy.
Vaše loď bez problémů přistála v sekci pro prázdné lodě a vy jste se vydali na průzkum okolí. Zevrubná prohlídka přístavu však nepřinesla nic směrodatného, ani zajímavého.
V přístavu nebyl nikdo kdo by chtěl odvést, něco přepravit či opravit, či vám dát jakoukoliv jinou práci. Udělali jste takové pěkné kolečko po obrovském hangáru, ale práce žádná. I na toaletách nikoho nebrali. Vrátili jste tedy zpět k lodi a tam kupodivu nikdo nečekal.
Hmm, kam teď?
zeptal se tě bratranec co ta let zastával místo kopilota

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, vesmír

Když tu nikdo není tak půjdeme do kantýny. Souhlasíš ?Zeptal jsem se bratrance. Dáme si drink a třeba najdeme uplatnění jako vyhazovači v kantýně. Dodal jsem a byl jsem připravený jít. Přemýšlel jsem co by se všechno dalo dělat v kantýně. Napadala mě práce jako opravář droidů. A taky bych mohl spravovat v kantýně všelijaké zařízení. A tak jsem se krásně zamyslel. A vrátil jsem se zpět do normy. A čekal jsem na odpověď bratrance.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, přístav

Nikdo tu není?
zeptal se tě nevěřícně jeden z bratranců a rozhlédl se po rušném přístavu. A vskutku u vaši nestál nějaký kouzelný dědeček a nenabízel vám prašule za nějakou lehkou prácičku a tak tě následoval spolu s ostatními do kantýny.

Coruscant, kantýna Ejle-Mejzle

V kantýně bylo méně lidí než jste čekali. Muzikanti hráli klidnou, pomalejší hudbu a obsluha pomalinku chodila mezi stoly. Nad pultem tančily hologramy twielckých tanečnic a obsluha se pomalinku blížila k vašemu stolu.
Než k vám však došla, vtrhl do kantýny oddíl stormtrooperů se zbraněmi a na pivo to nebylo. Velitel stormtrooperů se zběžně rozhlédl a celá jednotka se už blížila k vám se zbraněmi připravenými ke střelbě
Hej vy tam! Ruce vzhůru! Jste zatčeni za držení zbraní!
zařval na vás velitel a byl s celou jednotkou čím dál blíž. Obsluha podniku se jim pro jistotu klidila z cesty.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, kantýna Ejle-Mejzle

Cože ? Jak to myslíte ?
Ale pro jistotu jsem dal ruce nahoru......přece jenom být mrtví hned teď by bylo opravdu smutné.......... Byl jsem nervózní, ale věděl jsem, že zbraně nedržím neoprávněně...... takže by mě zajímalo co po mě ti blbové chcou........beztak šly na pívo ale chtěli se trochu pobavit tím, že někoho postraší.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, kantýna Ejle-Mejzle:

Jak to myslíte jak to myslím? Je známa věc, že je zakázáno držení zbraní. A to vy už na první pohled porušujete! Takže zbraně na zem, pracky vzhůru a žádný prudký pohyby, nebo mi spustí blaster!
seřval tě velitel hlídky, že neznáš zákon a celá jednotka čekala s namířenými zbraněmi co bude. Kantýna ztichla a všichni po očku koukali co se bude dít a byli rádi, že se vojáci věnují vám a ne jim.
Tak bude to? Nebo čekáte na kolkovanou žádost!?
zařval velitel znovu

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, kantýna Ejle-Mejzle:

Ok, už to bude..........řekl jsem strážníkovi a položil jsem spolu s mými bratranci pistole a posunul jsem je ke strážníkovým nohám a pak jsem dal ruce za hlavu a čekal jsem co se bude dít.........Takže buď nás zavřou a nebo nás povedou před soud a potom nás zavřou.......nebo je přemluvíme aby si prohlídli naši loď kde máme zbrojní pasy......ale tady mi ten pas bude na ho*no.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, kantýna Ejle-Mejzle:

Když jste odložili pistole a dali ruce za hlavu, vojáci chvíli čekali a potom tě zbavili tvých mečů a granátů. Zatímco tebe zbavovali výzbroje, tvým bratrancům už nasadily pouta a ty jsi je dostal jako poslední. Když jste byli všichni spoutáni a odzbrojení, vyvedli vás z kantýny a naložili na vznášedlo. Jako poslední přišel voják s vaší posbíranou výzbrojí a vznášedlo opustilo přístav a zamířilo na vojenskou základnu.

Coruscant, nejbližší vojenská základna

Vznášedlo přistálo u jedné z mnoha ramp a ze vznášedla jste byli eskortováni šesti vojáky do věznice. Voják co nesl vaši výzbroj ji odnesl do zbrojnice ke úschově. V cele jste zůstali pár hodin a jídlo jste dostali, až k večeru. Jenže tebe si odvedli k výslechu, takže jsi z jídla neměl nic.
Stormtroopeři tě odvedli o dvě patra výš do větší místnosti a posadili ke stolu. Potom se vzdálili k jediným dveřím v místnosti za tebou, kterými za chvíli vešel důstojník, jehož hodnost jsi identifikoval dle insignií jako poručík.
Poručík se posadil a chvíli připravoval nahrávací zařízení. Když byl s výsledkem spokojen usmál se pro sebe a uvolněně se opřel ve svém křesle a řekl
Už vás máme, vy holoto kriminální. To jste si mysleli, že porušování císařského zákazu o zbraních můžete bezostyšně porušovat a vysmívat se vůli Císaře?
praštil rukou do stolu
Za tento zločin je trest smrti, ale já budu shovívavý, ale něco od vás budu chtít na oplátku. Jméno toho, od koho jste ty zbraně koupil. Můžete začít mluvit a pěkně pomalu a srozumitelně.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“