Výcvik pro Setar Nonjutsu (Rukawa)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Setar Nonjutsu (Rukawa)

Příspěvek od Pear »

Výcvikové středisko Republiky.

Seděl jsi v jídelně s ostatníma, před tebou miska, se stravou, do který jsi se s chutí pustil. Vedle tebe si přisedlo několik kadetů, a začali se bavit o výcviku. Jeden z nich se obrátil i na tebe, a po spolknutí sousta se tě zeptal.
Jak seš na tom ty? Taky jdeš na poslední zkoušku?

_____________________
Popiš myšlenky, trochu rozveď děj, a posuň příběh, ale aby to bylo v mezích, moc nepřeskakuj. Víc toho asi dneska neudělám, nemám nápady...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Výcvikové středisko Republiky, jídelna

Zrovna jsem jedl svou porci jídla a přemýšlel o včerejšku a dnešní závěrečné zkoušce. Ach jo, vůbec nevím jak to bude probíhat...já blbec, měl sem radši bejt na tom informativnim shromáždění a ne se prohánět na speederu s Raxxem...no jo, je to sice muj nejlepší kámoš a dokáže mě strhnout pro každou volovinu a srandu, ale za tohle ho fakt občas nesnášim...ješte štěstí, že ta tom shromáždění byl Avin...na toho je vždycky spolech, je to fakt kámoš...aspoň vim co si mám vzít sebou na zkoušku...no jo no...ale měli sme teda štestí, že o tom našem malim závodu nikdo kromě Avina nevěděl...hmm to je divný, nikde je tu nevidim. Jak seš na tom ty? Taky jdeš na poslední zkoušku? Vyrušil mě z přemýšlení jeden kadet sedící vedle mě, který patřil ke skupince s kterou si před chvilkou přisedl. Celkem dobře, myslim, že mám šanci uspět. Odpověděl jsem lživě. Nechtěl jsem, aby se o tom našem řádění na speederech někdo dozvěděl. Tušil jsem totiž, že kdybych mu řekl, že jsem na tom bledě tak by zašel z otázkama víc do detailů. Tak sem nahodil klasickou odpověď i když vůbec neodpovídala zkutečnosti a pokračoval jsem v rozhovoru. Jo taky jdu na tu zkoušku. Jo jen tak mimochodem já jsem Setar a ty seš?...
____________________
Jestly je to dlouhý ,nebo divný tak se omlouvam, ale je to muj prvni delší rozepis na akademii. Napis co si o tom myslíš Peare, vis nejsem si jistej jestli je to tak jak si chtel...tak nvm..jo a tyhle keci co tu čteš pod tou čarou smažu až si je přečtes Peare. Nebo je tu mám nechat?
Nech to tady, ale vyber si jinou barvu, třeba tuhle azurovou. Mno, dlouhý anidivný to moc není (není to extrém) mno, a dělej si to podle sebe, ne jak já chci, sem tu pro tebe, ne ty pro mně ;)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvikové středisko Republiky, jídelna

Já jsem Tokar.
Doplní tvojí otázku.
Vsadil bych se, že jsi včera ani nebyl na briefingu. To by jsi totiž potom věděl, že uspějí všichni, jakou roli ale dostaneš, to se rozhodne právě tam.
Usmál se, a zvedl se. Odešel, ale připoměl ti, že za ani ne hodinu tě čeká první část výcviku. Když jsi se rozhodl odejít, tak zbývalo několik málo minut do zatku, tak jsi si trochu pospíšil, ale když jsi přišel na místo, všichni už seděli.
Takže, zde je poslední.
Pověděl kapitán, ukázajíc ti místo, kde se máš posadit.
Takže, mohl by jsi začít první. Zde se rozhodne, jakou funkci zastaneš při velké zkoušce. Představ si, že máš dobýt základnu. Máš jakékoliv vybavení jako bude špotřebovat, a jakoukoliv techniku, jakou budeš potřebovat. Lidí máš co budeš chtít. Těďka mi popiš, jak takovou základnu, která je chráněna protiletadlouvou a protipěchotní obranou dobiješ. Uvnitř bude tak 100 stormtrooperů a několik AT-ST. Je to pouze teorie, tak povstaň, a řekni tvůj plán.
_______________
Tady se trochu rozpiš. Neopouštěj místnost, ale pěkně odvyprávěj, jak základnu dobyješ, čím a jak atd... ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Výcvikové středisko Republiky

Když jsem skončil rozhovor s Tokarem, zbývala necelá hodina do závěrečné zkoušky. Mezitím jsem si v hlavě pořád přebíral co mi Tokar řekl...že uspějí všichni...jakou roli dostanu... Jak jsem se tak zamyslel uběhla pěkně dlouhá doba. Když jsem zjistil kolik je hodin, utíkal jsem na místo, kde jsme se měli všichni sejít. ...ještě že toho Avina mám...jinak bych tu teď pobíhal a hledal tu místnost a to by se mi pěkně vymstilo... Vzpoměl sem si na Avina a jeho popis, kde je ona místnost, kde to začne...
V momentě, kdy jsem vběhl dovnitř, už tam všichni byly...Avin, Tokar, Raxx i ostatní kadeti. Můj příchod všichni ihned zaregistrovali, neboť jsem byl poslední. Hned mě oslovil kapitán abych si sedl, ale v zapětí mě vybídl, abych začal a pověděl mu, jak bych dobyl základnu Impéria osídlenou 100 stormtroopery s protileteckou, protipěchotní obrannou a několika AT-ST. Prý se teď rozhodne jakou roli zastanu, ale vůbec nevim jakou roli v čem a na co to vůbec bude dobrý. Ale osmělil sem se a nedal na sobě znát údiv ani nervozitu. Přešel jsem ke kapitánovi na vyvíšený stupínek, na chvíli se zamyslel a začal mluvit co mě napadlo.
Takže...celou akci bych naplánoval na brzo ráno, kvůli momentu překvapení. S křižníkem bych zůstal na oběžné dráze planety, ale na opačné straně než je základna. Poté bych vyslal k základně ukořistěný Shuttle doprovázený dvěmi TIE stíhačkami. V Shuttleu by bylo tak 5 našich agentů v imperiálních důstojnických uniformách...ti by se pokusili infiltrovat důstojnické složení základny a postupně ho eliminovat a zajmout velitele. Poté by nenápadně deaktivovali protileteckou obranu. Následně by křižník přistál nedateko základny a všechny síly by zahájili útok na základnu. Kdyby tenhle plán nevišel...obě nase TIE stíhačky by začali pálit po AT-ST, základně a pěchotě co je na dostřel a vyvolali by tak zmatek. Mezitím by náš křižník sestupoval do atmosféry a naše Wingy by letěly TIE na pomoc. Po přistání křižníku by se vylodily naše jednotky. Jedna z nich, čítající tak 20 mužů by nalákala jednotky Impéria a ty by se poté daly do pronásledování oné jednotky. Ta by stormtroopery a případně i AT-ST zavedla k našim ostatním jednotkám a ty by po nich začali pálit a posádka u turbolaserových děl z křizníku také. Po zničení stormtrooperu a AT-ST by naše bombardéry a pěchota zaůtočili na zbytek imperiálních jednotek. Co se tyče našich agentů, tak těm by naše elitní jednotka šla ihned na pomoc. Ale pokud by vyšel plán A, tedy agenti by infiltrovali důstojnickou část základny, zajali by nejvyššího důstojníka a donutili tak aby se všichni v základně vzdali jinak by zabili jejich velitele. Tak by jsme se drželi plánu A. Následně by se k základně přesunul náš křižník, který by posílil pocit imperiálních jednotek, že nemají žádnou šanci a museli by se vzdát. Tak to je vše pane. Odpovim a potom čekám na kapitánovu reakci na můj proslov. ...uf, to bylo něco...doufám, že to kapitánovi stačilo a líbilo se mu to a nemlel sem kraviny,nebo mluvil moc dlouho...to sem zvědavej co si na mě eště vymyslí... Pomyslel sem si při čekání na kapitánovu odpověď .

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvikové středisko Republiky

Zajímavé, velice zajímavé. Když jsme jsi začal, tak jsem tě chtěl dát k SF, ale dám ti radu. Nikdy nechtěj po stormech, ať se ti vzdají. To oni nikdy neudělají. Takže ty pujdeš k mariňáků. To znamená, že tvoje závěrka bude ve dveřích číslo 1. Hlašte se tam důstojníkovy. Bude vás tam nejvíce, také se od vás čekají největší ztráty. Další...
Začal zkoušet další, a tobě nezbylo nic jiného, než se vydat do oněch dveříl a čekat, co si na tebe připraví tam. Nikdy jsi nevěděl, že nějáký takový výběr v republice je, takže jsi se ani nemohl připravit, a to bylo to, co velitel chtěl, když tě zkoušel. Za sebou jsi viděl, jak jde další voják tvým směrem, nejspíše se dostal též k mariňákům. Po bližším pohledu jsi zjisitl, že to byl Avin. Stejné téma, jiná odpověď, jak jsi jakž takž slyšel, ale k mariňáků, se dostal taky. Dveře číslo 1 byly hned před tebou, byly jak se zdálo nejblíže, protože většina vojáků tam mířila. Nejnebezpečnější místo, ale je tam největší sranda, tuhle práci jsi chtěl dělat prostě od začátku.
Naposledy upravil(a) Pear dne 30.1.2009 21:30:52, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Výcvikové středisko Republiky

Když jsem dokončil svůj výklad o dobytí imperiální základny, tak mi to kapitán okomentoval. Ze začátku mi to podle něho šlo a chtěl mě dát k SF, ale udělal jsem jednu chybu...sakra...vždiť nám to říkali na přednáškách o Impériu asi stokrát...nikdy nechtěj po stormech ať se vzdají...sakra... Přemýšlel jsem o své chybě a jejím následku, že teď budu ve zkoušce usilovat o pozici mariňáka...ale vždyť je to taky dobrej job...sice o hubu, ale spousta srandy...
...tak jsem tady...uf...dveře číslo jedna...co tak asi za nimi budu muset dělat...
Pomyslel jsem si o dveřích, kam mě kapitán odkázal. Na chvilku jsem se před nimi zastavil. V zápětí jsem za zády uslyšel známý hlas. ...to je Avin...asi se taky dostal k marińákum...
___________________
Čau Peare, jestly je to kratky nebo divny tak se omlouvam ale dneska jsem se vratil z hor a mam trochu blbou naladu protože jsem uplně na sra*ky se zdravim-teplota :D...SW FOREVER... :D

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvikové středisko Republiky

Počkej na mně, půjdem spolu.
Křikl Avin, a zařadil se za tebe. Spolu jste vešli do dveří, kde bylo spoustu vojáků. Byly jich desítky, možná i stovky. Před nima stál nějáký důstojník.
Vojáci. Dneska se rozhodne, kdo se k nám dostane, a kdo bude muset opakovat zkoušku. Všichni si vezměte tu malou krabičku, co leží na stole. Připněte si jí na hruď, na výcvikových uniformách je na to speciální místo. Jeho učel je jednoduchý. Když vás zasáhnou, dostanete velkou elektrickou ránu, která je sice neškodná, ale bolest vám způsobí, a ne malou. Vaší nepřátelé jsou druhý tým mariňáků. A cíl je jednoduchý. Dobýt město. Vylodíte se na plížích, a hned ze začátku budete ostřelováni kulomety. Koho dostanou, ten bude označen červenou světlicí, a na toho se nestřílí. Kdo na něj vystřelí, bude okamžitě vyhozen. Pokud padnete na plážích, přesunete se zpět k vyloďovacím lodím, a zkusíte si to znovu. Vaším ukolem bude zasáhnout "zabít" minimálně deset protivníků. Budete mít na pušce počítadlo. Pokud padnete dříve, než jich budete mít deset, opakujete výcvik. Pokud padnete někde mimo usek pláže, končíte, a rozhodne právě očet zabití. Až dobyjete město, role se obrací. Druhý tým má více lidí, ale jejich zbraně jsou o hodně málo přesnější než vaše, a mají menší dostřel, toho využijte, až se do boje dostanete. Pokud bude váš tým zabit dříve, než dobijete město, opakujete všichni, mimo těch, co jich zabily více než dvacetpět. Takže se snažte, stát se může všechno. Támhle jsou vyloďovací lodě, nastupte do nich, a nažte, se, ať vás nezasáhnou, dost to bolí.
Dokončí svojí řeč, a lodě, kterým se otevřeli rampy, čekali na váš nástup.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Výcvikové středisko Republiky

Za dveřmi číslo jedna byla ohromná spousta kadetů a k nim zrovna promlouval nějaký důstojník. Bedlivě jsme ho s Avinem poslouchali, ale mluvil docela rychle a občas nesrozumitelně, bylo na něm vidět, že má trému. ...zřejmě má svůj první větší proslov...hehe...ten sem už měl a celkem dobrej... Pošklíbal jsem se mu v duchu, ale zároveň mu nadával, že mu není skoro rozumnět. Z toho co nám řekl jsem zachytil jen velice málo
...ještě že toho Avina mám... Vzpomněl jsem si na to, jak mi jednou Avin ukazoval svůj univerzální překladač, kterej vyrobyl. ...je to fakt kámoš ...fakt díky žes udělal ešte jeden pro mě... Hned na začátku proslovu toho důstojníka jsem tu věcičku uvedl do chodu. Po skončení proslovu jsem se mrknul na displej překladače. Byl tam napsán celý výklad onoho důstojníka ...ten Avin je fakt machr...převést zvuk do přístroje a ten ho přeloží a zapíše...za tenhle vynález by Avina měli povýšit...teda jestli se stane oficiálním vojákem Repuliky...
Poté jsme měli nastoupit do lodí a odletět na druhou část zkoušky. A sakra třináctka. Konstatoval jsem při nastupování do jednoho z transportérů, který měl na boku ono číslo. Avin se při mojí poznámce jen pousmál. Cestou jsme si s Avinem přečetli z překladače ten proslov.
Hele Avine jaký máš zkušenosti s hromadnym bojem? Já sem to ešte nikdy pořádně nezažil. Myslim, že to budou elektrický jatka...víš co myslim?...
_________________
Omlouvám se za to, že jsem trochu hrál za Avina a za toho důstojníka(jak jsem psal ze mel tremu tak). Doufám, že mi to odpustíš...snad to nebylo tak moc, co Peare? :lol:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvikové středisko Republiky

Jasně že jo.
Zasmál se Avin. S člunem to cuklo, a vy jste byly ve vzduchu. Chvilku jste letěli, a za chvilku jste slyšeli první střelbu, to když se první vojáci začali vyloďovat na plážích. Vás to čekalo za chvilku. Pocítil jsi, jak loď rapidně poklesla, a když se při přistávání otevřela rampa, několik vojáků to schytalo ještě než stačilo vyskočit, a na podlaze lodi se svíjeli v bolestech, které jim uštědřil elektrický výboj způsobený zásahem projektilu kulometů, kterých bylo nespočet. Ty jsi vyběhl hned za tvýmy kamarády, kteří se vrhli do bitvy, a hned byly koseni kulomety, Jen pár jich přežilo, a už se plazily k vyloďovacím člunům, které působily jako respawn point. Ty jsi se rychle schoval za kamen, který ti poskytl krytí....
_______________________
Máš štěstí, že se noc, a já se s tím nechci patlat, jinak bych ti dal přepsat tu část s technickým vynálezem... :P
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“