MPmise pro Der'ka Nore a Slolu Neha(Luke Skywalker+Lukin013)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

MPmise pro Der'ka Nore a Slolu Neha(Luke Skywalker+Lukin013)

Příspěvek od lexicz »

prolog

Der'ka Nore

Coruscant

Coruscant se z oběžné dráhy jevil jako nikdy neusínající město. O to větší velkolepost tomu dodával fakt, že město zabíralo celý povrch planety. V bývalé senátní čtvrti byl zrovna podvečer. Díky oblakům vypouštěných z hutí mělo nebe fialovo-zelený nádech. Pozorování nebe však nebylo předmětem tvé práce. Ve tvém hotelovém pokoji bylo šero. Svůj tým jsi nechal na lodi v přístavu. Na Coruscantu-lépe řečeno na Imperiálním Centru by byla skupinka vedená bothanem velice podezřelá. Už tak jsi musel při registraci v hotelu projít několika prověrkami.

Makrotriedr upevněný na stativu byl namířený na protější budovu. Nečekaně byla okna zatemněná. Nijak tě to nevyvedlo z míry. Nicméně musíš instalovat do pozorovaného pokoje odpolech. Teď ještě kontaktovat Slohua a optat se ho na hlídku stormtrooperů uvnitř budovy...

Slolu Neha

Coruscant

Čím nižší patro, tím menší riziko, že se ti zavrtá do zad střela z E-11. Čím nižší patro, tím větší roziko, že se ti zavrtá do zad střela z čehokoli jiného. Coruscant, ať už byl hlavním systémem známé galaxie nebo ne, skrýval horší místa než by jsi mohl kdekoli jinde v galaxii najít. Spodní patra byla plná různorodých nevábných vůní, bytostí a tvorů. Kdo měl jen trochu zdravý rozum, spodním patrům se vyhnul.....pokud nebyl Jedi.
Jednotka stormtrooperů, která tě sledovala musela ztratit stopu. Zdržovat se tu nebylo příjemné ani pro Jediho. Vystoupal jsi na povrch a objevil se u jedné zapadlé kantýny. U pasu ti zapípal komlink - tvůj přítel Der´ka
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Procházel jsem opatrně spodními patry Imperiálního centra. Bylo to tady ale naprosto deprimující, úplně to kontrastovalo s lesknoucími se vrchními patry a docela mě to utvrzovalo, že Coruscant je pohodlný jen pro bohatší vrstvy, chudší to měli velmi těžké. Nepříjemné vůně čehosi zhnilého se mísily se smradem něčeho, co jsem nebyl schopen ani rozeznat. V potemělých chodbách se váleli žebráci otrhaní, bledí a vyhublí, kteří z posledních sil zvedali ruce, aby mohli dostat nějaké ten kredit. Vytáhl jsem proto svou portmonku a každému dal alespoň po pěti. Pomáhat byla u mě nejvyšší priorita a byla to naprostá nutnost v časech, kdy se proradný Palpatine dostal k moci. Trochu jsem stále nechápal, co se stalo s proroctvím, jestli nebylo špatně vyloženo, nebo jestli se mu Skywalker, nebo spíš Vader vzepřel.

Tak dlouho jsem tu nebyl, kdysi dávno jsem procházel i těmito oblastmi, ale nikdy to nebyla taková hrůza jako nyní. Chudoba se rozrostla a Impérium se očividně stará jen o svou smetánku.

Šel jsem dál, všiml jsem si, že stormtroopeři, kteří mě sledovali už odešli a potom se ozval komlink, na který mi mohl zavolat jen Der´ka.

Rád slyším tvůj hlas příteli, co tě trápí?

Zeptal jsem se a usmál se nad směšnými slovy která mi hned potom připoměla oblíbenou mluvu misra Yody.

To by mě zajímalo, kde je mu konec...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant,hotelový pokoj
Hmm... Impérium to tu pěkně posralo. Tahle čtvrť nikdy nebyla takhle klidná ale teď... Všichni se bojej jenom vylízt na ulici aby to nedostaly
E-11. Aspoň že Coruscant je klasicky stále znečištěnější... No konec vzpomínek a úvah... čas pracovat.

Vytáhnu komlink s nastavenou frekvenci na Slolua...
Slolu?
Ozvu se do komlinku.
Potřebuju vědět kolik a kde je tu hlídek. Mám sice "maskovač" ale radši to nebudu riskovat. Podívej se prosím.
Řeknu a čekám na odpověď.
Doufám že kluci v přístavu jsou v pohodě.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Der'ka Nore

Coruscant, hotelový pokoj

Slolu odvětil a přerušil spojení. Teď už jen zbývá chvilku počkat až se ti ozve, a hned bude situace jasnější. Uběhlo pár minut a komlink mlčel déle než jsi předpokládal. Rozhodl jsi se opatrně podívat dolů z okna, ale nemohl jsi zahlédnout nic podstatného. Dvě hlídky u hlavního vchodu, o kterých už jsi věděl a pak nějaké běžící dítě. Nic víc, nic míň.

Slolu Neha

Coruscant

Potřebuju vědět kolik a kde je tu hlídek. Mám sice "maskovač" ale radši to nebudu riskovat. Podívej se prosím.

Ozvalo se z komlinku. Kladně jsi odpověděl,připnul sis komlink zpět na opasek, a doběhl na okraj postanní uličky. Vyklonil jsi se zpoza kontejneru, a letmo spočítal skupinky postav v bílém brnění. Když jsi chtěl opět sáhnout po komlinku nahmatal jsi jen prázdné pouzdro. Adrenalin, který se ti proběhl po zádech byl rychlejší než by bylo aktivování čepele u světelného meče. Zmateně jsi se ohlížel kolem sebe. Přímo před tebou, v hlavní ulici před hotelem běželo dítě a během úprku se na tebe otočilo. V ruce drželo tvůj komlink, a mířilo si to přímo mezi stormtroopery. Už bylo na půl cesty k nim, ale stále ještě dost daleko na to aby jsi ho nemohl dostihnout...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Vysledoval jsem imperiální hlídky, bylo jich tu jen pár, ale i tak byly profesionálně vycvičení Stormtroopeři hrozbou. Teda ani ne tak moc pro mě, ale spíš pro Der´ku. Jenže když jsem se chtěl ozvat, zjistil jsem, že mi nějaký malý kapsář vzal komlink a uhání směrem k Imperiálům.
Začal jsem rychlým krokem postupovat k dítěti a snažil se, aby mě imperium nepoznalo. I když mě možná považují za mrtvého, když uvidí, jak někoho kolím Silou, poznají, s kým mají co dočinění.
Snažím se ale jít co nejrychleji, aby mi dítě neuteklo a taky se začínám soustředit na zmatení stormtrooperů. Za rohem jsem viděl nějaký nepořádek a tak jsem jej zvedl a začal dělat kravál, aby tam stormtroopeři šli a já mohl klidně proběhnout a chytit klučinu.
Stále jsem pokračoval a kdyby mi na to neskočili, chystal jsem si meč.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant,hotelový pokoj
Přepnu kanál aby mi mohl Slolu odpovědět a podívám se s okna ven.Venku je jen nějaké dítě a za ním...
Tak sakra co blbneš Slolu? Chceš si hrát? Můžeš ale jindy...
Dítě běží ke skupince Stormtrooperů kterou jsem zahlédl až teď.
A kurva... to není dobrý.
Najednou se začne ozývat jakýsi lomoz venku na ulici.
Teď nebo nikdy.
Řeknu si a vyběhnu abych se nepozorovaně dostal tam kam mám umístit odposlech.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Der'ka Nore

Coruscant


Nevěřil jsi svým očím. Venku se stalo něco, co by za jiných okolností byla komická situace. Nicméně jsi se rozhodl situace využít. Rychle jsi se přesunul do protější budovy. Jak jsi zjistil, uvnitř nebyla žádná hlídka. Zřejmě se všichni přesunuli před hlavní vchod. Přišel jsi do pokoje a nainstaloval hološtěnici. Když jsi chtěl odejít, uslyšel jsi na chodbě hlasy. Odhadoval jsi to na dva muže - lidi.

muž 1 : ...snad není možný, jak je možný, že sou tak tupý. Udělejte s tím něco, nebo si budu stěžovat vašemu nadřízenýmu. A doneste mi na pokoj nějaký jídlo.

muž 2 : Ano pane, moc se Vám jménem celého hotelu omlouvám. Všechno samozřejmě napravím. Všechno zařídím.

..po chvilce ticha jsi za dveřmi uslyšel šramot. Muž se chystal otevřít dveře do pokoje.



Slolu Neha


Coruscant

...dítě vběhlo přímo mezi stormtoopery. Na jakoukoli změnu strategie už bylo příliž pozdě. Polovina stormtrooperů už sledovala běžící dítě a jeho pronásledovatele. Někteří nejistě odjišťovali dvé zbraně. Dva troopeři popadli dítě každý za jednu ruku a vytrhli mu z ruky komlink. Než jsi k dítěti doběhl, už kolem vás byl utvořen kruh. Až teď jsi zjistil, že dítě je asi osmiletý chlapec,který s sebou teď škubal a vřískal. Vřískal tak hlasitě, že přiběhlo i pár mužů z budovy.

Jeden ze stormtrooperů,který držel chlapce na tebe promluvil.

Pane, to je vaše dítě ? Musím vás upozornit, že jste ve slušné čtvrti !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Tak slušné...

Pomyslel jsem si, když na mě vyjel stormtrooper. Držel dítě pevným stiskem a držel komlink s kódem na jednoho z povstalců. Bylo mi dítěte celkem líto, pokud na tom byl tak blbě, že musel krást i komlinky, nechal bych mu ho nebýt toho, že je docela důležitou hračkou. Promluvil jsem na stormtroopera klidným hlasem:

Jen jestli mají na výběr, rád bych dostal svůj komlink zpět a prosím, pusťte toho chlapce, jistě už se poučil...

Dodal jsem, i když jsem si nebyl jist, že je poučený dost. Proto jsem přidal i pár lichotek tak, aby zněly přesvědčivě a zároveň je to trochu zburcovalo.

Takoví tvrdí chlapi se přece nemusí zahazovat s nějakým špuntem. Chráníte tuto planetu před gangy, o rebelech nemluvě, každý z vás má respekt a vidí-li někdo bílé brnění, začne se velmi rychle chovat slušně. Proč tedy to dítě pouze nepokárat a ukázat mu vzor všech ideálů, které by měli vojáci splňovat? Třeba to bude jednou další člen vašich armád, možná vaší jednotky. Pokud výjde bez trestu za tuto malou výtržnost, bude vám vděčný...

Z těchto lichotek mi ale popravdě bylo zle, popravdě bych nejraději tyto tvrdé chlapy vymazal z už tak zohavené tváře galaxie. Ať si kodex říkal cokoli, kvůli všem lidem i nelidem bych tuto službu nejraději udělal. Nedalo se však nic dělat, nikdy jim nepomůžu jako mrtvý a tak jsem ani nic než diplomacii nezkoušel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant,hotelový pokoj č. 2
No výborně to jsem potřeboval. To mu nemohli pustit na hlavu třeba květináč?
Pokusím se rychle zapnout generátor maskovacího pole a až ten člověk otevře schovat se za dveře a proklouznout rychle zpátky na chodbu.
Kam jsi to zase vlez?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Der'ka Nore

Coruscant

Charakteristicky zvuk otevírání dveří a následné kroky se rozezněly po pokoji. Díky maskovacímu zařízení si tě návštěvník hotelu nevšiml. Ihned jak se zavřely dveře, zkontroloval zda je v pokoji sám a dveře zajistil. Přešel k holokomunikační jednotce, zadal kód, a čekal, až druhá strana přijme hovor.
Nad bílým stolem se objevil obraz mladého muže.

Co si přejete, Traversi, jistě víte, že tato frekvence slouží pouze k naléhavým situacím.

Muž v pokoji,jako by se mísně klaněl. Zřejmě měl před tím druhým značný respekt. Také bylo jasné, že muž v pokoji se jmenuje Travers.

Travers: Promiňte, admirále Tarkine, ale donesla se mi zpráva o tom, že je do projektu Hvěz..

Tarkin : Mlčte !! Jak si můžete být jistý, že vás nikdo neodposlouchává !

Travers : Promiňte,pane! Slyšel jsem,že je do vašeho projektu nasazen rebelský špion.

Tarkin : Ano,vím o tom. Dokonce vím kdo to je. Použijeme ho k desinformaci. Teď už nám ta rebelská špína nebude komplikovat plány. A až bude projekt dokončen, nebudou pro nás žádný problém.

Tarkin zřejmě ukončil spojení, protože když se mu snažil Travers odvětit, obraz zmizel. Travers se tedy otočil na podpadku a s podrážděným výrazem zmizel z pokoje.

______________________________________________________

Slolu Neha


Coruscant

Velitel stormtrooperů kývnul hlavou a vojáci chlapce pustili. Ten se snažil kopnout jednoho z nich do holeně. Když tak učinil, voják odjistil E-11 a vypálil chlapci díru do břicha. Ostatní včetně velitele se začali smát.

Žebrácká verbeš

..řekl střelec a zajistil blaster.

Komlink už jsi při tom držel v ruce. Byl jsi svědkem chladnokrevné vraždy malého chudého chlapce. Kolemjdoucí,kteří tento počin také zahlédli, dělali jako by se nic nestalo.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Ještě nedávno jsem myslel, že císař a Darth Vader jsou jedinými krutými, kdo drží tuto rádo by spravedlivou imperiální společnost pohromadě. Vojáci byli naprostým odrazem jejich pánů a to mě pohoršilo. Můj klid se částečně ztratil, ale Temná strana byla brzy vyhnána pryč z mého nitra. Přesto jsem se neudržel a žádal jsem vysvětlení:

HEJ!!! PROČ JSTE HO ZABILI?!

Vykřikl jsem a rychlým krokem vyrazil směrem k nim. V tuto chvíli mi bylo úplně jedno, kolik lidí tady uvidí rytíře Jedi, beztak už mě poznali dle mého vzezření.

ŽÁDAL JSEM VÁS, ABYSTE JEJ NECHALI BÝT, ALE VY JSTE JEJ CHLADNOKREVNĚ ZABILI, MALÉHO CHLAPCE!!! NENECHÁM VÁS ZABÍT DALŠÍ A VNÉST ŽAL DO DALŠÍCH RODIN!!! TOHLE BYLA VAŠE POSLEDNÍ OBĚŤ!!!

Roztáhnul jsem plášť a vytasil svůj světelný meč. Hned potom jsem sáhnul po své Síle a přitáhnul si tři z nich k sobě. Nehodlal jsem počkat, až někdo z nich sáhne po komlinku a tak jsem je prostě sekl a pokračoval k dalším.

Pak ale budu muset zmizet...

Pomyslel jsem si, když jsem začal a byla to pravda.

Beztak potřebuje Der´ka pilota, nebo bych mohl najít nějaké oblečení, abych se potom zamaskoval, protože by nebylo fér nechat všechno na něm. Ačkoli jsem o jeho schopnostech nepochyboval, pomoc Jedie byla v této době k nezaplacení...

Pýcha mých myšlenek mě přinutila, abych se pod přilbou usmál, a taky mi tyto myšlenky pomohly k většímu klidu, který byl smrtí chlapce narušen.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant
Néééé... No tak si to aspoň poslechnu sám.
Pomyslím si potom co za mnou zavře dveře. Objeví se hologram nějakého člověka... podle uniformy admirála.
Co to už ho našli?! Teda málem sem moch bejt ten nejspíš brzy mrtvej blboun já... UFFF. Musím se spojit s někým... Musím ho zachránit.
Poté je přenos ukončen a ten Travers odejde z pokoje. Nepozorovaně vyběhnu z pokoje z hotelu na ulici.
Spatřím Slolua jak právě kosí Stormtroopery...
Panebože to je nenápadný. No co pár ustřelenejch imperiálních hlav nikdy neškodí.
Pomyslím si,vytáhnu blaster a vystřelím na jednoho Stormtroopera.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Der'ka Nore

Coruscant

Když jsi vyšel z hlavního vchodu, uviděl jsi svého přítele, jak s ním cloumá vztek. Snažil jsi se najít příčinu jeho počínání, a po chvilce ji tvé oči našli. Bezvládné kouřící tělo malého chlapce z dolních pater. Věděl jsi, že Slolu a morální chování spolu vždy šly ruku v ruce. Nedalo se už nic dělat, vytasil jsi blaster a střelil prvního stormtroopera, který se snažil sáhnout po zbrani nebo komlinku.
Ozon z blasterových výbojů za chvíli zamořil celý prostor před vchodem. Kupka bílých plátů naplněná čímsi, co dřívě mělo ruce a nohy vypadala v celku nápadně. Jediný přeživší vzal nohy na ramena.

Pronásledovat ho nemá cenu, je tu kolem spousta hlídek.

řekl sis a zajistil blaster. Slolu si očividně myslel to samé, když si upínal lesklý kovový válec zpět na opasek.

...tahle akce mohla způsobit daleko větší rozruch,než si dokážeme představit...

blesklo ti hlavou...

______________________________________________________

Slolu Neha


Coruscant

Tvůj zvýšený hlas vojákům strach nenahnal, spíše je vyprovokoval k tomu znovu odjistit zbraně. Než tak stihli učinit všichni, tři z nich byli vejpůl. To už vojáky výrazně rozhodilo.

Jedi !!!! .. stačil vykřiknout jeden z nich těsně před tím, než mu blasterový výboj usmažil vizor na helmě.
Teď byl zbytek stormtrooperů v křížové palbě. Stačilo jen pár sekund, než sis elelgantně poradil i se zbytkem. Tedy až na jednoho, který se z toho zmatku proplížil ven. Očividně se mu podařilo zachovat chladnou hlavu. Daktivoval jsi meč a vykročil k bothanskému příteli.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Podíval jsem se na mrtvé stormtroopery a na chlapce, ze kterého se stále ještě kouřilo. Nebyl důvod sledovat toho dalšího, pokud jsem tedy nechtěl vést bitvu s celou Říší. Ačkoli jsem se zachoval jako horkokrevný Kel Dor, nelitoval jsem toho. Taková zvířata, jako jsou stormové, něco takového jsem neviděl ani v těch neznámých oblastech. A to tam byly národy, kterých by se nejeden z nich zalekl. Takové praktiky však nikdo neměl. Na mnoha planetách byly děti brány jako to nejdůležitější. Na planetě, na které jsem po léta žil by toto odsoudili a potrestali. Každou smrt, ne jen dítěte. Jenže, nebyl jsem tam, jsem zpět, v kruté realitě postavené na troskách Republiky. Neuměl jsem si odpustit, že jsem to dítě nemohl oživit. Toto nebylo v mé moci a poprvé v životě jsem toho opravdu litoval.

Musíme zmizet. A já si musím najít převlek. Takhle tu nemůžu zůstat, jinak budem mít na krku inkvizitory. Omlouvám se ti, ale nemohl jsem je nechat bez trestu.

Obrátil jsem se na přicházejícího přítele. Kvůli kopanci, který musel to dítě bolet více, než toho vojáka. Divím se, že se Coruscant s tímhle smířil. Že zůstalo tak málo z Republiky, že je tak málo těch, kdo touží mít demokracii.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant, místo bitky
No nevybral sis nevhodnější dobu. Ale zbavit se pár Stormů nebývá ke škodě... teda většinou... vezmi si brnění támhle toho co jsi mu usek hlavu a helmu nějakýho jinýho... Budeš dělat hlídku.
Řeknu a znovu se zamaskuji čekajíc až se můj Jeidský přítel převlékne.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“