MPmise pro Der'ka Nore a Slolu Neha(Luke Skywalker+Lukin013)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Coruscantu

Trochu jsem se podivil, když se několik strojů oddělilo od ostatních a ostřelovaly nás z dálky... zdálo se mi, jako by mě chtěli odlákat od civilistů - bylo to zvláštní, v jednom dni jsem se setkal s imperiály, kteří bez rozmyslu v klidu zastřelili malého chlapce a pár kilometrů nad tím zase s takovými, kteří se snažili civilní ztráty snížit... samozřejmě to ale nebyli všichni - většina se rozhodla zaútočit klidně i na ten transport.

Dobře děcka, myslím, že Der´ka má pravdu, měli bychom vypadnout, než tihle maniaci rozsekají na kusy tenhle prdít. Hlídejte zaměřovač, trochu si zařádíme, a pak odsud vypadneme.

Stočil jsem to prudce na třetí hodinu a pak jsem při únikových manévrech triskami vytvořil pečlivý model DNA, potom jsem nabral výšku polovičním lopingem, na jehož vrcholu jsem to stočil do stabilní polohy a stále jsem mířil pryč od planety, s letícíma očníma bulvama za sebou.

Zajímalo by mě, kde přišli na takový kokpit, to chtějí svým pilotům udělat ze života peklo? Vždyť se tam musí chudáci mačkat, ještě v tom svojem brnění...

Zasmál jsem se, když jeden z nich proletěl právě před můj kanón.

Áno, a Nehav završuje, střílí, A JE TO BOOOOD!!! Diváci jásají, Twi´lecké roztleskávačky tancují do rytmu bubnů... tento triumf bychom si měli zopakovat...

Zažertoval jsem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Orbita Coruscantu
Tak už vypadni sakra! A krom toho... jsem hned za Korou mám tři.
Zpola zakřičím na Slolua aniž bych odtrhl oči od ovládání postraních věží.
Koro nařizuji převést 3 tvé body na můj účet jinak tě čeká degradace.Řeknu naprosto vážným hlasem ale myslím to v žertu.
No tak... co budete kdo dělat až přiletíme na Yavin?
Zeptám se a sestřelím jedno TIE.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Orbita Coruscantu

Kora Xaren po tobě střelil vpravdě vražedným pohledem a komentářem: Imperiální zvůle!

V určitém smyslu to skvěle vystihovalo dění venku.
Během vaší úspěšné střelecké přehlídky se na Addan Seeg útočící TIE přeformovaly, rozdělily se tři proudy, a pustily se do nového útoku, tak, aby se vzdálenost mezi vámi a nákladní lodí zvyšovala.
Kora a Aral se sice na svých střílnách snažili jak diví a odnesly to dva další stroje, ale vzápětí se loď roztřásla a na monitoru naskočila zpráva o poškození štítů.
Do hutí kloaky! zaklel Xaren.
Další vlna koordinovaného útoku - a patrně budete mít vážné potíže.
Nic na tom nezměnila skutečnost, že i vy jste se činili, seč mohli, a pálili po každé stíhačce, co se dostala na dostřel a dostatečně dlouho prodlela na vaší mušce.
Nezdálo se však, že by imperiály ztráty nějak rozrušovaly - spíš rozzuřovaly.

Souběžně s tímto děním se k vašemu bývalému krytu z druhé strany přiblížil jeden ze dvou destruktorů a zahájil zajímací manévr. Samotná nákladní loď již byla značně poškozená; patrně by stačily dva, tři úspěšné zásahy a explodovala by na myriádů kousků - ovšem byla otázka, zda by to pro její posádku nebylo lepší než pravděpodobná imperiální péče, jak mohlo některým z vás prolétnout hlavou.
Manévr destruktoru vedl k tomu, že se zbývající část stíhací letky uvolnila a mohla se pustit za vámi pomoci svým kolegům.
Druhý destruktor si stále hověl na svém místě; při pohledu na nejnovější vývoj situace se však dal do velmi, velmi pomalého pohybu.
Měli bysme vypadnout, shrnul svůj pocit z nových událostí Aral. Čím dřív, tím líp.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - orbita

Naše loď se otřásla pod několika trefami a štíty byly pod jejich náporem dost poškozené. Zamáčkl jsem tedy plynovou páku tak hluboko, div že jsem se neplazil po ovládacím panelu, a kniplem jsem hodil Addan do spirálovité vývrtky a zařval na Arala:

Ať jsi hyperprostorovou trasu nastavil kamkoli, je na čase vypadnout, nemíním tuhle potvoru zase opravovat!! Jakmile to bude možné skočíme!

Přitom jsem se ale začal modlit, aby nás už nikdo nezasáhl tak, aby nám zrušil štíty nebo hůř - aby nás sešrotoval. Snažil jsem se soustředit taky na to, jakkoli to bylo nejspíš nereálné, abych rozšířil a posílil absorbční pole Síly tak, aby chránila celou loď.

Hmm, za zkoušku nic nedám, mohlo by to trochu zbrzdit nárazy výstřelů, ale dlouho to nejspíš nevydržím... ale... v Síle není žádné zkusím, buď to udělám nebo ne, to už učili i padawany, soustřeď se nebo budem na kusy!

V tu chvíli jsem zavřel oči a hledal Sílu kdekoli to šlo, z každého koutku téhle orbity, i z planety, začal jsem ji shrabovat jako listí, shromažďovat tak, abych posílil záď, a znemožnil dotírajícím nepřátelům zničit ji.
Loď jsem vedl přímou cestou co nejdál od planety.

Síla nemá meze, omezení jsme jen my, zruš tyto meze a dokážeš divy...

Promítla se mi v hlavě slova mého otce...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant,orbita
Loď se otřásá pod zásahy a štíty jdou pomalu do háje. Slolu začne čarovat takže chvíli letíme bez řízení pryč od planety rychlostí namáčknutí na zdi apod. Po celou dobu se snažím sejmout co nejvíc TIE stíhaček.
Doufám že's to nastavil dobře Arale a ne k Yavinu...
Zakřičím na Arala a jsem připravený zmáčknout páku který nás přenese do hyperprostoru.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Coruscant,orbita

Addan se jako šipka rozletěla co nejdál od planety a vzápětí se tečky vzdálených hvězd rozpily do pruhů. Skok do hyperprostoru se podařil. Narozdíl od posádky vašeho "štítu" jste byli v bezpečí.
Alespoň v mezích toho, co se dalo či nedalo očekávat.
Síla vám byla milostivá.

hyperprostor, cestou na ???

Ne-e, to opravdu ne, odsekl Aral bothanskému kapitánovi, míříme přesně na opačnou stranu. Za půl hodiny opustíme hyperprostor a čeká nás série dalších manévrů, abychom za a) setřásli případný doprovod a za b) dostali se někam do civilizovaných končin.
I když působil jen lehce přetaženě, v Síle jeho nervozita přímo zářila. Pro jistotu si vyvolal na navigačním počítači hvězdné mapy. Cosi si přeměřoval, odhadoval a v duchu prováděl patrně značně složité výpočty, což se ostatní rozhodli podpořit alespoň hřbitovním tichem, které se rozlili po celé palubě.
Na obrazovce počítače zatím nabíhaly informace o poškozeních - až na poškozené štíty jste z toho vyvázli dost lacino, motory fungovaly a nezdálo se, že by hodlaly zkratovat, a soustavy na podporu života rovněž.
Takže jsme v pohodě, koukl se Xaren na monitor. Nicméně medik si skepticky odkašlal.
Jo, to teprv uvidíme...

???

Vynořili jste se do volného prostoru mezi hvězdami a Aralovi se ulevilo.
Připravuji další skok, oznámil vám a začal zadávat další souřadnice.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Orbita

Bezhlavý manévr, který jsem provedl na setřesení stíhaček, které pronásledovaly naši loď dostál své povinnosti a způsobil, že trefy, které nás zasáhly byly většinou náhodné, a byly ještě pohlceny nyní už slušně vyčerpaným štítem. Nakonec mě ale dostihl pocit úlevy, protože jsme stihli skočit do hyperprostoru, pouze ale slepě, abychom mohli setřást nepřítele.

Teď se držte, trochu to trhne!

A stalo se, trhlo to, a my jsme byli rázem v prachu, k našemu štěstí a radosti, a k imperiálním kletbám a vzteku.

Hyperprostor, cestou na ???

Cestou jsem zaslechl rozhovor Der´ky a Arala o tom, kam letíme. Můj bothanský přítel původně plánoval, že poletíme rovnou na Yavin, ale Aral mu oznámil, že letíme úplně na druhou stranu, abychom setřásli případné imperiální pronásledovatele.

Souhlasím s Der´kou. Bylo by nezodpovědné, abychom nechali impérium odhalit naši základnu, tenhle tah byl rozumný. Hned potom, co vyskočíme z hyperprostoru bychom, pokud nebudeme mít imperiály za zadkem, mohli letět konečně domů. Zatím to ale nepůjde.

Potom jsem se podíval na stav štítů. Pořádně to schytal, pár dalších zásahů a byli bychom na kusy. Ale jak říkal Aral, zbytek lodi byl v pořádku, motory fungovaly, a ostatní systémy taky. Po nějaké době jsem se ale rozhodl vyskočit z hyperprostoru, nechtěl jsem riskovat, že to napereme do hvězdy.

???

K radosti všech, ale hlavně Arala jsme se vynořili do volného prostoru, daleko od nebezpečí, imperiální lodě nás nenásledovaly a tak začal Aral znova zadávat souřadnice pro vstup do hyperprostoru.
Cítil jsem úlevu, konečně jsme se vraceli domů, a všichni živí a zdraví, to byla v těchto časech ta největší radost.

Dobře Arale, nastav kurz na Yavin, poletíme domů...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hyperprostor
Adan vystřelí od Coruscantu a hvězdy se klasicky protáhnou do dlouhých čar.
Fajn... zatím žijeme. Schválně jak dlouho.
Řeknu "lehce" skepticky a zajdu do skladu najít něco k jídlu. Poté co v přihrádce vyhrabu svojí porci masa vrátím se do kokpitu a usadím se do lřesla kopilota. Chvilku se blaženě cpu a za chvíli Sloulu zmáčkne páku pro výstup z hyperprostoru.
Hele schválně kolik destruktorů bude mít ta imperiální flotila u které se vynoříme. Deset?
Řeknu jakoby blaženě s plnou pusou.
Naštěstí se žádná flotila neobjevuje-zatím a tak se blaženě cpu dál. Cesta domů je volná...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

???

Aral na vás koukl takovým tím pohledem, že si to představujete stejně jako youngling návštěvu u inkvizitora.
Jak už jsem říkal, prováděl jsem skok opačným směrem, než je Yavin. A víceméně naslepo, takže jsem nezohlednil další sérii skoků směrem k domovu. Vlastně jsem to chtěl udělat, až po nás nepůjde smečka impů. A jak koukám do navigačního počítače, kvůli rozmístění soustav se dostaneme na Yavin... no... buď za čtyři hyperprostorové skoky a dva dny v hyperprostoru, nebo za deset skoků a zhruba za den a kousek. Taky můžu zkusit z toho krámu vymlátit jinou variantu, ale tyhle sežerou nejmíň času a vpodstatě i energie.
Xaren si odkašlal. Jo, to všechno zní přímo skvěle... má to i nějaký háček?
Sarkasmus z něj přímo odkapával, ale navigátor jen pokrčil rameny. Má. Varianta č. 1 znamená to vzít přes body v imperiálním prostoru, z toho jeden se nachází v místě označeném jako "vojenský prostor". Riziko, že bychom mohli při našich krátkých pobytech v meziskoku něco potkat a způsobit si další průšvih - no, první bod odhaduju na 10%, druhý, to je ten vojenský prostor, na 45% a poslední na 2%.
Varianta číslo dvě... pokud se budeme snažit zkrouhnout čas na minimum, může to způsobit problémy s hyperdrivem - a pokud se loudat, můžou nastat průšvihy s energií a zdroji. Nicméně poblíž se nachází několik obydlených světů, takže kdyby došlo na potíže, mohli bychom se na nich zastavit a provést patřičné opravy. Možnost, že bychom to zvládli bez problémů, bych odhadl tak na 76%.

Xaren si významně poklepal na čelo.
"A tobě se nejvíc z toho všeho zamlouvá co?"
"No, asi ty čtyři skoky přes imperiální prostor. Pokud nic nepotkáme, byla by to dost snadná cesta."

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

???

Tahle zpráva mě ani moc nepřekvapila, ale nedá se říct, že bych zvládl nějak promyslet, co bude dál. Začal jsem nervózně pochodovat po kabině tam a zpátky jako generál Grievous uprostřed nepříliš dobře se vyvíjijící bitvy. Ostatně, tohle byl zlozvyk mnoha vysoce postavených důstojníků, takže mi to nepřipadalo až tak divné, jen jsem se musel pousmát nad tím, že se k takovýmto přirovnávám. Byl jsem vyhnancem, kapitánem na frachťáku moderním leda v Mandalorianských válkách, kdy byl taky tento vyroben.
Samozřejmě si během tisíciletí získal mnohá vylepšení, aby mohl jít s dobou, ale nedá se říct, že by byla nyní v dobrém stavu. Zvláště po onom zběsilém útěku z Imperiálního Centra.

Ne, těch deset skoků by nebyl moc dobrý nápad, ale bude tahle kocábka schopná dalšího boje a útěku před dalšími loděmi a stíhačkami? Taky je možnost, že v té oblasti nebudou imperiální síly až tak silné, nebo že si obyčejné nákladní lodi ani nevšimnou. A zase, kdybychom dělali během těch deseti skoků do hyperprostoru moc dlouhé pauzy, mohli by se na nás imperiálové i tak pověsit...

Ozubená kolečka v mojí hlavě makala jako o závod, a protože byla moje hlava už celkem stará a dlouho nepromazaná, celkem to v ní skřípalo.

Já jsem teda pro první variantu, ale měli bychom se na to připravit, dát loď co nejvíc do kupy, nabít štíty, opravit, co půjde, zkontrolovat zbraně.
Možná bychom mohli zkusit sehnat nějaké zařízení na rušení radaru... pokud něco takového je. Pokud ne, měli bychom při posledním skoku udělat ještě jeden klamný, ale tentokrát trochu více ve směru Yavinu, ať odtamtud můžeme co nejdřív doletět domů.


Podíval jsem se na ostatní členy posádky.

Je to ale jen názor, pokud máte někdo něco jiného, cokoli, můžeme to zvážit a vytvořit společně nějaký pořádný plán, jak se vrátit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

???
Aral začne vysvětlovat možnosti a já se dál nerušeně cpu než se vyjádří i Slolu. Pak dojím a zamyslím se.
No tak když poletíme okolo Impů nejspíš se dostaneme na Yavin v pohodě. Nejspíš... Když poletíme přes imperiální prostor proletíme to v pohodě. Teda za předpokladu že nenarazíme do destruktoru. fajn tak to risknem...
Tak fajn... poletíme přes Imperiální prostor ale nejdříve někde zastavíme a hodíme loď pořádně do rychtiku. Takže.... Arale nastav kurz na nějakou planetu kde budeme moci pořádně připravit loď. Ostatní budťe ve střehu.
Dám rozkazy svému týmu a sednu si do křesla kopilota.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

???

Aral se zamyslel.
Opravit loď... prohodil tak sám pro sebe a byl v tom cítit ten otazník.
Tak odsud můžeme skočit na Irith. Huttský svět, ale dost dobře nemáme na výběr. Je to dost blízko cílového místa prvního skoku, takže půjde plynule navázat bez dalších komplikací. Můžeme tam sehnat, co bude potřeba...
Jeho leku se sebou nesouhlasně zavrtěla.
Slimáci nebudou mít zbytečně zvědavé otázky a taky nás neudají. Zajímají je jenom obchody a ty jim impíci v poslední době kazí. Jenže z toho stejně nemám dobrý pocit.
Znova se zadíval do mapy a pohroužil se do výpočtů.
Pak se poušklíbl.
Nicméně POKUD chceme napřed opravovat, musíme na Irith.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

???

Vyposlechl jsem si názory posádky a znovu nasadil přemýšlivý výraz, přemýšlení ale nemělo moc cenu, nebylo moc na vybranou, kdybychom se dostali do dalšího roje imperiálů v takovém stavu, v jakém jsme opustili Coruscant, nejspíš bychom se nakrásno rozsypali, takže volba byla jasná.
Irith byl naší jedinou možností.
Spíš jsem ale začal přemýšlet nad tím, zda by bylo rozumné nechat tam loď bez dozoru, ale když jsem nad tím tak přemýšlel, došlo mi, že asi nakupovat nepůjde celá posádka.

No, nevidím důvod, proč tam neletět, dobře, nastavte kurz na Irith, vylížem se konečně z téhle šlamastiky.

Rozhlídl jsem se z kokpitu.

No, doufám, že to vydržíš, bylo by trapné být první člen rodiny, co tě nechal vyletět do vakua.

Řekl jsem v duchu Addanu. Byla to stará loď, ale sloužila dobře. A bylo vidno, že proti TIE fighterům dokázala být pořád jakžtakž odolná.
Štěstí, že kvůli jednotlivci se flotila nezlepšuje.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

???
Fajn, zaletíme si na nákup. Nastav kurz na Irith. Jenom doufám že máme dost kreditů nebo aspoň co na výměnu. Pochybuju že na Huttský planetě platěj kredity.
Zdá se že myslet si že setkání s Vaderem stačilo bylo hodně naivní...
Pomyslím si cynicky. Poté začnu zjišťovat škody.
Tak mě napadlo. Jestli poletíme přes Imperiální prostor... Měli bysme možná přimontovat ještě nějaký dělo. Nějakou automatiku... Ačkoli nevím kolik to bude stát. Ale dělo se vždycky hodí.
Řeknu a poté se vydám zjišťovat stav našich financí.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“