Výcvik pro Mitt'fufu'safis

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Mitt'fufu'safis

Příspěvek od Reiven »

Yavin- Orbita

Galaxie..nekonečný prostor miliard hvězd, tisíce planet, svět věčného života a smrti. Místo, kde skvrny temnoty prudce narušují jemné předivo překypující Síly, která svojí harmonií dodává Galaxii a všemu živému skutečnou podobu. Podobu pravého života. Není to ani minuta, co Tvá lod konečně dorazila ke svému určenému cíly. Před tebou se v célé své kráse rozpínal Yavin IV. Pralesní měsíc obihající kolem plynného obra Yavinu. Podle tvých dobře doložených informací jsi byl už na vše připraven. Yavin IV je mladý svět s velkou geologickou aktivitou. Šedesátdevět procent jeho povrchu je pevnina, rozdělená na čtyři kontinenty. Zbytek světa je pokryt propojenými oceány a jednou plochou obklopenou zemí o velikosti dostatečné, aby mohla být označována za moře. Opakuješ si v duchu informační záznamy a pousměješ se. Je to tady. Cítíš to. Chvíle osudu nastane za malý okamžik.

Zlehka se nadechneš a zamíříš plný odhodlání k měsíci. Po 3 minutách si konečně zachytil vysílací vlnu v komunikačním zařízení, které nyní hlásilo zelenou. Poklidně si stiskl tlačítko a čekal.
Kontrolní středisko neznámému plavidlu. Udejte prosím důvod vaší přitomnosti. Ozve se neutrální hlas, podle Tvého odhadu asi 25 leté ženy.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
FuFu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 27.5.2008 19:37:37
Bydliště: Svádov

Re: Výcvik pro Mitt'fufu'safis

Příspěvek od FuFu »

Yavin- Orbita

Téměř po celou dobu mého letu jsem přemítal nad svými pocity, jen čas od času jsem si prošel databanku získaných informací jako již nesčetněkrát předtím, která však neměla mnou tak žádané odpovědi. Obava, zda se dokáži dostat k cíly mé cesty bez chisské sítě hyperprostorových kotevních bodů, se rozplynula spolu s nebem hyperprostoru – byl jsem u cíle. Pousmál jsem se, Yavin IV je překrásný. Za pomoci dvojitého iontového motoru jsem se vydal vstříc svému osudu.
Kontrolní středisko neznámému plavidlu. Udejte prosím důvod vaší přítomnosti.
V duchu zformuluji svou odpověď v basicu. Jmenuji se Mitt'fufu'safis, pocházím ze sektoru, který je u vás znám pod názvem Neznámé oblasti. Přiletěl jsem vyhledat mistra Skywalkera v otázce Síly. Podle mích informací vede na tomto měsíci akademii Jedi. Protáhnu se a tiše očekávám odpověď.
"May the Force be with you."

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Yavin- Orbita

Okamžik ticha. Pohodlně se opřeš o své křeslo pilota a lehce se pousměješ. Pravděpodobně ted kontrolují všemožné sociální databáze, aby mohli zjistit, kdo opravdu jsi, a samozřmě, taky nic nenajdou. Jak by mohli? Několik minut, které ti připadají jako věčnost je komunikační systém naprosto tichý. Nestává se často, aby se v Tvém nitru rodila netrpělivost, či, dokonce neklid, ale tohle je něco naprosto jiného. Cítíš to. Cítíš příliv osudu, jenž tě na tento vzdálený svět Galaxie dovedl. Komunikační kanál za doprovodu příjemného blikání zelené signální barvy zapípá a ty ho spěšně aktivuješ. Už bylo na čase. Pomyslíš si v duchu s neskrývaným úsměvem.

K Tvému překvapení Tě již neoslový hlas ženy, ale vystřídá ho hlas mladého muže, z jehož tonu vyzařuje naprostý klid a harmonie splývající s jeho srdcem, která odráží ozvěnu, až do Tvého ducha. Tady mistr Skywalker. Zasíláme Vám souřadnice chrámu. Budte opatrný. Není lehké přistát a džungle je nelítostná.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
FuFu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 27.5.2008 19:37:37
Bydliště: Svádov

Příspěvek od FuFu »

Yavin IV- Orbita

Na moment se mnou rozlila vlna poznání a nového klidu, - procitnu, lehce zmaten se chystám potvrdit.., jako by se ten pocit nedotkl času, pomyslím si.. Rozumím a přijímám. Jsem obeznámen se zdejším počasím, dám si pozor.
Zadal jsem souřadnice do navicompu a navedl letoun směrem k akademii nacházející se na čtvrtém měsíci soustavy. Odpovědi se přeci dozvím spíše tam, než zde na orbitě, nač tedy čekat? Rychlost mého letu byla přímo úměrná mému nadšení z brzkého setkání a varování mistra Skywalkera – brzy již nebyla na mém paprskovitém průzoru patrná čerň okolního vesmíru, vstoupil jsem do tropické atmosféry, unaven a zároveň pln energie.
"May the Force be with you."

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“