Výcvik pro Dash Toran (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

chodba

Jarik : Ne, Dashi, promiň, kapitán mi dal jinou práci. Ale uvidíme se v jídelně. Tak za hodinu, měj se !

Odpověděl tvůj kolega a zmizel za rohem. Odešel jsi do hangáru doopravit tvůj Z-95.

Hodina uběhla jako nic, a tobě zapípal komlink

Jarik : Ahoj, Dashi, měli bychom vyrazit do tý jídelny, už tam je kapitán a Roth.

položil jsi hydroklíč a odešel do jídelny.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

chodba

OK jariku hned sem tam!
Dodělám elektroniku kterou sem měl rozdělanou a jdu do jídelny!U6 je tady jarik kapitán roth i ostatní členové posádky kromě jednoho který má službu!
Tak kapitáne omlouvám se za zpoždění!Tak co s ním provedem!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

kapitán : V klidu, Dashi, všechno popořadě.

posadil jsi se a začal dáat pozor. Všichni kolem tebe seděli, až na kapitána.

kapitán : Takže....jistě víte, co se zde odehrálo v posledních dvou hodinách. Ještě jsem se z toho nestačil vzpamatovat, přiznávám. Před půl hodinou se náš vězeň probral, a tak jsme započali výslech. Bohužel jsme se od něj nedočkali jiné věty, než ať ho ihned dovezene na Bakuru. Nemyslím, že nám někdy řekne proč tam tolik chce, ale výslech ještě neskončil. Pak je tu druhá otázka, trest.

Roth se zvednu ze své židle a pravil :
Kapitáne, zabil jednoho člena posádky a druhého velmi těžce zranil. Navrhuji kontaktovat piráty a vydat jim ho !

Po Rothově návrhu se v celé jídelně rozšířil šum lidí.

kapitán : Ticho prosím !! Ticho !! Rothe, nemyslím si, že je dobrý nápad se s nimi spojit, kdo ví co pak udělají. A navíc nevíme kde je hledat.

Jarik : Kapitáne, a co mu tím jen pohrozit ? Říct mu, že jsme nabrali zpáteční kurz a chceme jim ho vydat, třeba pak promluví.

kapitán : To už mě taky napadlo, Jariku, ale myslím, že nám to neuvěří...už proto, že jsem byl dost proti změně kurzu, když mě držel jako růkojmí, avšak za pokus nic nedáme. Odvést ho na Bakuru a dělat, že se nic nestalo nepřichází v úvahu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Jídelna

Taky sem měl na mysli ty pirátyKolik jich bylo kapitáne?Ale asi zkusíme že letíme na Bakuru!Jednu z těch to možností tu mou bych radši nebral a myslím že i Roth by jí rád provedl!
sednu si pohodlněji v křeslea pozoruji ostatní v křesle!sleduji Rotha který je úplně brunátný a vypadá jako by měl hned vyskočit a Astara zabil.Kapitán ještě trochu otřesený ale již pevně na nohou se nás snaží krotit!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

jídelna

kapitán : Pak je tedy rozhodnuto. Dashi, Jariku, pojďte semnou,prosím, zbytek rozchod !

Došli jste k vězni a kapitán se ho začal vyptávat.

kapitán : Takže znova, Astare ,co seš vlastně zač, a proč chceš na Bakuru !?

Astar mlčel, nic neříkal, pouze na vás koukal, očividně změnil strategii.

kapitán : Asi bych ti měl říct, že jsme změnili kurz. Ale neboj, nechceme ti vyhovět,Astare, letíme zpátky....letíme za piráty !

Astar pohlédl na kapitána a na tváři se mu objevil úsměv.
Vy lžete ! Nikdy by jste nezměnil kurz jen aby se vám opozdila dodávka ! A piráti by s vámi udělali krátkej proces ! Nevěřím vám ani slovo !

Jarik : Tak jako tak se na Bakuru nedostaneš ty zmetku !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Cela

No astare bejt to na mně a na rothovi už si mrtvej.Krátkej proces by neudělali umíme se o sebe postarat si tu krátce a nevyšíš co sme prožili!Věř si čemu chceš ale letíme za píraty a ty tomu nijak nezabráníš!Jen tak že nám řekneš kdo si a co chceš na Bakuře!
Podívám se s ledovým klidem ve tváři na tváři se mu zahledím do očí!
Asi to nepomůže ale aspon sem to zkusil myslím že už i jarika začíná štvát zachvíli bude kapitán sám proti posádce a astar zařve!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

cela

Astar : Radši vám seberu to potěšení a zabiju se sám, než aby jste mě vydali pirátům !

Očividně je na vážkách a neví čemu věřit.

Kapitán : To mi teda řekni čím si chceš ublížit, Astare, tvojí celu jsme zabezpečili.

řekl kapitán klidným hlasem.

Jarik : Kapitáne, za chvíli vystupujeme z hyperprostoru, mám začít vysílat pozdrav ?

Kapitán očividně pochopil kam tím Jarik míří a odpověděl mu. Astar zaal nervozně přešlapovat po cele.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

cela

Jo plán vyšel už neví kam dál!
Ne Jariku udělám to já.na tatooinu sem se naučil jednat s takovými jako jsou oni.Mám jít kapitáne?
Astar byl nervozní a vypadal že se co nevidět zhroutí.ještě chvíli na něj budeme tlačit a je náš!Už je tak v koncích že se chce zabít a nemá čím to je dobré znamení!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

cela

kapitán : Dobře,Dashi, jdi ty, my s jarikem zatím získáme nějáké informace, určitě se nějak dohodneme, že Astare ?

usmál jsi se na Jarika a pohodově zasalutoval kapitánovi. Opustil jsi celu a odešel do jídelny se najíst. Vrátil jsi se do cely a řekl, že jsi navázal kontakt s piráty a že posílají transport. Budou tu za 15 minut.

kapitán : Tak vidíš, Astare, za půl hodky bude po všem. Ty budeš mít nové kamarády, a všichni budeme šťastní. Pokud nám ovšem nechceš něco říct.

Astar vypadal dost nervózně, potil se, a bylo na něm vidět, že je zoufalý.

Tak fajn, chci na Bakuru, protože se tam mám setkat s jedním kontaktem ze znepřáteleného Huttského klanu. Mám pro ně důležitou informaci. Ukryl jsem se na vaší lodi, protože jsem se potřeboval dostat z planety. Šli po mě a vaše lod byla první na odletovém řádu. Když mi dáte loď, ještě jim stihnu utýct !

jarik : Ovšem,ovšem....ale zapomínáš na jednu věc Astare !!! Že jsi zabil našeho přítele a jednoho těžce zranil !!!

Do místnosti vstoupil Roth s blasterem v ruce. Mířil na Astara a nevypadal,že by to myslel pouze výhružně.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

cela
Oběd byl docela dobrý jako vždy.Vyslechnu Astara a podívám se na kapitána!
Co s ním uděláme?Klidně bych ho tam hodil kdyby nezabil
jednoho a nezranil druhého z našich lidí!Nebo ho dáme pirátům?Ale tak nevím to je na vás pane!

Když se podívám na Rotha jak se blíží s napřeženým blasterem.Sáhnu po tom od Jarika který je na stavený na omráčení a zamířím na něj!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

cela

Roth byl očividně tak pohlcený nenávistí, že si nevšímal tebe ani kapitána. Došel až k Astarovi a stále mu mířil na hlavu. Měl oči zalité slzami a měl výraz šílence.

Roth : Hank kuli tobě právě umřel, ty hajzle !!! Za to zaplatíš !!

Oslepil tě zelený záblesk a pak už jsi jen viděl Astara ležet na zemi a místo obličeje měl kouřící změť masa...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

cela

Výstřel mně na chvíli oslepil,ale pak sem vzal blaster a trefil Rotha omračujícím výbojem.Radši.

Tak kapitáne myslím že problém s Astarem máme vyřízený!Podle toho co Roth říkal potřebujeme další dva členy posádky!Vemu ho na ošetřovnu aby mu droid píchl něco na uklidnění!jariku pomůžeš mi prosím?
Načež vemu Rotha a táhnu ho směrem k ošetřovně.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


cela


To nebude nutné,Dashi. Řekl poklesle kapitán a pokračoval. Šoupni ho do cely místo Astara.

Odvlekl jsi tedy Rotha do cely a zamknul ho.

Jarik : Co s ním uděláme,kapitáne ? Já ho dost, chápu,pane. Udělal bych to samé.

Kapitán : Já vím jariku, já také, to je to nejhorší. Bohužel je to nemorální a porušil předpisy. Musí být náležitě potrestán.

Jarik : Ano,pane. Co uděláme s tímhle.....

Nedokončil větu a kopnul do mrtvoly.

kapitán : No,asi se ho zbavíme ne ? Dashi, prohledej jeho kajutu, jestli nenajdeš něco zajímavého. Jariku, pomoz mi prohledat jeho tělo, jetli nenajdeš nějaký datapad a pak ho vypustíme z přetlakové komory.

Jarik dal najevo souhlas a ty jsi odešel směrem ke kajutě Astara.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

pokoj

Jistě kapitáne!
Jdu l němu do kajuty!Je to standartně zařízená kajuta!Dojdu ke slříni a začnu jí prohledávat po té se vydám k jeho stolu!
Sakra!Proč to Roth udělal?Sice sem na tom byl stejně ale proč?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Astarova kajuta

Byla to poloprázdná kajuta. Všude byl nepořádek jako kdyby tam řádil rancor.

Astar asi něco hledal a hodně spěchal

pomyslel jsi si a doufal, že to nenašel.
Prohledal jsi šatní skříň, zásuvky, postel,ale nic nenašel. Rozhlížel jsi se po místnosti a přemýšlel, kam by co mohl schovat. už jsi chtěl odejít, když jsi v nepořádku uviděl šroubek. Byl to šroubek ze zdi. Otočil jsi se a hleda díru, z které šroubek vypadl, odsunul jsi šatík a našel uvolněný plát.

Bingo

Odendal jsi plát a našel 500 kreditů, falešné ID, a datapad....
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“