Timothy Silverstone (výcvik pro Mike Charge)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, policejní stanice

Sonda odkudsi vytáhla paralizační pouta a přiblížila se ke mě.Jenže vtom se musel ozvat Streen a zničit tak můj "plán" na sebeosvobození.
Už mám těch prokletejch vysvětlování dost!
Začal jsem litovat, že jsem v posledním ročníku na střední na Eriadu odmítl Wesovu nabídku přidat se k povstání.Být zalezlý někde na Kashyyyku a sem tam oddělat nějakýho imperiála by nemuselo být tak špatné.Přestal jsem snít a vrátil se do reality.Snažil jsem se vymyslet nějaké rozumné vysvětlení.
Nemohu dlouho přemýšlet, to by bylo jasné, že se snažím lhát.Musím něco říct.Čím dříve, tím lépe.A hlavně to nesmím být....hloupost
Dobrá.Pracuji pro jedno jisté imperiální holozpravodajství.Byl jsem na cestě na Corelli za jednou reportáží o tom, jak se tam místním farmářům daří a zjistit nakolik jsou loajální k Císaři.když vtom do mě narazil jeden šílenec... to je vedlejší.Náš šéfredaktor nám radí, abych používali falešné identity na planetách, kde je možný výskyt povstalců.A tak jsem se ze strachu před rebely chybně identifikoval.Ale jak vidím, můj strach byl zbytečný, neboť všichni zde jsou stoprocetně loajální k našemu...
Slova chvály k Imperátorovi jsem nikdy žádná nevyslovoval.A mluvit o něm jako o Našem Vůdci nebo něco takového, bylo pro mne vždy problém, protože nikoho takového jsem za svého vůdce nepřijal a nepřijmu.Ale pro teď jsem to musel překousnout a alespoň o tom tak mluvit.
...císaři, jenž nás slavně vede ku světlým zítřkům a d olepší doby.
Nedokážu uvěřit, že jsem takovou hloupost řekl.

_________
Budeš to ještě upravovat? Minimálně průkaz informátora (což jak doufám neexistovalo, alespoň pod takovým označením) by to snesl. Jinak drobná rada, nemusíš být zrovna od Impéria abys měl druhou totožnost (co třeba utajení kvůli vojenské minulosti ;) atd.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; policejní stanice:

Tvá chvála císaře, jež z tebe lezla jako omluva z wookieho, Streena příliš nepřesvědčila, což nebylo špatně a jeho široký potměšilý úsměv říkal dost, ale naštěstí postačovala logikou sondě která na ironii nebo jiné verbální změny nebyla programovaná a když jsi své tvrzení podložil ještě další zázračnou kartičkou (vlastní výroby) potvrzující tvou verzi, ztratila o tebe sonda zájem úplně. Protokolární 5YQ sloužící jako místní sekretářka, tě sice ještě připravil o padesát kreditů za tvou nehodu, ale tím tvé místní problémy jak se zdálo končily. Jediný komu zřejmě tento výstup nestačil byl Streen, ten si tě ještě při odjezdu podezíravě prohlížel, proto tě ani moc nepřekvapilo, když se o chvíli později objevil za tvým speedrem Shark combat airspeeder v policejních barvách se Streenem za průzorem. Jediný pohled na jeho laserový kanón tě, jako mnoho před tebou, přesvědčil k zastavení na jedné z odlehlejších přistávacích konzol nějakého nejspíše obchodního centra. Streen se Sharkem přistál hned vedle tebe, což si žádalo jisté pilotní umění neboť místa zde už moc nezbývalo a Shark nebyl zrovna z nejmenších. Po přistání ihned hbitě vyskočil z kokpitu a zamířil k tobě.
Měli bychom si promluvit!
Volal už z dálky.
Něco mi říká že kdybych zavolal holonetem do té tvé zpravodajské stanice, tak bych zjistil že o tobě v životě neslyšeli, nemám pravdu? Ale to je vlastně jedno, proto tu nejsem. Chtěl jsem se zeptat jestli vážně letíš na Corellii? Nenapijem se? Támhle je docela dobrý bar, trochu snobárna, ale soukromí, co ty na to?
V jeho hlase nebylo žádné nepřátelství, nebo jsi ho aspoň nepostřehl, navíc jeho úsměv byl stejně upřímný jako kdysi na Eriadu. Podle všeho si prostě chtěl jen o něčem promluvit.

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, kdesi mezi kosmoportem a stanicí bezpečnosti

Opět jsem si užíval chvil, kdy jsem mohl letět svým airspeederem ulicemi Alderaanu.Po návštěvě policejní stanice mě přešly chutě překračovat maximální povolený rychlostní limit a raději jsem se držel v mezích zákona.Pořád jsem nedokázal uvěřit tomu,že jsem se dokázal vydávat za imperiála.Přibrzdil jsem a zajel do postraní uličky.Zkontroloval jsem uložení zbraní.
Pistole v kufru, brokovnice pod sedadlem spolujezdce a odstřelovací puška v kufru pod batohy a dalšími nepotřebnými krámy.
Otevřel jsem kufřík a ještě jednou se podíval na falešnou identifikační kartu.
Zajímavý je, že znak Republiky místo znaku Impéria jim zvláštní nepřišel.
Znovu jsem nastartoval a vydal se ke kosmoportu.Po pár metrech se mi senzory zachytí ozbrojený airspeeder větší velikosti, jak se ke mě blíží.Podíval jsem se za sebe.
Ukaž co umíš.
Noha mi už už sjížděla na pedál, když vtom jsem onen airspeeder zaregistroval.Značení alderaanské bezpečnosti mě donutilo změnit plány.Žádná honička se nekoná.Možná.
Ksakru, oni se mi hrabali ve speedru!A jsem nahranej.
Místní neměli rádi držení zbraní.Ať už legálně nebo ne.Když se Shrek přiblížil, uviděl jsem, že jeho pilotem je Streen.Z honičky sešlo.Na požádání jsem přistál na nebližší přistávací ploše.Vystoupil jsem z vozu a čekal co bude dál.Streen předvedl své pilotní umění při přistávání se svým létajícím kolosem a co nejrychleji ke mě přiběhl.Napětí poněkud polevilo, když z něho vypadlo, že si chce jen popovídat.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Společně se Streenem jste zamířili do baru na vyhlídce u přistávací plochy. Byl to klidný, milý ale poměrně velký bar. Obsluhu zde představovaly tři Twi'lečky každá jiné barvy a celý byl pokrytý poměrně pestrou výzdobou s motivy květů, čemuž odpovídalo i jméno "U sedmi květů". Streen tě decentně navedl ke stolu v rohu vyhlídky, bylo to dobré místo s rozhledem do okolí a solidním soukromím. Když se objevila modrá Twi'lečka s širokým úsměvem objednal oběma "Hot Rose" jeden z Alderaanských dost silných nápojů podávaný v malých skleničkách (zhruba naše vodka). Když zmizela k baru uskutečnit vaši objednávku oslovil tě.
Tak co? Letíš vážně na Corellii? Nebo je to taky tajný?
Poslední dodal jasně ironicky a posměšně se zašklebil. V momentě se objevila Twi'lečka s pitím, položila ho na stůl, Streen přejel platební kartou po čtečce chytře umístěné na jejím opasku v oblasti zadku a samozřejmě si neodpustil přejet rukou i trochu víc než jen čtečku. Twi'lečka okamžitě reagovala a jediným pohybem se vyškubla a ještě stihla Streenovi jeho intervenci oplatit fackou od jejích lekku. Při odchodu si však neodpustila laškovné ohlédnutí a mrknutí se sexy figurou.
Ach... Tady se mi líbí. No nic... tak co?
Zhodnotil Streen situaci a otočil se k tobě.

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U sedmi květů

Bože, kytičky!To nemohl vybrat nějakou normální kantýnu?
Streen pro nás vybral místo k sezení a hned i objednal.
To nejtvrdší co tu prodávaj.Tohle nevypadá dobře.
Jo, letím tam.Nemám vlastní loď, tak musím na kosmoport.
Nebyl jsem si jistý, jestli bych měl říct Streenovi pravdu o mém současném povolání.Byl to sice bývalý kolega, ale kdyby o mě řekl bezpečnosti, měl by svý kredity jistý.Tady na Alderaanu platili za každýho zločince.A nemusel jste bejt ani Dorsk nebo Boba Fett.
Ne, o tomhle mu říkat nemusím.
Pěkný to tu je, ale jsem zvyklej na jiný.
Znovu jsem se podíval po baru.Nelíbilo se mi to tu.Ani trochu.Někteří hosté mi připadali divní.Možná jsem je podezříval zbytečně.
Prvně to ale chci vzít na Eriadu.Víš, za tátou.Už jsme se dlouho neviděli a on chtěl, abych tam za nim zaletěl.A pro Impérium nedělám.Znáš mě.Nikdy jsem Imperiály neměl rád.Už jenom pro to, že nám ti jejich stormtroopeři, či co to maj místo vojáků, překazili nejednu akci, když jsme byli ještě u protiteroristickej.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Streen se tvářil všelijak, ale rozhodně se dal zhodnotit pořekadlem "tohle ti nežeru ani omylem" nicméně nic neříkal, otázkou bylo jen to čeho přesně se ony ksichty týkaly. Nakonec do sebe hodil asi půlku skleničky, trochu se oklepal z přísunu alkoholu pálícího v krku a promluvil.
A nechtěl bys si něco přivydělat? Máme teď na Corellii něco rozjetýho a trochu to krachlo... Teda nevím jak vás "u zpravodajství" platej, ale myslím že to bude stát za to.
V jeho hlase si nešlo nevšimnout jedovaté ironie, ale jinak vypadal že nabídku myslí zcela vážně. Navíc se začal nenápadně rozhlížet, jistě doteď ti neřekl nic podezřelého a to o jakou práci může jít a nejspíše i jde jsi se mohl jen dohadovat, stejně jako kdokoli jiný, ale bude-li vaše debata pokračovat dříve či později se nejspíše dostanete k tématům u nichž není cizí pozornost na místě.
Tak co? dáme ještě rundu.
Dodal s úsměvem a zašklebením, když do sebe hodil zbytek "Hot Rose".

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U sedmi květů

Tohle je opravdu stršný místo.A nemaj tu moje pití!
Pohled Streena nebyl nikterak příjemný, zvláště teď v mojí situaci.Pak přišel můj bývalý kolega se "skvělým nápadem."
Odkvéruju chlapa a pak si zahraju na imperiála?K sithu!Kolikrát mu mám říkat, že si na ty bíloprdeláče a vůbec jakýhokoliv impa nerad hraju?
Nezlob se, ale asi tvojí nabídku odmítnu.Táta má pořád problémy za ty jeho bejvalý obchody a něco mi říká, že z toho tvýho něčeho taky táhne kriminál.
Následovala chvíle ticha a po ní další objednávka toho hroznýho drijáku.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Na odpověď jsi si musel počkat do chvíle kdy se na stole objevila další runda drijáku, ale celou dobu vypadal Streen velice zamyšleně, což u něj vypadalo docela komicky a nasvědčovalo vážnosti situace. Nakonec ale přece promluvil.
V téhle době je těžké někomu věřit.
Ozvalo se jeho konstatování.
No mohl sis přijít na dvacet tisíc creditů, ale nutit tě nebudu. Kapitán se v tobě asi spletl, no nic, tak na zdraví.
V jeho hlase jsi zaslechl náznaky pohrdání i sarkasmu, ale především zklamání. Ale řekl cosi podstatného a to že tvé zapojení do té jejich akce navrhl kapitán, označení které s vážným tónem Streenova hlasu mohlo značit jen jedinou osobu, velitele bývalé eriadské protiteroristické jednotky a jednoznačného člena Rebelie. Jistě nabízela se otázka pasti na možného rebela, ale na to jsi ho znal příliš dobře, dobře jsi věděl že ani pro něco takového by nepoužil jméno kapitána falešně, nikdo z vás by to neudělal. Ostatně ty jsi byl jedním z těch pár co se spolu s ním nestali rebely už na začátku, narozdíl od Wese.
Tato drobná informace ti o celé věci řekla víc než by svedl možná celý rozhovor. A Streen to dobře věděl, jeho pohled byl teď jiný, zvídavý, upřímný, potměšilý.
Nerozmyslíš si to ještě?
Dodal jen tak pro pořádek a kopl do sebe "Hot Rose".

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U sedmi květů

Pití, které se mi sotva dostalo do úst, vytrysklo zpátky a nebýt včasného chycení se desky stolu, spadl bych, když se Streen zmínil o kapitánovi.Položil jsem rozpitou sklenici na stůl a rukou si utřel ústa.
Počkat...Co s tím má co společnýho kapitán?
Začal jsem nad tím uvažovat.
Zničení nějakej imperiální základny nebo stanice ve Vnějším Okraji?Sejmutí nějakýho vysoko postavenýho imperiála?
Pak jsem si vzpomněl na jedno moudro, které mi dal můj otec dva dny před bitvou, ve které přišel o nohu.
Za vším hledej jediho.
Tuto možnost jsem ihned zavrhl.Přemýšlení mě začalo unavovat.
Dobrá, o co jde?Neříkám, že to beru.A kdyby, tak odměnu si vyberu v imperiálech, který osobně sejmu.
Poslední větu jsem řekl značně potišeji.Impérium mohlo mít své agenty všude.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Streen jasně pobavený tvou reakcí, si otřel obličej od zbytků tvého drinku a pobaveně dodal,
asi bych ti měl objednat něco slabšího, koukám že ses ještě nenaučil pořádně pít!
Potom se ale klidně naklonil nad stůl a o poznání tišeji pokračoval, už zcela vážným tónem.
Jde o to, že mám na Corellii tým. Měli tam cosi zajistit a někoho dost důležitýho dostat z maléru. To první vcelku zvládli a řekněme že někomu "vybouchly" plány s Corellií, ale ten zbytek se totálně podělal. Tým se už čtyři dny neohlásil a Corellie je od podepsání smlouvy ještě moc horká pro nějakou větší akci. Chystali jsme se poslat někoho čmuchat, dyť to znáš záchranný družstvo a tak, a v tu chvíli se tu objevíš ty... zkrátka, když se to doslech Kapitán tak okamžitě navrhl tebe. Podle všeho Imperiály nezajímáš a dá se ti věřit, je to za pevnou cenu, ale s jistým rizikem. Tak se rozhodni.
Streen se pomalu opřel do židle, ledabyle máchl rukou na servírku pro další várku pití, ale přitom přejel velice pozorným pohledem celý bar zda někoho nezajímáte víc než byste měli. Lidí tu bylo dost, ale nikdo nejevil zájem a tak se klidně usadil a mlčky tě pozoroval.
Kdybys nám pomohl, mohlo by ti to vynést i něco navrch. Nevím přesně co teď děláš, ale máme slušný přístup k informacím o lecčems a práce je teď taky plno...
Dodal po chvilce neutrálním tónem a dával si velký pozor aby jeho slova šla vyložit hned několika způsoby a tudíž nepoutala pozornost, ale jeho pohled mluvil za vše a narážel na tvou zmínku o zabíjení imperiálů.

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U sedmi květů

Chtě nechtě jsem musel se Streenovou narážkou na moji schopnosti coby alkoholika souhlasit.Zdejší kořalky opravdu neumím pít.odložil jsem raději skleničku na stůl a dále poslouchal Streena.Vypadalo to jako klasická akce nějaké zločinecké organizace.
Paráda.
Řekl jsem si pro sebe ironicky.Možná jsem čekal něco lepšího.Nejspíš proto, že jsem stále cítil nějakou povinnost vůči Kapitánovi, na nabídku jsem kývnul.Podíval jsem se po baru a pak opět na bývalého kolegu.
Když máš teď přítup k těm informacím...Neznáš někoho jménem Dupas Tomree?
Ano, možná, že jsem se o mém cíli neměl zmiňovat, ale bylo by dobré, kdybych o něm věděl víc než jaká je na něj vypsaná odměna.
Otec mi v zprávě o něm zmínil ,ale nic bližšího něž jméno a že si myslí, že po někdo jde nenapsal.
Na to, že jsem lovec odměn- amatér, to byl vcelku odvážný kousek.Nicméně mě ten chlap skutečně zajímal.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Teď si zase na výlet vyšlo Streenovo pití a tobě se dostalo nemilé sprchy místního kořeněného nápoje.
Cože!
Vykřičel ze sebe nakonec Streen když konečně zažehnal poslední stopy zdušení. Nemusím dodávat že podstatně hlasitěji než by bylo vhodné, takže jste nyní upoutali pozornost takřka celého baru.
Jo slyšel jsem o něm.
Dodal nakonec Streen, už tišším hlasem a než pokračoval počkal až se situace uklidní.
Nevím co jsi doteď dělal, nebo kde si byl zašitej, ale koukám žes toho dost zaspal.
Pokračoval po chvíli Streen značně pobaveným tónem.

Dupas Thomree...
Řekl náhle Streen potichu a stejně tiše i pokračoval,
...to je pěkná Imperátorova svině. Je to velký zvíře na Correlii, vlastně to největší už od války. O někom takovým není těžký něco zjistit, stačí se mrknout na holonet.
Najednou se Streen na židli narovnal a přejel tě zvídavě podezíravým pohledem.
A proč tě někdo takovej vůbec zajímá? Máš s ním snad něco společnýho?

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U Sedmi květů

Asi už toho víc nevypiju.Tahle kořalka je na mě asi moc silná.
Začal jsem se strachovat o svojí výzbroj ve vznášedle.Musel jse mdoufat, že Streenův speeder budí dostatečný respekt.Můžou mít nejelitnější policejní sbor v galaxii, ale krádežím nezabrání.
Poslouchal jsem Streena, jak vypráví o tom chlápkovi.Vypadá to, že mi o mém cíli neřekli všechno, co jsem potřeboval.
Aspoň nemusím za informátorem a vezmu to rovnou na Correlii.
Začal jsem přemýšlet oé tom, zda se k někomu takovýmu vůbec dostanu.Pro jiný lovce odměn by tohle nebyl problém, ale já jsem spíš lovec odměn - amatér.
Není to další z těch jeho jediů?Jak jim říká, Ruce?Imperátorovy ruce?To by byl problém.
Jak jsem řekl.Táta mi o něm psal ve zprávě co mi poslal.A jak říkám, možná nejsem jedinej.Prej je na jeho hlavu vysaná slušná odměna.Tak mě zajímá proč.
Tohle jsem mohl říct normálním tónem.Nebylo žádným tajemstvím, že na imperiály jsou vypsaný slušný odměny, jejichž počet cifer stoupal s jeho hodností.Pak mě něco napadlo.
Nedělal on problémy těm tvejm chlapům?

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Alderaan; bar u sedmi květů:

Tvou první poznámku přešel Streen s pokřiveným pousmáním člověka jehož tento stav těší. I když bylo pravdou že ony odměny vycházely většinou ze stejné strany bojiště coby snahy usnadnění vzestupu, než od té "správné" strany jež by je snad i vypisovala mýt na jejich plnění. Nebylo totiž stejným tajemstvím že rebelie není z těch nejbohatších seskupení v Galaxii. Druhá poznámka však vyvolala bouřlivou reakci.
Pssst! O takových věcech opatrně!
Sypal ze sebe Streen přidušeným hlasem hledajíc zájem okolí.

Po chvíli když se uklidnil a několikrát si ověřil že jste všem jednoduše ukradení, ti ale přece odpověděl.
No nejspíš ne přímo. Von je trochu jiný zvíře, pro toho jsme malý ryby. Teda zatím...
Poslední vyřkl s až zasněným povzdechnutím ale rychle se vrátil k tématu,
...ne nás štve nějakej oficír od dvěstěpátý. Nikdy sem neslyšel jeho méno, kdoví třeba je to ještě původní verze z kopírky a žádný nemá, ale vlez-do-plánů je to prvotřídní. Kdybys ho náhodou potkal a... tak bych možná něco i přidal, k vejplatě myslím. Teda kdybys do toho šel?
Streen jak se zdálo se do role spiklence a rebela dostal velmi rychle a počínal si takřka profesionálně, což potvrdil když odmítl další rundu která by se nejspíš začala podepisovat na vás obou. Místo toho se pohodlně opřel a očima sjel k přistávací konzoli kterou právě míjela dvě policejní vznášedla, počkal než zmizela z dohledu a pak se pohledem vrátil k tobě v očekávání odpovědi na více než zřetelnou otázku jež byl připraven brát za konečnou.

Uživatelský avatar
Mike Charge
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 19.6.2010 17:27:13

Příspěvek od Mike Charge »

Alderaan, bar U sedmi květů

Poslouchal jsem Streena a přemýšlel, jak to skloubit s další plánovanou akcí, tedy likvidací Imperátorova služebníka, Dupase Thomreeho.Napadlo mě to nejjednodušší řešení.Když ho potkám, tak ho odkvéruju, a kdyby ne, tak si jej případně najdu.

Streen začal vyprávět o pravém zdroji problémů na Corellii.Imperiální důstojníky mám opravdu rád.Zvlášť když mají s sebou svoje komando, stroje, těžký opakovače a podobný věci bez kterých se celá ta jejich mašinérie neobejde.každopádně to byl Imperiál a takové jsem likvidoval pořád.Ze Streenova povídání jsem usoudil, že půjde o to pozabíjet nebo alepsoň zajmout co nejvíc imperiálů a když to vyjde tak i naše dva kamarády.
A mám snad na výběr?Řekni mi kdy a jak se tam mám dostat.
Asi bych se nebránil, kdyby mi nabídl něco z jejich zbraňového arzenálu.
Koneckonců, nemusel by se dozvědět, že s sebou tahám skoro nefunkční brokovnici.
Odstřelovací pušku jsem však měl v plánu si ponechat.O blaster jsem strach neměl, protože ten skoro každý i na Alderaanu.Tak trochu jsem doufal, že pro mě připraví nějaký zvláštní odvoz, který používají i oni.Zabránil bych tak možným problémům během letu klasickou linkovou dopravou.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“