Výcvik pro CO130 (snapi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Výcvik pro CO130 (snapi)

Příspěvek od Darth Revan »

Genosis.


Vaše loď se pomalu blížila k planetě Genosis, kde začínala bitva o tuto pustou planetu plnou Genosianů a Droidů. Byl jsi podpůrný střelec čtyřčleného průzkumného týmu, který byl vysazen hned do první linie boje. Váš úkol byl jasný, prozkoumat oblast která vám byla určena a najít hlavní předsunutou základnu Separatistů. Velitel vašeho týmu označený pod čísle CO102 přezdívaný jménem "Sall" spustil pár slov.
Takže pánové, vítejte na planetě Genosis, není to sice nic moc, ale bude to luxusní pobyt na této vysušené planetě. Takže žádné opíjení v barech apod; máme zde ještě nedodělanou práci a to je? No kdo mi to řekne? Nikdo? Fajn, tak je to tedy.. nakopat Separatistům prdel!! Do toho hoši, dávejte na sebe bacha.
Tož pár vět k proslovu velitele a na celé lodi, i když to patřilo vám se rozezní smích a poté všichni zařvou.
Jo, wohoo, jdeme do nich apod.
Ty jsi seděl vedle obyčejného klonového vojáka, který měl jako většina stejnou zbraň jako ty. Poté jsi uslyšel výstřeli které směřovali na tvojí loď, byli to výstřeli s plazmových děl Separatistů, kteří již o vás věděli. Hned na to se ozve kapitán lodi.
Pánové připravte se, zachvilku budeme na místě. Tam už vás čeká pouze peklo, štěstí a síla s vámi, hoši. Dejte jim co proto.
A ozve se výbuch blízko vás, spíše vás přímo zasáhl. Na palubě začalo houkat a svítit červené světlo, které znázorńovalo poplach a velké poškození lodi. Kapitán a 1/4 posádky byla mrtvá, naštěstí ty s tvým týmem jste to přežili ve zdraví jenom s pár modřinami. Loď se řítila přímo dolů bez ovládání, které bylo úplně zničené, tudíž byla loď neovladatelná a vy jste se mohli jenom modlit, aby jste to přežili. Všichni se připoutali k sedadlům a pevně se drželi. Tvůj společník, který seděl vedle tebe, už tam neseděl. V hlavě mě zapíchnutý kus drátu který odletěl při výbuchu a ležel na zemi. Po pár vteřinách aniž se nadějete to naboříte přímo do písku. Loď se hluboce zaboří a začíná hořet. Vám nezbývá moc času aby jste z lodi utekli. Odstřelovač z tvého týmu byl v bezvědomí a nehýbal se. Dveře od lodi byli zaseklé a nedali se ručně otevřít. Máte tedy co dělat.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis

Vystoupili jsme z hyperprostoru. A je to tu. První boj. Lod zacla klesat k planete. Zanedlouho jsme uslyšeli zvuk otvírání hangáru. Postupně se nám otvíral pohled na tu planetu bez života. Divné, kde je voda?? Jsem myslel že šechny planety vypadají jako Kamino.
Z myšlenek mě vytrhl pohyb našeho LAAT/i, odlepili jsme se od paluby a zamířili k dveřím hanagáru.
Když už jsme byli v atmosféře, postavil se C0102 a začal nám předávat informace o misi.
Najít základnu? Jsme myslel že jdem do boje a né tu dělat nějakou tajnou misi.
Pak pronesl povzbuzovací řeč. Nabudilo to všechny.
Jo, wohoo, jdeme do nich!!!!!! Přidal jsme se k pokřiku.

Loď se začla třást. Uslyšeli jsme první známky boje. Střely létaly kolem nás. Vybuchovaly v těsné blízkosti. Byl to hrozný pocit. Čekání na smrt. Tohle jsme nemohl ovlivnit, mohl jsme jen doufat.
Pánové připravte se, zachvilku budeme na místě. Tam už vás čeká pouze peklo, štěstí a síla s vámi, hoši. Dejte jim co proto.

Pak rána. Na chvíli jsem nic neviděl. Všude byl kouř, plameny a krev. Podíval jsme se kolem sebe. Dobrá čtvrtina posádky byla v háji. To není dobrý začátek. Pokusil jsme se pomoct vstanout vojákovi, který seděl vedle mě. Otočil jsme ho.
K Sithu. Měl zapíchlý kus železa v hlavě. Nechal jsem ho ležet.
LAAT/i začal nabírat rychlost a špatný úhel. Rychle jsem se natáhl po pásu.
Pak to nastalo. Loď dopadla, narazila do písku. Oheň začal hořet eště víc a pomalu se mířil k palivu. Přeživší kloni se rychle odpoutali a snažili se otevřít dveře.
Sakra! Tak hoši to je teda začátek. Prohlédnu vojáka vedle mě, má pušku, asi sniper.
Žije. Ten vedle ale takové štěstí neměl. Prohlédnu mu vybavení, má výbušniny. Sakra zrovna o technika co umí z bombama sme přijít nemuseli.
Vezmu slapší výbušninu a běžím ke dveřím.
Uhněte!!! Zavolám na klony a začnu umísťovat nálož. Odpálím to. Odneste raněné na druhou stranu. Medík?? Je živý medik?? Nastavím nálož a jdu se zkrýt na druhou stranu.
3..2..1... výbuch!!!!
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis


Dveře doslova odletí desítky metrů, výbuch byl tak silný, že dokonce i loď poskočila. Při výbuchu přišlo dalších pár klonů o život, ale byla to nepatrná část.
Jako první byl venku velitel tvého družstva Sall a hned za ním ostatní. Utíkali od vybuchujícího transportu. Poté to bouchlo. Transport se rozletěl na 5 velkých kusů, ale to teď nebyl váš hlavní problém. Byli jste totiž hodně daleko od bodu srazu, hodně daleko. Měli jste dvě možnosti. Buďto se projít a dojít na bod srazu, nebo najít předsunutou základnu, která by neměla být tak daleko. Sall jakořto nejvyšší a jediný velitel nevěděl co dělat. Proto udělal hlasování.
Takže pánové, shromaždiště je hodně daleko od nás a my nemáme ani blbej telefon. Takže máme na výběr, buďto půjdeme na shromaždiště nebo rovnou najdeme předsunutou základnu kde se pokusíme najít telefon a zavoláme o Transport a rovněž o podporu, která by měla zničit jejich základnu. Takže budeme hlasovat. Kdo je pro první možnost, ať zvedne ruku.
Nikdo ruku nezvedl.
A pro druhou?
Ruku zvedli všichni
Tak tohle bude problém pane. Na průzku je nás moc. Ihned by nás odhalili.
Řekne jeden z klonů.
Dobrá otázka vojáku. Tak jinak. Můj tým, tudíž komando najde jejich základnu a vy se zatím přesunete na shromaždiště, kde nahlásíte možnou polohu výskytu.
Odpoví Sall.
Tak dobře, jdeme tedy. Hodně štěstí pánové.
Odpoví klon a se zbytek cca 30 klonama se vydý zpět na shromaždiště.
Takže jdeme pánové. Podle průzkumu než jsme vyletěli by měla být základna někde zde, ale není to jisté. Už mohli dávno odejít.
A ukáže na mapě, poté jí sbalí a vydá se daným směrem.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis

Utíkejte!!! Zařval jsme na vojáky když výbuch rozmetal dveře na kusy. Rychle posbírám do batohu zbylé výbušniny a náboje co tu leží. Vezmu odstřelovače, přehodím si ho přes rameno a utíkám pryč.
Běžel jsem za zbytkem, byli ve předu. Pak to vybuchlo. Skočil jsem na zem a zakryl vojáka. Pak jsem došel ke zbytku. Předal jsem odstřelovače medikovi. Pomohl jsem mu ošetřovat zbylé zranění.
Sall mezitím vzburcoval zbytek vojáků. Nějaký voják položil otázku, ani jsme neslyšel co.
...Dobrá otázka vojáku. Tak jinak. Můj tým, tudíž komando najde jejich základnu a vy se zatím přesunete na shromaždiště, kde nahlásíte možnou polohu výskytu.
Tak přece jen se bude něco dít.
Jeden klon zavelel zbytku a odešli.
Takže jdeme pánové. Podle průzkumu než jsme vyletěli by měla být základna někde zde, ale není to jisté. Už mohli dávno odejít.
Ukázal na hologramu. Rychle jsem zabalil zbytek batohu, byl plný výbušnin a nábojů.
Chytej! A hodil jsem po jednom náboje. Budou se hodit. Do nového místa jsme nacpal lékárnu co mi nechal medik.
Sall už se mezitím posunul kupředu. Rychle jsme ho doběhli.
Co je cílem mise? Najít a zneškodnit, nebo nechat na dělostřelectvu?
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis


Dobrá otázka, sám nevím, měli jsme za úkol prozkoumat oblast, ale pokud nenajdeme vysílačku, tak to budeme muset odpálit sami. Dobře že jsi vzal ty výbušniny, budou se hodit.
Odpoví ti Sall a opatrně a ostražitě jde dál. Ale najednou ukáže ruční povel stát. Všichni se zastaví včetně tebe. Před tebou byla totiž skupinka droidů, bylo jich celkem 7, ale dál mohli být další. Asi šli prozkoumat trosky lodě která vybuchla. Ihned zavele aby jste se skrlili a počkali až budou blíže. Odstřelovač, který se už probral vylezl na menší kopeček. Ty se zbytekm týmu jste se schovali za menší skalky. Sall stále čekal, až po chvilce zavelel odstřelovači povolení k palbě. Ten ihned bez mrknutí oka zničil tři ze 7 droidů. Pak zakřičel.
Palte, do nich!!
A celé družstvo začalo pálit do zbytku. A ejhle, náhle se tam objevili dalších 5 droidů a jede super battle droid, který neváhal a začal střílet. Tudíž jste byli pod masivní palbou. Ale o odstřelovači zatím nikdo nevěděl. Ten pohodově zničil Superdroida a vy jste mohli opět střílet.


______________________________________________________________

Je to dobré, ale nemusíš psát to co jsem říkal.. př: Dorá otázka vojáku apod.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis

Klekl jsem za úlomky skály a přichystal zbraň. Jedna, dva... sedm! Malá skupina, asi jdou prozkoumat loď. Na to nemame čas. Pozoroval jsem jak odstřelovač leze nahoru na skálu. Zalehl.
Pak Sall zavelel. Tři drojdi padli střelami odstřelovače.
Palte do nich!!!! Nic víc jsme nepotřebovali slyšet. Všichni začli střílet.
Vybral jsem si droida vzadu který už málem zahlédl snipera a dobře mířenou střelou jsem mu usmažil hlavu. Ostatní stříleli z pečlivostí chirurga a postupně drtili zbytek droidů. Těm ale přišly posily.
Superdroid. Sejměte ho! Zařval jsem. Ale nebylo potřeba, protože padl střelou snipera. To nám dálo zase klid na ničení zbytku droidů.
Tupé stroje. Nedokážou samy uvažovat, jejich jediná síla je v množství.
Pěkná práce hoši. Zařval Sall.
Měli by jsme pohnout. Pokud už proběhla akce v Geonoské aréně. Přenese se boj sem. Měli by sme zničit tu základnu. A pohlédl jsem na velitele. Není čas se plížit k základně. Tohle je bitva ne tajná mise.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis


Po chvilce jste zničili všechny droidy. Sall poslal odstřelovače který si mimochodem říkal "Killer" na průzkum, jestli je vše v pořádku. Ten ukázal že je všude čisto. Tudíž Sall se zbytkem vyběhl z úkrytu a hnal se dopředu.
Dobrá práce pánové, dávejte pozor nevíte kde mohou být schovaní. Už by to mělo být jenom kousek. To zvládneme.
A pomalu jde vpřed. Kontroluje skály zleva i zprava. Točí se dokola aby si kryl záda a i zároveň předek. Najednou se zastavil a ukázal na tebe aby jsi přišel k němu.
Musíme se rozdělit, vezmeš si sebou Killera a půjdete vpravo, protože zde se nám cesta dělí. A já to vezmu zprava. Až oblast prozkoumáte, spojíš se se mnou pomocí komunikátoru. Dobře? Teď běž..
Jak také řekl, tak jsi měl vykonat, Sall se ihned vydal vpravo. Poté na tebe Killer promluvil.
Půjdu první a ty mi budeš krýt záda.
Dořekl a vydal se směrem vlevo.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis

OK Salle! Killere se mnou!
Jo bež ve předu, pokryju zadek!
Zabočili jsme v levo. Killer šel prvni. Pomalu jsme postupovali. Killer vždy prozkoumal opatrně okolí a pak na mě kývl. Ja stále hlídal záda.
Co se asi už stalo zbytku armády. Kde jsou. Čekal bych že budou kolem lítat LAAT/i nebo ty droidské kraksny. Nějaké podezřelé ticho a apatie.
Máknem si Killere. Už chcu odpalovat tu základnu a přidat se k armádě.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis


Killer šel pomalu vpřed. Kontroloval pravý i levý bok. Nikde zatím nebyl nikde nikdo k vidění. Až poté se zastaví na další křižovatce. Rozhlédne se vpravo i vlevo.
Tak tohle neni dobrý. Musíme se opět rozdělit.
Řekne a bez dalších řečí se vydá vlevo. Na tebe zbyla pravá strana. Nevíš kam to vedlo, nevíš ani co tam bylo. Ale nic jiného ti nezbývalo.
Killer už zašel někam, že jsi ho ani nemohl vidět.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis - Kaňon (tak jsem to pochopil, podle křižovatek,..)

Ok. Zůstaň v rádiovém spojení! Zařvu ještě na něj. Poté se vydám doprava.
Pruhlédnu si zbraň. Vytáhnu zásobník. Stále plný. Zasunu ho zpět. Vezmu si pušku do pozice kdy můžu hned střílet a zamířím hlouběji do rokle. Geonosané umí létat! Vzpomenu si na instruktáž. Proto radši kontroluji i vršek kaňonu.
Jdu dál.
Killere! Máš tam něco? U mě klid, ale stále to někam vede.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis - Kaňon


V rádiu uslyšíš jenom zašumění a pár výstřelů. To je všechno co si stačil pochytit. U tebe to vypadalo na klid před bouří. Něco ti nehrálo. Měl jsi dvě možnosti. Buďto jít dál, nebo se jít podívat co se stalo Killerovi. V tom tě ale ze zadu chytne Sall který ukáže akorát ať jsi potichu. A schoval tě spolu s ním za kámen. Kolem totiž prolítlo hejno Geonosinanů. Poté ti potichu řekl.
Slyšel jsem v rádiu nějakou střelbu, tak jsem rychle přiběhl. Kde je Killer? Co se s ním stalo?
Zeptá se tě a ty si můžeš všimnout že vám chybí ještě jeden společník.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis - kaňon

Někdo mě chytl za rameno. Co to?? Připravím se k ráně a prudce se otočím.
Salle! Ten mi jen ukáže ať jsem potichu a ukáže nahoru. Geonosane, opravdu mají křídla.

Taky jsem slyšel střelbu. Asi to bylo od Killera, rozdělili jsme se na minulé rozdvojce. Pojď, zavedu tě tam. A zamířím zpět.
Kde máš zbytek?? Našli jste tu základnu nebo vás taky přepadli?
Dorazili jsme k odbočce.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis - kaňon


Nevím, poslal jsem ho na průzkum a už se nevrátil. Ani neni na spojení. A nechtěl jsem ryskovat další členy družstva když jsem slyšel tu střelbu. Musíme se ho vydat hledat a půjdeme spolu, je tu moc nebezpečno.
Odpoví ti Sall a vydá se směrem zpět tou cestou, kterou šel Killer. Ty jsi šel za ním a kryl jsi mu záda. Přes komunikátor ti řekne.
Musíme být potichu, nikdy nevíš kde ty svině jsou. Tak si dávej bacha.
Dopoví a zastaví se. Kolem totiž vidí pár mrtvých Geonosinanů a také zde končí stopy, které byli určitě Killerovo.

Museli ho unést. Protože stopy už nikam nevedou. Půjdeme dál, uvidíme kam dojdeme. Určitě ho zatáhly do jeskyně nebo do nějaké základny.
A pomalu kráčí dál.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Geonosis - kaňon

Rozkaz! Řekl jsme potichu a vydal jsme se za nim. Pozoroval jsem záda, teď už jsem hlídal i vrch.
Dobrá taktická vyhoda. Mohou být kdekoliv. Přepadnout nás ze zhora. Ale jinak to jsou celkem netakticky myslící bytosti, bez kousku organizovanosti. Uvažoval jsem a šel dál za Sallem.

Pak se Sall zastavil. Co to?
Veliteli? Podívam se před něj a vidím mrtvé geonosany. Přešel jsem k ním, do jednoho jsem strčil puškou. Nic.
Jo! Jsou mrtví.
Poklekl jsem k němu.
Rány od DC-15A! Někdo od nás.
Přejdu k stopám. Tohle jsou boty klonového vojáka. A tady končí. Přešel jsem k místu kde končily.
Asi ho odnesli.

Ok! Jdem dál.
Posunujem se dál a dál. Nikde nic. Možná není žádný viditelný vchod. Mají křídla, možná je nahoře jeskyně!
Calle! Zkusím vylést po stěně nahoru.
Přijdu ke stěně a začnu hledat možný výstup.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Geonosis - kaňon


Jo, taky to vidím. Jen tak se nedal. Doufejme, že ho najdeme vcelku a vpořádku.
Odpoví ti Sall když jde opět dál a teď trochu přidá na tempu. Pokračuje podél stop když narazí na slepou uličku.
A sakra, tady museli vzlétnout. Tak to sme v pěkný kaši.
Řekne naštvaně Sall a hledá místo, jestli se to nedá někde vylézt, ale beznadějně.
Sakra, to ne. Musíme se vrátit a najít jinou cestu. Jdi první a svižně.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“