výcvik pro YavineCzek Tor

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Jsem YavineCzek Tor z Kamina a přišel jsem sem protože 1. obdivuji sithy a 2. Jediové mně nevzali. Jo a je mi no ja ani nevim u nás na Kamínu se to tak nebere u nás se to bere na výšku.Můj otec mé učil s vybromeči a mě to šlo ale když jsem drźel meč bylo to jiné.


ješté sem se chěl zeptat kdo jsi ty rekl si mi jenom jmeno a ze mas nejakeho castne nervozneho mistra


Doufam že to nebude tak jak jsem to četl v knize co mi dala matka. Psalo se tam že lidi stáli cely den pred akademii a tam na ne prihlizel clovek co mel medaili a nechal je zemřít na horku doufam že to bude něco lehkeho třeba opravit loď nebo pár droidů

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, na cestě ke kantýně "U Vykuchané banthy"

Tokiro při tvém představení zalapal po dechu a chvíli to vypadalo tak trochu všelijak, až nasadil své obvyklé sabbac-face. Tak jo, vítej na Korribanu.
Přimrhouřil oči a pak přešel na své vlastní představování: Jméno víš, to, že studuju na akademii nějakou dobu, to taky... jak jsem se sem dostal. To je trochu složité. Řekněme, že jsem se chtěl dostat z Nar Shaddaa načerno na mistrově lodi a nějakým zázrakem přežil následnou deratizaci.
Mimochodem - pochopitelně, že mezi světelným mečem a vibročepelí JE podstatný rozdíl. Třeba těžiště. Jestli jsi se světelňákem šermoval poprvé, dívím se, že sis něco neusekl.
Co jsem to chtěl... jo, přijímačky. Lehké rozhodně nebudou. Měly by totiž prověřit tvé schopnosti a odhodlání....


Korriban, kantýna "U Vykuchané banthy"

Tokiro se stavil u baru pro tři piva a zabral stolek v rohu, odkud byl dobrý výhled na dveře. Vzhledem k denní době tu bylo vpodstatě prázdno, jenom hlouček tří, čtyř ožralů, kteří při pohledu na tvého známého podnikli přesun ze středové části na opačný kraj.
Jedno pivo skončilo před tebou, dvě před ním, vše doprovozeno lakonickým komentářem: Nealko nevedou a tohle je tak slabý, že by se z toho neměla ožrat ani gizka... alespoň doufám.
Nutno dodat, že pokud by se z toho neměla ožrat ani gizka, těžko by sis představoval mok, z nějž by se zcela podnapil rancor.
Tokirovi to rozhodně nevadilo, byl na podobné pití zřejmě zvyklý.
Mimochodem - poznamenal tónem, jako by si teprve teď na něco důležitého vzpomněl - kde máš toho svého droida? Respektive to, co z něj zbylo....

-------------------------------------------------
Ahoj, je fajn, že píšeš, co říkáš a co si myslíš - ale mohl bys zkusit psát i to, co děláš? Chápu, že je to u víceméně statických scén (poklidný rozhovor) dost těžké, jenže dost to ulehčuje představu celé scény. :)
Elinor

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, kantýna "U Vykuchané banthy"

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, kantýna "U Vykuchané banthy"

JAAAAJ ja ho tam nechal doufam že ho někdo nerozkrade
Vykřikl jsem


mohl bych pro Něj dojít pokud z neho zbylo to co z něho zbylo při nejhoršim najdu nějaké náhradní součástky zapřemýšlel jsem


Usrkl jsem si z piva a ihned ho vyplivnul Tokiro tu musel asi fakt žít dlouho aby si na tenhle hnus zvykl

Jak dlouho tu jsi ??zeptal jsem se a pokusil jsem se usrknout znovu ale stejný účinek jako napoprvé

Protože vypadá to že to tu dobŕe znáš já jsem o tomto místě četl co kdybychom přistoupili k těm přijmačkam chci být v akademii dřív než se tu ztrhne rvačka a jeden z nás dvou třeba příjde o život řekl jsem jen tak potichu aby to neznělo že ho obdivuji

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, kantýna "U Vykuchané banthy"

Tak to se už nejspíš stalo, suše utrousil Tokiro k trudnému osudu tobě svěřeného droida.
A jak jsem tady dlouho? No, pár let to bude.
Při těch slovech zlikvidoval obsah prvního půllitru.
Takže: přijímačky.
Ty budou směřovat k jednomu v současnosti nejžhavějšímu problému akademie... totiž, ve stokách pod ní se přemnožily krysy. Učedníci a mistři se víceméně tváří, že řešit TENTO problém je pod jejich úroveň, případně jim to připadá nevhodné pro jejich fáze tréninku, nebo... no, řekněme, že vím o spoustě lepších věcí, na co používat Sílu, než na deratizaci.
Takže tvým úkolem je vyhladit obtížné hlodavce, uvařit pro našeho společného známého krysí guláš - a pak mi pomoci s jeho podstrčením oné osobě.
Zní to banálně a není to až tak úplně těžké. Ale ani ne lehké.
Další instrukce ti dám cestou na misi.

Na chvilku zaváhal.
Jo, předpokládám, že se sebou nemáš žádnou knížku o Korribanu? Podle toho, co říkáš, by to mohlo být poměrně zajímavé čtení - a vzhledem k faktu, že se do žádné rvačky nemíním zaplétat, dokud nebudeš v akademii, asi se budu nějakou dobu nudit.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, kantýna "U Vykuchané banthy"

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, kantýna "U Vykuchané banthy"

Tak Radši půjdeme ne ?? a pomyšlení o deretizaci je celkem dobrý stačí pár šoků a stoky sou prázdný ne ??? Ale plejvátni takle sílou je trochu hloupý Vyrazil jsem ke dveřím a čekal jestli mě Tokiro bude následovat

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před kantýnou

Tokiro se trochu tajemně ušklíbl a vyrazil za tebou.
Nezdálo se, že by měl hovornou náladu, a tak jste za ponurého mlčení (alespoň z jeho strany) došli ke vstupu do kanalizace.
Ke tvému překvapení tam postával zabrak s twi´lečkou, kteří nefalšovaně překvapeně koukali zase na tvého společníka.
Ten ale jen kývl směrem k tobě a poznamenal - Řešení krysí krize.
Asi měl u nich nějakou autoritu, protože se na nic neptali a jenom ustoupili stranou.
Všechno bylo zcela na tobě.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před kantýnou

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, Sotky

Hele to za to jako neco dostanu kromě dokončení výcviku To by šlo

Nepředstavíš mě ?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před vchodem do stok

Když ses ozval, Twi´lečka se na tebe zadívala opravdu nechápavě a pak se stejně nechápavě koukla na Tokira. Hele, fakt čekáš, že se krysy umoudří, když jim dáš nažrat? poznamenala kapku nevrle. A nemáš bejt náhodou na hlídce?
Ten pokrčil rameny. Umím se ulejt. A tady Yav si s myšma poradí, má dobrou motivaci, že?

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před vchodem do stok

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před vchodem do stok


sezrali jim krysy snad mozek ? sou to vubec sithove ????nu to se asi nikdy nedozvim jeste mi budou dekovat tak ja sem podle vas žrádlo jo , to se este uvidi kdo koho nakonec bude žrát a vběhl jsem do stok

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, stoky

Ve stokách bylo uprostřed hodně čvachvavo, po stranách čvachtavo o poznání méně... a především strnulé ticho a tma narušená jen nazelenalým světélkováním nějakých plísní. O smradu lépe nemluvit.
Občas ti připadalo, že v dálce jako by se cosi hýbalo, ale nedokázal jsi přesně určit co a zdroj pohybu.
Najednou asi dva metry vepředu cosi začalo bublat, hladina se rozvlnila a s mohutným plácnutím zas zavřela za asi dvě pěsti tlustým sytě růžovým červem.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, stoky

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, Stoky

je tu vzudem hodne vody nevím jestli by krysi nebo červi zasahl aspon kousizek proudu ale proc to nezkusit použil jsem šok a strašně se mi zatočila hlava jako by byly stoky celé plné vody ve stěnách pulsovala eletřina a ja si uvědomil že takovou silu nemam asi to zpusobila voda.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Stoky

Mohlo to být vodou - ale také nemuselo, přece jenom, dnešní den jsi pokoušel Sílu už dost často -, avšak při šoku se ti podlomila kolena a ty jsi tak nějak zahučel do té bublaniny. Sice ne úplně a blízko u pevnějšího podlaží, jenže přece jenom.
Pozitivní bylo, že červ se znova vynořil a vypadal mnohem méně pohyblivě.
Negativní, že se k tobě cosi cupitavě přibližovalo. Podle odhadu to mohly být tři krysy nadměrné velikosti, které se držely těsně u sebe, vlastně na jedné valné hromadě.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Koriban,Stoky

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, Stoky

hmm vypadá to že jim to nic neudělalo jako by se pářily s dalším šokem už by mohli cípnout ne ? Použil jsem ďok a vložil jsem do něho většinu svých sil abych ptom aspon dokázal odejít stěnama proudily kvanta energie a voda mě upně zelektrizovala a já omdlel na zemi nestihl jsem si ani všimnout co se stalo krysám

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Stoky

Než jsi ztratil vědomí úplně, přeběhlo ti po rukou cosi urousaně chlupatého. Něco... tři krysy, které postupovaly v trojstupu. Ale jen jedna se hýbala. Ještě jsi zaslechl, jak ti zakníkala u ucha... a pak byla tma.

Korriban, neznámá lokace
Pomalu jsi přicházel k sobě.
První vjem, který se ti dostal do mozku, byl strašlivý smrad. Pach rozkladu a mrtvol.
Nacházel ses v jakési kruhové místnosti, spoře osvětlené zářivkou na stropě, plné odpadků a mršin v různém stádiu rozkladu, ze kterým se ti zvedal žaludek. Kousek od tebe se nacházely tři krysy k sobě pevně spoutané ocasy - dvě mrtvé a jedna živá. Ta si zrovna uhryzávala svou lysou ozdobu, která ji poutala k jejím dvěma společnicím.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, Neznámá lokace

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, Neznámá lokace


Ee kde to jsem aaaaa přiškvařily se k mě krysy Majznu rukou po kryse a vyrvuji zuby z huby a pokusim se pretrhat jejich ocasy ode me

....po ňáké chvíli semi vrátila síla do končetin a pokusil jsem se zvednout

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“