výcvik pro YavineCzek Tor

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

výcvik pro YavineCzek Tor

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Události posledních týdnů ti nejvíc ze všeho připomínaly nějaký šílený, surrealistický sen - a nejvíc ze všeho tvá cesta za budoucí kariérou. Až příliš ostře sis vybavoval krádež lodi, děsivou cestu a ještě děsivější přistání. A taky... tvého budoucího mistra.
Pokud tedy vše půjde dobře.
Vzpomínal sis na jeho tvář s tvrdými rysy a přísný tón hlasu.
...Zajímavé. Takový učedník by se mi snad i hodil. Takže to dej dohromady, ukaž mi výsledek a pak se uvidí. Budu někde na akademii. A jo, toho droida si můžeš nechat. POKUD ho dáš dohromady.
Oprava droida ti kupodivu nedala příliš mnoho práce, ale teď jsi začínal uvažovat, jestli přece jen náhodou nebyla ta jednodušší část úkolu...

Teď jsi stál před monumentálními branami, droid pošlapoval za tebou, kolem menší tlačenice adeptů pro vstup - a stráže, skupinka pěti studentů v stejnokrojích a s medailony označujícími jejich postavení učedníků, měly ve tvářích přezíravý výraz - asi jako byste byli krajina či lokální kolorit.
A pomalu ti docházelo i něco dalšího. Sith, se kterým jsi mluvil, se neobtěžoval uvést své jméno. Těžko říct, zda chválně či omylem - ale rozhodně nepůsobil dojmem roztržitého člověka, spíš naopak. Nejspíš jej tedy zajímalo, jak se s novou situací dokážeš porvat.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Heej Lidi co tu všichni děkáte ?a Nevíte kudy se de k tomu ehm jak vypadá jak strašák v poli ?Víte řekl že bude tu.Nějakou chvíli jsem čekal na odpověď a nic.Zamyslel jsem se: pustí mě do vnitr ??? Jestline Tak je donutim!!!Šel jsem k bráně a zeptal jsem se jestli mě pustí a čekal jsem na odpověď.........
Odpověď se neozvala jsou němý nebo hluchý ??
Snažil jsem se prodrat davem, bylo to marné
Když se tam nedostanu neve me mě mistr
Prodral jsem se davem ale dostal jsem se jen k neotevřené bráně

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Jeden ze studentů po tobě přejel nevraživým pohledem.
Donutíš? No, to bych rád viděl, škvrně.
Do Akademie mají vstup jen ti, co složí zkoušky - aby se oddělilo zrno od plev. Davy idiotů, co se chtějí stát nejmocnějšími temnými pány ve vesmíru, jinak to ani nejde nazvat.

Poušklíbl se a rukou se lehce dotkl své zbraně.
Ve skutečnosti většina z nich nemá ani na to, aby na Akademii umývali latríny. Poslyš, chlapečku, vrať se mámě za sukně. Pokud budeš hodnej, koupí ti lízátko...

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Droide podej mi můj meč droid na to Bleskurychle: Ano pane zde je vaše zbraň. Droid mi podal meč.Postavil jsem se do Shii-Cho a čekal jsem co udělá nepřítel.
Zamyslel jsem se a přemýšlel jsem co uďelám.Věděl jsem že se zbraní má převahu.Ale sílu s tou jsem byl za dobré.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Tak takhle hnusnej meč jsem ještě neviděl, vyjádřil se stroze student při pohledu na oranžovou čepel a vzápětí ti - poněkud nedbalým způsobem a nepříliš rychle - zaútočil na pravé rameno. Tvářil se jako kočka, co si chtěla pohrát s myší, a místo vyhublého hraboše ulovila tučnou krysu. To ti sice sebevědomí zvednout nemohlo, nicméně skýtalo to dost solidní záruku, že tě protivník podcení.
Doufám, že s ním aspoň trochu umíš zacházet, mrně!

Jeho kolegové se tvářili vesměs zcela nezúčastněně (až na jednu výjimku, která při pohledu na barvu tvého meče stěží skryla překvapení).
Dav se zachoval stejně jako všechny davy na Korribanu, když se v okolí strhne souboj - částečně se rozptýlil do okolí, částečně se šel podívat, cože se děje a co by z toho mohlo kápnout.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Odrazil jsem soupeřův meč
a řekl jsem:
Dívej se prvně na svůj než někoho začneš hodnotit Odsekl jsem

Zeptal jsem se ostatních:

lidi ? nevadí vám že ho zabiju ???

Nečekal jsem na odpověď a použil jsem na něj šok.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Tvůj protivník se slabě zavrávoral; bezpochyby se s touto taktikou již několikrát setkal u mnohem silnějších nepřátel než jsi byl ty - nicméně i tak se ti podařilo snadno získat iniciativu.

Jeden z jeho kolegů, ten, který předtím v úžasu zíral na tvou čepel, postoupil o dva, tři kroky dopředu k vám. Měl jsi pocit, jako by uvažoval o vstupu do souboje... ale pak se pousmál a s pažemi zkříženými na hrudi se zastavil, tak, aby měl co nejlepší výhled.

Zajímavé... používá Sílu, a to bez patřičného výcviku. Uvidíme, co se z toho mláděte ještě vyklube. Zdá se, že mistrovi Zarkonimu se podařil kardinální úlovek.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Co tak vejraš ? Zeptal jsem se toho co civěl na muj meč a chtěl se vetřít do boje. Hned co jsem domluvil zautočil jsem na protivníka výskokem a pokusem o useknutí hlavy.
Pomocí proudu síly sem se pokusil nabourat do droida a donutit ho aby praštil soupeře po hlavě
Pak kdyby sem se netrefil a droid mě neposlechl musel bych se bránit více útokům než jen tento

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Co bych nevejral, když vidím svůj starej meč, ozvalo se ti uvnitř hlavy a hlídkař se trochu ušklíbl. Mimochodem, na to, jak plýtváš Silou, to není zrovna nejhorší.

Tvůj nepřítel si nejspíš myslel něco podobného, protože se o tři kroky stáhl dozadu a souběžně s tebou si vymyslel svou vlastní čertovinu. Nejspíš by sis všiml, že něco visí ve vzduchu, ale tvé soustředění se zcela vyčerpávalo útokem a nabouráváním se do droida, který skutečně prudce vyrazil proti soupeři.
Zrovna ve chvíli, kdy ses odrazil od země a už jsi viděl dopadat svou čepel do protivníkova obličeje, tě totiž odhodila vlna energie o deset metrů dozadu a bolestivě ses narazil do kostrče.
Droidovi se vedlo podobně a příliš neopatrným divákům (s jedinou potměšilou výjimkou) také tak.

Zajímalo by mě, jestli náhodou nepotřebuješ pomoc, poznamenalo cosi jízlivě ve tvém mozku. Tohle totiž pro tebe nevypadá zrovna dobře.

Těžko říct, nakolik to byl realistický popis situace, protože tvůj sok se na vyčištěném soubojovém plácku natřásal jako holub na báni a zjevně čekal, až se sebereš a znova na něj zaútočíš. Jeho arogantní výraz nicméně dával jasně najevo, že má v záloze ještě pěknou řádku triků a narozdíl od tebe prošel pořádným výcvikem v používání Síly, takže jej uplatňování schopností ve vyšší míře nevyčerpává - rozhodně ne tolik jako talentované budoucí učedníky.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů
No pomoc by se mi hodilaPopřemejslel jsem a uvazil jsem ze kdyz zautoci a ten nekdo mi nepomuze nevím co budu dělat .
Droide aktivuj samoopravovaci system a vem si pušku zamiř a pal.

a kde si vzal predtim ten mec ? a Kdo vůbec si ?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

No, co si pamatuju, tak jsem si ho sestavil.
Neznámý na chvíli zaváhal a pak dodal:
Jo, jmenuju se Tokiro. A jsem učedník mistra Willarda. Pokud se tedy v jeho případě dá mluvit o nějakém klasickém učednictví.

Droid se zatím vzdálil z místa souboje a začal se dívat po nějaké pušce, načež se vydal k jednomu z čumilů se zjevným úmyslem jít po jeho zbrani. Ten ale nezaváhal a udělal si z něj terč.

Hm... zkus to hovado donavigovat tak, aby se ke mě dostalo zády. Teď je bokem, takže by to neměl být problém. Pokud to zvládneš, tak ti něco ukážu.



------------------------------------------
podrhávej lokaci!

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů


Uposlechl jsem Tokira.Donavigoval jsem ho.A čekal jsem co udělá.

Kdy sis ho sestavoval ??

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Tak tři, čtyři roky zpátky... poslal ti Tokiro odpověď. První meč, který jsem kdy měl. No, ten, co mám v současnosti, už bude třetí.
Vypadal téměř lehkomyslně a skoro by sis myslel, že někdo takový by na Korribanu neměl šanci dlouhodobě existovat - potažmo jako učedník některého ze zdejších lordů.
Buď jak buď, pozorně sledoval každý tvůj pohyb, o akcích tvého soupeře nemluvě.
Počkal, až se ti podaří dosáhnout žádoucího výsledku - protivník byl zjevně natvrdlejší než jsi myslel - a pak jsi pouze zavnímal, jak si připravuje nějaký trik se Silou.
V tu chvíli totiž do té doby tebou zaměstnaný nepřítel provedl elegantní otočku stranou a zaútočil na Tokira; tomu nezbylo, než ve zlomku vteřiny změnit plány a aktivovat čepel - tak tak odrazil útok vedený na hlavu.
Parchante! Férovku mi kazit nebudeš! Myslíš, že jsem tak blbej, že si nevšimnu... sykl hyperaktivní učedník a věnoval mu vzteklý pohled.
Férovku? Tssss... to jste v Akademii klesli natolik, že se učíte bojovat v mateřské školce? poznamenal Tokiro jízlivě a na chvíli ti přišlo, že ses stal svědkem dalšího kola příliš dlouho vedené disputace. Člověk si na chvíli vypadne ven a když se vrátí...
Při těch slovech přešel do protiútoku, asi nejelegantnějšího výpadu světelného meče, jaký jsi měl dosud tu čest vidět, ale váš nepřítel se mu přinejmenším vyrovnal. Uskočil nalevo, vzápětí vedl úder na Tokirovo pravé rameno a škrábl jej.
Moc mluvíš. A málo si všímáš... procedil skrz zuby a nejspíš to tím končit nemělo, když ho z druhé strany zasáhlo do holeně torzo tvého droida (s proděravělou hlavou, jak se snažil zmocnit pušky).
Tokiro se ušklíbl svým obvyklým způsobem.
Jo. Budu to považovat za obecnou sithskou vlastnost, poznamenal a přiložil čepel k jeho krční tepně.
Tak TOHLE jsem ti sice nechtěl ukázat, chlapče, ale taky to snad stálo za to. Jenže mám na tebe zásadnější otázku. Co provést s tímhle?
Jeho pohled až příliš jasně směřoval k poraženému protivníkovi.
Vzato kol a kolem - Tokiro se bavil, a rozhodně ne špatně.

----------------------------------------------------------------------------
chápu, že je času málo, ale uvítala bych, kdybys mi odpověděl více než dvěmi holými větami. ;) :D Eli

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, před branami Akademie Sithů

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, před branami Akademie Sithů

No myslím že by nebylo od věci přivázat ho do Jeskyně Skyhracků.



Přemýšlel jsem myslím že by si asi odmítl ale potřebuji získat zkušenosti. Studoval jsem Sithy a napadlo mé jestli bys mi nedal malý vycvik tipuju podle tvých pohybů že už si nahlédl do néjakého holocronu třeba bys mé moh něco naućit.



Jo A rychle pryč s tim ehm......... no prostě pryć neź nás rostrhají ostatní


je tu spousta zkušených lidí řekl bych že tady dokonćit výcvik bude těźke ehm pokuď se do akademie vůbec dostanu brána je porád zavŕená

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, před branami Akademie Sithů

Jistě. Proč dělat jednoduše to, co můžeme udělat složitě, poušklíbl se. Přimhouřil oči a něco se mu zjevně honilo hlavou.
Nejspíš ti budu muset vysvětlit pár věcí.
Při těch slovech deaktivoval meč.
Řekl bych, že to mládě má dobrý nápad, ale kdybychom se s tebou někam tahali, budu mít průšvih. Vzdálení se z hlídky a tak. Takže to odložím na první souboj v našem volném čase.
Tvářil se zamyšleně a umožnil protivníkovi vstát - připravený okamžitě čepel zas aktivovat, kdyby dělal problémy. Jenže toho něco takového ani nenapadlo.
"Co chceš?" vyjádřil se stručně. "Jo, doufám, že si nechceš vzít učedníka."
"To tak. Jednak by mě zabil Zarkoni, že mu lezu do zelí, a jednak můj mistr, že jsem něco podobného neprovedl přes jeho mrtvolu."
"Bez medailonu do akademie nesmí, to je mu snad jasné."

"Máš pravdu, mohl si vzít tvůj," přikývl Takiro. "Ale to bychom moc podváděli. Spíš se z objektivních důvodů vzdálím z hlídky a zkusím zjistit, jak se věci vlastně mají."
Váš již-ne-zcela-nepřítel na něj koukal jako chcíplá gizka.
"Nezírej tak blbě. Kolik je na Korribanu mrňat, která chodí bez dozoru a chtějí projít do akademie? To by potřebovalo vyšetřit. Jestli není Jedi a tak..."
"Jedi? Ten spratek? Nic ve zlém, kolik Jediů ti pošle ke dveřím padawana, který..." Pak mu něco došlo. "Aha. Jo, to půjde. Ale v té jeskyni skončíš nakonec ty."
Tokiro elegantně zasalutoval.
"Nějak si vyskakuješ. Jak říkám - zkusit to můžeš. Tak za... čtyři hodiny stepování na slunci."

Po těch slovech začal věnovat pozornost předmětu vyšetřování, tedy tobě, a naznačil ti, aby ses poodsunul od prostoru před branami.
Dav se mezitím rozešel - souběžně, když konstatoval, že se neděje nic příliš zajímavého -, a tak nějaké lynčování a podobné lidové zábavy nehrozily. Alespoň ne zatím.
Takže... jo. Dobře, obrátil se k tobě Tokiro.
Začnu úplně tím nejzákladnějším shrnutím tvé situace.
Je ti... kolik vlastně? Deset? Dvanáct? A jsi na Korribanu a nezdá se, že tu máš nějaké příbuzné či zákonné zástupce.
A používáš Sílu. Z toho plyne teorie, že bys mohl být padawan, kterého naštvalo, že mu mistr sebral sušenku a tak vzal roha na Korriban. Jenže se nechováš jako někdo, kdo by měl alespoň ten nejelementárnější jedijský výcvik - což tady rozhodně není na škodu.
Podle všeho jsi v kontaktu s mistrem Zarkonim - jinak nevím, kde bys přišel k tomu meči, co máš. Podle mého odhadu po tobě chce, abys mu aportoval toho droida, co z něj byl před chvílí střelecký terč, a nedal ti medailon pro vstup do akademie. A nevysvětlil ti, že většina lidí, kteří na akademii jsou, je nejmíň dvakrát tak stará jako ty a prošla... lecčím. Třeba frontou.

Na chvíli zaváhal a pak dodal:
Zkus se představit, vysvětlit mi, jak ses sem dostal.
A já zatím zkusím vymyslet nějaké přijímačky, což možná nebude vůbec tak těžké, jak by se zdálo... vlastně tuším, co to bude, jen to ještě doladím.
K Vykuchané banthe to máme půl hodiny cesty - takže povídej. A jestli máš otázky, můžu si zahrát na staršího bráchu a dokonce je i zodpovědět.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“