hodnocení - Xavier Quaid

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

hodnocení - Xavier Quaid

Příspěvek od Elinor Yall »

Výcvik

Vedli: Lukin013, Elinor

Hodnocení:
Tvar příspěvků: nenapadá mě nic, nač bych si mohla stěžovat
Chování charakteru: vzhledem k tomu, jak byl definován, nemohu mít námitky, i když mi občas připadal až příliš agresivní
Postup v příběhu: tady to zadrhávalo, zejména z mé strany - ujala jsem se příběhu, který už jel v nějakých kolejích a ne zcela mi sedl, což asi bylo vidět.
Reakce na podněty: nemohu si stěžovat, sem tam něco přehlédl, ale současně se místo toho chytl něčeho zcela jiného.
Využití Síly: vzhledem k postavě zcela přiměřené a patřičné

V každém případě jsem zvědavá, jak bude vypadat mise. :)
Pokud bych už měla hodnotit, tak 90% z 100%.

Následky výcviku:
+ zdokonalení v boji a bojovém využití Síly
+ vazby na sithku/pilotku Alke
+ přijat do sithské akademie
+ za své jednání (a aktivity) při zajištění lodi a získání nových vojáků má u lorda Revana malé bezvýznamné plus

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

není zvykem zhodnotit misi před posledním příspěvkem ze strany moderátora, ale protože epilog u pana Quaida bude spíše literární povahy a důležité věci jsme si s Xavem řekli po icq a protože za hodinu odjíždím, tak tedy...

1. mise - Třetí možnost

Vedla: Elinor

Hodnocení:
Tvar příspěvků: v pohodě, občas byly krátké, ale to proto, že interakce postavené na rozhovorech víc prostoru než pro jednu repliku nedávají a zjištění, že je lepší takovou situaci odehrát během čtvrt hodiny na icq místo měsíce na dvou stránkách příspěvků, je nezpochybnitelné

Chování charakteru: nemám námitky, vedl si dobře a jeho vzdor vůči tomu být něčí figurkou vedl k závěru, který jsem nečekala - a který dává smysl

Postup v příběhu: výborný

Reakce na podněty: brilantní

Využití Síly: není nač si stěžovat

celkové zhodnocení: zajímavá mise s perfektně intereagující silnou postavou schopnou jednat podle sebe - i když je to na úkor kariéry.
Pro mě 99,9%.
(lord Iglesian hodnotí 11 body z 10 :D)

Následky výcviku:
+ procvičení Síly a bojových dovedností
+ zorientování se po akademii a tamních intrikách
+ ať je, co je, je o něm povědomí, že to prostě není tuctový pěšák
+ určité sympatie ze stany Wartha (šedá eminence Kruhu temnoty)
+/- rozkmotření se s Nym následkem odmítnutí úkolu
+/- Aurelia (vyžle) ho považuje za svůj životní vzor
+/- opětovné setkání se s Krili a z omluvy plynoucí LSpoint (:P)
+ z malého bezvýznamného plus u lorda Revana se stal respekt lorda Iglesiana (Xavier Quaid je jedním z mála, kteří mu kdy dokázali dát ťafku, v tomto případě způsobem, jakým se vykašlal na možnost stát se učedníkem... a zároveň splňuje jeho laťku na dobrého sitha), tak, že je jeden z mála osob, které bere zhruba na stejné úrovni jako sebe

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí MW“