Reyk Shau (Alyatur)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 974
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Reyk Shau (Alyatur)

Příspěvek od Phate »

Jméno: Reyk Shau

Povolání: Profesionální uklízeč

Rasa: Člověk

Rok narození: 24 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Daňovému uředníkovi a vedoucí ukízeček senátní budovy se jednoho krásného dne, v jedné z mnoha coruscantských porodnic, narodil chlapec jménem Reyk. O jeho dětství není ani moc co psát. Jako většina dětí na Coruscantu měl docela pohodlné dospívání, vedené chorobně čistotnou matkou a metodicky pracujícím otcem.
Reyk ve škole nijak zvlášť nevynikal, ale o vzdělání mu vlastně ani nikdy nešlo. Od mala byl veden k pořádku a výchova jeho matky se na něm značně podepsala.

Ve čtrnácti nastoupil na svou první brigádu v matčině zaměstnání a brzy si vysloužil pověst jednoho z nejnadanějších uklízečů pod dvacet let. Následující roky pro něj měly raketový vzestup. Sbíral nejedno ocenění za svou vynikající práci se sonickým mopem, samočistícím hadrem a kýblem se vždy čistou vodou. Když jeho matka odešla do zaslouženého důchodu, nahradil jí na pozici nejvyššího uklízeče v budově Senátu.

Jak utíkaly další roky a ceny se hromadily, respekt ze strany zaměstnavatelů stále rostl, ale Reyk neshledával v plnění tohoto postu to pravé uspokojení. Rozhodl se tedy odejít a vyhledat pořádnou výzvu ve svém oboru. Teď, když je mu dvacet osm let, čeká jakou příležitost mu galaxie hodí pod nos.

Styl boje: Se špínou bojuje všemi dostupnými prostředky

Schopnosti: Prvotřídní programátor a opravář úklidových droidů. Inovátor v oblasti uklízecí techniky a držitel několika desítek ocenění udělených cechem coruscanstkých uklízečů.

Vzhled, poznámky: Vysoký, vypracovaný, prostě prototyp akčního hrdiny. Nekonečný optimista, kterého nic nerozhodí. Vždy se postaví jakékoliv výzvě a jde klidně přes mrtvoly aby jí splnil. Nic ho nerozhodí, všude byl, všechno zná a nic ho nerozhodí.

Rozsah znalostí SW: Filmy, The Clone Wars, většina knih, her.

Odhadovaná častost hraní: Když Síla dá, tak denně.

Kontakt: phate333[@]seznam.cz
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nová republika“