Guura Ton (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 830
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Guura Ton (Phate)

Příspěvek od Hayasan »

Jméno: Guura Ton
Povolání: vězeňský dozorce
Pohlaví: muž
Rasa:chevin
Rok narození: 15 ABY
Věk: 20 let
Planeta narození: Vinsoth

Životopis postavy:
Narodil se do klasického rodinného klanu, který patřil mezi ty středně bohaté. V průběhu jeho dětství si dokázali vydělat dost kreditů na to, aby si zakoupili vlastní otrokářskou loď a své aktivity rozšířili i mimo rodnou planetu. To se jim stalo osudným. Ne každému se líbilo, že jsou členové jejich rasy unášeni a prodáváni jako zboží. Pravou podstatu jejich obchodování někdo zřejmě nepochopil natolik, že do vesmírné lodě Guurova klanu nadělal několik opravdu nehezkých děr. Jediný přeživší byl tehdy osmiletý Guura. Těžko říct, jestli se do únikových modulů nedostali i starší členové klanu, nicméně po přistání na planetě* byl úřadům odevzdán jedině Guura a on sám o tom nebyl nikdy schopen pořádně mluvit, nakolik to pro něj byl ochromující zážitek.
Poté vyrůstal v dětském domově. Chevina jaksi nikdo nechtěl adoptovat. Nejen kvůli vzhledu, ale i kvůli pověsti jeho rasy. Nedalo by se říct, že měl nějaké přátele. Většinou se držel bokem a už tehdy přemýšlel, jak si vydělat co možná nejvíc kreditů a získat tak nad ostatními dětmi alespoň nějakou převahu.
Když dosáhl příslušného věku a přišla řeč na volbu povolání, sám nevěděl, co by si měl počít. Kdyby byl jeho klan na živu, řešit by to ani nemusel, protože by jim již dávno pomáhal s rodinným podnikáním. Ale teď? Nakonec se nechal zlákat barevnými reklamami a šel do kurzu pro budoucí dozorce, který absolvoval bez větších problémů.
Aktuálně již rok pracuje na postu klasického dozorce v ženské věznici. Velmi rychle zjistil, čeho mají vězenkyně nedostatek a za pořádný úplatek ve formě kreditů (či jiných hmotných výhod) je ochoten propašovat do vězení věci šampóny na vlasy začínaje a zbraněmi či drogami konče. Jde mu zatím jen o známosti a kredity. Teprve v pozdější fázi se chce věnovat růstu svého vlivu, ale zatím si na to potřebuje vybudovat nějaké to zázemí.

Zbraně: blaster + omračovací obušek
Vybavení: pouta, komlink, datapad + další věci nezbytné pro práci

Vzhled, poznámky: klasický příslušník své rasy, vysoký 3m. Snaží se získat postavení, kredity a moc. Je ochoten zašpinit si ruce, jen aby dosáhl svého cíle. Po pomstě za mrtvý klan zatím ještě neprahne. Sám ví, že tak dávná událost se stejně asi ani nikdy nevyšetří.

*nějaká normálně fungující i v době NR
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 974
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Guura Ton (Phate)

Příspěvek od Phate »

Výcvik zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=4466
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nová republika“