Kraxis

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 984
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Kraxis

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno: Kraxis

Titul: Padawan

Rasa: Pho Ph'eahian

Rok narození a věk: 0ABY - 18 let (tzn. hra 18 ABY)

Planeta narození: Pho Ph'eah

Životopis:
Kraxis se narodil jako každý jiný člen jeho rodiny a vlastně i jeho druhu na planetě Pho Ph'eah. Jeho rodiče byli zemědělci a pastevci, kteří se živili jen prací svých rukou. Nikdo z jeho rodiny nikdy necestoval mimo planetu, ale to neznamená, že se vyloženě stranili. Kraxis sice vyrůstal také jako pastevec a zemědělec. To tak bylo asi do jeho 7 let, kdy se poranilo jednoho ze zvířat o ostrý kámen na noze. Kraxis ho párkrát pohladil po tom místě a to se z nějakého jemu neznámému důvodu částečně zahojilo. Nepřikládal tomu nijakou velkou váhu ani jeho rodiče. Těšilo je to, ale vlastně Kraxisovi nevěřili, protože rána nevypadala nijak moc uzdraveně, jak tvrdil Kraxis, který jako jediný znal míru zranění předtím. Nikdo si toho nevšiml, až do doby než se to povedlo to předvést rodičům a to přímo na rodiči. Jeho otec upadl a těžce si pochroumal jednu z rukou. Kraxis k němu přiběhl a hladil ho po ruce. Ruka se hlavně přestala bolet a částečně se stáhla rána. V tu chvíli už nebylo o čem mluvit. Bohužel tohle nešlo vždy když to bylo potřeba, ale jenom občas většinou když byl Kraxis nějak citově pohnutý. Jeho rodiče se o tom zmínili obchdoníku, kterému prodávali kůže a zboží. Ten obchodník sem tam také létal pro Jedie z Yavinu IV a tak pochopil, co to může být. Domluvil se s rodiči a v té době desetiletým Kraxisem, který s ním odletěl ještě přes pár zastávek na Yavin IV. Při cestě poznal aspoň trošku vesmír a jak to chodí na lodi. Když přiletěli na Yavin tak ho mistr SKywalker přijal a tak začal jeho výcvik na rytíře jedi. Nyní už je ve věku těsně před jmenováním.

Barva čepele: Světle modrá

Světelný meč: Jeden jedno čepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, počátky Ataru

Schopnosti: Základní léčení, Telekineze počátek, Odhození

Schopnosti jako rytíř Jedi: Léčení, Telekineze, Omráčení, Zmatení

Vzhled: Vysoký 1,9 metru s modrou srstí. Na rukách si udržuje krátké ostré drápy. Nemá nějaké zvláštnosti, vypadá jako každý jiný tuctový člen jeh rasy.

Rozsah znalostí o SW: Skoro vše co vyšlo jsem zatím přečetl, viděl všechno

Odhadovaná četnost: Bude záležet jak budeš mít čas, dle mě jednou dvakrát týdně
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Kraxis [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ach jaj pane... HRANATÉ zátvorky, hranaté! :D []
Ale jasné beriem to, pekná postava. Mal si preklep pri tom Soresu tak som ti to opravil, výcvik založím asi až v nedelu večer/pondelok, keďže cez víkend som mimo ;-)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Kraxis

Příspěvek od Lance Skywalker »

Postava znova voľná, možno ju neskôr vezmem ale teraz som musel obmedziť kvôli mnohým aktivitám svoje kapacity na 5 hráčov, mrzí ma to Dash :/

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“