Gnost (Alyatur)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Gnost (Alyatur)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jméno: Declan Renard Curze

Povolání: exStínová garda, exinkvizitor, komandér

Rasa: Člověk

Rok narození: nejspíše 19 BBY (výcvik 11 ABY)

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Předpokládá se, že se narodil na Coruscantu. Před vstupem do armády neexistují záznamy. Díky dokonalým výsledkům stoupal v hodnostech, až byl nakonec vybrán proto, aby se stal členem Palpatinovy gardy. Během výcviku se projevila jeho téměř nelítostná, místy vzpurná povaha s minimem výčitků svědomí a cílem dosáhnout pokoření svých soupeřů. Vzhledem k jeho nadání v Síle byl přesunut k výcviku do jiné divize. U stínové gardy na něho kladli ještě větší požadavky. Byl oddán Císaři a impériu, ale to zřejmě nestačilo… potřebovali dokonale oddané vojáky. Tehdy Renard ukázal obrovskou odolnost vůči mentálním útokům a pokusům o přeprogramování. Nakonec to vzdal a tvářil se jako poslušný beránek.
Jednoho dne dostal rozkaz začlenit se mezi inkvizitory. Vzhledem k jeho výcviku se přidal rovnou do aktivní služby a rozvíjel svoje Silové schopnosti možná více než by Palpatine možná chtěl.
Při jedné akci popravil imperiálního důstojníka, který chtěl vydat rozkaz, který by zapříčinil maximální ztráty na civilistech, něco co Renard neměl rád.
V roce 4 ABY na sebe vzal opět gardistickou zbroj s rozkazem ulovit přeživšího rytíře jedi. Nakonec to ale skončilo jinak, než plánoval. Jednotka stormtrooperů pod jeho velením byla pobita rebely a on byl zavřen jako otrok do dolů. Inkvizitor Russell Tethras, jeho kolega inkvizitor a člověk, který alespoň částečně spadal pod slovo přítel byl překvapen, když se shledali v dolech. Po několika měsících jim došlo že na ně impérium jaksi zapomnělo. Nevěděli, že prakticky padlo u Endoru. Když už měli plán útěku a chtěli ho uskutečnit, někdo zaplatil nemalou částku za jejich propuštění. Tehdy se ukázala druhá část Renardovy osobnosti. Ta hodnější, upřímnější, ochranářská vůči přátelům. Vrátili se na Coruscant, kde se jejich cesty opět rozdělily. Avšak víra obou v impérium byla otřesena, stejně jako jejich loajalita, sami to považovali za jistou formu zrady od impéria. Renard se po smrti Palpatina cítil volný. Jeho pán byl mrtvý, ale poslední rozkaz stále platil.
Vydal se proto po stopách rytíře jedi, nebo spíše po stopách inkvizitora, který ho lovil.
Úkol byl zajmout, což možná inkvizitor nepochopil, když zabil rytíře jedi a do procesu začlenil i jeho padawanku. Renard si situaci vyložil podle svého a bez mrknutí oka inkvizitorovi oddělil hlavu od těla. Rytířova učednice nebyla součástí rozkazu, takže jí na chvíli dal status civilisty a inkvizitor rytíře zabil, takže nedodržel rozkaz, proto inkvizitora zabil a jedijku nechal žít.
V roce 6 ABY dezertoval od impéria a roku 9 ABY byl zraněn při bombovém útoku v jednom kasínu.
Z komatu se dostal po úplné rekonvalescenci 11 ABY. Tehdy dostal novou práci.
Dostal vše co potřeboval i to co by ho nenapadlo. Nový zaměstnavatel mu dal loď, základní posádku, finanční zázemí s pravidelným platem pro něj i všechny, které do své posádky zrekrutuje a jednoduchý úkol. Lovit, zabít a zničit ty, na které ukáže zaměstnavatel prstem. Darksidery, žoldáky, lovce odměn, spodinu galaxie.
První úkol dostane, jakmile si zrekrutuje posádku, koho bude chtít a pár dalších, jejichž složky má dostat brzo. Jedna z navrhovaných položek, které navrhl, byl jeho starý přítel Russell Tethras, ten ale zmizel beze stop před rokem.
Se svým zaměstnavatelem se viděl jen skrz hologramy, ale dokázal si zjistit že kdysi měl co dočinění s impériem a nejspíše zastával vysokou pozici.
Renard se nyní nachází i se svou lodí na Corellii a čeká, než dostane složky těch co „musí“ dostat do svojí posádky, ať už za jakýmkoli cílem jeho zaměstnavatel plánuje.
Poslední rozkaz zněl, prozatím se vyhíbat Novému Řádu Jedi, kvůli možným problémům kvůli jeho minulosti.

Světelný meč: Kopí a jednočepelový

Barva čepele: syntetické krystaly, kopí červený, obyčejný modrý

Styl boje s mečem: hybrid Djem so a Juyo, Shien, Jar‘kai

Další zbraně: na lodi má spoustu vibromečů a masterů, má i pár exotických kousků

Schopnosti: telekineze, zrychlení, zneviditelnění, předvídání, zrak v Síle, blesky, crucitorn, škrcení

Schopnosti v budoucnu: iluze, bariéra, strach, zničení, silnější verze stávajících schopností

Vzhled, poznámky: kolem 180 cm vysoký, krátké hnědé vlasy,
- Někdo ho kdysi mohl považovat za hajzla, ale jedná tak jak potřebuje, skoro vždycky jde jen za vlastním zájmem, drží slovo (na druhou stranu hledá díry v dohodách a opatrně volí svá slova)
- Jeho šatník obsahuje oblečení pro každou příležitost, uniformy, jedinké róby a několik zbrojí (patří sem shadow guardská, royal guardská, stormtrooperská, mandalorianská, novatrooperská a pár dalších)
- Umí zacházet s většinou zbraní, z blasterů má nejraději blasterové pistole, ovládá echanijské bojové umění a několik jazyků (basic, mando’a, binary, huttes, shyriiwook)
- Loď je založená na křižníku Hammerhead s tím že je větší (350m na délku), předek lodi je plochý, namontován hyperpohon třídy 1, o něco lepší výzbroj než na hammerheadu, velice výkonný štít a pro co největší automatizaci UI lodi. Na lodi je zbrojnice, hangár s 12ti stíhačkami a dvěma raketoplány, prostory pro posádku, ošetřovna, laboratoř, briefingová místnost, která zároveň slouží jako místnost pro komunikaci prostřednictvím hologramu. Kapitánova (Renardova) kajuta je ve zvláštní sekci lodi dostupná jen výtahem, nebo bezpečnostní šachtou, o které ví jen on. Do posádky dostal 50 lidí, pilota, doktorku, techniky, piloty stíhačů, malý zásahový tým a další kteří měli na starost chod lodi.

Odhadovaná častost hraní: od jednoho dne do jednoho týdne

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, Clone wars, spousta PC her, kniha Darth Bane Cesta zkázy a stovky hodin na Wooki.

Kontakt: z očí do očí
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Gnost (Alyatur)

Příspěvek od Alyatur »

Výcvik zde:

Kód: Vybrat vše

http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3900
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“