Miiare (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Miiare (GD)

Příspěvek od Jordi Linx »

Jméno: Miiare

Titul: Padawan

Rasa: Yodova rasa

Rok narození: 45 BBY

Planeta narození: Neví se

Životopis postavy:
Kde se narodil, nebo jak se ve skutečnosti označuje jeho rasa, to nikdo netuší a Miiare o tom ani nikdy nemluví. Prozradil o své minulosti pouze to, že byl 70 let mlád, když dorazil na Yavin 4, aby se přidal k Novému Řádu Jedi. Vzbudil tím tehdy velké pozdvižení, protože ti znalí v něm okamžitě zpoznali příslušníka rasy mistr Yody. Potíž byla v tom, že Miiare si ke svému příchodu vybral nejnevhodnější čas - vpád Yuuzhan Vongů do galaxie a tedy rok 25 ABY.
Stejně jako jiní příslušníci jeho rasy v historii Řádu Jedi byl i Miiare výrazně citlivý na Sílu a měl jistě povědomí o jejím využití. Prozradil, že posledních deset let cestoval galaxií a získával zkušenosti a moudrost, jak je tradiční pro jeho druh. Poté se jako mnozí z jeho druhu, rozhodl připojit k Jediům a získávat tak zkušenosti a moudrost zde, stejně jako pomoci bojovat za mír a rovnováhu v galaxii.
Nikdo při jeho příchodu nemohl nic namítat proti takovémuto studentovi a všichni jej vřele přijali, jak to ostatně bývalo s každým novým příchozím na Akademii. Sice byli překvapeni, že v ovládání Síly byl Miiare značně pozadu - dovedl pouze vnímat okolí, ale dovedl se učit velice rychle. Někteří to mohli vnímat až s obavami, jiní jako výzvu, ti zkušení Jediové však byli přesvědčeni, že Miiare by mohl být v budoucnu neocenitelným členem Řádu.

Barva čepele: Mentolově krémová(F5FFFA)- bílá s drobným nádechem modře

Světelný meč: Světelné kopí(0,61m vysoká násada, čepel měla 0,22m)

Styl boje se světelným mečem: personalizované Makashi s prvky z Ataru, později by rád utilizoval Juyo

Schopnosti: Mimořádné nadaný v telekynezi a to především více předmětů, od toho i silné Odhození či Přitažení, Přítel zvířat, Ovlivnění

Schopnosti jako rytíř Jedi: Crucitorn, Elektricý rozsudek, Odražení

Vzhled, poznámky: Je vysoký 0,73m, což je u jeho rasy nadprůměr, jak s oblibou říká, odstín kůže je olivově zelený. Jinak sdílí většinu atributů své rasy od špičatých uší, až po klasickou stavbu končetin.
Charakterem působí Miiare jako zvídavý a hloubavý skřítek, jenž s oblibou studuje snad úplně vše, co lze. Rád naslouchá různým příběhům a studuje historii, ale nijak nepohrdne různými hrami, byť by to mělo být s nejmenšími younglingy. Na svých cestách si vyvinul vřelý vztah k živým tvorům v galaxii a i přes jeho nevysoký vzrůst z něj měli živočichové přirozený respekt.
Jeho zajímavým koníčkem byla hudba - byl výtečným hráčem na flétnu a uměl dobře ovládat i harfu. Jeho taneční schopnosti za těmi hudebními sice zaostávaly, ale tím se nikdy nenechával odradit.

Rozsah znalostí o SW: Omezený jen připojením k matrixu

Odhadovaná častost hraní: Na denní bázi

Kontakt: Pošlete echo v Síle, ozvu se
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“