Sinead Gazli (zmraženo)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Sinead Gazli (zmraženo)

Příspěvek od Shisco »

Jméno: Sinead Gazli
Titul: Imperiální rytíř
Rasa: Člověk
Datum narození: 93 ABY (V době, kdy Darth Krayt uzurpoval trůn, mu bylo 37 let)
Planeta narození: Bastion

Životopis:

Sinead byl potomkem imperiálního senátora Daviana Gazliho a jeho manželky, vědkyně Lileath Gazli. Byla to svým způsobem ironie, že člen prastaré jediské rodové linie a navíc Zlatonošův pravnuk je senátorem Impéria, ale bylo tomu tak. Navíc Zlatonoš by s největší pravděpodobností neměl námitky, neboť tohle nebylo Palpatinovo impérium, proti kterému do posledního dechu bojoval a které proklínal. Jeho potomci sloužili Felovu impériu, Impériu s tváří, které se distancovalo od Palpatinovy vlády pomocí útlaku a strachu.
Se Sineadovým otcem, Davianem, byla mocná Síla, ovšem po vzoru svého dalšího předka, inkvizitorky Palpatinova impéria Aestry Cognoscence, už nevěřil Republice, její byrokracii a neschopnosti jednat, a tím pádem ani Galaktické Alianci, ve kterou se Republika reformovala. Impérium představovalo moc, představovalo monarchu, který měl rozhodující slovo. Sineadova prababička Isara Gazli byla Republikou a její naprostou neschopností, která se v celé své "kráse" projevila v Yuuzhanvongské válce, natolik zhnusena, že se po porážce Vongů uchýlila právě k nově vzniklému Felovu Impériu.

Sinead pokračoval v rodinné tradici a narozdíl od svého otce se rozhodl třímat světelný meč a stát se Imperiálním rytířem. Babička byla nadšena a i otec mohl být na Sineada patřičně hrdý, když úspěšně prošel výcvikem a pod vedením moudrého cereanského mistra se učil umění Síly, až z něj byl plnohodnotný Imperiální rytíř. Mezi Imperiálními rytíři se stihnul také zamilovat, s rytířkou Iszmir Jillian se chtějí po válce vzít.

Sinead věrně sloužil svému Impériu a svému císaři Roanu Felovi, úspěšně splnil nespočet misí a nyní mu byl čerstvě přidělen učedník.

Světelný meč: Jeden světelný meč klasické konstrukce, v jehož nitru po vzoru zvyků Imperiálních rytířů dlí stříbrný syntetický krystal. Stejně tak i rukojeť je svým vzhledem téměř identická se světelnými meči Sineadových druhů.
Obrázek


Styl boje se světelným mečem:
Sinead je mistrem Nimanu, neboť se mu zamlouvá jeho vyváženost stejně jako skutečnost, že narozdíl od ostatních forem nemá žádnou slabinu.
Praetoria Vonil.


Schopnosti v Síle:
Telepatie, telekineze na slušné úrovni, pasivní jasnovidectví, léčivý trans, ovlivnění mysli

Dovednosti:

Považuje se za vynalézavého člověka, je schopný řidič všeho, co jezdí po zemi nebo létá ve vzduchu, případně v kosmu. Rozumí počítačům rozmanitých druhů

Vzhled: Vysoký asi 185 centimetrů, pěstuje si bradku á la bantha a dlouhé černé vlasy. Jeho tvář zdobí tmavě modré tetování abstraktního vzhledu. Nosí standardní zbroj Imperiálního rytíře doplněnou o černý plášť. V civilu se obléká do šedivé tuniky ne nepodobné oděvu rytířů Jedi.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, KošilelaZamčeno

Zpět na „Nová republika“