Aziza Zaaur (Trivi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Aziza Zaaur (Trivi)

Příspěvek od Gwendolin »

Jméno: Aziza Zaaur

Titul: Padawan

Rasa: Amaran

Rok narození: 8 BBY

Planeta narození: Naboo

Životopis postavy: Mé černé oči poprvé spatřili světlo světa v malé vesničce v hlubokých lesích Naboo. Má matka Zolta byla představenou naší tlupy. Otce jsem bohužel nepoznala, sežral ho zdivočelý Bursa ještě před mým narozením. Odmala jsem se, jako každé mládě, učila zaříkávání a komunikaci s divokými zvířaty. Oproti ostatním vrstevníkům jsem při učení dělala velké pokroky a proto jsem již ve čtyřech letech úspěšně složila zkoušku šelem. Se svým zkroceným, jezdeckým Bursou jsem mohla doprovázet skupinu obchodníků do vesnic Gunganů a lidí. Zde jsem poprvé zaznamenala své zvláštní vlohy. Vycítila jsem nebezpečí a přítomnost jiných bytostí v blízkém okolí. Původní mravenčení a ježení chlupů na páteři se ukázalo velmi užitečnou schopností. Přesto naši skupino neochránilo před útokem zlodějů. Zázrakem se povedlo přežít pouze mě a mému strýci. Jeho zranění na boku nás velmi zpomalilo. Stále jsme byli den jízdy od naši tlupy, když dostal zimnici a museli jsme zastavit. Rána začala opět krvácet. Byliny, houby ani kůra léčivky nepomáhali. Krev mi stále protékala mezi tlapami. Zoufale jsem zavřela oči a začla se modlit k pramáti Amaranů. Zvláštní pocit zaplňoval mé tělo, shlukoval se a sklouzal od ramen k dlaním a do rány. Z myšlenek mě vytrhla únava a hlas strýce. Rána přestala krvácet, zahojená však nebyla. Oba jsme byli unavení, na pokraji sil, ale živí. Od té doby jsem věděla, že nejsem jako ostatní mého druhu. Proto mě Zolta doprovodila do Naboo, kde jsme vyhledali mistra Jedi.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu

Schopnosti: Obchodní schopnosti - smlouvání a vyjednávání, diplomacie, nadání pro komunikaci s nižšími formami života, krocení zvěře, rychlost
Schopnosti v Síle: Základy léčení, cit na Sílu (vycítění osob v okolí, nebezpečí), základy mind tricku

Schopnosti jako rytíř Jedi: Zdvihání předmětů, schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi, léčení, pokročilý mind trick

Vzhled, poznámky: Výška 1,15 metru, Zrzavé chlupy, na břiše a pod tlamou bílé, dlouhý ocas, černé oči, veselá a přátelská povaha

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy, seriál a všechny pc hry

Odhadovaná častost hraní: Pravidelně tak jednou za dva dny

Kontakt: THana@seznam.cz
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aziza Zaaur (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Ako milovník NR si ťa vezmem pod moje ochranné krídla. :D Výcvik založím v priebehu dneška/zajtrajška. :)

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Aziza Zaaur

Příspěvek od Gwendolin »

Děkuju :-) Čím dřív tím líp, těším se, že si tu zas po dlouhé době zahraju.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aziza Zaaur

Příspěvek od Trivi »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3733

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“