Stránka 1 z 1

Přihláška Sleedo Tals (rezerv. Trivi)

Napsal: 08.7.2012 15:41:09
od Jedi Pablo Hol
Jméno: Sleedo Tals

Titul: Padawan

Rasa: Rodian

Rok narození: 2 ABY (období hry 22 ABY)

Planeta narození: Rodia

Životopis postavy: Narodil jsem se na Rodii roku 2 ABY. Moje matka pracovala jako služebná v jednom z Paláců. Nevydělávala moc, ale to doháněl můj otec, který pracoval jako policista. Takže, když mě jednoho dne vzal na stanici, abych se podíval jak pracuje. Od té doby jsem věděl, že chci chránit obyvatel zdejší planety. Nakonec jsem na stanici trávil mnoho času. Díky tomu jsem se roku 13 ABY poprvé setkal s Rytířem Jedi, který šel něco vyjednat. Už si nepamatuji co, ale Jedi se tam zdržel dost dlouho, abych mohl chrlit hromady otázek. Jedi nejspíš vycítil moje nadání, jelikož několik dní poté přišel k nám domů a požádal rodiče aby mě mohl vzít s sebou do chrámu. Otec byl hned pro, ale matce chvíly trvalo než se rozhodla. Nakonec svolila a tak jsem se dostal do chrámu, kde jsem mohl začít svůj tréning. Začal jsem na sobě makat.

Barva čepele: Tmavší zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč.

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti: Střední skoky, přitažení a odréžení středně těžkých předmětů. Snažím se sledovat i různé Mistry, abych si prohlédl i pokročilejší techniky.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Vysoké skoky, přitažení a odréžení těžkých a velkých předmětů, bitevní meditace, předvídavost, ovlivnění, ochrana, absorpce.

Vzhled: Vysoký 180 cm, kulatější hlava, výraznější oči, nenápadné, tmavé a pohodlné oblečení

Rozsah znalostí o SW: Stará, Nová filmová trilogie, seriál Clone Wars (všechny série i film), Knihy všechny o Nové republice po Prvotní vektor, Hry Jedi Outcast, Academy, KoTOR I a KoTOR II
i nějaké Komiksy, kodex, Aurebesh.

Re: Přihláška Sleedo Tals (rezerv. Trivi)

Napsal: 09.7.2012 14:03:40
od Trivi
Výcvik v patričnom topicu:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3728
Good luck and have a fun.
Lock.