Anduur - Perlička od Shisca (Artas Nostra)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Anduur - Perlička od Shisca (Artas Nostra)

Příspěvek od Shisco »

Jméno: Anduur
Titul: Učedník
Rasa: Hutt
Pohlaví: Hermafrodit (mužská osobnost)
Narozen: Přesné datum neznámé, okolo 70 BBY
Místo narození: Coruscant

Životopis:

Když Anduura jeho otec porodil, psala se ještě poslední desetiletí Staré Republiky. Ovšem jak je známo, Huttové tráví prvních padesát let svého života v bezpečí plodového vaku svého rodiče, takže když Anduur poprvé spatřil denní světlo, dny Republiky byly již dávno sečteny a galaxie ohýbala hřbet pod krutovládou císaře Palpatina, těm zasvěcenějším spíše známého jako temného pána ze Sithu, jenž nesl jméno Darth Sidious. Anduurův otec provozoval kasino na Coruscantu, které sice nepatřilo k těm nejšpičkovějším, jaké se na Královně Jádra nacházely, ovšem mezi vyššími vrstvami společnosti se i tak těšilo velké oblibě. K zajímavostem ohledně Anduurova rodiče patří také to, že byl na Hutta nezvykle čestný a poctivý. Možná právě proto se mu v huttském teritoriu nedařilo a možná právě proto se rozhodnul přesídlit až do samého srdce galaxie a stát se občanem Republiky. Další věc, která je o něm známá, je to, že v jeho žilách koluje společná krev s Beldorionem zvaným Velkolepým, který byl jediným známým Jedim své rasy. Až do narození Anduura.
Už jako malé huttí mládě byl obdařen zvýšenou vnímavostí, zvýšeným postřehem a skvělou předvídavostí. V období svého dospívání dělal Anduur krupiéra v otcově kasinu a přicházel na to, že dokáže předpovídat, jak se situace vyvine, jaké karty přijdou, jaké číslo padne či kdo podvádí. A v tomto období otci došlo, že dědictví Beldoriona se přihlásilo ke slovu a jeho jediný syn je vnímavý k Síle. Doba však byla zlá a Císařův zlořád takhle nadaným jedincům rozhodně nepřál. Nicméně za pomoci rodinného jmění a vysoké opatrnosti se jim podařilo vydržet až do dne, kdy Císařova vláda skončila a byla ustanovena Nová Republika. A tehdy se Anduur rozhodnul, že se vydá do galaxie za dobrodružstvím. Opustil otcovo coruscantské sídlo a cestoval, přičemž se seznamoval se všemi klady i zápory života dobrodruha, když poznával život z jeho světlých i stinných stránek. Život mu přihrál partu, ve které poznal, co to znamená přátelství. Partu, která ho naučila, co vlastně znamená život. Naučil se střílet z blasteru a rozumět počítačům a elektronice, zdokonaloval se s hydroklíčem i v pilotování vesmírných lodí tak, jak mu to jen jeho tělesná konstituce dovolovala. Partu, které se mohl svěřit, že k němu promlouvá Síla. Jeden by řekl, že je to nejspokojenější Hutt své doby.
Jenže pak do galaxie vtrhli Yuuzhan Vongové. Tito zvrácení cizáci si podmaňovali jeden svět za druhým, čímž se životy jejich skupinky staly daleko dobrodružnějšími, než by si kdokoli z nich přál.
Další vnuknutí pocházející ze Síly už nebylo šeptání, ale spíše vřískot. Anduur cítil, že musí letět na Coruscant, že otec je v nebezpečí. Nic se nevyrovná opětovnému setkání rodiče s potomkem, který byl tolik let na cestách. Tyto jiskry radosti ale zadupal do země přílet nikým nečekané yuuzhanvongské flotily. Anduurovi se podařilo uniknout s uprchlickým konvojem a zachránit si život, otec však takové štěstí neměl, neboť nestačil svalnatému a vypracovanému tělu svého syna a jeho život ukončila plasmová koule vystřelená koralskipperem. Tato chvíle se do Anduurovy paměti vryla velmi hluboko a zakořenila do jeho mysli hlubokou lítost, stejně jako spalující nenávist vůči Yuuzhan Vongům.
Ovšem, jak se říká: Všechno zlé je pro něco dobré. Na palubě uprchlické lodi se nacházel rytíř Jedi jménem Rosh Penin. A tento Jedi dal Anduurovu životu nový směr, když ho přesvědčil k tomu, aby následoval odkaz svého předka a kráčel, nebo se spíše plazil, cestou Jediho.
Poté, co se jeho novým domovem stala Jediská Akademie, kvůli zničení Praxea na Yavinu IV přesunutá na Errant Venture, se mu otevřela nová životní etapa. Anduur byl pozorným studentem Síly a vzhledem ke svému přirozenému talentu se učil rychle. Prohloubil svůj základ telepatie a naprosto elementární telekineze, kterou se na svých cestách naučil jako samouk, když se mu dostala do rukou kopie jediské knihy „Manuál pro studenty Síly“. A dokonce se mu podařilo si sestrojit svůj vlastní světelný meč, zbraň, na kterou s posvátnou bázní hleděl už jako mládě sledující zakázané holofilmy.
Jediná věc, se kterou byla potíž, je oproštění se od svého hněvu vůči Yuuzhan Vongům, zrádcům z Mírové brigády a huttským kolaborantům, díky kterým se Anduur stydí za svoji rasu.

Světelný meč: Jeden světelný meč klasické konstrukce, v jehož srdci dlí zelený adeganský krystal.
Tento vybroušený kus krystalu, který Anduur nosil při svých toulkách galaxií jako talisman pro štěstí, byl jediným předmětem, který mu zbyl po otci, nyní ho rozdělil na dvě poloviny. Jednu použil pro konstrukci svého světelného meče a druhou má bezpečně schovanou na Errant Venture.

Styl boje se světelným mečem: Soresu, vzhledem ke své tělesné stavbě se kromě elementárního Shii-Cha ani jiné formě věnovat nemůže.

Schopnosti v Síle: Empatie, telepatie, základy telekineze, Síla skok, pasivní jasnovidectví, Tapas. Do budoucna má ambice k naučení techniky, která mu umožní levitovat pomocí Síly, aby nemusel využívat k rychlému pohybu repulzor, a telekinetického boje světelným mečem.

Poznámky: Anduur je na Hutta malého vzrůstu, na výšku má jen lehce přes dva metry a váží asi tři sta padesát kilo. Možná je to tím, že mu teprve táhne na stovku a jeho druh plně fyzicky dospívá až později. Na rozdíl od ostatních Huttů se stará o své tělo a posiluje, takže jeho ocas a paže jsou svalnaté a je schopný se bez problémů pohybovat rychlostí spěšnější chůze člověka či jemu podobného druhu. Pokud to situace vyžaduje, pohybuje se pomocí repulzoru, který nosí v batohu na zádech a který je schopen vůlí ovládat skrze elektrodu přichycenou ke kůži v místech největší hustoty nervových zakončení páteře.
Anduur má rád hudbu a miluje dobré jídlo, vystačí si však s málem, pokud je to potřeba. Dále je citlivější a přemýšlivější než většina jeho druhu. Snaží se nechat svůj hněv odplout, neboť se dozvěděl, že jím tolik uznávaný Beldorion Velkolepý propadnul Temné straně Síly a nechce jeho smutný příklad následovat, když je galaxie zkoušena mnohem horšími věcmi. Samozřejmě umí huttsky, ale běžně mluví basikem.

Obrázek
(Obrázek nakreslil CodeGeorge)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, KošilelaUživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Anduur - Perlička od Shisca (Artas Nostra)

Příspěvek od Artas Nostra »

Zdravím, takže dostal jsem na zkoušku výzvu, jakou tato postava jistě je. ;)

Test ti předpokládám dávat nemusím, takže ho přeskočíme.
U té tvé postavy jsem koukal, že nemáš přesně určenou dobu hraní. Pouze je tam nepřímo uvedeno, že to musí být rok 26 ABY a víš. Tudíž se tě chci zeptat jestli by si chtěl začít ještě v téže roce, nebo až třeba v roce 27 ABY. Či snad ještě později, ale nejsem si jistý co se dělo po roce 30 ABY. Tak dalece jsem tohle období nestudoval. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Anduur - Perlička od Shisca (Artas Nostra)

Příspěvek od Artas Nostra »

Výcviky máš tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3745
____________________
EDIT by Shisco: Odkazy by měly být v CODE
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“